|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 10:53:14   
tweety
Nek je sa srećom i sve najbolje od srca vam želim!Uživajte u novom život...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 11:14:39   
dinaa
Pridruzujem se ovim lijepim i iskrenim cestitkama,sve najbolje u zivotu vam zelimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 11:16:59   
Amer
Puno sreće zdravlja i ljubavi sretnim roditeljima i neka vam dragi Allah podari sve blagodati ovog i onog svijeta neka malena bude lijepa kao svoa mama ( u što ne sumnjam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) i da nam se brzo oporavi naša Dinči pa da nam se vrati jer nam puno fali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 11:17:01   
rozi
user posted image user posted image user posted image Sve najbolje mami i njenoj princezici, da nam sto prije naraste, a mami sto brzi oporavak. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 11:24:37   
mamina princeza
E ovo su od jutros stvarno lijepe vijesti.
Sve najljepse cestitke roditeljima i maloj princezi zelim puno zdravlja i rahatluka i da fino poraste u najljepsu curu:)

Pusica velika od mene i moje bebare

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 11:49:50   
dadakg
Sve najlepše, puno zdravlja i sreće za mamu i bebu
 
user posted image

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 11:57:15   
jupajdi
ČESTITAM!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

E baš me je obradovala ova vijest.

Dino neka si i ti na svijet donijela malu princezu. Uživale smo skupa u danima trudnoće, savjetovale jedna drugu, a sada ćemo ako Bog da uživati u našim ljepoticama i isto tako razmijenjivati iskustva.

Neka je dragi Allah čuva, da joj svu sreću i zdravlje ovog svijeta, a tebi želim brz oporavak.

Naravno, i sretnom tati četitam i uživajte od sada u svojoj ljepotici user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 12:23:55   
iva1974
Čestitam mami i tati

Curici dobrodošlica


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 12:27:53   
haidy
I od mene najljepse cestitke za mamu i njenu prinzecu, da im dragi Bog podari zdravlje i svu srecu u zivotu.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 12:59:14   
*sunce*
dino najljepše čestitke povodom rođenja tvoje djevojčice, drago mi je da ste obje dobro user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 13:02:25   
nely
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
DRAGA DINO SVE NAJ NAJuser posted image LJEPSE TEBI I TVOJOJ PRINCEZICI I NARAVNO TATI
DA VAM ZIVOT ISPUNI SRECOM
KAO STO SVAKA BEBA URADI SVOJIM RODITELJIMA....
OD SRACA ZELIM

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 13:11:26   
camm
IZVORNA PORUKA: nely

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
DRAGA DINO SVE NAJ NAJuser posted image LJEPSE TEBI I TVOJOJ PRINCEZICI I NARAVNO TATI
DA VAM ZIVOT ISPUNI SRECOM
KAO STO SVAKA BEBA URADI SVOJIM RODITELJIMA....
OD SRACA ZELIM


pridruzjem se cestitkama i sve najljepse od srca.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 13:15:47   
majki
Pridružujem se čestitkama, sve najljepše djevojčici i njenim roditeljimauser posted image

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 13:27:47   
aazra
Neka je srecom, vidim "princezica" je malo poranila...
Zelim brz oporavak nasoj "administratorici" i zdravu i veselu bebicu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 13:33:33   
ElmaB
user posted image
Draga Dino!

Iskrene cestitke tebi i tvom muzu, a maloj princezici sve najbolje u zivotu!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 13:35:56   
M kao Mama
Čula sam se sa našom Dinelom, kaže da je iscrpljena i umorna što je normalno, bebica je s njom, kaže maločas je presvlačiči, bila se sredila do iza vrata, Dinela je malo šivena, ali kaže da će brzo proči, naš dragi optimista,

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 13:54:33   
mali
user posted image user posted image user posted image Sve najbolje našoj Dineli i maloj princezi od srca želim...Pusa i želim ti brzi oporavakuser posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 14:42:00   
Negra07
Cestitke od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Sve najljepseuser posted image

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 14:49:43   
glavobolja
IZVORNA PORUKA: dadakg

Sve najlepše, puno zdravlja i sreće za mamu i bebu
 
user posted image


_____________________________

Zahra

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 14:54:22   
makana
user posted image user posted image user posted image dobrodošlica maloj bebaći, a mami brz oporavak želim user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 15:29:56   
lamka
dinela dragauser posted image ne znam sta reci od dragosti
nemas ppojma koliko me obradovala ova vjest da si se porodila
Cestitke idu tebi i dragom kao i vasoj porodici a maloj Inam Nur neka dragi Allah podari sve najbolje,da je prati sreća,zdravlje i rahatluk gdje god krenula.kao i vas naravno.nadam se da ces se uskoro oporaviti i biti s nama jer si ti dusa naseg RR-a


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 15:51:04   
bubamara80
drago mi je da je sve prošlo ok, kad sam pročitala javila sam MM jer sam znala da će ga obradovati zbog tvog MM, a također se pridružujem čestitkama.
sve najbolje, uživajte u bebaćuuser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 16:27:56   
Amela V.
Drga moja Dinela, evo citam postove nasih hanumica i suze mi same idu. Tako sam se obradovala. Cijelu noc sam mislila na tebe.
Cestitam mila moja, neka vam je ziva i zdrava i neka je prati sva sreca ovog svijeta.

Zelim ti da se sto prije oporavis i da uzivate u svojoj ljepotici.
user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 17:39:08   
bezelye
Divne vijesti danas user posted image user posted image user posted image user posted image Nisam jedina koja je zaplakala citajuci ove postove.

Draga Dinchy, zelim vam mnogo zdravlja, srece i smijeha, da uvijek budete ponosni na svoju princezicu. Tebi zelim brz oporavak, da sto prije bez ikakvog bola u potpunosti uzivas sa svojom djevojcicom. Cestitke i ponosnom ocu user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dina RR( nasa Dinci) je donijela na svije...
31.7.2008 17:50:07   
RAJA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga moja Dinči puno puno čestitka za našu malu curicu
tebi mila brz oporavak i bezbroj poljubaca a i tati sve naj

kao što reče naša hanuma ti si daleko i nismo se nikad upoznale a tako mi je drago što je sve prošlo u najboljem redu

mila sve najbolje u životu tvojoj curici nek je živa i zdrava

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *