|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 0:33:44   
teacher75
vjestice sto me nasmijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 4:25:14   
Galicia
Imam ja jednu sramotu ispricati. Mladji od 40 nek zacepe usi.
 
Svojedobno kad sam bila mlada, zgodna i luda, i hormonalno neizbalansirana, furala se na jednog dobrog tipa. Visok, krupan, misicav, CELAV, ma sve ko pod metar. Sexipilan, do bola. Izadjemo jednom, vidim tip i ok, na svom mjestu. Izadjemo tako par puta, ljubili se mazili, ma super reko evo ga i nepuscaj ga. user posted image user posted image  Izlazili, zabavljali se, par mjeseci, i tako jednu noc posle diska zaglavimo kod njega. Docepala se ja njega, ajme ko da muska nikad vidila nisam. A sta mi je radio user posted image user posted image user posted image . I tako skinem ja njega, folovi golovi fazoni, kad ja dole imam sta vidjeti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zmaj u zelenoj zutoj crvenoj i plavoj boji (il su mi se boje pocele prividjati) preko citavog Hashimage. Ajme, kao da me neko mokrom krpom opalio. Pomislim u sebi, morala je negdje biti caka, nije mogao biti perfektan nikako. Pokupim se i odem ca. Naravno, rekla sam mu da sam zaprepastena, i da on nije za mene. user posted image user posted image  Jesam fina.
Poslije sam cula svakakvih prica za njega, i da je ozenjen i da ima dijete.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 8:19:39   
veeseelaa
user posted image user posted image  gdje ćeš to pričati medju damama koje su imale samo jednog muškarca u svom životuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 9:08:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

 imam sta vidjeti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zmaj u zelenoj zutoj crvenoj i plavoj boji (il su mi se boje pocele prividjati) preko citavog Hashimage. Ajme, kao da me neko mokrom krpom opalio.

user posted image user posted image user posted image što nisi rekla dođi dođi zmajiću

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 9:56:20   
henna ze
ama možda i bi da nije zmajić..da je zmajčina...user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 10:00:16   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: henna ze

ama možda i bi da nije zmajić..da je zmajčina...user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 10:02:38   
palachinken
Jao koja junačina, šta je on trpio.user posted image
A predpostavljam, zmajček se ukaže kad je hašim u punoj veličini. Što bi reklo, morao ga je taj što ga je tetovirao sve vrijeme održavati u uspravnom položaju user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 10:05:39   
maja78 RR
grozne ste hahahahahahahahaha

e ja sam naletila na sliku takvog zmaja kad sam nekad gledala neke tetovaze na googlu, pa eto proguglajte malo da vidite sta je ona vidjela

< Poruku je uredio maja78 RR -- 31.3.2011 10:06:30 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 10:23:50   
mamabb
IZVORNA PORUKA: palachinken

Jao koja junačina, šta je on trpio.user posted image
A predpostavljam, zmajček se ukaže kad je hašim u punoj veličini. Što bi reklo, morao ga je taj što ga je tetovirao sve vrijeme održavati u uspravnom položaju user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
31.3.2011 11:44:35   
Galicia
Azdaja bila ogromna. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:02:20   
mimili

IZVORNA PORUKA: Galicia

Azdaja bila ogromna. user posted image user posted image


Pa sto pobeze onda majke ti?? E stvarno mi nisi jasna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:03:12   
gerberka
IZVORNA PORUKA: mimili


IZVORNA PORUKA: Galicia

Azdaja bila ogromna. user posted image user posted image


Pa sto pobeze onda majke ti?? E stvarno mi nisi jasna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:03:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: mimili


IZVORNA PORUKA: Galicia

Azdaja bila ogromna. user posted image user posted image


Pa sto pobeze onda majke ti?? E stvarno mi nisi jasna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mozda se prepalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:03:58   
gerberka
ej nisam dobro iscitala user posted image user posted image user posted image ynaj tetovaya je bila velika jel tako___user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:04:35   
gerberka
ZMAJ tetovaza

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:11:31   
vjestica
našla sliku , strašno user posted image user posted image
da je ne znam kolika aždaja, to grozno izgleda user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:15:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

našla sliku , strašno user posted image user posted image
da je ne znam kolika aždaja, to grozno izgleda user posted image user posted image


gdje ima ta slika? hocu i ja da vidimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:17:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Jao koja junačina, šta je on trpio.user posted image
A predpostavljam, zmajček se ukaže kad je hašim u punoj veličini. Što bi reklo, morao ga je taj što ga je tetovirao sve vrijeme održavati u uspravnom položaju user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:20:34   
vjestica
evo link, ako ja ne stignem obrisati, nek brišu moderatori user posted image user posted image


< Poruku je uredio vjestica -- 6.4.2011 23:33:23 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
6.4.2011 23:21:47   
teacher75
jao fuj, stvarno odvratno, pa bas me zanima kako uspiju to istetovirati. ne mogu vjerovati da ga drzi u tom polozaju sve vrijemeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 0:15:13   
Galicia
Pobjegla, prepala se. user posted image user posted image  Zmaj je u pitanju, svih boja, tetovirano od do. Fuj, samo kad se sjetim. Volim tetovaze stvarno, ali ova niti mu je bila dobra, niti je na pravom mjestu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 0:24:39   
esmina i bebina mam
quote]IZVORNA PORUKA: Galicia

Pobjegla, prepala se. user posted image user posted image  Zmaj je u pitanju, svih boja, tetovirano od do. Fuj, samo kad se sjetim. Volim tetovaze stvarno, ali ova niti mu je bila dobra, niti je na pravom mjestu.
[/quote]

Ja sto se ismijah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio esmina i bebina mam -- 7.4.2011 0:25:15 >


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 0:31:21   
Ella_H
Galicia opasan taj zmajcic
opisala si mi mm zabrinula sam se malo
ispocetka heheeheh.
Evo jedna i moja prica zavrsila ja s poslom,
i sad jedna prijateljica  hajde kao da izadjemo
ima jedan momak svidjas mu se bla bla bla prijatelj njenog momka
ovo ono. Ja se jadnica sredila tip top fin restoran i sve kad eto ti njih
dvojica nezna se koji je gori, taj njen utegnuti neki seljacic pun zlata,
frizura nekakva za oplakat, a taj kao sto mu se ja svidjam u potkosulji
bjeloj kost i koza i mjesec i zvjezda lancic ogroman.
Ugh ves sam se evo opet preznojila.
Narucila ja salatu i sok odma na startu sto manje
vremena da provedemo tuuser posted image . Kad hoce taj da se kao
prebaci do mene da sjedne a ja cu ti njoj ne mici se vristat cuuser posted image .
Tiho naravno diskretno. Pita ti on mene odma na startu sta studiram
i kolika ce mi biti plata.Ostavila sam ti ja onu salatu jadnica i rekla
da moram hitno iciuser posted image user posted image user posted image user posted image . Kad sam dosla kuci ko luda,
pita mama gdje sam bila s prijateljicom, i ja joj kazem
ismijale smo se ko budaleuser posted image  i opet mi je ispricala pricu da sudjeni sam
dodj i tako je i bilo elhamdulilah, moj sudjeni je dosao i to bez zmaja user posted image .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 0:53:19   
Galicia
user posted image user posted image user posted image Ella, trebala si mu reci platu i da ga mozes kupiti tri puta, a on tebe ni jednom.
 
Evo jos jedne price.
Upoznala ja jednog Italijana, dobar momcic naizgled, a i ja se njemu svidjala. Hop cup, izacemo mi na sastanak. Ja sva sretna, kazem mami idem na sastanak i tako to. Spremala se citav dan, nervozna, sretna ma sve. I doce on po mene, otisli na veceru, otisli proset_ati pored jezera i oticemo u kino. Ulazimo u kino, kad imam ja sta vidjeti, na njemu neke cipelice, one starinske sa kicurom, ono sto visi na sredini. Mene znoj oblijo. Tu mi je brod potonuo. Usli u kino, sjeli a ja i dalje gledam u njegove cipelice i ne mogu sebi doci. Poceo film, on mene da ja njega poljubim, ja jok. On navalio pa navalio da se ljubakamo a ja ne. Reko vozi ti mene kuci. Momak sebi nije mogao doci, do tad sve ok a odjednom ja hladna ko led. Citavo vrijeme u autu me ispitivao sta mi je, ja mu nisam htjela reci.
Ne znam samo kako mi je promaklo da mu odmah u cipele nisam pogledala, inace ne bi dosli ni do restorana.
 
Evo ovakve user posted image user posted image
 
user posted image

< Poruku je uredio Galicia -- 7.4.2011 0:54:22 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 2:59:43   
Ella_H
Mrak cipelice takve ni moj dedo nije nosiouser posted image .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *