|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: beba bez prstiju
18.2.2012 8:04:42   
Leena
ivavr, znam da ti je tesko, tj. mogu samo zamisliti... Ja ti samo zelim reci da imam rođaka koji je rođen sa vrlo vrlo kratki prstima na jednoj ruci, tesko ih upotrebljava, nisu bas funkcionalni, ali on drugom rukom uspijeva sve, cak mu posao zahtjeva bas rad rukama i odlicno ga obavlja... Nikada niko nije nesto njega zbog toga gnjavio, pa ni djeca u skoli... Danas je i ozenjen i cekaju malu curicu. Samo da znas da, kako god tebi sada izgledalo, ce sve bas sve na kraju biti dobrouser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: beba bez prstiju
2.5.2012 17:56:35   
dana3
Citam postove i zamisljam reakcije ljudi kada vide neku osobu koja je eto, kao drugacija od nas ostalih.Svjedok sam cudnih pogleda ljudi kada me vide sa insuinskom pumpom na bazenu, kada vide dijete sa slusnim aparaticima , kada vide dijete sa kracom nogom ili kao u ovom slucaju bez prsta.Onda se zapitam kako to da nikom nije cudno kada ljudi hodaju sa ogromnim slusalicama prikopcanim na Ipod, mobitel iil Iphon i slisaju muziku, kako nikom nije cudna djevojka sa cipelama ciji je djon 30 cm debeo, kako to da nikom nije cudno sto ljudi hodaju sa lancicima koji vide skoro do poda?To nije cudno a cudno im je samo kad covjek treba nesto da sebi olaska zivot!

Ako ce ovakvi da gledaju drugacije na tvoje dijete neka se nose u ..... voli svoju bebu koliko god mozes jer zivot je ionako borba bili mi "pravi" ili "krivi"

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: beba bez prstiju
16.8.2014 23:35:23   
makim
Ivaa molila bih te da mi se javis, ja sam rodila decaka pre godinu i po dana bez oba palca na rukama, prva operacija nam je zakazana u septembru, jako bi mi znacilo da se cujem sa tobom.

(odgovor članu ivaav)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: beba bez prstiju
18.8.2014 23:38:24   
idaa_01
Drage mame, slučajno "uletih" na ovu "lokaciju" na forumu. Ja imam sina koji uskoro puni 3 godine. On je rođen sa jednim jako rijetkim oboljenjem (KTW sindrom), koji se kod njega na dosta drugačiji način manifestovao. Ugl, jedna nožica mu je deblja i 1cm duža, ima sastavljena dva prstića na jednoj nozi, s tim da ima i djelimični hemangiom na oba donja ekstremiteta, te varikozne vene (proširene). Isto tako i kod mene je trudnoća protekla uredno, porod isto. Ja sam se jako teško privikla na činjenicu da moje dijete ima neku smetnju, oboljenje. Trebalo mi je dosta vremena da se izborim sama sa sobom, ali uz podršku muža i porodice to sam nekako prebrodila.
Ugl, moj dječak je sada već veliki user posted image Odgajamo ga tako da se ničega ne stidi, jako je komunikativan i društven. Nastojaću da mu izgradim što veće samopouzdanje, da svoj nedostatak prihvati na što jednostavniji i bezbolniji način. Malo odužih, ali da dodam i to da redovno idemo na kontrole kod dr., neke stvari smo korigovali ulošcima i cipelicama i za sada je sve ok. Nadamo se da će, uz pomoć dragog Boga, tako i ostati user posted image

(odgovor članu makim)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: beba bez prstiju
27.7.2017 14:09:31   
Sarita2004
Pozdrav, moja beba ima tri meseca i rodjena je bez desne podlakticne kosti i bez tri prstica. Doktori geneticari sumnjaju da ima sindrom. Da li neko ima slicno iskustvo?

(odgovor članu idaa_01)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *