|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Foto - kuhanje!
17.4.2011 18:50:09   
maja78 RR
ja ih podmazem puterom pa pobrasnim, kad recimo vanilice pravim :)

ali ti imas cetiri rukice vrijedne hihih, stvarno djeca su ti divna

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Foto - kuhanje!
17.4.2011 18:54:56   
muaaa
ma samo kap ulja stavim i malo brasna i onda fino ispadaju iz kalupa
a hvala ti za vrijedne rucice pa i jesu mogu ti reciuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Foto - kuhanje!
17.4.2011 19:26:21   
Mirkica
Hanady ruke ti se pozlatile za soganj dolmu odkada ja hocu da je napravim a bas sam kontala kako da punim luk hahahha eh sada znam HVALA user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Foto - kuhanje!
18.4.2011 13:27:58   
salmy
IZVORNA PORUKA: muaaa

Krofne

500 ml.mlijeka,kvasac,kasika secera,u mlijeko staviti ove sastojke i pustiti da nadodje.Kad je nadoslo staviti 8 zumanaca umucenih sa 100 gr secera u prahu i 100ml.ulja.Ostaviti 20 min. da stoji.
user posted image
Nakon 20min.umjesati limunovu koricu narendanu,vanil.secer kasicicu soli i 1 kg brasna.Dobro izraditi
user posted image
prebaciti na radnu povrsinu
user posted image [/ur
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4805992.htm]user posted image

i razvaljati na prst debljine
user posted image
Prekriti i ostaviti da udupla volumen
user posted image
kad udupla vaditi krugove
user posted image
Prziti u zagrijanom ulju
user posted image
vaditi na ubrus da upije visak ulja.
I gotovi proizvod presuti secerom u prhu
user posted image [/url
Punila sam dzemom od sipka,kuharskim spricom
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4806000.htm]user posted image

ja ih sad napravila,i nisu mi debeleuser posted image user posted image user posted image hahhahaha sve sam uradila kako pises ali su narasle malo tanje od ustipka.A ukusne su pa sam stavljala jednu na druguuser posted image user posted image user posted image a između filuser posted image
gdje li sam fulilauser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Foto - kuhanje!
21.4.2011 10:45:08   
Anoniman
Neko se skoro žalio na anketi kako su mu šnicle žilave evo recept za
sočne juneće šnicleuser posted image
Potrebno
6 junećih pohovanih šnicli ( dobro istući meso i pohovati-začini, prezla, jaja )
Staviti šnicle u vatrostalnu zdjelu, tepsiju šta imate, dosuti malo vode te posuti vegetom...peći 30min na 250*C
user posted image

Nakon 30min izvaditi preliti vrhnjem za kuhanje
user posted image
dodati paradajz
user posted image
dodati sir, te staviti ponovo u rernu i peći još 30 min.
user posted image


user posted image
Kao prilog može pire
user posted image


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Foto - kuhanje!
21.4.2011 10:47:35   
Hanady RR
Uh Breskva šta počiniuser posted image user posted image user posted image user posted image

odoh da doručkujem a mislila sam preskočituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Foto - kuhanje!
21.4.2011 10:49:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh Breskva šta počiniuser posted image user posted image user posted image user posted image

odoh da doručkujem a mislila sam preskočituser posted image

ti ko i ja doručak preskočim a za večeru se nabacam ko nikouser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 132
   [Obrisana poruka]
21.4.2011 11:23:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Foto - kuhanje!
21.4.2011 11:28:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh Breskva šta počiniuser posted image user posted image user posted image user posted image

odoh da doručkujem a mislila sam preskočituser posted image

ti ko i ja doručak preskočim a za večeru se nabacam ko nikouser posted image user posted image user posted image ...


ma jk ja nikada ne večeras...doručak mjenjama kafon najčešće jer me mrzi jest u kancelarijiuser posted image

al sad sam pojela nakav pileći sendvić...hajd nije golemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Foto - kuhanje!
21.4.2011 13:36:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Bravo Breskva. Jesu ovo đulbastije ili sam ja nešto fulala?user posted image user posted image user posted image

a šta su đulbastijeuser posted image , ja sam ti totalni laik za te nazive i kuhanje, al popravljam seuser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Foto - kuhanje!
21.4.2011 13:46:29   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh Breskva šta počiniuser posted image user posted image user posted image user posted image



Potpis od A do Ž!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Foto - kuhanje!
26.4.2011 19:22:30   
muaaa
                       Sampita
10 zumanaca,10kas.secera,1 van.secer,5 kas.mlijek,2 kas. ulja,8 kas.brasna,malo pr.za pec.Prvo izmutiti secer i zumanca pa dodavati ostale sastojke
user posted image
user posted image
user posted image
Isuti u tepsiju i peci na 180 dok ne dobije zutu boju
user posted image
user posted image [/url
Uspinovati 900gr.secera i solja vode
Bjelanca mutiti i u to dadati malo soli,da bude cvrsto,onda polako dodavati agdu
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4821848.htm]user posted image

Mutiti tako dok se ne ohladi
user posted image
Premazati ohladjenu koru sve dobro rashladti,i degustirati
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Foto - kuhanje!
26.4.2011 20:10:03   
mala86
nisam ljubitelj sampite ali ovo odlicno izgleda user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Foto - kuhanje!
27.4.2011 8:50:31   
10 mart 2009
muaaa, šampita super izgleda, ne sumnjam da nije i jako ukusna...user posted image user posted image user posted image user posted image ... ako se ne varam, vidim na slikama da mješaš smjesu u Tupperware posudi za miksanje...onda mora ispasti dobro user posted image  

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Foto - kuhanje!
28.4.2011 16:32:04   
sabinos
Evo nesto sto ja volim:hurmasice.inace su mi zakon ovi kolaci sa agdom... Sastojci:2 jajeta,250 gr margarina ili putera ili maslaca,vanilin secer,pola praska za pecivo,600 do 700 gr brasna.taman izadje jedna tepsija,oko 20 komada... [url=http://www.Slikomat.com/slika/4824428.htm]user posted image [/urlumutimo margarin i jaja sa vanilin secerom [url=http://www.Slikomat.com/slika/4824431.htm]user posted image [/urlonda polako dodajemo brasno sa praskom za pecivo,i mijesimo rukom[url=http://www.Slikomat.com/slika/4824434.htm]user posted image [/urlkad je dovoljno brasna treba fino da se odvaja od posude.ja licno nikad nisam sigurna koliko brasna stavim,nego od oka.treba da bude ovako[url=http://www.Slikomat.com/slika/4824438.htm]user posted image [/urlpravimo loptice i stavljamo na rende da dobijemo saru onu na kockice[url=http://www.Slikomat.com/slika/4824441.htm]user posted image [/url Ja sam unutra stavila i ljesnjake,po zelji moze i orasi ili bademi.redamo u tepsiju i peceno dok ne porumene na 200 stepeni. [url=http://www.Slikomat.com/slika/4824444.htm]user posted image [/urlpripremimo agdu od secera i vode u omjeru 1:1 i kad je peceno zalijemo[url=http://www.Slikomat.com/slika/4824446.htm]user posted image [/urli pojedemo[url=http://www.Slikomat.com/slika/4824448.htm]user posted image [/urli naravno mame sa malom djecom sve rade na podu da mogu i pomagaci ucestvovat.mogla bih to raditi i kad spava ali necu..neka ga[url=http://www.Slikomat.com/slika/4824450.htm]user posted image [/url

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Foto - kuhanje!
28.4.2011 21:10:50   
Gift

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: muaaa

Krofne

500 ml.mlijeka,kvasac,kasika secera,u mlijeko staviti ove sastojke i pustiti da nadodje.Kad je nadoslo staviti 8 zumanaca umucenih sa 100 gr secera u prahu i 100ml.ulja.Ostaviti 20 min. da stoji.
user posted image
Nakon 20min.umjesati limunovu koricu narendanu,vanil.secer kasicicu soli i 1 kg brasna.Dobro izraditi
user posted image
prebaciti na radnu povrsinu
user posted image [/ur
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4805992.htm]user posted image

i razvaljati na prst debljine
user posted image
Prekriti i ostaviti da udupla volumen
user posted image
kad udupla vaditi krugove
user posted image
Prziti u zagrijanom ulju
user posted image
vaditi na ubrus da upije visak ulja.
I gotovi proizvod presuti secerom u prhu
user posted image [/url
Punila sam dzemom od sipka,kuharskim spricom
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4806000.htm]user posted image

ja ih sad napravila,i nisu mi debeleuser posted image user posted image user posted image hahhahaha sve sam uradila kako pises ali su narasle malo tanje od ustipka.A ukusne su pa sam stavljala jednu na druguuser posted image user posted image user posted image a između filuser posted image
gdje li sam fulilauser posted image

i meni isto ispalo kao ustipci..u cemu grijesimouser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Foto - kuhanje!
28.4.2011 21:56:55   
muaaa
Neznam sta da vam kazem evo sve sam iscitala ponovo da vidm da nisam gdje fulila.Dali ostavljate da udupla volumen kad razvaljate?A nisu ni kod mane nesto debele a nisu ni tanke,neznam sta da kazemuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 13:37:35   
zagy
Malo upadam, nije moj recept, ali ja kada pravim peksimete, ako mi nije jaka vatra i vrelo ulje ne napušu se fino, možda je do toga?

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 17:41:13   
Gift
ne znam stvarno pustila sam i da nadodu i pecem ih u vrucem ulju..ne znam probat cu opet..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 17:50:28   
Honey3
joj muaaa li muaaa sto mi tjeras vodu na usta,svaka ti cast vrijedna kuharice a posebno aferim za tvoje pomagaceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 18:38:05   
Selma.A.M
Evo ja sam danas pravila Klepe ili kako ih ja zovem Kulaci .......................

Brašno,so i mlaka voda pa zakuhala,a predhodno sam mljeveno meso,luk,so,biber i vegata

user posted image


Zatim sam razvaljala tijesto, isjekla na kockice i na njih redala po grudvice smjese  od  mesa

user posted image user posted image


 
POtom sam krajeve kockice izprebacivala i napravila trokutiće,ispritiskala da se krajevi zaljepe...........

user posted image



Nasula vode u šerpu,posolila i nasula ulja pa ostavila da provri..........Kada je voda provrila spuštala kulake da se kuhaju.............Kada krenu da se podišu znači da su gotovi ..........


user posted image



Kada su kulaci gotovi,procijediti vodu,kulake  posuti vrhnjem ili mješavinom kajmaka i mlijeka (po želji) i servirati ....................

user posted image


Prijatno ................

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 18:43:14   
Honey3
bravo Selma,Bogami si ih mlogo napravilauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 18:45:34   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: zaha

bravo Selma,Bogami si ih mlogo napravilauser posted image

Selma i ja ih zovrm kulaci sigurno si s mog kraja tamo se jedino kaze kulaci :)))))
Odlicno si prikazala i ja ih punooo volim samo si ih ti puno napravila ja se sva smorim :)))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 18:49:08   
Hanady RR
Uh selma moje mlogo drago jelo si sprmeila...mis mo ih u nedleju jeli...al meni s ečini ja i moja hanadi mogle bvi svaki danuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image super fotke

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Foto - kuhanje!
29.4.2011 18:52:25   
Honey3
i moja djeca bi ih stalno jela ali sto rece Mirkica,smore me pa ih dobiju samo kad me slusaju dobrouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *