|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
3.9.2008 22:36:26   
bebana27
vece
drage moje ja sam i danas dozivjela jedno razocarenje
ponovo sam bila sa onom sto je rodila o njoj sam prije pisala
zvala me da idemo nesto da kupimo i mi smo izasli ispred zgrade i kaze njoj komsinica gdje ces ti nije tebi da hodas ti imas djete i onako se nasmija kao da me je zeljela povrijediti.i ko god naidje govori ja imam djete mene to psihicki ubija meni je tesko zbog toga zasto me na taj nacim povredjuje nisam ja kriva sto ne mogu da zatrudnim,

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
3.9.2008 22:46:40   
emy
draga bebana
moras odmah prestati razmisljati na takav nacin,
vjeruj mi, nece ti nimalo pomoci
poslusaj moj savjet, potrazi svoj najljepsi osmijeh
i nemoj ga skidati
mislim da te niko ne zeli svjesno povrjediti,
nije ljudski
pozdrav

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 7:44:35   
aldi

draga bebana
i ja mislim da te niko ne zeli svjesno povrjediti, stvarno nije ljudski.
Ali opet ne mogu da vjerujem kako ljudi ne kontrolišu svoj jezik, pa povrijede
nekog pa vala nije ni važno jer namjerno ili nenamjerno. Ali draga moja, boli te briga
glavu gore i bit će bebicaaaa!
pozdrav


_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 10:50:04   
Mara
Bebana,  jedan veliki user posted image  i user posted image  na lice , ne daj se.
Vjeruj mi ljudi to ne rade namjerno, takva nam je priroda da se hvalimo onim šta imamo i žalimo za onim čega nemamo.


_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 10:58:44   
Happy
IZVORNA PORUKA: Mara

Bebana,  jedan veliki user posted image  i user posted image  na lice , ne daj se.
Vjeruj mi ljudi to ne rade namjerno, takva nam je priroda da se hvalimo onim šta imamo i žalimo za onim čega nemamo.



Ne daj se bebana user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 11:03:35   
bebana27
hvala vam cure ali ova tuga je jaca od svega jer jednostavno ne mogu podnijeti da neko bude takav ja nisam nikog naucila povrijediti ali eto vidim svega ima.i ja zelim bebu kao sve ali sta ja tu mogu kad mi se nikako ne da

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 11:08:13   
maslačak82
Ajde polako pa tek se trudite 5 mjeseci, biće beba

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 11:11:55   
lamka
draga Bebano nisu svi ljudi isti
mozda ona hoce fda te indirektno pita sta ti cekas
ne daj se doci ce to sve polako
jos si mlada ne daj se
evo ide velika podrska za tebe i kao sto neko vec rece nabaci osmjeh na lice


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 11:11:58   
mamyca
Bebana bit ce bebica,samo se opusti,i nek ti neke rijeci udju na jedno a izadju na drugo uho.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 12:45:29   
bugaboo
Cure moje,
imam jednu staru pozanicu, vidimo se mozda jednom mjesecno na kavici.ona ima dvoje male djece,ali uvjek je patila za ljepom odjecom, cipelama, a ne moze si to priustiti. i onda kad se vidimo, a ona primjeti na meni novu majcicu ili neku glupost i onda ide prica - jel ti to novo, a briga tebe ti sebi mozes kupiti kad nemas djecu. kad imas djecu, samo su ti ona najvaznija, samo njima kupujes, oces da oni imaju, nemas pojma koliko se djeca vole, najvaznije mi je da oni imaju i slicno. i onda samo o tome prica i vise nemamo o cemu prozboriti osim o njenoj djeci.i od onda na svaku kavu s njom vadim ono najbolje iz ormaru iz inata a kad mi dode moja user posted image onda cu pogotovo. dosta je bilo plakanja zbog drugih, a kad je mom muzu nedavno jedan kreten rekao- ne vidim da ti zeni trbuh raste, moj muz mu je rekao- bolje da joj nikada ne naraste, nego da se rodi covjek kao ti. i zato cure glave gore, user posted image i doci ce. i ja svoju cekam 3 godine i znam da ce doci. pusa za sve

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 12:47:12   
maslačak82
Bugaboo imaš PP, pliz odgovori

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 12:52:21   
bugaboo
draga, mislim da imam, jos sam tu relativno nova pa se jos snalazim

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 12:53:52   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: bugaboo

Cure moje,
imam jednu staru pozanicu, vidimo se mozda jednom mjesecno na kavici.ona ima dvoje male djece,ali uvjek je patila za ljepom odjecom, cipelama, a ne moze si to priustiti. i onda kad se vidimo, a ona primjeti na meni novu majcicu ili neku glupost i onda ide prica - jel ti to novo, a briga tebe ti sebi mozes kupiti kad nemas djecu. kad imas djecu, samo su ti ona najvaznija, samo njima kupujes, oces da oni imaju, nemas pojma koliko se djeca vole, najvaznije mi je da oni imaju i slicno. i onda samo o tome prica i vise nemamo o cemu prozboriti osim o njenoj djeci.i od onda na svaku kavu s njom vadim ono najbolje iz ormaru iz inata a kad mi dode moja user posted image onda cu pogotovo. dosta je bilo plakanja zbog drugih, a kad je mom muzu nedavno jedan kreten rekao- ne vidim da ti zeni trbuh raste, moj muz mu je rekao- bolje da joj nikada ne naraste, nego da se rodi covjek kao ti. i zato cure glave gore, user posted image i doci ce. i ja svoju cekam 3 godine i znam da ce doci. pusa za sve


user posted image user posted image


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 13:23:07   
bebana27
znam ja da je tako ali vjeruj mi opsjednuta je sa tim djetetom kao da je rodila kraljicu a ne obicno djete ali sam onako sama sebi rekla necu vise ici kod nje jer se bolje osjecam kad je ne vidim

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 13:24:42   
bebana27
pa tako ti i ova moja govori kako vise sebi ne moze da kupuje nista jer ima sad djete mislim sve to utjece na covjeka ja sam sinoc sjela i plakala na kraju ce me totalno izluditi

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 14:00:03   
maslačak82
Bebana27 pa tek se trudite 5 mjeseci, polako ženo, sa takvim stavom nećeš nigdje dogurati, imam i ja prijateljicu koja je rodila pa se družim sa njom i baš mi lijepo, šta god da je rekla da mora kupiti bebi a ne sebi-to je normalno, vidjećeš i ti jednom, a to što veliš kao da je kraljicu rodila a na dijete je baš ružno, pa normalno da je njoj kraljica!
Nemoj tako..

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 18:28:37   
dadakg
IZVORNA PORUKA: bugaboo

Cure moje,
imam jednu staru pozanicu, vidimo se mozda jednom mjesecno na kavici.ona ima dvoje male djece,ali uvjek je patila za ljepom odjecom, cipelama, a ne moze si to priustiti. i onda kad se vidimo, a ona primjeti na meni novu majcicu ili neku glupost i onda ide prica - jel ti to novo, a briga tebe ti sebi mozes kupiti kad nemas djecu. kad imas djecu, samo su ti ona najvaznija, samo njima kupujes, oces da oni imaju, nemas pojma koliko se djeca vole, najvaznije mi je da oni imaju i slicno. i onda samo o tome prica i vise nemamo o cemu prozboriti osim o njenoj djeci.i od onda na svaku kavu s njom vadim ono najbolje iz ormaru iz inata a kad mi dode moja user posted image onda cu pogotovo. dosta je bilo plakanja zbog drugih, a kad je mom muzu nedavno jedan kreten rekao- ne vidim da ti zeni trbuh raste, moj muz mu je rekao- bolje da joj nikada ne naraste, nego da se rodi covjek kao ti. i zato cure glave gore, user posted image i doci ce. i ja svoju cekam 3 godine i znam da ce doci. pusa za sve


Draga moja glavu gore i idemo samo napred. Biće daće Bog i nama naše user posted image
Tvom mužu svaka čast user posted image user posted image user posted image
Više me zabole šta će ko da kaže i da pita. Dosta mi je dušebrižnika user posted image

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
4.9.2008 22:17:17   
yugo
znam sta osjecate,sta mislite,sta zelite,sta dozvljavate i zato puna podrska i milion pozdrava

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
5.9.2008 12:58:33   
Aquarius
Ma ljudi ja imam 100 prijateljica koje imaju user posted image i nikada mi to nije padalo teško ni u kom pogledu. Pa zamislite kakve ćete vi (a i ja) sutra biti kad budete imale svojeuser posted image . Pa vjerovatno je svaka od nas ista, i željet ćete je pokazati cijelom svijetu. Ljudi sa malom djecom su jako zaokupljeni njima i nekad nemaju šta drugo ni da pričaju, posebno ako ne rade. Ništa im se drugo ne dešava !!! Vjerujte u većini slučajeva sve što vam ispričaju nije zlonamjerno. Ili su jednostavno ponosni i žele to podijeliti s vama ili je to sve što im se događa u zadnje vrijeme pa ni nemaju o čemu drugom da pričaju. A ti komentari oko oblačenja i kupovanja, pa to je čista obična ljudska ljubomora. Naučite se izdignuti iznad toga.
Puno pozdrava i da sve vi što prije dobijete svoje user posted image . E da, onda će vam biti jasnije zašto su se te žene tako ponašale. Prepoznat ćete njihovo ponašanje kod sebeuser posted image , ako Bog da!!!
Pusauser posted image

(odgovor članu yugo)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
5.9.2008 15:08:06   
bugaboo
Ma naravno, to je tako, ja mislim da ce mi biti puna usta moje user posted image kad je jednog dana dobijem. Ali imam i ja dosta prijateljica koje imaju user posted image i nijedna se ponasa kao ona o kojoj sam vec pisala, ona je bila malo zlocesta i ljubomorna, uvijek je bila takva. Zar treba sat vremena nekome ko ne moze roditi pricati o tome koliko se voli svoje dijete i da ti je najvaznije na svijetu? Pa to je valjda normalno i prirodno, ne treba to toliko preuvelicavati da bi se ja lose osjecala. Smijesna mi je.


(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
26.10.2008 23:29:01   
ENCIMENCI
da li je  neko vec isao na psiho analize i kod kojeg Doktora?

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
26.10.2008 23:34:34   
Lulu_
jao ovo je moja tema
to mi treba
sad bez sale
treba mi to

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ENCIMENCI)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
26.10.2008 23:36:09   
Lulu_
uih greska
meni treba cika doktor koji ce mi slozit neke kockice u glavi

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
27.10.2008 7:51:52   
meedic
Bugaboo davno si pisala, ali moram da se nadovezem. Imam i ja jednu takvu ali to je moja svekrva. Oni nemaju sa nama nista drugo pricati osim o unuku. Pa samo o njemu prica dan i noc i kada dodje kod nas. Meni se to cini totalno bezobrezno, jer nista nase nije bitno i sta god mi drugo pocnemo pricati ona samo o svom unuku, a zna vjerovatno da se mi za to borimo, ali to nju apsolutno ne interesuje. I zbog toga smo je poceli ignorisati, ne mogu je vise da slusam, pa ne mogu vise ni dijete da gledam koliko ona samo o njemu prica.

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da li je Psiha "čudo"?
27.10.2008 10:20:29   
Happy
Mislim da je do psihe 90% (99,9%) stvari... 

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *