|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:23:21   
Mirkica
Kako sam otisla u bolnicu nisam stigla peglati ves ima ga puno za peglanje i ne znam kako da se nakanim a planirala sam sutra da startam .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:27:05   
Dalil@
Nekad sam ljuta na sebe ali se slazem s tobom, hanady user posted image

Vidjala sam i previse "izguzvanih" muskaraca na visokim pozicijama cije zene nisu nalazile za shodno da ispeglaju muzu user posted image Treba ono drzati svoja prava ali ne po svaku cijenu. Uvijek se sjetim svoje rodice kad je rekla: "Lahko je "srediti" onog koji je odgojen tako da se da srediti"..

Helem, ravnopravnost svakako ali s mjerom ;)


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:29:11   
Skvo RR
Ne mogu MM-a da zamislim sa peglom, a Bogami ni sebe....user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala Bogu ne peglam vise (draga moja teta mi pegla)...kako je to vrsta (mirujuceg) posla..no no za mene...meni kada je izbor pegla ili prozori, uvijek je nesumnjivo pranje prozora....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:30:32   
Anoniman
teacher ti koda ne zivis u BiH...MM nece da pegla kaze ako ti neces ja cu ici izguzvanuser posted image pustila bih ja njega kad bi znala da ce na njegov sazvakani look reci ''vidi nije sebi ispeglao kosulju'' nego ce reci ''vidi ga kakav je otpale joj ruke sto mu nije ispeglala kosulju''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
elem ne merem se jos emancipirati u hercegovini dok ne umru generacije i generacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:31:34   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

teacher ti koda ne zivis u BiH...MM nece da pegla kaze ako ti neces ja cu ici izguzvanuser posted image pustila bih ja njega kad bi znala da ce na njegov sazvakani look reci ''vidi nije sebi ispeglao kosulju'' nego ce reci ''vidi ga kakav je otpale joj ruke sto mu nije ispeglala kosulju''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
elem ne merem se jos emancipirati u hercegovini dok ne umru generacije i generacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A, to je prosto nemoguce....user posted image user posted image user posted image user posted image ..hvala Bogu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:33:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Nekad sam ljuta na sebe ali se slazem s tobom, hanady user posted image

Vidjala sam i previse "izguzvanih" muskaraca na visokim pozicijama cije zene nisu nalazile za shodno da ispeglaju muzu user posted image Treba ono drzati svoja prava ali ne po svaku cijenu. Uvijek se sjetim svoje rodice kad je rekla: "Lahko je "srediti" onog koji je odgojen tako da se da srediti"..

Helem, ravnopravnost svakako ali s mjerom ;)


ja stavrno ne mogu da pustim svoga supruga na poslovni sastanka izgužvanog. Muškarci imaju neki čip u glavi pa i ne vdie one ružne ćizeeeeeeeeee složenog veša a ne peglanog na rukavima košulja ili majica.

Moj bi obukao sam al ja ne dam dok ne ispeglam...mene sramota da jedan akademski građanin gradom hoda kao da ga je krava žvakala. i u krajnjoj lini šta bi jednom zdravstvenom radniku rekli oni koji dođu kod njega u ambulanetu kada bi na njemu vidjeli izgužvano bijelo odjelo...fujjjjjjjj....user posted image

I evo sad na forumu sam usput peglam veš...divim se lijepim malim starima svojih curica...kućom mi miris se širi čistoga veša a ja sam sretna jer sutra one će uredne iz kuće izaći. zar to nije OK i normalno...ako je bolesno da mi djeca budu uredna onda živjela neravnopravnost spolova.
a ono što znam i što sam do sada doživjela...da sam ja slaba toliko da ne mogu da ispeglam to bi uradio moj suprug, na svoj nbačin, daleko drugačiji od mog naravno ali uradio bi bez neke pompe...te ja ne vidim nikakvu posebnu pompu u tome da ja to radim kao majk, domaćica...a imama gdje biti karijerista, ljubavnica itd.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:34:09   
new mama
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ne mogu MM-a da zamislim sa peglom, a Bogami ni sebe....user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala Bogu ne peglam vise (draga moja teta mi pegla)...kako je to vrsta (mirujuceg) posla..no no za mene...meni kada je izbor pegla ili prozori, uvijek je nesumnjivo pranje prozora....user posted image

blago tebi Skvo za peglanje,mada meni opet kod izbora prozori ili pegla draza peglauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:34:33   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Nekad sam ljuta na sebe ali se slazem s tobom, hanady user posted image

Vidjala sam i previse "izguzvanih" muskaraca na visokim pozicijama cije zene nisu nalazile za shodno da ispeglaju muzu user posted image Treba ono drzati svoja prava ali ne po svaku cijenu. Uvijek se sjetim svoje rodice kad je rekla: "Lahko je "srediti" onog koji je odgojen tako da se da srediti"..

Helem, ravnopravnost svakako ali s mjerom ;)


pa taj na visokoj poziciji neka plati zenu da pegla i njemu i njegovoj supruzi ves kad se ima sto da ne .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:35:41   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja bas nisam odusevljena peglanjem. Probala sam i sa slaganjem odjece...ali nemam ja plaho zivaca za to..Tako da sam uvela cim se osusi opeglam, jer mi se desavalo da mi se nakupe 2-3 masine za peglanje a onda ubistvo..user posted image  




Ovo je bilo prije moje drage  tete....da ne mislite da nisam peglala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:36:27   
Anoniman
E vala Hanady ja da sam na samrti moj bi me pitao mogu li mu opeglati nesto za sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:36:27   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja bas nisam odusevljena peglanjem. Probala sam i sa slaganjem odjece...ali nemam ja plaho zivaca za to..Tako da sam uvela cim se osusi opeglam, jer mi se desavalo da mi se nakupe 2-3 masine za peglanje a onda ubistvo..user posted image  




Ovo je bilo prije moje drage  tete....da ne mislite da nisam peglala...user posted image user posted image user posted image

kod mene se nakupilo i vise i sve stoji i mene ceka jojj bas sma ljuta


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:36:37   
new mama
IZVORNA PORUKA: noa

teacher ti koda ne zivis u BiH...MM nece da pegla kaze ako ti neces ja cu ici izguzvanuser posted image pustila bih ja njega kad bi znala da ce na njegov sazvakani look reci ''vidi nije sebi ispeglao kosulju'' nego ce reci ''vidi ga kakav je otpale joj ruke sto mu nije ispeglala kosulju''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
elem ne merem se jos emancipirati u hercegovini dok ne umru generacije i generacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hej moja Noa i moj isti takav,ko da ih je jedna mati rodilauser posted image ,ne bi ispeglo nista nema sanse


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:40:26   
Anoniman
new mama ajde moraju imati 1 manuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image inace su savrseniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:43:10   
new mama
IZVORNA PORUKA: noa

new mama ajde moraju imati 1 manuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image inace su savrseniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja,sreca pa im je samo to manauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:43:51   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

new mama ajde moraju imati 1 manuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image inace su savrseniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja,sreca pa im je samo to manauser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:44:44   
Hanady RR
pa nepleše ni moj po kući kada mora...user posted image
al samo da znste nisma jednom nakon njegovoga peglanja taj isti veš pod sumljivim okolnostima vratila u mašinu na 40 stepeni...da ga sutra mama ili seka ispeglaju jer sam ja bila nakon carskoguser posted image user posted image user posted image

A ja najradije peglam posteljine i pidžame...joj kad ispeglam a sve miriše...pa onad sve uštirkano na krevetu...okupam se onučem pidžamu ispeglanu...ma čini mi se život bi u tom rahatluku prespavalauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:47:27   
new mama
Nego slusajte provalu za peglanje ves,ljetos ja peglam,ono vruce da poludisuser posted image user posted image i tako ja jedno dva sata peglala,kad meni moj mm poslije dva dana kaze,e znas sta sam razmisljao,kontam ja sta saduser posted image kaze on meni peglaj na balkonu tamo ti je ugodnije,u sobi vruceuser posted image user posted image ...e toliko koliko bi on meni nesto ispeglao,ja taman kontala sad ce se on sazazliti pa uzeti da sta popeglauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:48:32   
Skvo RR
Ja...new mama...sto se ismijah..user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa, vidi sto brine za tebe....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 17.10.2010 22:49:12 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:49:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: new mama

Nego slusajte provalu za peglanje ves,ljetos ja peglam,ono vruce da poludisuser posted image user posted image i tako ja jedno dva sata peglala,kad meni moj mm poslije dva dana kaze,e znas sta sam razmisljao,kontam ja sta saduser posted image kaze on meni peglaj na balkonu tamo ti je ugodnije,u sobi vruceuser posted image user posted image ...e toliko koliko bi on meni nesto ispeglao,ja taman kontala sad ce se on sazazliti pa uzeti da sta popeglauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:50:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: new mama

Nego slusajte provalu za peglanje ves,ljetos ja peglam,ono vruce da poludisuser posted image user posted image i tako ja jedno dva sata peglala,kad meni moj mm poslije dva dana kaze,e znas sta sam razmisljao,kontam ja sta saduser posted image kaze on meni peglaj na balkonu tamo ti je ugodnije,u sobi vruceuser posted image user posted image ...e toliko koliko bi on meni nesto ispeglao,ja taman kontala sad ce se on sazazliti pa uzeti da sta popeglauser posted image




nije OT valjda jer je vezano za peglanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni je moj sve fino instalirao pred kucu i pustio vodu na slauf da me hladiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos samo da sam ispustila peglu u vodu pa da se rijesim mukauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 22:53:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

Nego slusajte provalu za peglanje ves,ljetos ja peglam,ono vruce da poludisuser posted image user posted image i tako ja jedno dva sata peglala,kad meni moj mm poslije dva dana kaze,e znas sta sam razmisljao,kontam ja sta saduser posted image kaze on meni peglaj na balkonu tamo ti je ugodnije,u sobi vruceuser posted image user posted image ...e toliko koliko bi on meni nesto ispeglao,ja taman kontala sad ce se on sazazliti pa uzeti da sta popeglauser posted image




nije OT valjda jer je vezano za peglanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni je moj sve fino instalirao pred kucu i pustio vodu na slauf da me hladiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos samo da sam ispustila peglu u vodu pa da se rijesim mukauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 23:38:57   
mamine oci
sta je to peglauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 23:43:18   
taurus
IZVORNA PORUKA: mamine oci

sta je to peglauser posted image user posted image user posted image user posted image


najomraženiji kućanski aparat za većinu ženauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 23:46:13   
teacher75
ja sam mm na pocetku braka rekla da ne znam da peglam niti da to zelim da radim, tako da je na vrijeme upozorenuser posted image ako nece da hoda izguzvan nek ispegla, a to sta ce drugi ljudi reci i hoce li reci da mu je zena kriva ni najmanje me nije briga. ja zivim za sebe a ne za druge ljude. sto se tice gostiju i stoljnjaka, ja nemam nijedan stoljnjak u kuci, nemam ni zavjeseuser posted image user posted image user posted image imam podmetace na koje postavljam tanjire i jelo tako da ni to ne trebam peglati. ostaje povremeno da ispeglam sta sebi ili user posted image ako je izguzvano, posto ne nosim kosulje i fino prostrem kad se opere vec rijetko sta imam za peglanja. tako da smo ja i pegla na velikoj distanciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: peglanje vesa
17.10.2010 23:50:03   
dinaa
Ja mrzim peglu al nazalost cesto je koristimuser posted image  nikako se rijesit te ruzne navikeuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *