|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
8.4.2011 11:13:23   
Almaa
kakav li je kad se spusti?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
8.4.2011 11:14:24   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Almaa

kakav li je kad se spusti?user posted image user posted image user posted image

vala baš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
8.4.2011 11:18:42   
mimili
IZVORNA PORUKA: Almaa

kakav li je kad se spusti?user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ma idi Alma, user posted image user posted image user posted image .., pokvari nam uzitak.... Ode zmaj u gustere user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
8.4.2011 11:21:40   
vjestica
IZVORNA PORUKA: mimili

IZVORNA PORUKA: Almaa

kakav li je kad se spusti?user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ma idi Alma, user posted image user posted image user posted image .., pokvari nam uzitak.... Ode zmaj u gustere user posted image user posted image user posted image user posted image

krepane i osušene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
oplakah user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
8.4.2011 11:35:53   
Almaa
ja mislim da viri kao kornjacicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
8.4.2011 12:02:16   
M kao Mama
Upala ja u neko starije društvo i počeli oni mene vodati i tako, jedne prilike prilazi nama frajer i sad ono priča, iu neko doba ja onako fina, ne znamšta da ga pitam, velion ja ti radim vrlo opasan posao , ja onako wou, a šta kaže ja sam ti tajni agent, ja kontam frajer se zeza i udarimo mi šegu sa njim. I prođe nekoliko godina, ja se zabavljala sa mojim sad bivšim momkom i jedne prilike šetamo kad on se pozdravlja s tim"agentom". Pitam ja otkud ga ti znaš, kaže pa kako ga neću znati radimo zajedno, a jel, i ja fakat skontam da je dečko iz policije i ispriča mi on tada biser
1995 godine rat još, ali eto ko nešto se izlazi i dolazi momak miriše opasno, i pitaju ga ovi gdje si nabavio miris, pa još i nekiorginal, a lav izvadi iz džepa od košulje onajmiris za auto. E, tad kad se nisam upiškila na sred ulice neću nikada.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
9.4.2011 0:05:21   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Galicia

user posted image user posted image user posted image Ella, trebala si mu reci platu i da ga mozes kupiti tri puta, a on tebe ni jednom.
 
Evo jos jedne price.
Upoznala ja jednog Italijana, dobar momcic naizgled, a i ja se njemu svidjala. Hop cup, izacemo mi na sastanak. Ja sva sretna, kazem mami idem na sastanak i tako to. Spremala se citav dan, nervozna, sretna ma sve. I doce on po mene, otisli na veceru, otisli proset_ati pored jezera i oticemo u kino. Ulazimo u kino, kad imam ja sta vidjeti, na njemu neke cipelice, one starinske sa kicurom, ono sto visi na sredini. Mene znoj oblijo. Tu mi je brod potonuo. Usli u kino, sjeli a ja i dalje gledam u njegove cipelice i ne mogu sebi doci. Poceo film, on mene da ja njega poljubim, ja jok. On navalio pa navalio da se ljubakamo a ja ne. Reko vozi ti mene kuci. Momak sebi nije mogao doci, do tad sve ok a odjednom ja hladna ko led. Citavo vrijeme u autu me ispitivao sta mi je, ja mu nisam htjela reci.
Ne znam samo kako mi je promaklo da mu odmah u cipele nisam pogledala, inace ne bi dosli ni do restorana.
 
Evo ovakve user posted image user posted image
 
user posted image


cipele aaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image baš su lijepeuser posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 182
   [Obrisana poruka]
9.4.2011 0:18:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
9.4.2011 21:30:42   
leli§
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj sto se ismijahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zmaj je jos uvijek vodeca prica vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
9.4.2011 23:04:19   
klemzi
Reko: 'jesi ti onaj mali što radi u Raifeisen banci na šalteru?' 'Nisam' ,kaže, 'ja sam premjer kantona'.


Iman, razočarala si me user posted image user posted image user posted image user posted image Ne prepoznat premijera, mislim, sramotauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 185
   [Obrisana poruka]
10.4.2011 21:50:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
11.4.2011 22:48:23   
Anoniman
dolazi momak miriše opasno, i pitaju ga ovi gdje si nabavio miris, pa još i nekiorginal, a lav izvadi iz džepa od košulje onajmiris za auto. E, tad kad se nisam upiškila na sred ulice neću nikada.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
12.4.2011 15:45:31   
abh
Evo jedna provala sa direktorom.
Krenuli direktor i ja autom sluzbeno do Mostara i stali na njegovu incijativu da popijemo kafu.
Kad smo popili kaze on meni: "Hoces ti ovo platiti?" !?!?!?!?!

Naravno da sam platila.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
12.4.2011 15:47:29   
emma.L
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
12.4.2011 22:27:41   
milenium
IZVORNA PORUKA: abh

Evo jedna provala sa direktorom.
Krenuli direktor i ja autom sluzbeno do Mostara i stali na njegovu incijativu da popijemo kafu.
Kad smo popili kaze on meni: "Hoces ti ovo platiti?" !?!?!?!?!

Naravno da sam platila.


kad već pita ja bi rekla novčanik mi u tvom autu,ti platiuser posted image

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
12.4.2011 22:33:52   
jasmin

IZVORNA PORUKA: abh

Evo jedna provala sa direktorom.
Krenuli direktor i ja autom sluzbeno do Mostara i stali na njegovu incijativu da popijemo kafu.
Kad smo popili kaze on meni: "Hoces ti ovo platiti?" !?!?!?!?!

Naravno da sam platila.

Ja bih mu dala jos 10 KM da ima za platiti u slucaju da opet stanemo na kavicu cccccccc :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
12.4.2011 22:37:53   
teacher75
tako je mene moj "direktor" u jednoj privatnoj skoli stranih jezika pitao kad sam krenula kuci hocemo li zajedno taxijem od predsjednistva do carsije, jer mu je auto na carsiji, pa da podijelimo trosak (a ta relacija je tada kostala 3-4km). namjerno nisam htjela pa mu rekoh da idem tramvajem, pa je sjeo sa mnom u tramvaj i stalno se nervirao kako ce zakasniti negdjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
10.5.2011 21:15:56   
klemzi
IZVORNA PORUKA: teacher75

tako je mene moj "direktor" u jednoj privatnoj skoli stranih jezika pitao kad sam krenula kuci hocemo li zajedno taxijem od predsjednistva do carsije, jer mu je auto na carsiji, pa da podijelimo trosak (a ta relacija je tada kostala 3-4km). namjerno nisam htjela pa mu rekoh da idem tramvajem, pa je sjeo sa mnom u tramvaj i stalno se nervirao kako ce zakasniti negdjeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image za direktora


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
10.5.2011 22:39:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: teacher75

tako je mene moj "direktor" u jednoj privatnoj skoli stranih jezika pitao kad sam krenula kuci hocemo li zajedno taxijem od predsjednistva do carsije, jer mu je auto na carsiji, pa da podijelimo trosak (a ta relacija je tada kostala 3-4km). namjerno nisam htjela pa mu rekoh da idem tramvajem, pa je sjeo sa mnom u tramvaj i stalno se nervirao kako ce zakasniti negdjeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image za direktora


ima toga josuser posted image po zavrsetku kursa pozvao nas profesore da kao proslavimo uspjesan zavrsetak kursa, izasli u kafanu, on zovnuo jednu turu, i iducu turu mi kaze: Na tebe je sada reduser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.6.2011 22:32:47   
pipi_duga_capara
evo malo i ove teme user posted image   upoznale ja i moja najbolja prijateljica neke frajere i kako to obicno biva jedan meni, jedan njoj a ostali noga user posted image user posted image user posted image lijepa ljetna noc, set_amo mi, suplja sve u sesnaest user posted image i izmedju ostalog dotaknemo se i teme filmovi i glumci.. sad se nabrajaju najjaci filmovi, najzgodniji frajeri kad ce ti ovaj moj jadnik "ma meni je Van DAMEN zakon" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na njegovu zalost to nije smio reci u mom prisustvu, ja sam se valjala od smijeha, orila je ferhadija user posted image a ovaj drugi samo govori "sta je ba njoj, jeste li vi sta pusili" user posted image user posted image user posted image user posted image joj i sad se grohotom smijem user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pipi_duga_capara -- 28.6.2011 22:33:11 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.6.2011 22:39:02   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.6.2011 22:42:20   
klemzi
Oj pipi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
28.6.2011 22:46:50   
pipi_duga_capara
a sta da vam kazem user posted image  user posted image  user posted image  user posted image kad god zasjednemo, ja i ova gore navedena prijateljica, obavezno se spomene i oplacemo od smijeha user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
4.9.2011 22:29:15   
Anoniman
isprica mi prijatelica

izasla sa momkom  na kafu momak zgodan ona danima ludela sta ce da obuce ,  sta ce kako ce  i izasli na kafu i on okrenuo solju kaze haj i ti da ti gledam u solju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a nismo to od njega ocekivali user posted image user posted image

(odgovor članu pipi_duga_capara)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
4.9.2011 22:31:55   
klemzi
user posted image user posted image user posted image user posted image I šta mu je šolja kazala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *