|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:30:37   
teacher75
-igrala se s mravima u avliji i plakala kad bi nekog slucajno prignjecila i pravila mu sahranu
-pomagala majki da napravi pitu u svojoj maloj tepsijici, pa redala lutke po kaucu i hranila ih
-pjevala pjesme zdravka colica- da si zvijezda seeeeeeeele moja s odgovarajucom koreografijomuser posted image
-skupljala papirne lutkice iz politikinog zabavnika i salvete
-zeljela da imam psa Lesija (knjigu procitala xy puta)
-sa 5 godina znala tecno citati i pisati, a kad sam krenula u skolu znala i latinicu i cirilicu
-imala imaginarnu prijateljicu Baju
-uvijek imala simpatijuuser posted image
-stalno sa sobom nosala platnenog majmuncica Mikija
-s nekih 5 godina me pregazilo biciklo na moru, morali mi siti koljena- i dan danas se vide oziljci, a inace sam puno padala, nespretno trcala
-nisam htjela da jedem, satima me hranili uz citanje raznih slikovnica i zmaj jovine riznice
-znala sve pjesme iz zmaj jovine riznice napamet
-nisam se nikad potukla s nekim niti izazivala svadje
-bila dijete za primjer osim sto nisam voljela da jedem...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:34:28   
leli§
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

rekla sam da cu se udati za Zdravka Čolica... a kasnije sam ipak odlučila da to bude Sandokan  user posted image



ja sam se potajno nadala da ce to za mene biti Boris Novkovic (kada je gostovao u porodici milic) i bila sam jako ljuta sto ja nisam Tamarauser posted image

Kad sam bila mala
-  sam Audiciju (onu stand up komediju) naucila napamet pa sam sa majicom na glavi dedi i nani izvodila simunidu puhalo i ostalu kompaniju


Kad sam bila mala
- najdraza serija mi je bila Prljavi Harry, sve dok u jednoj epizodi nije bio slucaj u kojem je ubica ubijao crvenom trakom za poklone i ispostavilo se da je prerusen u klovna... cijelu noc nisam zaspala od straha, a od tada klovnove zaista ne volim


Kad sam bila mala
- mislila sam da je Italija najgora zemlja na svijetu (jer je bio aktuelan dom za vjesanje i neka jos afera sa kradjom djece) pa sam se krisom isplakala ko godina kada je tata trebao ici na poslovni put u italiju

svojoj doktorici kod koje sam se udomacila kada mi je u sali rekla da bi mi mogli biti "nesto u rodu",  sam rekla da je DEBELA. kada me mama presjekla pogledom da se "iskupim" sa rekla "ma joj doktorice pa vi ste DEBELI zato sto ste STARI"user posted image jadna mama


Kad sam bila mala
- najveci fol mi je bio sa drugaricom po 100 puta u 10 minuta otici na trafiku i kada teta kaze "izvolite" da pitamo "ima li kefira"


Kad sam bila mala
- nisam nista slusala i majka mi je govorila da sam "sejtan na kanafi"...ovo "na kanaFi" mi nije bilo jasno dugo vremena i mislila sam da je to losi dio ovoga kudjenja


Kad sam bila mala
- sa 4 godine sam dosla kuci poslije sedmice provedene kod majek i dede i mami izjavila da sam zbunjenauser posted image jer majka (iz hercegovine) kaze Djeca, dedo (iz srbije) kaze Deca a mama i tata govore Djeca. i zahtjevala da me prestanu buniti


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:34:57   
DM
KSBM-ispeglala mami najlon vrećicu da je iznenadimuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:41:03   
M kao Mama
Jao, sjetih se još da sam oćima bila zabrinuta za naše živore jer se u svijetu pojavila neka SIDA, u mojoj glavi je bila gospođa u bijelom odjelu i sa šeširom

kad sam imala 5 godina dobila sa kamen u čelo i hitno sam prebačena na hirurgiju, i dok sam čekala na operaciju, čula sam kako govore, zovite dr. Dizdara, ipak je on plastičar, a ja iz polu narkoze kažem:"Neću plastičara, hoću keramičara". Dr. Adnan i dan danas se smije tome.

Kad sam bila mala c rkla bih da nisam pogledala film mvariola vera i dan danas se sjećam scene sa frulom


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:45:07   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75

-igrala se s mravima u avliji i plakala kad bi nekog slucajno prignjecila i pravila mu sahranu
-pomagala majki da napravi pitu u svojoj maloj tepsijici, pa redala lutke po kaucu i hranila ih
-pjevala pjesme zdravka colica- da si zvijezda seeeeeeeele moja s odgovarajucom koreografijomuser posted image
-skupljala papirne lutkice iz politikinog zabavnika i salvete
-zeljela da imam psa Lesija (knjigu procitala xy puta)
-sa 5 godina znala tecno citati i pisati, a kad sam krenula u skolu znala i latinicu i cirilicu
-imala imaginarnu prijateljicu Baju
-uvijek imala simpatijuuser posted image
-stalno sa sobom nosala platnenog majmuncica Mikija
-s nekih 5 godina me pregazilo biciklo na moru, morali mi siti koljena- i dan danas se vide oziljci, a inace sam puno padala, nespretno trcala
-nisam htjela da jedem, satima me hranili uz citanje raznih slikovnica i zmaj jovine riznice
-znala sve pjesme iz zmaj jovine riznice napamet
-nisam se nikad potukla s nekim niti izazivala svadje
-bila dijete za primjer osim sto nisam voljela da jedem...



Lana je na svoju mamicuuser posted image  !!!


A Riznica je bila i moja opsesija, samo zaboravih navesti to. A cak sam i stihove i strofe pisala. Cak sam ih skupila u jedan spomenar hihih.

Sada sam nabavila istu riznicu mojoj Luni, i ona ih pravo voli!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:48:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: teacher75

-igrala se s mravima u avliji i plakala kad bi nekog slucajno prignjecila i pravila mu sahranu
-pomagala majki da napravi pitu u svojoj maloj tepsijici, pa redala lutke po kaucu i hranila ih
-pjevala pjesme zdravka colica- da si zvijezda seeeeeeeele moja s odgovarajucom koreografijomuser posted image
-skupljala papirne lutkice iz politikinog zabavnika i salvete
-zeljela da imam psa Lesija (knjigu procitala xy puta)
-sa 5 godina znala tecno citati i pisati, a kad sam krenula u skolu znala i latinicu i cirilicu
-imala imaginarnu prijateljicu Baju
-uvijek imala simpatijuuser posted image
-stalno sa sobom nosala platnenog majmuncica Mikija
-s nekih 5 godina me pregazilo biciklo na moru, morali mi siti koljena- i dan danas se vide oziljci, a inace sam puno padala, nespretno trcala
-nisam htjela da jedem, satima me hranili uz citanje raznih slikovnica i zmaj jovine riznice
-znala sve pjesme iz zmaj jovine riznice napamet
-nisam se nikad potukla s nekim niti izazivala svadje
-bila dijete za primjer osim sto nisam voljela da jedem...



Lana je na svoju mamicuuser posted image  !!!


A Riznica je bila i moja opsesija, samo zaboravih navesti to. A cak sam i stihove i strofe pisala. Cak sam ih skupila u jedan spomenar hihih.

Sada sam nabavila istu riznicu mojoj Luni, i ona ih pravo voli!

jedna od omiljenih mi je bila: Peva kavo doktov (Pera kao doktor)user posted image imala sam snimak na kaseti kada su me snimali dok recitujemuser posted image a spomenar i pjesme sam pisala kasnije, u osnovnoj skoli, a tek u pubertetu, onih ljubavnih puna sveskauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:50:05   
Meri29
-kad sam bila mala, 5-6 godina, uhvatila mamu i tatu u onom u cemu ne bi trebala i ujutro se pravila da se nista nije desilouser posted image
-do rata se igrala sa puzevima, sa kucicom i bez nje, pravila im dvorce, donosila da jedu i ljeti hvatala svice u teglu i uvijek plakala ujutro sto su se ugusili
-obozavala Brenu i uvijek nosila sa sobom razglednicu koju mi je poslala za rodendan. Sad vise ne znam ni gdje je
-nikad nisam znala kupiti kajmak, kad god me mama posalje u radnju po isti ja se vratim sa jogurtom
-obozavala sam da se igram uciteljice i svi u kuci, ukljucujuci goste, morali su mirno da sjede i sute, u protivnom sa ih zapisivala u svoju sveskuuser posted image
-obozavala svog ujku, najboljeg na cijelom svijetu. Svaki vikend vodio me u izmisljenu zemlju gdje smo kupovali one velike kornete sladolede.Nije ih se imalo kupiti svugdje. Obavezno smo nosili pasos i ja sam bila ponosna jer sam stalno putovala daleko... A ustvari smo isli 20-30km u razlicitim pravcima
-sa bakom i djedom proputovala Evropu do 7-me godine


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 21:54:22   
leli§
IZVORNA PORUKA: Djana

A Riznica je bila i moja opsesija


ala je lep ovaj svet ovdje potok ondje cvijet (i ona slika mamae kako ljuljuska bebaca na noziuser posted image user posted image user posted image

najdraze su mi bile "zenio se mali mis u selu salali" i "mala juca"...juca mi je bila glavna faca sa onom svojom kovrdjavom kosicom... joj jos uvijek se sjecam

svako vece pred spavanje su bile tri slikovnice na repertoaru (pamti pa vrati, zubobolja, zoranove cipelice) + jedna izborna

kada sam otkrila "indigo papri" (mislim da se tako zove) precrtava sam sve sto sam stigla

a mislila sam da u knjizi "Vase dete i Vi" koju je mama imala su moje slike i nisam se mogla nacuditi kako to da izgledam nekada kao djecak, i svaki put drugacije...a jos mi je tuznije bilo sto su sve neki strani ljudi samnom na slikama a nema moje mama i tateuser posted image


< Poruku je uredio leli§ -- 28.2.2011 21:55:05 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:00:38   
Meri29

IZVORNA PORUKA: leli§

a mislila sam da u knjizi "Vase dete i Vi" koju je mama imala su moje slike i nisam se mogla nacuditi kako to da izgledam nekada kao djecak, i svaki put drugacije...a jos mi je tuznije bilo sto su sve neki strani ljudi samnom na slikama a nema moje mama i tateuser posted image


user posted image user posted image
Dusa draga, tacno te mogu zamisliti kako razmisljas sto ih nema na slikamauser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:01:30   
Hannan
Ksbm  (Doublemum neka si je skratila :) ) Isjekla sam neni zavjese makazama...bile neke zavjese bez onih isjecenih dijelova sa plavim kockicama i ja nabacila mustru user posted image

ksbm -toj istoj neni sam na svjeze opran i prostrt tepih prosula nekoliko vangli mlijeka koje se  kiselilo u kredencu.
Djed me i dan danas zeza da sam ja kriva sto je on postao djed :)

Ksbm - osjekla sam komad stofa koji je mama spremila da nosi snajderici da sasijem lutkici haljinu, e onda sam krila tu haljinicu jer sam skontala sta sam uaradila, a kad je mama pred snajdericom razmotala materijal, vidjela remek djelo i znacajno me pogledala rekla sam sigurno je neka greska  i za cudo povjerovala mi user posted image

Moja mladja seka je uvijek htjela da ide samnom svugdje pa i kad se vozam biciklom d aje vozim na korpi. Mene je to nerviralo, i bilo me stid druge djece oni uvijek sami, slagala sam joj da nas je vidio moj ucitelj i da mi je rekao da vise nikog na korpi ne smijem voziti user posted image

Bojala sam se policije, a imali smo jednog komsiju policajca i cim bi ga vidjela u uniformi ja sam blezala koliko me noge nose, a kad ga vidim u civilu pozdravim ga user posted image



_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:05:57   
leli§
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ksbm  (Doublemum neka si je skratila :) )


ja mislila ovo neka psovkauser posted image user posted image user posted image user posted image   ... dobro si KSBM


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:07:30   
Meri29
-nosila celu bebu, kojoj sam dala ime Dijana, i stalno se svadala sa starijim ljudima koji su uvijek mislili da je to prava beba i htjeli da mi je uzmu
-nisam bas bila mala, ali moram napisati, muza sam upoznala sa 16 godina, mama i tata mi nisu dali da izlazim i da se zabavljam pa sam ja izlazila iz kuce u trenerci ko fol malo pred zgradu, skidala trenerku u podrumu, ispod sam vec imala pripremljenu drugu odjecu za grad, i izlazila na pola satauser posted image Jadan moj muz sta je sve prozivljavao samnom user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:07:40   
Anoniman
kad se moja rodica rodila prvo sto sam rekla mojoj tetki koja je jos lezala u krevetu nakon carskog- "e jest me ova tvoja beba zajebala" ....jer su svi naravno bili oko bebe.. a ja sam do tad bila mezimce i za nanu, dedu i sve redom kao najmladja i jedina unukauser posted image imam cak i sliku ja pored tetke sje... faceuser posted image





(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:14:34   
M kao Mama
E, zaboravih napisati da sam nabgavila mačku, bilo mi 5 godina, i jedan dan je izdržala kod nas, sutradan utekla kod komšija, i ja sam izjavila da sam ja maci roditelj, a oni staratelji.


dobila od rođaka tempere, jer su oni čistili radni sto i mene usrečili i ja ofarbala novi čilim. Nakon 20 godina moj tata istim poklonom obrtadovao njihovu djecu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:15:34   
sporty mamaa
Kad sam ja bila uhhhh kad se sjetim, dobro je moja mama jos pri zivcimauser posted image user posted image user posted image user posted image

Jedno jutro ustala i nasula si sok iz frizidera u veliku staklenu kriglu, a posto me bolilo grlo i znala sam da mama neda da pijem hladno, ukljucila sam elektricni sporet i stavila na njega kriglu. Mini eksplozija je probudila mamuuser posted image

Jednom sam se zeni koja me cuvala sakrila pod stol i nitko me nije mogao naci. Svi su dozivali, trazili me, mama dosla s posla, zena izbezumljena a je smijem ispod stola. Nakon pola sata potrage, kad su obisli cijelo naselje, ja sam se otkrilauser posted image

Svoju lutku celu sam bacila na sporet, jer sam je mrzila, bila je mala a ja sam zeljela imati veliku... I to sam uradila kod zene koja me cuvala, cela je ostala sprzene glaveuser posted image

Kljuc od kuce sam s jos nekolicinom djece zakopala u bastu, to mi bilo zanimljiov zakopamo ga, a onda ga trazimouser posted image I naravno jedan put ga nismo nasli, mama i tata su dosli s posla, nismo mogli uc u kucu.... Na kraju je tata uzeo motiku i otisao kopati bastu, mozete mislit koliko mu je trebalo da nade kljucuser posted image user posted image

A ja i prijateljica smotoliko voljele "njenu" malu seku da smo kovale plan kako cemo je se rjesiti, jedna od ideja bila je da je zaljuljamo na ljuljacci i da iskoci na cestu. Boze sacuvaj........

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:21:55   
klemzi
Ja sam bila baš lopov dijete, vazda pravila prave probleme, bratu sam makazama rasjekla gornju usnu, i danas ima ožiljak user posted image user posted image ali lijep je moj brat ko lutkauser posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:24:38   
teacher75
ja sam izgleda zaista bila previse fina, kad procitam ove vase dogodovstine ja ispadoh pravo dosadnauser posted image super ste, bas sam se ismijalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:26:46   
Lady26
Super tema....
Kad sam bila mala - bila sam jako mirna beba, a poslije i kao djevojcica. U obdanistu sam sa 3,5 godine svoj djeci vezala pertle kad bi krenuli kuci.
Kad sam bila mala - dobila sam brata kad sam imala 5,5 godina, bila sam jako ljubomorna jer sam do tada bila mamina princeza, sa 6 godina sam ga cuvala sa rodicom (starija od mene 5 god) dok je mama otisla u prodavnicu, Vedo se u medjuvremenu ukakio i komletnog smo ga ubacile u kadu i odvrnule tus da ga operemo user posted image user posted image user posted image , neki drugi put smo mu hapu posolile...jadan moj brat, a jako me voli user posted image user posted image
Kad sam bila mala - otisli smo u Dubrovnik, zbog tatinog posla (bila je zima januar), imala sam jednu prijateljicu sa kojom sam se druzila, zivjeli smo kod njene bake u kuci tih 6mj, i tako smo se jednom igrale i ja sam upala u more, spala sa mola, ona je otrcala mom tati rekla : Ciko nema vam sanele i ponovila vise puta...svi su dotrcali a ja sam se svom snagom cuvala za stepenicu na molu, pomodrila od zime, skocio je za mnom u vodu a mogao me samo izvuci za ruku, nije ni razmisljao.... (tata me i dan danas zeza da imam svoj mol u dubrovniku...a kad je mene spasio njega su u hitnu vozili, izgubio svijest)
kad sam bila mala - nisam smjela prici stolu kad imamo goste, ni dan danas ne jedem za istim stolom kad mami dodju gosti osim kad mi nakon silnog nagovaanja ona sama izvadi da jedem.. (zbog toga godinama nisam u gostima jela)
Kad sam bila mala - za 1. rodjendan sam znala pjesmicu napamet, sa 15mjeseci brojala na engleskom do 10....

Eh da, voljela sam amidzi opsovati djevojku sadasnju suprugu, naravno uz dozvolu tate, a posto je amidza imao "celu" na glavi, rekla bih mu ti si celo, a on : ma nisam, a onda bi mu se popela na ramena i pokazala rukom i rekla a sta je onda ovo user posted image


< Poruku je uredio Lady26 -- 28.2.2011 22:32:39 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:27:12   
klemzi
teacher, od sad me na tebe podsjeća pjesma Atomskog skloništa " najveći mrav u mom vrtu, umro je od srčane kapi, svi mravi tuguju, isplakaše za njim, suza već dvije: tri kapi" user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:41:38   
Hanady RR
odakle da počnemuser posted image user posted image user posted image
nema šta nemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 22:42:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: klemzi

teacher, od sad me na tebe podsjeća pjesma Atomskog skloništa " najveći mrav u mom vrtu, umro je od srčane kapi, svi mravi tuguju, isplakaše za njim, suza već dvije: tri kapi" user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 23:17:06   
esmina i bebina mam
Joj tema e extra ismijah se ziva
KSBM zatvorila sam sestru (koja mlada od mene 5 godina) u hodnik koji nema prozore i pokusla je hipnotisati.Tom prilikom sam nabavila sav pribor neki mamin medaljon,stolica na kojoj seka sjedi,...
Kad me tata prekinuo u pola posla (dosao je ranije kuci) sestra je vec bila malo prevrnula user posted image user posted image user posted image user posted image

KSBM opet cu za sestru koja nikad nije htjela zavrsiti kucne obaveze koje nam je mama naredila,ja sam se pretvarala u vjesticu ili đavolicu a kada završi naređeno bila bi vila user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 23:38:34   
Hannan
Kad sam imala neki 5-6 godina, i mama bi radila prvu smjenu zakljuca kucu i da kljuc neni, nena nas je cuvala i ona kad obavi svoje obaveze dodje nama. Ja se uvijek probudim prije nego nena dodje i dosadno mi bude da je cekam i lijepo kroz prozor izadjem user posted image , uzmem kljuc koji je vazda visio na steki neninih  vrata i onda okljucam  vrata, zatvorim prozor i vodim seku napolje.

Ovdje sam bila mislim 2. ili 3. razred, nena je svako jutro donosila kanticu mlijeka a mama meni navece kaze da li da stavim da s ekiseli ili da kuham. Jedno jutro trebalo je skuhati mlijeko , ja sma stavila da s ekuha, ukljucila na najjace ringlu , sjela na bicikl i otisla se vozati. Vratila se nakon 2-2,5h , kad sam zakoracila u kucu vise nisam znala gdje se nalazim, samo crni dim oko mene...mlijeka vise nije bilo, dno serpe je bilo crveno, uzareno...da mi nije bilo nene da samnom trlja serpicu , zraci kucu, ne znam kako bih mamu docekala.

Gledala sam sa mamom turkse filmove i plakala, plakala,nekad nisam mogla zaspati od tih tuznih prica...jer sam mislila da je to sve istina user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 23:43:12   
klemzi
- bratu sam placala da mi cita prevod dinastije

hahaahahahahahahhahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kad smo bili "mali"
28.2.2011 23:51:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: klemzi

- bratu sam placala da mi cita prevod dinastije

hahaahahahahahahhahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *