|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.3.2011 18:06:38   
joni

IZVORNA PORUKA: triputmama

super tema user posted image user posted image

u srednu skolu pobegli sa casova ja i taj momak otisli malo prosetat odemo do parka i ja kako sedim on lego meni na noge i ja sad gledam njemu medju noge user posted image   vidim nesto izbaceno navise   i ja onako ko idiot pomerim se pa ga dofatim dole i pitam sta ti je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ja shvatih  ne znam  kako sam kuci otisla i nikad mu vise na oci nisam izasla od nekog stida


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.3.2011 21:38:42   
Šanti
Upoznala ja momka....nemam rijeci, zaista me osvojio. Tek sam izasla iz veze od 3 godine i mislila sam da vise nema momka za kojeg mogu nesto osjecat...hvala Bogu pa sam se prevarila. Taj momak je imao nesto posebno, toliko pazljiv, a glas mu je bio...aaaaaaaaaa, kao sto kaze jedna moja prijateljica, kad me zovne ja se upisam. Mi smo vodili maratonske razgovore na telefon, i nesto mi pricamo i on je par puta spomenuo "mama", i onda kaze evo i moja mama se slaze... Ja ga pitam, a izvini gdje ti je mama, kaze "evo lezim joj u krilu i pricam sa svojom dusom"...Dalje vam necu govorit....

A tema je fakat super. Sjetila sam se nekih stvari, lijepih i ruznih, iako sam veceras bas bezveze raspolozena ovo me malo vratilo.

Moj prvi poljubac je bio posle 6 mjeseci zabavljanja, ali je bio nezaboravan user posted image

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.3.2011 21:48:45   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Šanti

Upoznala ja momka....nemam rijeci, zaista me osvojio. Tek sam izasla iz veze od 3 godine i mislila sam da vise nema momka za kojeg mogu nesto osjecat...hvala Bogu pa sam se prevarila. Taj momak je imao nesto posebno, toliko pazljiv, a glas mu je bio...aaaaaaaaaa, kao sto kaze jedna moja prijateljica, kad me zovne ja se upisam. Mi smo vodili maratonske razgovore na telefon, i nesto mi pricamo i on je par puta spomenuo "mama", i onda kaze evo i moja mama se slaze... Ja ga pitam, a izvini gdje ti je mama, kaze "evo lezim joj u krilu i pricam sa svojom dusom"...Dalje vam necu govorit....

A tema je fakat super. Sjetila sam se nekih stvari, lijepih i ruznih, iako sam veceras bas bezveze raspolozena ovo me malo vratilo.

Moj prvi poljubac je bio posle 6 mjeseci zabavljanja, ali je bio nezaboravan user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.3.2011 22:18:39   
Almaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.3.2011 22:32:29   
Medić*
Nekad na pocetku studiranja izasli smo na kafu ( izbjegli sa nekih predavanja ), u grupi je bio jedan decko koji se eto kao nesto poceo meni slepati, nabacivati user posted image  ja sam to ignorisala jer me tada nesto nije ni zanimalo ( a bio je bas slatkica), helem, kako bi mi nekako opisao sebe poceo je pricom, ne obracajuci se meni, vec onako svima za stolom, kako njegovi roditelji imaju tu firmu, kako rade dobro, kako ce on biti marketing psiholog na kraju svega, radice sam za sebe, bla, bla, bla...
pricu nastavlja recenicom  kako je u sarajevu sada za posao jako tesko sto se privatluka tice, dosla kojekakva mafija i balafurdija iz Sandzaka, Boga pitaj odakle im pare, kako zaradjuju, ma sve nam poslove pouzese, ma svasta je on napricao, neko ga je prekinuo u smislu da ne treba generalizirati stvari (je par njih je znalo odakle sam ), sve bih ja to rascerao odakle su dosli ma ne bih nikada bio sa takvim ljudima u vezi, a djevojku iz sandzaka, ma ne daj mi Boze.... hahahahahhaha ja sam se pocela smijati, rekavsi mu da upravu sjedi sa jednom od takvih user posted image izvinuo se kako se pogresno izrazio, kako nisu svi isti...heheheheh, ma bilo ga je stid proci pored a kamoli mi se obratiti za nesto  user posted image  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 8:14:58   
Almaa
izasla ja s jednim tipom prvi izlazak,  proslo sat, dva kako smo izasli i upoznajemo se tek, a on meni onako sneno pridje uhu i pita me:" volis li me" user posted image nismo vise izlaziliuser posted image

< Poruku je uredio Almaa -- 28.3.2011 8:17:18 >


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 8:51:51   
leli§
jaoj temeuser posted image user posted image user posted image  

moze li obrnuta situacijauser posted image  mm i ja kada smo se dogovorili za prvi izlazak obisli sve kafice u gradu fakat nigdje nije bilo mjesta... i ono kao hajde prosetacemo...ma reko "ja ne mogu, hajmo mi u park" user posted image  jadan covjek prvi put zajedno vani i ja ga odmah spopala u park da ga vodimuser posted image user posted image

i jos jedan... davno davno je to bilo, meni nekih 14-15 godina setam ja sa svojom tadasnjom simpatijom, drzimo se za rukice, kaze on meni sa vazan "vidis ti ove zvijezde na nebu.samo pokazi prstom i tvoja je"... poslije mi vise nije bio simpatija

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 9:43:20   
Niobe
Jedan...
nekad davno, tek sam mozdabila drugi srednje..kaze on: hoces se ti zabavljat sa mnom..ja ono de ba, necu (ko sramezljiva, dotad mi je i bio sladak), kaze: ako se ti neces zabavljat sa mnom, UZORAT CU TI OKO KUCE user posted image user posted image
Al nije, iako nisam pristala user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 10:11:33   
mimili
user posted image user posted image user posted image user posted image

E da i ja nesto napisem.
Super mi je fora, sa mojom drugaricom i njenim caletom koji je bas mrtav hladan tip.
Nasla ona decka i sad seta se sa njim..., kad odnekle u susret joj nailazi cale.
Sad sta je tu je. Kad su se sreli, kaze ona: "Tata ovo je moj decko".
A covek mrtav hladan:" Uuu al ti je decko"! i produzi dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 10:42:55   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: leli§

jaoj temeuser posted image user posted image user posted image  

moze li obrnuta situacijauser posted image  mm i ja kada smo se dogovorili za prvi izlazak obisli sve kafice u gradu fakat nigdje nije bilo mjesta... i ono kao hajde prosetacemo...ma reko "ja ne mogu, hajmo mi u park" user posted image  jadan covjek prvi put zajedno vani i ja ga odmah spopala u park da ga vodimuser posted image user posted image

i jos jedan... davno davno je to bilo, meni nekih 14-15 godina setam ja sa svojom tadasnjom simpatijom, drzimo se za rukice, kaze on meni sa vazan "vidis ti ove zvijezde na nebu.samo pokazi prstom i tvoja je"... poslije mi vise nije bio simpatija


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image trebala si bona user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 10:47:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

Jedan...
nekad davno, tek sam mozdabila drugi srednje..kaze on: hoces se ti zabavljat sa mnom..ja ono de ba, necu (ko sramezljiva, dotad mi je i bio sladak), kaze: ako se ti neces zabavljat sa mnom, UZORAT CU TI OKO KUCE user posted image user posted image
Al nije, iako nisam pristala user posted image

jooooj Niobe pravi neki frajer user posted image user posted image user posted image

Đuskamo jednom u diskoteci ja i drugarica, te prilaze nam 2 momka, prve rečenice se i ne sjećam al druga je glasila "mi smo iz Njemačke"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
"jao kako se tečno priča bosanski kod vas u Njemačkoj" s tom rečenicom sam ih stavila u mašinu i nisam izvukla do kraja večeriuser posted image ...ja mislim da više nikad neće spomenuti da su iz Njemačkeuser posted image


P.S pa dobro Lelis gdje si ti??? Uletiš malo i odlepršaš user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 10:50:35   
Almaa
IZVORNA PORUKA: mimili

user posted image user posted image user posted image user posted image

E da i ja nesto napisem.
Super mi je fora, sa mojom drugaricom i njenim caletom koji je bas mrtav hladan tip.
Nasla ona decka i sad seta se sa njim..., kad odnekle u susret joj nailazi cale.
Sad sta je tu je. Kad su se sreli, kaze ona: "Tata ovo je moj decko".
A covek mrtav hladan:" Uuu al ti je decko"! i produzi dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 13:16:44   
Leva
Izasla ja jednom prilikom sa rođakom i tu se mi zezamo sa rajom okolo kada mi prilazi jedan totalno bezlican lik. Lupa on nebuloze ja kolutam ocima i na kraju ti on kao faca vadi cigare i nudi me. Na odgovor da ne pusim kaze ti on meni bolje ti je pusiti nego ostati trudna user posted image user posted image  S ovim likom nikada nisam izasla ali je vodeci na listi najglupljih uleta koje sam cula.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 19:21:36   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Niobe

Jedan...
nekad davno, tek sam mozdabila drugi srednje..kaze on: hoces se ti zabavljat sa mnom..ja ono de ba, necu (ko sramezljiva, dotad mi je i bio sladak), kaze: ako se ti neces zabavljat sa mnom, UZORAT CU TI OKO KUCE user posted image user posted image
Al nije, iako nisam pristala user posted image

A ja pomislila ako se budeš zabavljala s njim, imaš besplatno oranje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 19:32:28   
Almaa
IZVORNA PORUKA: Leva

Izasla ja jednom prilikom sa rođakom i tu se mi zezamo sa rajom okolo kada mi prilazi jedan totalno bezlican lik. Lupa on nebuloze ja kolutam ocima i na kraju ti on kao faca vadi cigare i nudi me. Na odgovor da ne pusim kaze ti on meni bolje ti je pusiti nego ostati trudna user posted image user posted image  S ovim likom nikada nisam izasla ali je vodeci na listi najglupljih uleta koje sam cula.

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.3.2011 22:03:33   
gerberka
tipovala ja momka mozda i dvije godine..malo se raspitivala gdje izlazi, gdje se krece i tako povecavala šansu za naš susret user posted image user posted image sviđao mi se, ali nikada se nismo zvanično upoznali i razgovarali..onako treptali smo jedno drugomuser posted image ...do jednom..kada smo se našli u istom kafiću i tako gledamo se..ustaje lik, prilazi mi, te sa divnim osmijehom mi reće: "Napokon smo se sukobili, moremol se upoznat?"
Kasnije sam saznala da sukobiti znači sresti, a moj instant odgovor glasio je "Ne moremo!!"user posted image

sa nevjerovatnih 11 bodiva koje je do tada osvajao na mojoj skali od 1 do 10 pao je na -000

drago mi je da se više nismo često sukobljavali




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 9:16:16   
henna ze
legendarno gerberko...haha ismijah se...
i ja bih napisala svašta al nemam šta...meni niko se nije upucavao..imala jednog momka, udala se za drugog i hajd vozdra..
al evo iščeprkaću nešto..
rat..vozimo se mi  vozom nekih 5 km..od nene do grada..rodica, drugarica i ja..njih dvije brate mačke boli glava, vazda se za njima momci okretali..njima 18 godina.(meni 16).to helanke...to se uteglo..i ja šmoklja mršava sa njima...sjećam se ko sad upeko zvidzan gore kratkih rukava ...al da budem lijepa ko i one..ja obučem neke "wranglerke" postavljene...sa karo uzorkom i pidjamu ispod..da izgledam deblja...naočale (nosila - 10 ) skinem i metnem sunčane naočale...ahaha...čovječe jedva su me popeli u voz...ni voz čestito ne vidim..
i tu ti neki njihv kolega oko mene...te nisam znao da imaš ovako slatku rodicu..te tamo te vamo..i hajd on " poruči" preko moje rodice da ćemo izaći..njih dvije i nas dvoje, pa će one nas napustiti..
ja nervozna..dolazi on po nas...šta ću mark..morala stavit svoje tegle..obukla nekakve hlače ko ni sebi ni svom.zahladnilo pa neka košuljetina na meni...
i idemo mi sve on zagleda u mene...i odjednom se smije sa mojom rodicom...hajd ostaviše one nas..mi napravili krug po gradu..kad ti on meni..znaš ja sam narkoman..ti si fina cura nisam ja za tebe..i odoh moram ići..ostavi me nakon 5 minuta...
a ja se vratim kući...dolaze njih dvije nakon dva sata..iiiiiiiiii šta je bilo...ja ispričam...
kaže rodica..pa pitao je on mene..ko ti je ba ova..šta bi s onom malom...nije vjerovao da si ti..
helem...sad kad ga sretnem..ne pozzdravim ga..a ona svaki put jezik do poda odvali kad me vidi napucanu...ne sjećam se ni kako se zove

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 9:46:48   
Nedi
IZVORNA PORUKA: henna ze

njima momci okretali..njima 18 godina.(meni 16).to helanke...to se uteglo..i ja šmoklja mršava sa njima...


Idi bježi tamo, jesi mršava al' si i mačka i po

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 21:25:58   
klemzi
"Napokon smo se sukobili, moremol se upoznat?"
Kasnije sam saznala da sukobiti znači sresti, a moj instant odgovor glasio je "Ne moremo!!"user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 22:46:17   
Leva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 23:30:03   
gerberka
IZVORNA PORUKA: henna ze


..al da budem lijepa ko i one..ja obučem neke "wranglerke" postavljene...sa karo uzorkom i pidjamu ispod..da izgledam deblja...naočale (nosila - 10 ) skinem i metnem sunčane naočale...ahaha...čovječe jedva su me popeli u voz...ni voz čestito ne vidim..



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 23:37:56   
idana_85
IZVORNA PORUKA: Almaa

IZVORNA PORUKA: mimili

user posted image user posted image user posted image user posted image

E da i ja nesto napisem.
Super mi je fora, sa mojom drugaricom i njenim caletom koji je bas mrtav hladan tip.
Nasla ona decka i sad seta se sa njim..., kad odnekle u susret joj nailazi cale.
Sad sta je tu je. Kad su se sreli, kaze ona: "Tata ovo je moj decko".
A covek mrtav hladan:" Uuu al ti je decko"! i produzi dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hahaha, podsjeti me na moj prvi susret sa mojim sada vec svekrom i svekrvom. Mi u autu, svratio mm samo nesto da ostavi kod nane,a oni bili tu.
I prvo upoznam njegovu mamu, i ona meni kaze, fol kroz salu: "Kakvi su ono telefonski racuni na mobitelu, iskljucili mu mobitel nije ih placao, kilometarske cifre..." Joj sad se sebi divim kako sam tad odreagovala. Ja joj fino kazem "MI smo skupa tek mjesec dana, to je bilo sa onom prijasnjom djevojkom, pretpostavljam...." Svekrva se unezgodila i dan danas prica kako joj je bilo nezgodno sto je to rekla.
I onda ide svekar, i zove ga svekrva, pridje on, proviri kroz prozor (mi vec sjeli u auto da idemo) I pozdravlja se i pita "Ovo ti je drustvo sine, je li?" Kaze mm " Ovi pozadi jesu,a ovo mi je djevojka". A on se uvuce,odmjeri me i kaze mi "Otidji ti sine opticaru, izgleda da nisi dobro vidjela ovog mog..." i ode....mi popadali, a inace je bas simpatican i saljivdjija


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 23:47:42   
idana_85
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: klemzi

Otišli mi, ja i jedan, na picu, ja ne pojedoh sve, ostalo pola pice, nisam nešto mogla, kad on ti meni, mrtav ozbiljan "Pojedi to, ja sam to sve platio" Ja user posted image user posted image
Nikad više ne jedosmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A bio lijep ko Bred Pit user posted image user posted image user posted image user posted image


Imala sam i ja jedan slucaj s pizzom.user posted image user posted image user posted image Otisli ja i momak na pizzu,narucili po malu pizzu i ja,normalno,pojela cijelu (kad je vec platio user posted image ),a njemu pola ostalo.user posted image Bas mi bilo bezveze,kakav je to momak koji ne moze malu pizzu pojesti,a zalio se da je bas gladan.user posted image
I ne,nije izgledao kao Bred Pit.user posted image



Tako sma ja izasla s jednim kolegom, kojeg sam igrom slucaja upoznala na chatu, zamijenila s drugim kolegom. Uglavnom tako mi pricali, kolegici se svidjao taj kolega koji lici na njega. I na pocetku je bila prica da se upoznaju. I tako se mi konacno dogovorimo,kao prvi put i ja s njima da izadjem, da se svetroje upoznamo. I njoj nesto iskrsne,ja mu javim, kaze on dodji ti,pa ona ako stigne. I sjeli mi na kafu, kaze on meni prvo reci ti njoj da ne mora zuriti,ja sam ionako dosao zbog tebe,ona me ne zanima. I hajd popili mi kafu, da platim,on ne da...ok.
Navece mi se javlja na chatu i prica o mojoj donjoj usni i kako mu se svidja...I ja mu kazem da mi je bas glupo da mi se nabacuje,ipak je tu trebalo biti nesto s njim i kolegicom. I onda se on kao buni,ipak se njoj svidja taj drugi momak,tamo vamo mi tu raspravljamo i na kraju on meni kaze "
A priznaj da te zadivilo kad sam izvadio novcanicu od 100 KM da platim kafu". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja mu fino napisem "Wtfuser posted image " Od tada je bio na Ignore,a na faxu samo zdravo.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 23:50:31   
klemzi
A priznaj da te zadivilo kad sam izvadio novcanicu od 100 KM da platim kafu".


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 23:52:28   
gerberka

A priznaj da te zadivilo kad sam izvadio novcanicu od 100 KM da platim kafu". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja mu fino napisem "Wtfuser posted image " Od tada je bio na Ignore,a na faxu samo zdravo.

[/quote]

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene bi zadivilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *