|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za obranu magistaskog
17.5.2011 14:05:38   
D_K
IZVORNA PORUKA: taurus

treba mi pomoć oko izbora poklona za odbranu diplomskog rada
u pitanju je meni bliska osoba, muško je, a struka je tehnička
prvo mi je na pamet pao sat ali roditelji su mu ga kupili, pa ne mogu duplirati
set za pisanje mi je sitnica, ipak bih nešto vrijednije, ali štauser posted image
baš je za muške teško izabrati poklon
pomagajte pliz



za muskarce je malo teze naci odgovorajuci poklon, zato ti govorim iz iskustva:

bakrorez ili neku drugu rukotvorinu - kupis na carsiji i ostaje uvijek kao lijep poklon ;)



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Poklon za obranu magistaskog
17.5.2011 14:21:12   
Blue rose RR
Taurus, a šta misliš o poslovnoj galanteriji za radni stol. Mislim da tu dođe rokovnik, podmetač onaj kožni za stol, set olovke i naliv pero, i još kojekave điđe za radni stol.
Ovakve stvari sam vidjela ili u Exskluziv-u u ulici Danijela Ozme ili u knjižari Svjetlost.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Poklon za obranu magistaskog
17.5.2011 14:40:51   
taurus
drage moje hvala vam
pune ste mi ideja user posted image

exclusive prodavnice se nisam ni sjetila user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Poklon za obranu magistaskog
28.11.2014 22:19:49   
mamma mumi
Drage moje, ne nadjoh temu za svoje pitanje, ali vezano je za magistarski pa cu vas ovdje pitati. Naime, uskoro ce mi odbrana magistarskog, pa mi treba vas savjet sta obući. Moja ideja je neka haljina, preko sako, ali mozda i nesto drugo. Da li imate prijedloge gdje da pogledam u gradu, jer ja nemam bas puno sada vremena za obilaziti. Hvala na svakoj sugestiji. Lp

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Poklon za obranu magistaskog
28.11.2014 22:35:22   
Super Beba
Probaj štagod naći u Mangu, Zari, Kotonu ili Waikikiju...Oni imaju i tih "za sredit se" varijanti...

Ja sam npr. na svojoj odbrani nosila crne hlače na peglu (ne osjećam se ugodno u haljinama) i za promjenu sam nabacila cipele na petu :) A gore sam imala maslinasto zeleno - crnu tuniku/košulju (s ruskom kragnom)...Malo neobičnog kroja user posted image

Sretno na odbrani :)

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Poklon za obranu magistaskog
30.11.2014 22:41:23   
mamma mumi
Hvala Super beba, ma i ja nemam pojma sta cu, to sam mislila, a sta mi se svidi i bude mi dobro stajalo ok.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *