|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
24.9.2014 20:36:30   
mamin macak
poštovani forumaši i forumašice, moja beba ima 4 mjeseca, slijedeće godine u 04/2015 bi trebala da se vratim na posao...u dilemi sam teta ili vrtić...muž je za vrtić...čujem da se državni dugo čeka ili ako imaš koga može i brže da se dođe do mjesta...od privatnih ne znam koji biste mogli iz ličnog iskustva da mi preporučite ... odgovara mi Nova Varoš/Rosulje/Petrićevac jer sam kod Nešković pumpe na tranzitu a posao mi je na kod Banjalučkog polja....Kao i svaki roditelj želim sve najbolje za moju bebeu...molim vas da mi preporučite koje vrtiće da obiđem i pogledam a koje nikako da ne ggledam...zdravlje moje bebe mi je najbitnije kao i da se radi sa bebom da se čuva i njeguje....

(odgovor članu snezni morz)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
30.9.2014 11:30:15   
dodi10
Pozdrav
Evo da i ja napišem svoje iskustvo sa vrticem Zvjezdica ( u novoj varoši , prvi njihov vrtić)
Sve sto pisem pisem iz licnog iskustva (nije mi rekla komsinica , ne nisam cula od kume isl)
Moj sin ide oko 19 mjeseci u ovaj vrtic i ja sam zaista zadovoljna i još bitnije on je odusevljen sa svojim vrticem i tetom. Meni je bilo bitno da vrtic ima dvoriste a da nije sami beton i da grupe nisu prevelike , a ovaj vrtic mi je u potpunosti odgovarao . Tete su zaista odlicne , moj djecak je dosta samostalniji nego prije polaska u vrtic , cesto putuju na izlete i sl. sto je meni licno super a da ne pricam kakvo je to odusevljenje za njega ! Pored boravka postoji mogucnos dodatnih sekcija ( ja sam se licno iznenadila koliko je rijeci engleskog jezika i pjesmica naucio za mjesec dana ) .Mozda se svi trebamo zapitati sta mi ocekujemo od vrtica i prisjetiti se vremena kada smo mi isli u vrtic . Vjerujem u vrtiće user posted image i sigurno ih ima još koji su dobri

(odgovor članu mamin macak)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
30.9.2014 12:05:51   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mamin macak

pod privatnih ne znam koji biste mogli iz ličnog iskustva da mi preporučite ... odgovara mi Nova Varoš/Rosulje/Petrićevac jer sam kod Nešković pumpe na tranzitu a posao mi je na kod Banjalučkog polja....

Na tom potezu imaš Maslačak (kod Haniotija), imaš Zvjezdicu (kod Med.elektronike), Sreća u P.Preradovića (preko puta nekadašnjeg Oriona, kod kafića KAB). Imaš i Čaroliju na Petrićevcu. Vjerovatno ima još, ja se ovih sjetila na brzakauser posted image
Mi smo išli u Maslačak dok nismo dobili mjesto u državnom i super nam je bio.
Od mm-ovog kolege curica je išla u Sreću i isto su oduševljeni.
Za ove ostale ne znam.
Masalačk, dok smo mi išli, nije imao dvorište, a za Sreću znam da ima, jer je odmah do našeg vrtića (državnog) pa prolazim svaki dan pored. Onako na oko mi baš lijepo izgleda.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mamin macak)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
1.6.2015 0:34:10   
tris
Pozdrav svima:)

Pročitala sam prethodne poruke..
I mene i druge zanimaju lična iskustva pošto imam bebu koja će u sept. imati 11 mj. i najvjerovatnije će u jaslice.
Malo smo razgledali po privatnim vrtićima. Ima sada i novootvorena Zvjezdica u naselju Lauš. Djeluje nam ok. Iako ću se svakako teška srca odvojiti od svog anđela, zbog odlaska na posao.
Da li ima neko iskustva sa dotičnim vrtićem? Da li svi privatni vrtići imaju period adaptacije?

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
3.8.2015 15:38:17   
jele85dr
Mame, vjerovatno ćemo imati priliku da biramo između vrtića Nataša i Plavi čuperak, u Boriku. Koji bi nam savjetovali, preporučili? user posted image

(odgovor članu tris)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
30.11.2015 19:18:24   
djurdja
Postovani roditelji,

Vrtic je poceo sa upisom djece starosne dobi od 1,5 do 5 godina.user posted image
Cijena dnevnog KM,200,00 poludnevnog KM 140,00
Radno vrijeme od 7-17.
Kontakt telefon 065/527-126

Ocekujemo Vasuser posted image

(odgovor članu jele85dr)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
25.1.2016 14:53:48   
suncicasuncica2111
Postovani forumasi, ja sam nova ;)) malo sam trazila forume i odlucih da se uclanim ovdje jer sam i ja svog sina skoro upisala u vrtic... u novembru je napunio godinu dana i krenuo u vrtić jer sam ja počela raditi.
Ja sam se odlučila za vrtić BAJKA U JEVREJSKOJ ULICI i prezadovoljna sam zaista. uslovi su divni tete su super, i vidim da je i on sretan;))
pa ako trebate i vi od srca preporucujem
telefon je 066813363 ili internet stranica Vrtic Bajka

(odgovor članu djurdja)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Vrtici i jaslice u Banjoj Luci
12.5.2016 5:04:46   
Vanja88
Ima li ovdje koga?
Mi smo inace iz BL rodom, tacnije Trn...trenutno ne zivimo tu ali dolazimo u julu na par mjeseci u posjetu.
Imamo djecaka koji ce po dolasku biti 19-20mjeseci i muz i ja imamo zelju da ga upisemo u vrtic da se malo vise druzi s vrsnjacima,i radi jezika takodje... Koliko sam shvatila, opcija drzavnog nam nije moguca,cekanja,itd....ali sta je sa privatnim? Da li je neko upucen u vrtice po trnu..sta traze za upis, moze li se na par sati a ne cijeli dan, i da li bi on spadao u jaslice ili vrtic.?

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu suncicasuncica2111)
Neposredna veza do poruke: 183
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *