|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 7:50:06   
gerberka
hahahahaha, cipele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 8:52:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia


Evo ovakve user posted image user posted image
 
user posted image


Meni su gore one spicaste , jos ako obuce hlace  a stezu ga u listovima i te spice jbt ko Karakonda....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 11:25:23   
mamabb
U sljedećoj priči sam ja pokvarila dojam, mislim, kome ne bi user posted image  ali...

Šmekala se s nekim likom, vamo tamo i napokon ćemo mi izaći a on sav po mojim kriterijima, viši od meneuser posted image , crn, oči-pišneš kad te gledauser posted image  nekog j...zovnog glasa.
Mene neka nervoza uhvatila, a i inače sam imala problema sa vožnjom (povraćala i na najkraćim re4lacijama) predloži on meni da idemo u susjedni grad, ja tuka pristadoh i zaboravila na kanjon i okuke i na svoj problem. Priča on a ja se sva preznojavam i naravno ne progovaram jer ako progovorim gotova sam, njemu ništa nije jasno šta mi je odjednom i prvo što sam izustila je bilo molim te stani muka mi je i izjurila iz auta i osula po riganju, a da stvar bude gora bleso izašao da vidi jesam dobro. Mislim da ni meni ni njemu nije trebao taj prizor. Smješno mi je bilo što je on bio ubjeđen da je meni bilo muka zbog njega,veli, sigurno sam se previše namirisaouser posted image  Još čudnije je što me posle toga zvao više puta da iziđemo ali ja nisam htjela riskirati.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 11:27:16   
mamabb
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Galicia


Evo ovakve user posted image user posted image
 
user posted image


Meni su gore one spicaste , jos ako obuce hlace  a stezu ga u listovima i te spice jbt ko Karakonda....user posted image user posted image user posted image


Jao cipelice su vam krasne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 11:36:03   
vjestica
galicia cipele su mrak user posted image user posted image
ali zmaj vodi definitivno user posted image user posted image
ja još ne mogu sebi doći nakon one slike user posted image
ali cipele me podsjetiše na jednog lika s kojim sam izlazila, i ad 8 mart, trebamo izać negdje, ja se sredila, on dolazi sa cvijećem i u najgoroj mogućoj kožnoj jakni iz 80-tih godina user posted image user posted image user posted image
nisam našla dovoljno groznu sliku da vam pokažem na šta to liči user posted image
propalo veče i meni i njemu, jer sam ga odmah napala u čemu je došao na sastanak, stid me bilo s njim hodati takvim, a on se uvrijedio što sam ga napala user posted image user posted image
popili brzinski sok, nismo progovorili i svako svojoj kući


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 11:38:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamabb

U sljedećoj priči sam ja pokvarila dojam, mislim, kome ne bi user posted image  ali...

Šmekala se s nekim likom, vamo tamo i napokon ćemo mi izaći a on sav po mojim kriterijima, viši od meneuser posted image , crn, oči-pišneš kad te gledauser posted image  nekog j...zovnog glasa.
Mene neka nervoza uhvatila, a i inače sam imala problema sa vožnjom (povraćala i na najkraćim re4lacijama) predloži on meni da idemo u susjedni grad, ja tuka pristadoh i zaboravila na kanjon i okuke i na svoj problem. Priča on a ja se sva preznojavam i naravno ne progovaram jer ako progovorim gotova sam, njemu ništa nije jasno šta mi je odjednom i prvo što sam izustila je bilo molim te stani muka mi je i izjurila iz auta i osula po riganju, a da stvar bude gora bleso izašao da vidi jesam dobro. Mislim da ni meni ni njemu nije trebao taj prizor. Smješno mi je bilo što je on bio ubjeđen da je meni bilo muka zbog njega,veli, sigurno sam se previše namirisaouser posted image  Još čudnije je što me posle toga zvao više puta da iziđemo ali ja nisam htjela riskirati.

izgleda da muskarci nisu gadljivi po tom pitanju kao mi. ja sam se jednom napila sa jednim momkom koji mi se svidjao, bio je bas wow!!! malo sam bila previse popila i muka me uhvatila, otisla da povracam u wc, on za mnom da vidi jesam li dobro, ja mu nisam dala da udje. poslije me pratio do kuce, ja opet povracala par puta usput. ma uzas jedan. bas me bilo stid. uglavnom, poslije me zvao da izadjemo opet, i izasli smo nekoliko putauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 12:34:50   
Anoniman
joj cipelicauser posted image user posted image user posted image

a jestel imale frajera kao ja sa pantalonama do pod pazuhuser posted image user posted image user posted image , koje moje oduševljenje kad sam to vidjelauser posted image user posted image user posted image
ni ja ne mogu da nađem slikuuser posted image , ako neko pronađe neka stavi da se malo prisjetimuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 12:39:38   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Breskva

joj cipelicauser posted image user posted image user posted image

a jestel imale frajera kao ja sa pantalonama do pod pazuhuser posted image user posted image user posted image , koje moje oduševljenje kad sam to vidjelauser posted image user posted image user posted image
ni ja ne mogu da nađem slikuuser posted image , ako neko pronađe neka stavi da se malo prisjetimuser posted image user posted image user posted image






Da da bilo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro me podsjeti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 12:42:01   
vjestica
a jel vam se ijedan lik pojavio u trenerci na sastanku user posted image user posted image user posted image user posted image
meni jeste user posted image
bar mi se niko nije pojavio  u pantolama dozavrat user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 12:48:00   
palachinken
A da li je iko dobio plastičnu ružu, pod izgovorm da će, citiram, kao i naša ljubav, trajati zauvijek.
Trajala do kraja nastave, a ni ruža nije nešto duže user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:09:57   
lila25
hahhahah e tema je najbolja do sad ehh sto se ismijah popravile ste mi danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:10:58   
lila25
trazim zmaja ne mogu da ga nadjemuser posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:22:53   
Nedi
IZVORNA PORUKA: vjestica

a jel vam se ijedan lik pojavio u trenerci na sastanku user posted image user posted image user posted image user posted image
meni jeste user posted image
bar mi se niko nije pojavio  u pantolama dozavrat user posted image user posted image



Ovo me bilo stid napisati a bijele sporrtke čarape, kožne cipele, kožna jakna u konbinaciji sa trenerkom sa pijece i bijesnim autom čiji se ključevi ostave na stol pored kafe i mobitela.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:24:53   
Nedi
A i  ja bih voljela vidjeti tog zmaja de nek nam neko opet malo postavi linkuser posted image samo 5-10 minuta da virnemuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:25:44   
vjestica
što više čitam temu, više se provala počinjem sjećati (mislila sam da sam ih duboko zakopala u podsvjest user posted image user posted image )
ne znam smijem li ponoviti link sa slikom zmaja koji sam našla user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:26:52   
palachinken
Nedi oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image   puna čaršija takvih, ona srednja ulica oko collegiuma user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:27:39   
Nedi
IZVORNA PORUKA: vjestica

što više čitam temu, više se provala počinjem sjećati (mislila sam da sam ih duboko zakopala u podsvjest user posted image user posted image )
ne znam smijem li ponoviti link sa slikom zmaja koji sam našla user posted image



Daj nam samo malo

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:29:38   
Nedi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Nedi oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image   puna čaršija takvih, ona srednja ulica oko collegiuma user posted image



A ja jadna se sredim hlačice na peglu, štiklice, košuljice. Oduvijek sam to nosila nevezano za posao koji sad radim. I tako izađem da jaranom od neke jaranice hahahaha sve me stid a on još hoće za ruku da me uhvati da prođemo srednjom džadom do Papagajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:30:59   
Nedi
vjestice sad mi fali onaj smajli sto se valja na podu os smijeha i lupa rukom od pod
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:33:57   
palachinken
Oj vidi zmajčeka, ovaj ne bljuje bijelu i ljepljivu vatru, ovo je neka druga sorta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 13:57:59   
vjestica
mogu samo zamisliti galicijin šok u naletu strasti te ovo dočeka user posted image user posted image user posted image user posted image
ne znma jeli to taj zmaj, ali po opisu nađoh toh
nego ja se zapričala na telefon i sad sam zakasnila da obrišem link
moderatori imate posla user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 14:05:45   
gerberka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image fuj

fuj, bljak, dikastign  i od mene user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 14:06:36   
koka i po
vala bas user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 14:09:29   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Galicia

Imam ja jednu sramotu ispricati. Mladji od 40 nek zacepe usi.
 
Svojedobno kad sam bila mlada, zgodna i luda, i hormonalno neizbalansirana, furala se na jednog dobrog tipa. Visok, krupan, misicav, CELAV, ma sve ko pod metar. Sexipilan, do bola. Izadjemo jednom, vidim tip i ok, na svom mjestu. Izadjemo tako par puta, ljubili se mazili, ma super reko evo ga i nepuscaj ga. user posted image user posted image  Izlazili, zabavljali se, par mjeseci, i tako jednu noc posle diska zaglavimo kod njega. Docepala se ja njega, ajme ko da muska nikad vidila nisam. A sta mi je radio user posted image user posted image user posted image . I tako skinem ja njega, folovi golovi fazoni, kad ja dole imam sta vidjeti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zmaj u zelenoj zutoj crvenoj i plavoj boji (il su mi se boje pocele prividjati) preko citavog Hashimage. Ajme, kao da me neko mokrom krpom opalio. Pomislim u sebi, morala je negdje biti caka, nije mogao biti perfektan nikako. Pokupim se i odem ca. Naravno, rekla sam mu da sam zaprepastena, i da on nije za mene. user posted image user posted image  Jesam fina.
Poslije sam cula svakakvih prica za njega, i da je ozenjen i da ima dijete.


definitivno vodeca prica user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
7.4.2011 14:30:11   
sabinos
zmaj nula bodovauser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *