|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
20.5.2013 10:52:48   
mamabb

IZVORNA PORUKA: anja anjica

Moja mama je u bolnici od petka.Ja u stan kad me docwka neka praznina hladnoca umjesto moje krhke mrvice.sjedoh i oplakah kao djete.tesko je biti sam.gdje se god okrenem cekaju meone male sitnenej oke,cekam da me neko zovne pogledam opet samoja i ona hladnoca.nek je zova i zdrava izborice ona i ovi bitku ako bog da.mama zna da sam sama i da poslije smrti tate nisam spremna ostati sama nisam jos snagu za dalje prikupila.zato ce ona dobit i ovu bitku.zna mama. Voli te ja mama


ehhh...moja bolna tačka... moja je u bolnici,skroz je slabo...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 476
   [Obrisana poruka]
20.5.2013 10:59:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Moja mama...
12.6.2013 12:32:15   
entinte
Sinoc sam je sanjala... svaki dan bez nje je kao izgubljen... tako se sve promjenilo... user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Moja mama...
12.6.2013 15:18:36   
EEDITH
moja mama-moja stijena

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Moja mama...
28.6.2013 14:19:11   
smajli80
...već 10god nije sa namauser posted image user posted image

O Bože kako je teško biti bez nje,njenog divnog osmjeha,toplog zagrljaja...
Otišla je nedugo poslije tate,sestra i ja ostadošmo sameuser posted image user posted image

Taj dio srca osta prazan i uvjek kad vidim kad neko šeta sa svojom majkom postane još hladnije-jeza me obuzmeuser posted image user posted image

Ne mogu ni na grob da ti odem-oprosti mi ali nemogu-kod kuće ti zapalim svjeću.user posted image user posted image

Čuvaj nas majko kao i dosad...

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Moja mama...
28.6.2013 14:25:18   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Moja mama...
28.6.2013 14:37:32   
elmaL

IZVORNA PORUKA: smajli80

...već 10god nije sa namauser posted image user posted image

O Bože kako je teško biti bez nje,njenog divnog osmjeha,toplog zagrljaja...
Otišla je nedugo poslije tate,sestra i ja ostadošmo sameuser posted image user posted image

Taj dio srca osta prazan i uvjek kad vidim kad neko šeta sa svojom majkom postane još hladnije-jeza me obuzmeuser posted image user posted image

Ne mogu ni na grob da ti odem-oprosti mi ali nemogu-kod kuće ti zapalim svjeću.user posted image user posted image

Čuvaj nas majko kao i dosad...


A joj ne mogu ni da zamislim koliko ti je bilo teško kroz život bez njeuser posted image
baš me rastuži ovaj tvoj postuser posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Moja mama...
28.6.2013 15:10:17   
Emmy
user posted image user posted image uvijek se rastužim na ovoj temiuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Moja mama...
2.8.2013 11:41:06   
Apotekarka
http://youtu.be/_FM1HCQTzxM
Iz dana u dana se pitam zasto,samo 33 godine si imala i samo si mene imala,svoju malu njeznu curicu...Znala si da ces otici,mogu misliti kako te bolilo saznanje da cu ostati bez tebe....
Boli me majko sto te nema a tako te trebam tjesi me samo to da cemo se jednog drana sresti i da me cuvas s neba,znam da bi bila ponosna na mene i svoje unucice,da vidis svoje Ancice kako Je slatka,okrugle glave je na tebe ima tvoj nos i usta....
Cini mi se da Bog samo uzima najljepse cvjecke iz ove baste na zemlji....
Divim ti se majko a borbi tvojoj i hrabrosti....VOLIM TE

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Moja mama...
2.8.2013 12:02:21   
Galicia
Apotekarko, user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Moja mama...
6.8.2013 8:54:22   
entinte
http://www.youtube.com/watch?v=xp0FLpYR68M

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Moja mama...
12.8.2013 15:46:03   
Apotekarka
Bila sam u muzevom kraju,na selu...Mir,tisina,sunce i tihi povjetarac puse...Sjedila sam sama na kraju livade jedne,na drvenoj klupi i gledala svoju Anu kako mirno spava u kolicima,u daljini se Antonio igrao s djecom uzivao,a moj pogled lutao po obliznjim zelenim sumarcima a u misli mi ti dodje moja mamica,suza je jedna klizila niz moje lice,bila sam ljuta,ljuta na svoje djetinjstvo koje i nije bilo neko bez majke...Zasto si otisla tako mlada,u najboljim godinsma i ostavila me samu,malenu,nezasticenu da se borim kroz zivot,svoju njeznu,osjetljivu curicu..Trebala si biti uz mene sredjivati me,maziti,voditi prvi dan u skolu,doci na moju maturu,pratiti me na ekskurziju,biti na mojoj svadbi...Nije te bilo,trebala sam te...Znam da je i tebi bilo tesko otici i ostaviti me...Zasto,zasto odgovora nema,pogled spusam prema kolicima i gledam tu malu svoju djevojcicu i kontam zelim biti uvijek uz nju,biti joj ono sto ja nisam Imala,u daljini veseli smjeh mog Antonia odzvanja i kazem poslije kise mora sunce doci,dosta je bilo kise u mom zivotu moja dva sunca su tu rastu uz svoju mamu,a ti mamice cuvas nas s neba to znam....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Moja mama...
30.8.2013 18:45:55   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Bila sam u muzevom kraju,na selu...Mir,tisina,sunce i tihi povjetarac puse...Sjedila sam sama na kraju livade jedne,na drvenoj klupi i gledala svoju Anu kako mirno spava u kolicima,u daljini se Antonio igrao s djecom uzivao,a moj pogled lutao po obliznjim zelenim sumarcima a u misli mi ti dodje moja mamica,suza je jedna klizila niz moje lice,bila sam ljuta,ljuta na svoje djetinjstvo koje i nije bilo neko bez majke...Zasto si otisla tako mlada,u najboljim godinsma i ostavila me samu,malenu,nezasticenu da se borim kroz zivot,svoju njeznu,osjetljivu curicu..Trebala si biti uz mene sredjivati me,maziti,voditi prvi dan u skolu,doci na moju maturu,pratiti me na ekskurziju,biti na mojoj svadbi...Nije te bilo,trebala sam te...Znam da je i tebi bilo tesko otici i ostaviti me...Zasto,zasto odgovora nema,pogled spusam prema kolicima i gledam tu malu svoju djevojcicu i kontam zelim biti uvijek uz nju,biti joj ono sto ja nisam Imala,u daljini veseli smjeh mog Antonia odzvanja i kazem poslije kise mora sunce doci,dosta je bilo kise u mom zivotu moja dva sunca su tu rastu uz svoju mamu,a ti mamice cuvas nas s neba to znam....

user posted image Apotekarko mila,kako dira ovaj tvoj post,imam svoju majku još uvjek hvala Bogu,ali i sama pomisao da ću je jednog dana izgubiti,dođe mi teško...i trudim se nerazmišljati o tome.........
Volim te mamice moja mila...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:07:26   
Apotekarka
20 punih godina kako si otisla,a kao da je jucer bilo kad smo se zadnji put vidjela,ja djevojcica koja grli svoju mamu,pozdravljamo se,otisla si na lijecenje u Split i nikad se vise nisi vratilauser posted image user posted image
DSjecam se i danasnjeg dana prije 20 godina,kisa je lila ko luda i nebo je zajedno sa svima plakalo taj dan kad si otisla,a ja nista kontala nisam,samo sam dijete bila,sedmogodisnje dijete zbunjeno,svi oko mene,igracke,poklone donijeli kontam poludili svi,nisu oni poludili znali su oni kako je to djetinjstvo bez majke...Boli me majko sad tek znam,boli i previse....Da mi je samo da se vratis bar na par minuta da ti kazem koliko mi falis i koliko te volim
http://youtu.be/9JhpSXdXNhs
Pocivaj mi u miru mamice,tamo gdje,nema patnje i boli...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:10:47   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

20 punih godina kako si otisla,a kao da je jucer bilo kad smo se zadnji put vidjela,ja djevojcica koja grli svoju mamu,pozdravljamo se,otisla si na lijecenje u Split i nikad se vise nisi vratilauser posted image user posted image
DSjecam se i danasnjeg dana prije 20 godina,kisa je lila ko luda i nebo je zajedno sa svima plakalo taj dan kad si otisla,a ja nista kontala nisam,samo sam dijete bila,sedmogodisnje dijete zbunjeno,svi oko mene,igracke,poklone donijeli kontam poludili svi,nisu oni poludili znali su oni kako je to djetinjstvo bez majke...Boli me majko sad tek znam,boli i previse....Da mi je samo da se vratis bar na par minuta da ti kazem koliko mi falis i koliko te volim
http://youtu.be/9JhpSXdXNhs
Pocivaj mi u miru mamice,tamo gdje,nema patnje i boli...

Šta drugo reći nego user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:13:34   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

20 punih godina kako si otisla,a kao da je jucer bilo kad smo se zadnji put vidjela,ja djevojcica koja grli svoju mamu,pozdravljamo se,otisla si na lijecenje u Split i nikad se vise nisi vratilauser posted image user posted image
DSjecam se i danasnjeg dana prije 20 godina,kisa je lila ko luda i nebo je zajedno sa svima plakalo taj dan kad si otisla,a ja nista kontala nisam,samo sam dijete bila,sedmogodisnje dijete zbunjeno,svi oko mene,igracke,poklone donijeli kontam poludili svi,nisu oni poludili znali su oni kako je to djetinjstvo bez majke...Boli me majko sad tek znam,boli i previse....Da mi je samo da se vratis bar na par minuta da ti kazem koliko mi falis i koliko te volim
http://youtu.be/9JhpSXdXNhs
Pocivaj mi u miru mamice,tamo gdje,nema patnje i boli...

user posted image user posted image user posted image user posted image

Apotekarko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:17:03   
babybaby
Apotekarko, stvarno je bilo prerano. Moja mama je umrla kad sam ja imala 27 godina i meni je bilo prerano, a mogu misliti tek tebi. Ipak, činjenica da si ti mama puno govori. Sve mi mame kroz svoju djecu nadoknadimo ono sto nismo imale od svojih mama. A taj osjecaj je mocan i trijumfalan!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:18:53   
Honey3
user posted image user posted image
Apotekarko user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:23:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

20 punih godina kako si otisla,a kao da je jucer bilo kad smo se zadnji put vidjela,ja djevojcica koja grli svoju mamu,pozdravljamo se,otisla si na lijecenje u Split i nikad se vise nisi vratilauser posted image user posted image
DSjecam se i danasnjeg dana prije 20 godina,kisa je lila ko luda i nebo je zajedno sa svima plakalo taj dan kad si otisla,a ja nista kontala nisam,samo sam dijete bila,sedmogodisnje dijete zbunjeno,svi oko mene,igracke,poklone donijeli kontam poludili svi,nisu oni poludili znali su oni kako je to djetinjstvo bez majke...Boli me majko sad tek znam,boli i previse....Da mi je samo da se vratis bar na par minuta da ti kazem koliko mi falis i koliko te volim
http://youtu.be/9JhpSXdXNhs
Pocivaj mi u miru mamice,tamo gdje,nema patnje i boli...


utjehe nemam...al najveći sestrinski zgrljaj imamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:32:18   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

20 punih godina kako si otisla,a kao da je jucer bilo kad smo se zadnji put vidjela,ja djevojcica koja grli svoju mamu,pozdravljamo se,otisla si na lijecenje u Split i nikad se vise nisi vratilauser posted image user posted image
DSjecam se i danasnjeg dana prije 20 godina,kisa je lila ko luda i nebo je zajedno sa svima plakalo taj dan kad si otisla,a ja nista kontala nisam,samo sam dijete bila,sedmogodisnje dijete zbunjeno,svi oko mene,igracke,poklone donijeli kontam poludili svi,nisu oni poludili znali su oni kako je to djetinjstvo bez majke...Boli me majko sad tek znam,boli i previse....Da mi je samo da se vratis bar na par minuta da ti kazem koliko mi falis i koliko te volim
http://youtu.be/9JhpSXdXNhs
Pocivaj mi u miru mamice,tamo gdje,nema patnje i boli...


Jecam user posted image user posted image user posted image Draga moja user posted image Razumijem te potpuno ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Moja mama...
8.9.2013 22:41:18   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

20 punih godina kako si otisla,a kao da je jucer bilo kad smo se zadnji put vidjela,ja djevojcica koja grli svoju mamu,pozdravljamo se,otisla si na lijecenje u Split i nikad se vise nisi vratilauser posted image user posted image
DSjecam se i danasnjeg dana prije 20 godina,kisa je lila ko luda i nebo je zajedno sa svima plakalo taj dan kad si otisla,a ja nista kontala nisam,samo sam dijete bila,sedmogodisnje dijete zbunjeno,svi oko mene,igracke,poklone donijeli kontam poludili svi,nisu oni poludili znali su oni kako je to djetinjstvo bez majke...Boli me majko sad tek znam,boli i previse....Da mi je samo da se vratis bar na par minuta da ti kazem koliko mi falis i koliko te volim
http://youtu.be/9JhpSXdXNhs
Pocivaj mi u miru mamice,tamo gdje,nema patnje i boli...


uh...user posted image

draga moja veliki user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Moja mama...
9.9.2013 8:42:07   
mamabb
Ja svoju sanjam skoro svako veče,nekad plačem a nekad,mm kaže, da se tako lijepo ispričam s njom.
Sinoć je sanjah,kao ona živa i zdrava nakon svega i pitam je i odgovaram sama sebi,dok mi se ona smije, kako ćemo sad ljudima objasnitit da si ti dobro i zdravo a dženazu ti obavili...ma ko ih šiša nek si ti dobro i s nama,a nek oni kontaju i okinem plakati govoreći joj: a jesi li me morala toliko preplašit.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 497
   [Obrisana poruka]
9.9.2013 9:05:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Moja mama...
9.9.2013 9:21:06   
idana_85
Citala sam na temi Pitajte Jasmin da se zapravo srecemo sa mrtvima u snu. Gledala sam na Sulejmanu Velicanstvenom kako mu mudrac govori da u Kur'anu pise kako u snu nismo krivi,jer dusa napusta tijelo i sve sto se desi dok spavamo ne moze biti nasa krivica. Bilo mi je zanimljivo malo sam istrazivala i naisla na podatak da zaista tako stoji. Da nasa dusa privremeno napusta nase tijelo i putuje, te se jedino na taj nacin moze sastati sa umrlima. Blago vama za ta iskustva.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Moja mama...
18.9.2013 10:41:42   
Apotekarka
Jos jedan tvoj rodjendan a tebe nema...user posted image user posted image
http://youtu.be/WyvYZMhvti8
Neke se tuge nikad ne prebole...user posted image user posted image
Sretan rodjendan mamice...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *