|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 16:18:06   
Apotekarka
Ja izasla u setnju s kednim likom i prica po prica on ko da iz lexikona vadi pitanja al kad me u po frke upit koji broj patik nosis odmh sm ga otpisala i jos velin ja cuo da kod vas momci po cure dolaze sa zapreznim kolima ma goni se ti on u nekoj selendri Bogu iza nogu

A prvi poljubac mi je bio sok ono naizgled prosjecan momak sve ok a kad me poljubi nijednog zuba nem a vbaljda usta namjestao dok prica da se ne primjeti jos i noc bila mozete mislit kako je to ljigav poljubac bio

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 16:57:51   
Hannica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Otišli mi, ja i jedan, na picu, ja ne pojedoh sve, ostalo pola pice, nisam nešto mogla, kad on ti meni, mrtav ozbiljan "Pojedi to, ja sam to sve platio" Ja user posted image user posted image
Nikad više ne jedosmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A bio lijep ko Bred Pit user posted image user posted image user posted image user posted image


Imala sam i ja jedan slucaj s pizzom.user posted image user posted image user posted image Otisli ja i momak na pizzu,narucili po malu pizzu i ja,normalno,pojela cijelu (kad je vec platio user posted image ),a njemu pola ostalo.user posted image Bas mi bilo bezveze,kakav je to momak koji ne moze malu pizzu pojesti,a zalio se da je bas gladan.user posted image
I ne,nije izgledao kao Bred Pit.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 17:38:09   
Dzenana_G
Nemogu da se sjetim neke moje situacije, ali moram s vama podjeliti situaciju moje prijateljice kojoj se uvijek smijemo.
Prijateljice su sestre blizankinje i jedna od njih je izasla sa jednim momkom. Na kraju "dejta" on je pita kad ce se opet vidjeti. Nije joj se svidio i ona kaye da je bolje da ostanu prijatelji. on ce na to:"Ako neces ti, hoce li tvoja sestra" user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 17:59:13   
Anoniman
super tema user posted image user posted image

u srednu skolu pobegli sa casova ja i taj momak otisli malo prosetat odemo do parka i ja kako sedim on lego meni na noge i ja sad gledam njemu medju noge user posted image   vidim nesto izbaceno navise   i ja onako ko idiot pomerim se pa ga dofatim dole i pitam sta ti je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ja shvatih  ne znam  kako sam kuci otisla i nikad mu vise na oci nisam izasla od nekog stida

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 18:02:17   
Anoniman
tu ja stvar zaheba   a svidjo mi se odavno jedan nadrndan tip  treniro nki kick-boks i zgodan bio  i nadjemo se u istom drustvu   ja umirem  u zemlju probadam dok on ne otvori usta  i kaze jednom  ne razbacanom momku iz drustva onako sramezljivi tip  " hos da ti pokazem kako Musa dere jarcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   aaaaaaaaaaaaa   fuuuuujjjj bljak

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 9:49:46   
joni
izlazim ja sa momkom, prvi izlazak on ko lutkica, prijatelj od dobrog prijatelja, sve 5 dopratio me ispred kuće ajd malo sjeli na klupu koja je na livadi ustvari igralište kad livadom juri auto ko blesavo upalio duga svjetla u nas ja se ne bojim kad je on uz mene auto dođe ispred nas ja se okrenu prema njemu kad njega nemauser posted image a on preskače ogradu kod komšije bježi čovjekuser posted image user posted image user posted image ja odem kući i naravno čudio se kad se nisam htjela javit na telefon, a nisam rekla kad je došo po mene to isto veče mojoj mami poljubio rukuuser posted image pa me mjesec dana svi zezali gdje ti je rukoljubacuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 10:45:51   
dubravka01
Eh prvo ta temu user posted image

A sad moja situacija:
Ja prva godina faxa, on vec zaposlen ...
Izašli prvi put,kad u priči kaže ti on meni "meni je bona bruto plata 2.400 KM"
user posted image user posted image user posted image
Poslije toga ništa više nisam niti slušala što je govorio user posted image



_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 12:52:08   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Otišli mi, ja i jedan, na picu, ja ne pojedoh sve, ostalo pola pice, nisam nešto mogla, kad on ti meni, mrtav ozbiljan "Pojedi to, ja sam to sve platio" Ja user posted image user posted image
Nikad više ne jedosmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A bio lijep ko Bred Pit user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je ludo 100%


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 12:58:18   
Mirkica
odlicna tema imam ja tih bisera al ne mogu da se sjetim :))))

ovo nije smejsno ali  mi momak se zgadio
ja nekih 17 godina izasla s tipom iz dijaspore, on zgodan napucan pametan mislim momak super , otvara vrata oblaci jaknu ma nema za pozeljeti. Sjedimo mi u kaficu i on meni poce s komplimentima (to je bio prvi izlaz)  kako sam divna ovo ono te kosu te usne nafali on mene a ja rastem hhahahha akd ce ti PA TI SI ISTA MOJA MAMA hahahahhaha eto sledeci put cu ti donejti slike moje mame kad je bila kao ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image idi reko i pored svega preko tog komplimenta nisam mogla preci


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 13:55:06   
manuela RR
Kad sam krenula u srednju bio je jedan tip koji se bukvalno svim djevojkama sviđao,ma pravi ljepotan.
Elem nađemo se mi u istom društvu i nekako mu od svih kao ja zapadnem za oko,mic po mic dogovorimo se mi za izlazak.
Ja presretna,odemo mi u jedan kafić,i prije nego je došao konobar pita on mene de mi reci šta ćeš naručiti da zna,nemam SITNA u džepuuser posted image
Ma reko ne brini sve ide na moj račun....user posted image user posted image user posted image user posted image i otad se nismo više ni sastali...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 22:41:20   
klemzi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 22:53:35   
teacher75
ja sam s jednim bila izasla navecer, narucila ja jedno pice, a on mineralnu, sjedili skoro dva sata i nije me pitao hocu li jos nesto popiti a nije ni on nista osim te mineralneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:18:16   
Apotekarka
Meni jes crnjak  bio kad sam se nakon izlaska s momkom i to mojim sadasnjim muzem dopisivala s najboljom prijateljicom i ja ti njoj srocim porukicu ovako nekako...Hej pocinje mi se svidjati nije los momak,posebno mi se svidja sto me ne napada da se fatamo i diramo i proslijedim njemu poruku,a svega par put izasli kad tad u zemlju nisam propala....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:21:31   
Amrino
IZVORNA PORUKA: triputmama

super tema user posted image user posted image

u srednu skolu pobegli sa casova ja i taj momak otisli malo prosetat odemo do parka i ja kako sedim on lego meni na noge i ja sad gledam njemu medju noge user posted image   vidim nesto izbaceno navise   i ja onako ko idiot pomerim se pa ga dofatim dole i pitam sta ti je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ja shvatih  ne znam  kako sam kuci otisla i nikad mu vise na oci nisam izasla od nekog stida



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:25:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Meni jes crnjak  bio kad sam se nakon izlaska s momkom i to mojim sadasnjim muzem dopisivala s najboljom prijateljicom i ja ti njoj srocim porukicu ovako nekako...Hej pocinje mi se svidjati nije los momak,posebno mi se svidja sto me ne napada da se fatamo i diramo i proslijedim njemu poruku,a svega par put izasli kad tad u zemlju nisam propala....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je za temu moj blamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:26:01   
N_N
II srednje user posted image  Upoznala lika, ma ko med user posted image , smuntali se i sutra zove on mene hajd sad da se dogovorimo gdje ćemo se naći. Reko hajde ispred katedrale, kaže gdje je to user posted image , reko ma zaboravi, hajde ispred robne kuće - kaže ne znam ni to gdje je user posted image user posted image  Na kraju hajde ispred kafića u kojem smo se upoznali user posted image  Na ovakve stvari sam ludila ali oprostila sam mu, stigao tek iz švabije, hud ne zna ništa user posted image user posted image  Eh taj isti lik, ...... evo ga sjedi 2 m od mene user posted image  Sad se on pravi važan pa meni objašnjava gdje se šta nalazi u gradu user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:27:20   
N_N
IZVORNA PORUKA: triputmama


u srednu skolu pobegli sa casova ja i taj momak otisli malo prosetat odemo do parka i ja kako sedim on lego meni na noge i ja sad gledam njemu medju noge user posted image   vidim nesto izbaceno navise   i ja onako ko idiot pomerim se pa ga dofatim dole i pitam sta ti je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ja shvatih  ne znam  kako sam kuci otisla i nikad mu vise na oci nisam izasla od nekog stida




Aj ovo mi je najače user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:30:52   
teacher75
jednom davno, imala sam mozda 20ak godina, izasli smo u cetvero, prijateljica i njena dva prijatelja. i svidjela se ja jednom od njih dvojice, bio je malo mladji od mene, fino je izgledao, al previse "starmal", sve neka pretjerana kultura, bonton (u tim godinama to je vise minus nego plus), a uz to je 100 puta ponovio da je dobar pic majstor. meni je to bilo tako smijesno, ne znam ni ja zasto, sad bi mi super doslo da mi je mm pic majstor, al tad sam pobjegla glavom bez obzirauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:34:03   
teacher75
a jedan je bio pravo sutljiv, nekomunikativan i stalno govorio: iii, sta ima? hahahhaa, kad se sjetim, sutimo par minuta jer nemam vise sta ispricati, sve mu vec rekla a od njega kljestima rijeci trebalo izvlaciti, i nakon toga on ce opet meni: iiii, sta ima? i tako nekoliko puta u toku noci, kadgod zasutimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:39:33   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75

a jedan je bio pravo sutljiv, nekomunikativan i stalno govorio: iii, sta ima? hahahhaa, kad se sjetim, sutimo par minuta jer nemam vise sta ispricati, sve mu vec rekla a od njega kljestima rijeci trebalo izvlaciti, i nakon toga on ce opet meni: iiii, sta ima? i tako nekoliko puta u toku noci, kadgod zasutimuser posted image user posted image user posted image



HAHAHAHA, iii sta ima tiki?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:41:02   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Meni jes crnjak  bio kad sam se nakon izlaska s momkom i to mojim sadasnjim muzem dopisivala s najboljom prijateljicom i ja ti njoj srocim porukicu ovako nekako...Hej pocinje mi se svidjati nije los momak,posebno mi se svidja sto me ne napada da se fatamo i diramo i proslijedim njemu poruku,a svega par put izasli kad tad u zemlju nisam propala....



hahahahaha legendarno

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:41:55   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Eh prvo ta temu user posted image

A sad moja situacija:
Ja prva godina faxa, on vec zaposlen ...
Izašli prvi put,kad u priči kaže ti on meni "meni je bona bruto plata 2.400 KM"
user posted image user posted image user posted image
Poslije toga ništa više nisam niti slušala što je govorio user posted image




Meni je tako jedan momak,koji se vec dugo trudio oko mene i bezuspjesno me zvao da izadjemo,kako sma ja odbijala..nije vise znao sta bi,kaze mi jendom,hajde izadji sa mnom prepisacu ti kucu i pola duluma zemlje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:43:04   
Lulu_08
Jao hahahhaha.. sjetih se cinjenice da sam prilikom prakse u BiH (2004.) imala extra drustvo i u drustvu jedan momak, za kojeg sam imala obicaj reci da je onako, otkacen blesav haha... I uvjek sam se sa drugaricom zezala na njegov racun jer je "mirisao na sniclu" i u tel. sam mu dala nick name SNICLA....

EH TA SNICLA PRAVI MENI SNICLE VEC 6 god hahahhahahahahhahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:43:23   
Apotekarka
A isto s mm kad sam prvi put izasla u njegov rodni kraj i u jedan lkal i krenuli na sprat ja sva vazna sminka,fazoni i ostane me stikla na cetvrtoj-petoj stepenici a ja nastavila ici a dole pun kaficuser posted image ,i ovo je za blam

I dok smo se ja i mm zabavljali isliu na izlet pjeske s povecim drustvom,i sadtrebsa prekoraciti ogradu koja je frisko postavljena i ofarbana crno a ja ni pet,ni sest oj kako cu preci bit ce mi crno medju nogamauser posted image
ovo je za blama sve al ajd

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
26.3.2011 23:44:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Djana

Jao hahahhaha.. sjetih se cinjenice da sam prilikom prakse u BiH (2004.) imala extra drustvo i u drustvu jedan momak, za kojeg sam imala obicaj reci da je onako, otkacen blesav haha... I uvjek sam se sa drugaricom zezala na njegov racun jer je "mirisao na sniclu" i u tel. sam mu dala nick name SNICLA....

EH TA SNICLA PRAVI MENI SNICLE VEC 6 god hahahhahahahahhahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *