|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 23:52:41   
Anoniman
Evo sjetih se i ja svoje mladosti...Ima jedno desetak godina i vise radila ja kao prevodilac i nakon zavrsenog posla sjedem sa jaranicom da popijemo kafu...Kaze ona doci ce njen muz po nju haj reko taman vrijeme i meni posao , fakat dodje muz ali nije sam ide neki momak sa njim....Vidim ja belji ko tele upozali se kaze Jasmin se zove, na izgled nije los momak...To vece zove jaranica pita smije li mu dati broj kao novi je u ovom gradu taj frajer nema raje pa zamolio kao da me izvede na veceru....Ma haj reko daj u medjuvremenu sam se ja rasppitala za njega Danska malena drzava svi se skoro medjusobno znamo i saznam da je razveden, da je sandzaklija, mada ih ne gotivim al reko momak normala bas....I nakon nekoliko dana zovne on mene izadjemo tj naci cemo se u tom restoranu i fakat dosla ja on cijedi sok na slamku, tad sam se vec ohladila...Sjedem ja i bezze prica, dijeli on meni komplimente  i pitam ja reko kako je biti razveden kad ce on meni odkud ti ta ideja da sam ja razveden , eno mi zene na fitnesu, ja zinula ko riba, ne mogu sebi da dodjem ....Kad sam pruzila rukicu preko onog stola pa ga pukla preko zuba, svi prestali jesti..Iznenadio se i on , protrlja onu gubicu i govori uuu mene moja zena nikad udarila nije, reko imas srece pa ti nisam ja zena i preko vrata.....

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
29.3.2011 23:57:02   
gerberka
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

--- i pitam ja reko kako je biti razveden kad ce on meni odkud ti ta ideja da sam ja razveden , eno mi zene na fitnesu, ja zinula ko riba, ne mogu sebi da dodjem ....Kad sam pruzila rukicu preko onog stola pa ga pukla preko zuba, svi prestali jesti..Iznenadio se i on , protrlja onu gubicu i govori uuu mene moja zena nikad udarila nije, reko imas srece pa ti nisam ja zena i preko vrata.....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 0:07:31   
Anoniman
Evo jos jedan tek ja doselila u jedan grad nedaleko od Kbh pomalo se izlazilo i bio jedan frajer onako nije los bio al meni bas nesto zapeo za oko...To je bilo u mojim tinedjerskim godinama izlazila sam sa par kolegica koje su znale njegovu seku i seka se stalno raspitivala ko sam ja , odakle...I proslo ti je nekoliko sedmica jedno vece dosla ja s posla kuci ulazim u hodnik vidim milion necijih cipela, a reko koliko gostiju imamo, udjem u boravak vidim sjedi stari sav se zajapurio ljut, ali fino to sakriva osmjehom...Sjedi taj momak, njegova seka, otac , majka i jos neke rodbine, pozdravljam se ja kad govori njegov otac hajde mlada kad ce ta kafa...Meni to zvucalo ko zeza evo reko sad ce ....Napravim ja kafu kad ce ti njegov otac eto kao ti se mom sinu svidjas mi dosli da te prosimo tako se to u njihovom selu radi...A moj stari prokuhao , ja jos uvijek kontam, to neka zeza. reko ja iz grada da vam pokazem kako se to na gradski nacin radi pa im lijepo otvorim vrata i sikter .....
Nisu se vise nikada pozdravili sa nama ...Taj momak je i dan danas slobodan

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 8:42:38   
mimili
IZVORNA PORUKA: gerberka


A priznaj da te zadivilo kad sam izvadio novcanicu od 100 KM da platim kafu". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja mu fino napisem "Wtfuser posted image " Od tada je bio na Ignore,a na faxu samo zdravo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene bi zadivilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



I mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 8:55:29   
draguljče
Ooooo majko moja, al se ismijahuser posted image .
Meni je lik na prvom izlasku rekao da moram odlučiti hoću li studirati ili se udati. I da on ima dovoljno visoku platu da nas oboje izdržava. Ma vozdra! user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 9:07:16   
mimili
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Evo jos jedan tek ja doselila u jedan grad nedaleko od Kbh pomalo se izlazilo i bio jedan frajer onako nije los bio al meni bas nesto zapeo za oko...To je bilo u mojim tinedjerskim godinama izlazila sam sa par kolegica koje su znale njegovu seku i seka se stalno raspitivala ko sam ja , odakle...I proslo ti je nekoliko sedmica jedno vece dosla ja s posla kuci ulazim u hodnik vidim milion necijih cipela, a reko koliko gostiju imamo, udjem u boravak vidim sjedi stari sav se zajapurio ljut, ali fino to sakriva osmjehom...Sjedi taj momak, njegova seka, otac , majka i jos neke rodbine, pozdravljam se ja kad govori njegov otac hajde mlada kad ce ta kafa...Meni to zvucalo ko zeza evo reko sad ce ....Napravim ja kafu kad ce ti njegov otac eto kao ti se mom sinu svidjas mi dosli da te prosimo tako se to u njihovom selu radi...A moj stari prokuhao , ja jos uvijek kontam, to neka zeza. reko ja iz grada da vam pokazem kako se to na gradski nacin radi pa im lijepo otvorim vrata i sikter .....
Nisu se vise nikada pozdravili sa nama ...Taj momak je i dan danas slobodan


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ma daj, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovo ko na filmu user posted image user posted image user posted image ..., joj mogu misliti tvog caleta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 9:27:21   
mamabb
Jedan od smješnijih uleta mi je bio kad je jedne godine bila dodjela oskara, meščini da je  arliz tad dobila ili se varam, helem, lik kojem sam se ja sviđala pa izgleda nije znao kako da me zadivi, nazvao me dok je gledao dodjelu a taman dotična bila na crvenom ćilimu, veli baš si mi lijepa u ovoj bijeloj haljini, ja onuser posted image  šta je ovom a on nastavlja, ups izvini, lijepa si mi kao i ona pa kad je ugledah pomislih da si ti hahaha rekoh, dragane do nje preko mene nećeš doći ajd zdraouser posted image
Isto tako jedan je platio konobaru u kafiću u koji sam zalazila da ja kad ulazim odmah pušta pjesmu od dine merlina laku noć moja mala barbikouser posted image
Jedan je redovno ustajao rano da me prati na posao. Idem ja a on milion puta pored mene autom prođe. Nikad mi nije bilo jasno kolika bdala trebaš biti da ustaješ u sedam i nekog pratiš autom i još turira(ako se tako kaže)kad prođe. Luđak
Drugi luđak me čekao kad idem s posla...i tako
ma budala koliko hoćeš...
Jedan mi je materi poslao tetku  na kafu da je pita da li bi ona dozvolila da se nas dvoje zabavljamouser posted image
ma joj ima toga još..pišem

< Poruku je uredio mamabb -- 30.3.2011 9:35:29 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 9:32:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Evo jos jedan tek ja doselila u jedan grad nedaleko od Kbh pomalo se izlazilo i bio jedan frajer onako nije los bio al meni bas nesto zapeo za oko...To je bilo u mojim tinedjerskim godinama izlazila sam sa par kolegica koje su znale njegovu seku i seka se stalno raspitivala ko sam ja , odakle...I proslo ti je nekoliko sedmica jedno vece dosla ja s posla kuci ulazim u hodnik vidim milion necijih cipela, a reko koliko gostiju imamo, udjem u boravak vidim sjedi stari sav se zajapurio ljut, ali fino to sakriva osmjehom...Sjedi taj momak, njegova seka, otac , majka i jos neke rodbine, pozdravljam se ja kad govori njegov otac hajde mlada kad ce ta kafa...Meni to zvucalo ko zeza evo reko sad ce ....Napravim ja kafu kad ce ti njegov otac eto kao ti se mom sinu svidjas mi dosli da te prosimo tako se to u njihovom selu radi...A moj stari prokuhao , ja jos uvijek kontam, to neka zeza. reko ja iz grada da vam pokazem kako se to na gradski nacin radi pa im lijepo otvorim vrata i sikter .....
Nisu se vise nikada pozdravili sa nama ...Taj momak je i dan danas slobodan
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Marina dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...e ovo je fakat za filmauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 9:32:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamabb

Jedan od smješnijih uleta mi je bio kad je jedne godine bila dodjela oskara, meščini da je Šarliz tad dobila ili se varam, helem, lik kojem sam se ja sviđala pa izgleda nije znao kako da me zadivi, nazvao me dok je gledao dodjelu a taman dotična bila na crvenom ćilimu, veli baš si mi lijepa u ovoj bijeloj haljini, ja onuser posted image  šta je ovom a on nastavlja, ups izvini, lijepa si mi kao i ona pa kad je ugledah pomislih da si ti hahaha rekoh, dragane do nje preko mene nećeš doći ajd zdraouser posted image
Isto tako jedan je platio konobaru u kafiću u koji sam zalazila da ja kad ulazim odmah pušta pjesmu od dine merlina laku noć moja mala barbikouser posted image
Jedan je redovno ustajao rano da me prati na posao. Idem ja a on milion puta pored mene autom prođe. Nikad mi nije bilo jasno kolika bdala trebaš biti da ustaješ u sedam i nekog pratiš autom i još turira(ako se tako kaže)kad prođe. Luđak
Drugi luđak me čekao kad idem s posla...i tako
ma budala koliko hoćeš...
Jedan mi je materi poslao tetku materi na kafu da je pita da li bi ona dozvolila da se nas dvoje zabavljamouser posted image
ma joj ima toga još..pišem


user posted image user posted image user posted image ti si izgleda prava zavodnicauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 9:37:16   
mamabb
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mamabb

Jedan od smješnijih uleta mi je bio kad je jedne godine bila dodjela oskara, meščini da je Šarliz tad dobila ili se varam, helem, lik kojem sam se ja sviđala pa izgleda nije znao kako da me zadivi, nazvao me dok je gledao dodjelu a taman dotična bila na crvenom ćilimu, veli baš si mi lijepa u ovoj bijeloj haljini, ja onuser posted image  šta je ovom a on nastavlja, ups izvini, lijepa si mi kao i ona pa kad je ugledah pomislih da si ti hahaha rekoh, dragane do nje preko mene nećeš doći ajd zdraouser posted image
Isto tako jedan je platio konobaru u kafiću u koji sam zalazila da ja kad ulazim odmah pušta pjesmu od dine merlina laku noć moja mala barbikouser posted image
Jedan je redovno ustajao rano da me prati na posao. Idem ja a on milion puta pored mene autom prođe. Nikad mi nije bilo jasno kolika bdala trebaš biti da ustaješ u sedam i nekog pratiš autom i još turira(ako se tako kaže)kad prođe. Luđak
Drugi luđak me čekao kad idem s posla...i tako
ma budala koliko hoćeš...
Jedan mi je materi poslao tetku materi na kafu da je pita da li bi ona dozvolila da se nas dvoje zabavljamouser posted image
ma joj ima toga još..pišem


user posted image user posted image user posted image ti si izgleda prava zavodnicauser posted image


user posted image user posted image user posted image  gdje da ne budem, mijenjaju me sa Šarlizuser posted image user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 13:20:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mimili

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Evo jos jedan tek ja doselila u jedan grad nedaleko od Kbh pomalo se izlazilo i bio jedan frajer onako nije los bio al meni bas nesto zapeo za oko...To je bilo u mojim tinedjerskim godinama izlazila sam sa par kolegica koje su znale njegovu seku i seka se stalno raspitivala ko sam ja , odakle...I proslo ti je nekoliko sedmica jedno vece dosla ja s posla kuci ulazim u hodnik vidim milion necijih cipela, a reko koliko gostiju imamo, udjem u boravak vidim sjedi stari sav se zajapurio ljut, ali fino to sakriva osmjehom...Sjedi taj momak, njegova seka, otac , majka i jos neke rodbine, pozdravljam se ja kad govori njegov otac hajde mlada kad ce ta kafa...Meni to zvucalo ko zeza evo reko sad ce ....Napravim ja kafu kad ce ti njegov otac eto kao ti se mom sinu svidjas mi dosli da te prosimo tako se to u njihovom selu radi...A moj stari prokuhao , ja jos uvijek kontam, to neka zeza. reko ja iz grada da vam pokazem kako se to na gradski nacin radi pa im lijepo otvorim vrata i sikter .....
Nisu se vise nikada pozdravili sa nama ...Taj momak je i dan danas slobodan


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ma daj, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovo ko na filmu user posted image user posted image user posted image ..., joj mogu misliti tvog caleta user posted image user posted image user posted image


Stari povilenio , al kasnije se zezo na moj racun kaze trebala si bona malo pricekati da vidimo koliko bi dali za tebe, mozda sam se mogao obogatiti user posted image user posted image user posted image , al tad je bio fakat ljut , ja sam mislila pocece ih bacati po zidovima

(odgovor članu mimili)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 13:50:51   
chuci
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Eh prvo ta temu user posted image

A sad moja situacija:
Ja prva godina faxa, on vec zaposlen ...
Izašli prvi put,kad u priči kaže ti on meni "meni je bona bruto plata 2.400 KM"
user posted image user posted image user posted image
Poslije toga ništa više nisam niti slušala što je govorio user posted image



e jesam se ismijala ovome

IZVORNA PORUKA: Niobe

Jedan...
nekad davno, tek sam mozdabila drugi srednje..kaze on: hoces se ti zabavljat sa mnom..ja ono de ba, necu (ko sramezljiva, dotad mi je i bio sladak), kaze: ako se ti neces zabavljat sa mnom, UZORAT CU TI OKO KUCE
Al nije, iako nisam pristala


a od ovog sam oplakala od smijeha

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 13:53:37   
veeseelaa
meni je bio legenda jedan lik koji je mojoj mami donosio povrće iz bašte ne bil kako do mene dobacio user posted image user posted image  a u ratu 4-5 momaka mom rahmetli ocu dovukli i sijekli par metara drva, a veli babo aj što su fini hahaah jesu rekoh vala hahahah
a jedan je lik stalno dolazio kod mojih na kafu, ko bajagi kod njih, a obuče bijeli šorc i metne pištolj za pojasom hahahaha (radio u policiji) ko veli sad će nas sve impresionirati


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 13:56:15   
veeseelaa
a kad je jedan lik kupio bruku balona i došao ispod prozora i zove me da izadjem hahahah zamislite blamaže, komšije gledaju
taj isti lik, krenula ja da platim računa od komunalija i sretnem ga (kako neću hahah) i on mi otme račune, plati ih i vrati mi isječke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 14:06:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kad je jedan lik kupio bruku balona i došao ispod prozora i zove me da izadjem hahahah zamislite blamaže, komšije gledaju
taj isti lik, krenula ja da platim računa od komunalija i sretnem ga (kako neću hahah) i on mi otme račune, plati ih i vrati mi isječke user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 14:09:20   
Almaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

krenula ja da platim računa od komunalija i sretnem ga (kako neću hahah) i on mi otme račune, plati ih i vrati mi isječke user posted image user posted image user posted image

sto bih ja voljela da mi svaki mjesec neko to uradiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 14:15:52   
koka i po
jah...na prvom "probnom" sastanku tip pita..."volis li me "....a Boze sacuvaj..user posted image
eto umalo mu ne reko volim i udacu se za tebe user posted image ..
eh......jedan je davno spavao pod mojoj terasom u autuuser posted image (jest lud) ja mu ujutro odnjela dorucak user posted image ...

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 17:14:17   
vjestica
bilo je više provala
- kad je lik rekao SUTRIDAN user posted image ohladila se iste sekunde
- kad je jedan nakon par izlazaka počeo da me nagovara da odemo kod njega, u prazan stan, što naravno nisma htjela, pa je rekao kako ne razumiješ da imam želju user posted image user posted image user posted image
- jednom ja u tramvaju i u zadnji dio ulaze momci sa muzičkim instrumentima u zadnji dio, i počeše svirati i pjevati pjesmu s mojim imenom , ja gledam znam li koga od njih (btw uvijek sam mrzila kad me počnu prozivati tom pjesmom) niko nimalo poznat, slučajno nije jer pjesma je narodnjačka, a oni rokeri, ja na prvoj starnici izlazim , kad jedan od njih zamnomi zovne me imenom, reko odakle se znamo, kaže ne znamo, ali moj drug te tako dobro opisao, da sma te odmah prepoznao kad sam te vidio (a tak njegov drug mi se jako sviđao, bar dotad)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 118
   [Obrisana poruka]
30.3.2011 17:16:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 17:16:58   
vjestica
a prisustvovala sma jednom ubjedljivo najgorem startovanju
moju drugaricu je startovao lik i počeli se oni zezati i prepucavati, ona njemu kaže konju jedan, a on njoj kravo, ma nisi krava, krave su za vas gospođe, jesi li ikad vidjela kravu da je popušila volu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 17:18:19   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kad je jedan lik kupio bruku balona i došao ispod prozora i zove me da izadjem hahahah zamislite blamaže, komšije gledaju
taj isti lik, krenula ja da platim računa od komunalija i sretnem ga (kako neću hahah) i on mi otme račune, plati ih i vrati mi isječke user posted image user posted image user posted image


Trebala si mu reći, vidimo se na istom mjestu za mjesec dana! Ja ovako svaki mjesec!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 17:35:56   
vjestica
IZVORNA PORUKA: gerberka

tipovala ja momka mozda i dvije godine..malo se raspitivala gdje izlazi, gdje se krece i tako povecavala šansu za naš susret user posted image user posted image sviđao mi se, ali nikada se nismo zvanično upoznali i razgovarali..onako treptali smo jedno drugomuser posted image ...do jednom..kada smo se našli u istom kafiću i tako gledamo se..ustaje lik, prilazi mi, te sa divnim osmijehom mi reće: "Napokon smo se sukobili, moremol se upoznat?"
Kasnije sam saznala da sukobiti znači sresti, a moj instant odgovor glasio je "Ne moremo!!"user posted image

sa nevjerovatnih 11 bodiva koje je do tada osvajao na mojoj skali od 1 do 10 pao je na -000

drago mi je da se više nismo često sukobljavali




prejako user posted image user posted image user posted image user posted image
inače mi je to bilo najgore kad se šmekaš dugo sa nekim likom, i nakon nekog vremena se konačno upoznate, o on tako useuser posted image   momački
talo je jedan kad sma ga konačno upoznala (to je bilo doba kad je bio aktuelan Beverly hils) lik presladak, isti Brendon, dugo se šmekali i konačno se upoznamo, kad je progovorio groblje u ustima user posted image još je cijelo vrijeme kukao zbog toga, kako ima kompleks zbog zuba
ja sam se samo pitala pa što ih ne popravlja, nego kuka user posted image
naravno nikad nismo izašli


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 20:35:09   
mala86
ova mi tema popravi dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
30.3.2011 20:37:26   
klemzi
IZVORNA PORUKA: vjestica

a prisustvovala sma jednom ubjedljivo najgorem startovanju
moju drugaricu je startovao lik i počeli se oni zezati i prepucavati, ona njemu kaže konju jedan, a on njoj kravo, ma nisi krava, krave su za vas gospođe, jesi li ikad vidjela kravu da je popušila volu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 0:31:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kad je jedan lik kupio bruku balona i došao ispod prozora i zove me da izadjem hahahah zamislite blamaže, komšije gledaju
taj isti lik, krenula ja da platim računa od komunalija i sretnem ga (kako neću hahah) i on mi otme račune, plati ih i vrati mi isječke user posted image user posted image user posted image


Trebala si mu reći, vidimo se na istom mjestu za mjesec dana! Ja ovako svaki mjesec!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bilo mi blam da kažem al tako je on više mjeseci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *