|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
27.3.2013 14:15:23   
Besanaaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mamice...Sve bih dala da ovo mozes procitati a kamoli da ti u oci kazem...
Mamice moja nosim djevojcicu,toliko zeljenu....Jednu malu cupavu .kaze dr ima kose kontam kao ja i ti ,tko zna mozda licila na tebe a mozda i tvoje ime nosila....Ako bude imala tamne oci skroz, tvoje su jer ih nitko nema drugi....
Kad mi je doktor napokon s 30 tjedana potvrdio da je curica bila sam i sretna i ganuta....
Zelim da je uredjujem kao sto si ti mene,haljinice,lakirane cipelice,masnice,kikice,snalice....Evo dok ovo pisem suze padaju po tastaturi....ZElim da raste uz svog bracu,uz svoje roditelje,zelim da je mama vodi prvi dan skole (a ne baka ko mene),zelim da uzivam u njoj jer ti nisi mogla u meni stalno si po bolnicama bila....A znas sto najvise od svega zelim da u meni ima pravu prijateljicu jer ja to mama nikad nisam imala a tako sam uvijek zeljela tebe uz sebe ,da ti se povjeravam,da imam oslonac,nazalost nikad nisam ....To mi je uvijek falilo i jos fali...Otac ko otac moze i po mjesec da me ne vidi i ne nazove....A majka je MAJKA....Hvala Bogu sto mi je podario curicu zelim da ima sve ono u zivotu sto ja nisam imala....Majcinsku ljubav,krilo i majcinske osjecajeuser posted image user posted image
Mucilo nas je svasta od prijeteceg pobacaja,prijevremenog poroda,mamini ovih groznih vena,pa sad povisen tlak ali jaka je ova cura u pupi prebrodit cemo jos koju sedmicu znam to....

Rasplakala si me.
Moja mama je jos uvjek sve moje na svijetu.Hvala Bogu sto je imam i zelim da je imam bar jos ovoliko godina.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Moja mama...
30.3.2013 10:42:20   
bebaa
mamice...iako si gluhonijema pa neke stvari ti je jako tesko objasniti i dokazati ipak si jedina moja iskrena prijateljica...nosim tvoju krv i dio srca tvog koje si za mene otkinula...nisi me odgajala ali sam ponosna sto sam kao ti i sto sam tvoja slika i prilika,imam tvoju tvrdoglavost...volim te takvu kakva si i uvijek sam sa ponosom pricala o tebi i tati iako si mislila da te se stidim...to nikad nije bila istina i ne mogu te ni danas uvjeriti u to...iako ste gluhonijemi ja vas volim i ponosim se vama pa vjerovali vi meni ili ne tako je...

(odgovor članu Besanaaa)
Neposredna veza do poruke: 452
   [Obrisana poruka]
4.4.2013 21:53:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebaa)
  Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Moja mama...
4.4.2013 21:56:03   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Moja mama...
4.4.2013 21:56:34   
MicoTico
Apotekarka, bebaa, Iman - user posted image user posted image user posted image
Baš ste me rasplakale...

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Moja mama...
4.4.2013 22:15:19   
klemzi

IZVORNA PORUKA: bebaa

mamice...iako si gluhonijema pa neke stvari ti je jako tesko objasniti i dokazati ipak si jedina moja iskrena prijateljica...nosim tvoju krv i dio srca tvog koje si za mene otkinula...nisi me odgajala ali sam ponosna sto sam kao ti i sto sam tvoja slika i prilika,imam tvoju tvrdoglavost...volim te takvu kakva si i uvijek sam sa ponosom pricala o tebi i tati iako si mislila da te se stidim...to nikad nije bila istina i ne mogu te ni danas uvjeriti u to...iako ste gluhonijemi ja vas volim i ponosim se vama pa vjerovali vi meni ili ne tako je...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Moja mama...
4.4.2013 22:16:16   
klemzi
Iman, Apotekarko ljubim vas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Moja mama...
4.4.2013 22:35:33   
dandi84
Drage moje zene bas ste me rasplakale, evo gušim se...Knedla u grlu kao orah..Stala sam negdje na pola nisam mogla dalje čitati...Volim svoju mamu, divna je al mi zao sto ne mogu česce da je viđam i da joj nesto pomognem...Odem kod svojih jednom mjesecno i bas osjećam kako vrijeme prolazi da mi sve više fale...Mama je divna osoba, svaki dan se cujemo al ne mozemo sve da podijelimo u onoj mjeri u kojoj bi dijelile da sam tamo....Ja nikad nisam prihvatila misao i činjenicu da zivim 150 kilometara daleko od nje...Neću to da prihvatim jer bi me zabolilo...Nije to neka daljina al opet ne mogu cesto da odem.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Besanaaa)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Moja mama...
4.4.2013 22:43:37   
bebaa

IZVORNA PORUKA: dandi84

Drage moje zene bas ste me rasplakale, evo gušim se...Knedla u grlu kao orah..Stala sam negdje na pola nisam mogla dalje čitati...Volim svoju mamu, divna je al mi zao sto ne mogu česce da je viđam i da joj nesto pomognem...Odem kod svojih jednom mjesecno i bas osjećam kako vrijeme prolazi da mi sve više fale...Mama je divna osoba, svaki dan se cujemo al ne mozemo sve da podijelimo u onoj mjeri u kojoj bi dijelile da sam tamo....Ja nikad nisam prihvatila misao i činjenicu da zivim 150 kilometara daleko od nje...Neću to da prihvatim jer bi me zabolilo...Nije to neka daljina al opet ne mogu cesto da odem.

nek je ona tebi ziva i zdrava...bar je imas da joj odes i da je cujes...i moji roditelji su u tuzli a ja u sarajevu...ti svojoj mozes cuti glas i plakat joj na telefon i smijat se a ja svojoj samo stancam poruke...sve ima gore od goreg...nek su one nama zive i zdrave...zao mi je svih koje vise ne mogu reci mama...(ja svoju svakako nikad nisam mogla zovnuti user posted image user posted image )

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Moja mama...
4.4.2013 22:48:01   
melin

IZVORNA PORUKA: Iman83

https://www.youtube.com/watch?v=4Sx3s3UX4hA



user posted image user posted image user posted image
placem i odma mislim na svoju mamu koju nevidim i po 6 mjeseci toliko je volim al nemogu da joj to pokazem i dokazem uvijek malo vremena provedem s njom...
zeljna sam je...user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Moja mama...
4.4.2013 23:28:34   
dandi84

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: dandi84

Drage moje zene bas ste me rasplakale, evo gušim se...Knedla u grlu kao orah..Stala sam negdje na pola nisam mogla dalje čitati...Volim svoju mamu, divna je al mi zao sto ne mogu česce da je viđam i da joj nesto pomognem...Odem kod svojih jednom mjesecno i bas osjećam kako vrijeme prolazi da mi sve više fale...Mama je divna osoba, svaki dan se cujemo al ne mozemo sve da podijelimo u onoj mjeri u kojoj bi dijelile da sam tamo....Ja nikad nisam prihvatila misao i činjenicu da zivim 150 kilometara daleko od nje...Neću to da prihvatim jer bi me zabolilo...Nije to neka daljina al opet ne mogu cesto da odem.

nek je ona tebi ziva i zdrava...bar je imas da joj odes i da je cujes...i moji roditelji su u tuzli a ja u sarajevu...ti svojoj mozes cuti glas i plakat joj na telefon i smijat se a ja svojoj samo stancam poruke...sve ima gore od goreg...nek su one nama zive i zdrave...zao mi je svih koje vise ne mogu reci mama...(ja svoju svakako nikad nisam mogla zovnuti user posted image user posted image )

Mila u komsiluku mojih roditelja zivi gluhonjemi bracni par...Imaju dvoje odrasle djece...Ja tu zenu bas volim, uvijek mamu pitam za nju...Nedavo je nesto bila bolesna...Moja porodica se dolazi sa njima i oni su stvarno divni...Moj brat se sa njima sporazumije rukama i on polako prica pa mu citaju sa usana...Eto imala sam potrebu da ti to kazem...Bez obzira na njihov hendikep oni su uspjeli u zivotu i divni su...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Moja mama...
4.4.2013 23:33:17   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: melin


IZVORNA PORUKA: Iman83

https://www.youtube.com/watch?v=4Sx3s3UX4hA



user posted image user posted image user posted image
placem i odma mislim na svoju mamu koju nevidim i po 6 mjeseci toliko je volim al nemogu da joj to pokazem i dokazem uvijek malo vremena provedem s njom...
zeljna sam je...user posted image


Ja uvijek kazem voljela bih da mi je svekrva tamo dalje, a mama ovdjeuser posted image Ha, ja, mm ionako nesto ne ide cesto tamo, niti se snjom isprica, niti kavenise... Cak i kad zajedno odemo, on uvijek ustaje i ide kuci, kao vas se dvije ispricajteuser posted image A njegova mama...

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Moja mama...
4.4.2013 23:38:36   
bebaa

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: dandi84

Drage moje zene bas ste me rasplakale, evo gušim se...Knedla u grlu kao orah..Stala sam negdje na pola nisam mogla dalje čitati...Volim svoju mamu, divna je al mi zao sto ne mogu česce da je viđam i da joj nesto pomognem...Odem kod svojih jednom mjesecno i bas osjećam kako vrijeme prolazi da mi sve više fale...Mama je divna osoba, svaki dan se cujemo al ne mozemo sve da podijelimo u onoj mjeri u kojoj bi dijelile da sam tamo....Ja nikad nisam prihvatila misao i činjenicu da zivim 150 kilometara daleko od nje...Neću to da prihvatim jer bi me zabolilo...Nije to neka daljina al opet ne mogu cesto da odem.

nek je ona tebi ziva i zdrava...bar je imas da joj odes i da je cujes...i moji roditelji su u tuzli a ja u sarajevu...ti svojoj mozes cuti glas i plakat joj na telefon i smijat se a ja svojoj samo stancam poruke...sve ima gore od goreg...nek su one nama zive i zdrave...zao mi je svih koje vise ne mogu reci mama...(ja svoju svakako nikad nisam mogla zovnuti user posted image user posted image )

Mila u komsiluku mojih roditelja zivi gluhonjemi bracni par...Imaju dvoje odrasle djece...Ja tu zenu bas volim, uvijek mamu pitam za nju...Nedavo je nesto bila bolesna...Moja porodica se dolazi sa njima i oni su stvarno divni...Moj brat se sa njima sporazumije rukama i on polako prica pa mu citaju sa usana...Eto imala sam potrebu da ti to kazem...Bez obzira na njihov hendikep oni su uspjeli u zivotu i divni su...user posted image

hvala...oni su posebni ljudi tako sposobni za nepovjerovati...moja mama igra kolo bolje nego neka koja cuje taktove...stavi ruku na zvucnik i oplete...moja legenda...user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Moja mama...
5.4.2013 0:16:31   
sporty mamaa
Svima koje su izgubile mame, a posebno tebi apotekarko jedan virtualni user posted image I da ti tvoja mala smizla uljepsa svaki tvoj novi danuser posted image user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Moja mama...
5.4.2013 7:12:32   
dandi84
Bebo iako tvoja mama ne cuje i ne moze da govori, ona osjeća i voli te, mislim da nekad riječi nisu potrebne...Dovoljan je zagrljaj, pogled ili neki drugi gest.Ipak imas svoju mamu i srećna si kad joj odes i kad je vidis i kad te zagrli, riječi nisu potrebne...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Moja mama...
5.5.2013 14:09:13   
Apotekarka
Mama moja draga,da znas koliko mi falis...Cesto sebe uhvatim kako gledam u nebo kao da imam osjecaj da me gledas,da mi zelis nesto reci...a suze se slijevaju niz lice....
Mamice stigla je i moja princeza,savrsena je i malena...Nosi tvoje ime,najljepse na svijetu,ima taman ten kao ti skroz...Neki kazu da lici na tebe,mada lici i na muza ali ima nesto i tvoje kad je gledam...Mislim da bi bila ponosna da je vidis,nju i Antonia svoje unucice...Tako sam opustena kako se ona rodila,nista mi nije tesko za te male okice,rucice...i braco se navikava na nju,ispocetka ispadi ljubomore sad se vidi da je voli...a tko je ne bi volio tako malu,nevinu,bezgresnu i slatku...
Nesto kontam mamice mogu da zamislim koliko ti je bilo tesko kad sam ja bila malena znala si da te bolest svakim danom unistava,a borila si se do zadnjeg ko lavica,mogu da zamislim kako ti je bilo znati da ces otici a ostaviti mene tako malu...svoju jedinu djevojcicu...
Ono sto zelim je samo zdravlje za moju obitelj i da uzivam sa svojom djecicom,da im dam sve ono sto ja nisam imala,topli majcinski zagrljaj,krilo i utjehu koju samo majke mogu pruziti...
Volim te mamice i dok ovo pisem gledam u nebo ,mozda se tvoje lice skrilo medju ovim bjelim oblacima,dok suze kapaju po tastaturi ne zaboravi jedno VOLIM TE I STRASNO MI FALIS,POSEBNO SAD U OVIM DANIMA....user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Besanaaa)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Moja mama...
5.5.2013 14:34:58   
InLove
Apotekarkooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Moja mama...
5.5.2013 14:48:12   
Apotekarka
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_FM1HCQTzxM#t=154s

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Besanaaa)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Moja mama...
5.5.2013 17:11:38   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mama moja draga,da znas koliko mi falis...Cesto sebe uhvatim kako gledam u nebo kao da imam osjecaj da me gledas,da mi zelis nesto reci...a suze se slijevaju niz lice....
Mamice stigla je i moja princeza,savrsena je i malena...Nosi tvoje ime,najljepse na svijetu,ima taman ten kao ti skroz...Neki kazu da lici na tebe,mada lici i na muza ali ima nesto i tvoje kad je gledam...Mislim da bi bila ponosna da je vidis,nju i Antonia svoje unucice...Tako sam opustena kako se ona rodila,nista mi nije tesko za te male okice,rucice...i braco se navikava na nju,ispocetka ispadi ljubomore sad se vidi da je voli...a tko je ne bi volio tako malu,nevinu,bezgresnu i slatku...
Nesto kontam mamice mogu da zamislim koliko ti je bilo tesko kad sam ja bila malena znala si da te bolest svakim danom unistava,a borila si se do zadnjeg ko lavica,mogu da zamislim kako ti je bilo znati da ces otici a ostaviti mene tako malu...svoju jedinu djevojcicu...
Ono sto zelim je samo zdravlje za moju obitelj i da uzivam sa svojom djecicom,da im dam sve ono sto ja nisam imala,topli majcinski zagrljaj,krilo i utjehu koju samo majke mogu pruziti...
Volim te mamice i dok ovo pisem gledam u nebo ,mozda se tvoje lice skrilo medju ovim bjelim oblacima,dok suze kapaju po tastaturi ne zaboravi jedno VOLIM TE I STRASNO MI FALIS,POSEBNO SAD U OVIM DANIMA....user posted image user posted image


Da su vam ziva i zdrava vasa djecica jos 100 godina a i vi s njima user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Moja mama...
8.5.2013 8:23:22   
entinte
proslo je malo vis od godinu dana kako moje mame vise nema... kako vrijeme prolazi sve mi vise nedostaje i kao da zivim totalno drugaciji zivot u nekom drugom svijetu user posted image što kazu nedao Bog nikome... ali sa tim se mora zivjeti...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Moja mama...
8.5.2013 8:27:15   
draguljče
Nema je 27 godina i svaki dan mi nedostaje istom snagom. Nikada je niko nije mogao zamijeniti!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 471
   [Obrisana poruka]
8.5.2013 11:01:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu draguljče)
  Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Moja mama...
20.5.2013 9:27:39   
bebaa
draga moja mamice hvala ti što si mi ispeglala sve za bolnicu i što si mi malog pazila kao oči svoje...ljubim te naj naj i sretan ti povratak kući.....cmokić.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Moja mama...
20.5.2013 9:59:28   
anja anjica
Moja mama je u bolnici od petka.Ja u stan kad me docwka neka praznina hladnoca umjesto moje krhke mrvice.sjedoh i oplakah kao djete.tesko je biti sam.gdje se god okrenem cekaju meone male sitnenej oke,cekam da me neko zovne pogledam opet samoja i ona hladnoca.nek je zova i zdrava izborice ona i ovi bitku ako bog da.mama zna da sam sama i da poslije smrti tate nisam spremna ostati sama nisam jos snagu za dalje prikupila.zato ce ona dobit i ovu bitku.zna mama. Voli te ja mama

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Moja mama...
20.5.2013 10:02:53   
bebaa

IZVORNA PORUKA: anja anjica

Moja mama je u bolnici od petka.Ja u stan kad me docwka neka praznina hladnoca umjesto moje krhke mrvice.sjedoh i oplakah kao djete.tesko je biti sam.gdje se god okrenem cekaju meone male sitnenej oke,cekam da me neko zovne pogledam opet samoja i ona hladnoca.nek je zova i zdrava izborice ona i ovi bitku ako bog da.mama zna da sam sama i da poslije smrti tate nisam spremna ostati sama nisam jos snagu za dalje prikupila.zato ce ona dobit i ovu bitku.zna mama. Voli te ja mama

ako Bog da da sve bude u najboljem redu i da ste opet zajedno i sretne i vesele...sabur ili ti strpljenje...kako hoćeš...user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *