|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:24:36   
Adana
A da probas sa električnom četkicom?
Mojoj A se svidjelo kad je bila baš mala. user posted image

I kod nas je ovo već navika. Još uvijek joj ja četkam zubiće, pa poslije toga ona. Doduše više vode popije koliko kvasi četkicu ali dobro... user posted image
Do sada je naučila i da ispere usta i ispljune vodu, kao i da grglja malo grlo pa ispljune vodu. user posted image
I da, već neko vrijeme jednom sedmično koristimo konac za zube.

< Poruku je uredio Adana -- 11.3.2013 14:25:14 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:27:33   
saninica
ja mislim da je vazno i sa kojim kaladontom djeca peru zubice.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Pranje zubića
11.3.2013 14:28:21   
Kviki

IZVORNA PORUKA: animagical

ja A zube perem od kad ih je dobio, sada ih ima 8 i nema smisla da ih ne pere...i ja sam pitala za pastu i rekose mi da ne treba, tj da se pocne koristiti tek kad dijete zna fino da pljune poslije pranja



Nema potrebe za pastom za zube, još je mali...Iako ima tri i po godine, moj sin prvo posiše pastu za zube, pa tek onda trlja zubićeuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:28:39   
Nenci
Kod nas je pranje zubica jos uvijek na nagovor, uglavnom upali kad kazem idemo zajedno prati zube, kupili smo cetkicu omiljene narancaste boje, i poslije pranja se ide gledati na ogledalo kako su mu zubi lijepi i bijeli :)

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:29:09   
Latinka
Možda bih i mogla. Nisam se ni sjetila električne.
Hvala user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:32:47   
chuci
ja ajši prije tri dana kupila električnu četkicu i spava s njom već dvije noći. pere zube redovno. prvo malo ona pa onda ja. sad sa električnom prvo ja običnom istrljam pa onda ona troši baterije par minuta.

< Poruku je uredio chuci -- 11.3.2013 14:33:41 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:32:52   
Anoniman
meni el. cetkica za zube nije bas idealno rjesenja.
Moja djeca je imaju, pa se opuste. Ne istrljaju kako treba, vec seprepuste carima el. drmanja. Rucna je po mom misljenju najbolje rjesenje dok su mali.

(odgovor članu Latinka)
  Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:33:51   
Kviki

IZVORNA PORUKA: Nenci

Kod nas je pranje zubica jos uvijek na nagovor, uglavnom upali kad kazem idemo zajedno prati zube, kupili smo cetkicu omiljene narancaste boje, i poslije pranja se ide gledati na ogledalo kako su mu zubi lijepi i bijeli :)


Tako to ide, prvo peru uz nagovor, a kasnije im toliko pređe u naviku da nema šanse da će u krevet, a da nisu oprali zube user posted image

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:36:39   
bembela
imamo 21 mjesec i svako jutro eremo zubice zajedno.I super nam ide sa onim dm-ovim cetkicama,drago mi je sto b3ebi vec ima naviku uci sa mnom u kupatilo...nadam se da ce potrajati user posted image

_____________________________

27.06.2011. na svijet dosla mamina ljubav i sreca najveca :)

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:39:57   
ljubičica 28
Mi se isto mučimo s pranjem zubića user posted image Ima on želju prati ih, pustim ga ja i da sam četkicom trlja pa koliko god.

Problem su nam prednji zubići, nikako ne da da ih lijepo istrljam. Tako mi usnice skupi da je nemoguće staviti četkicu na zubiće. Kutnjaci su ok.

I iskreno, razmišljala sam i da mu kupim tu električnu samo da se pokuša opustiti uz nju. I dalje bismo koristili i običnu.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:47:07   
Adana
Kako još uvijek ja perem zubiće svojoj curici električna četkica je bila savim OK. Sada koristimo običnu i nemamo problema.

Pastu za zube koristimo nekad od 18. mjeseca. I male količine tako da i ako bi se desilo da proguta nije velika količina.
Ali već odavno zna da ispljune pastu, i da ispere usta.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Pranje zubica
11.3.2013 14:48:06   
aida.
E.bas voli da pere zubice, peremo ujutro i navece, ne rijetko i preko dana vise puta, obicno kad jede cokoladu ili bonbonu. Pastu nismo koristili mozda do 2.godine, onda smo uzeli Enzycal(Curaprost)-ima je samo u apotekama, predobra pasta koja se ne mora ispirati. Mi stavimo samo malo, ko pola zrna graska, perem mu ja, onda saperem cetkicu pa mu opet ja predjem onako bez paste i onda on sam "riba" nakon mog zavrsenog posla user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Pranje zubica
10.6.2013 22:09:36   
kafica
kakva su vam iskustva sa posjetama zubaru, u kojem uzrastu ste vodile djecicu prvi put?

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Pranje zubica
10.6.2013 22:12:55   
aida.

IZVORNA PORUKA: kafica

kakva su vam iskustva sa posjetama zubaru, u kojem uzrastu ste vodile djecicu prvi put?

Cim su mu izbili svi zubici vodila sam ga na kontrole, cesto ga odvedem i hB sve je ok user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu kafica)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Pranje zubića
22.6.2013 12:20:11   
ringeminge
treba terati decu, ja sam tek u nekim tinejdzerskim godinama start pranje zuba redovno jer me moji nikad nisu terali

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Pranje zubica
15.7.2013 17:24:38   
Adana

IZVORNA PORUKA: kafica

kakva su vam iskustva sa posjetama zubaru, u kojem uzrastu ste vodile djecicu prvi put?


Veoma pozitivna. :)
Trebalo bi poceti cim se pojave prvi zubici. Vise da se dijete nauci na stomatologa, da s estvori navika, da s eprati stanje u ustima. :)

Mi smo krenuli kada je malena imala neke 2.5 godine, nazalost jer smo trebali pregled, ali eto srecom sve je dobro zavrsilo i od tada svaka 3-4 mjeseca idemo na kontrole. Ona je sve jako dobro prihvatila, zubarka je super, i bez problema idemo. Sama udje na pregled, veoma s eobraduje zubarki, kao i ona njoj. Koa dvije drugarice. :) A to mi je drago jer ako sutra nekada bude potrebe za nekom intervencijom mislim da ce sve lakse biti...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu kafica)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Pranje zubica
12.1.2015 11:15:29   
Pamucica
Uz razvijenu naviku pranja zubi, zlata vrijena navika je i posjeta stomatologu...mi treba da idemo prvi puta, da teta malo pogleda zubiće :)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Pranje zubica
12.1.2015 11:21:38   
bebaa
mi smo imali malih "problema" u početku ...morala sam ga držati između nogu i lično ribati...sad je to već druga priča,sam pere,riba,kad završi ja popravljam i tako......kod stomatologa smo bili iza drugog roćkasa.....i ići ćemo redovno naravno.....da stekne naviku....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Pamucica)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Pranje zubica
23.5.2015 11:33:54   
ema_28
drage mame, gdje vi vodite djecu zubaru? Moja djevojcica ima 4 godine i voljela bih je odvesti cisto na kontrolu i da joj prvo iskustvo bude pozitivno. Ne bih kod privatnika bacala pare.... Mogu li je odvesti npr u dom zdravlja ili????

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Pranje zubica
23.5.2015 11:57:49   
salmy
MI smo prvi put otisli sa 5 godina u Omer Maslic....nije pretjerano bila ljubazna ali g aje primila..pregledala..i narucila za popravku...

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Pranje zubica
23.5.2015 12:37:26   
ema_28
hvalaaaa

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Pranje zubica
23.5.2015 15:35:54   
ananas_ze
S ima 7 zuba, ne zna prati sam, ne voli kad mu ih perem, trudim se oprati mu ih svaki dan bar jednom user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Pranje zubica
24.5.2015 21:14:11   
bebaa
T jedno jutro ustane nagodan za pranje,drugo jutro neće ni da čuje...ali ne popuštam mu....opere ih i vozdra......
fakat,trebala bi ga voditi malo na kontrolu.....user posted image žsačekat ću avgust pa zajedno sa sistematskim za vrtić i to odraditi...
mašala su mu zubići.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Pranje zubica
24.5.2015 21:24:28   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ema_28

drage mame, gdje vi vodite djecu zubaru? Moja djevojcica ima 4 godine i voljela bih je odvesti cisto na kontrolu i da joj prvo iskustvo bude pozitivno. Ne bih kod privatnika bacala pare.... Mogu li je odvesti npr u dom zdravlja ili????

Ja sam svoju curicu prvi put odvela u drz.ambulantu, imalu smo super iskustvo, ona sad sama ide, u skoli imaju zubara. Kod T je druga prica, kod njega sve nazor mora.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Pranje zubica
24.5.2015 21:30:52   
ladyblue RR
ne bi trebao privatnik naplatiti taj prvi odlazak. bar meni nije.
moja curica je imala 3,5 godine i cuclala je prst. ja sam je odvela zubaru isto reda radi kada sam ja išla i ona je malo sjela na stolicu, on joj pogledao zubiće.
poslije 10-ak dana sam joj rekla da zubar dijeli Barbike ko prestane cuclati prst. ona je istu veče prestala cuclati prst i poslije 10 dana smo otišle da mu se pohvali da je prestala. ponijela sam i Barbiku koju joj je dao tako da ona ima super iskustvo sa zubarom.
doduše, zubi su joj zdravi pa nije bilo nikakvih intervencija.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *