|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
4.9.2011 22:33:47   
Anoniman
imas kaze ovde jednog crnog momka( kao on) izacices sa njim  i zaljubices se u njega neces moci bez njega a ne da smo se ismijale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   vise ne da da joj se spomene

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
4.9.2011 22:34:38   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
4.9.2011 22:42:04   
mersiha 77
solja mu pokazala noguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
4.9.2011 22:42:56   
klemzi
IZVORNA PORUKA: mersiha 77

solja mu pokazala noguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 15:17:40   
seka 2
Ja brucos u studentskom domu.Svidjao mi se jedan tip mjesecima,konacno izadjemo zajedno sa nekim drustvom.Sjedimo u kaficu,muzika svira i sad kako koji instrument u pjesmi ima ´´solazu´´ tako i ovaj moj tip glumi da svira taj instrument,a ja hocu u zemlju da propadnem od sramote.I jos kad smo se vracali kuci penjemo se uz Pehlivanusu prema Bjelavama i supljiramo,a ja sve u sebi kontam kako da ga se otarasim kad stignemo u dom i onako u prici spomenu ja nesto kako svako ima neku ´´ahilovu tacku´´,kad tip sav ozbiljan upita:´´a ko ti je taj Ahil,u kojem je on paviljonu?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 15:27:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: teacher75

tako je mene moj "direktor" u jednoj privatnoj skoli stranih jezika pitao kad sam krenula kuci hocemo li zajedno taxijem od predsjednistva do carsije, jer mu je auto na carsiji, pa da podijelimo trosak (a ta relacija je tada kostala 3-4km). namjerno nisam htjela pa mu rekoh da idem tramvajem, pa je sjeo sa mnom u tramvaj i stalno se nervirao kako ce zakasniti negdjeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image za direktora


ima toga josuser posted image po zavrsetku kursa pozvao nas profesore da kao proslavimo uspjesan zavrsetak kursa, izasli u kafanu, on zovnuo jednu turu, i iducu turu mi kaze: Na tebe je sada reduser posted image


zaposlila ja jednog dečka da radi na 1-2 mjeseca dok radnica ne dodje s bolovanja, veze on nema al haj rekoh nek šta zaradi, sevap je
i tako nešto pričamo o muzici, kaže on meni snimiću ti ja pjesme, nije problem, cd je 3 KM user posted image user posted image user posted image

Jedan drugi, moj drug, pomogla mu ja (jedva, sva se satrla) da dobije neku donaciju u građevinskom materijalu u popriličnoj vrijednosti... kad mu je to bilo isporučeno zove on mene i veli : a možeš li mi naći kakvih majstora da mi ugrade materijal besplatno user posted image user posted image user posted image  mogu te rekoh ..... hahahahah

moja jaranica, zove na tel, kaže udarilo me auto, pa rekoh đe si bona da dodjem, kaže mi adresu zajedničke prijateljice.... ja odem ona sva izlupana, rekoh gdje te udarilo, ona pokazuje nogu, pa ruku, pa kuk
pa rekoh jel se on to vraćo više puta, pitam mrtva ozbiljna user posted image  (ovo je za moj blam)



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 15:30:17   
veeseelaa
moja jaranica opet, nacugana, slavimo njen rodjendan.... ulazi njen bivši, ona sva pada u bandek, buran raskid.... ode izbacivaču i kaže "on dila drogu, izbacite ga" user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 15:33:01   
veeseelaa
jedan poznanik, sjedili mi negdje neobavzeno i priča bila o mitu i korupciji u jednom ministarstvu gdje me par uposlenika poznaje
Ode on kod njih za par dana i kaže rekla mi je (imenom i prezimenom) da vi ovdje tražite pare i koliko sad da vam dam hahahahahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 15:34:59   
veeseelaa
lumpujemo cijelu noć u jednom lokalu, ceh pravo puno, ja se otimam s prijateljicom oko računa... treća ulijeće baca marku i kaže ja sam samo zvala kafu ostalo ste vi sve naručile hahahhahaha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 15:37:06   
veeseelaa
dobila ja od bivšeg supersonične cipele user posted image user posted image user posted image  ko takve nije imao bio je bezveze..... kupi iste moja dobra prijateljica a zatim i naša treća zajednička prijateljica, sve tri iste pele user posted image
helem vidim ja kod ove treće nešto mi povelike, pitam za br, veli 40... pa rekoh kako 40, ti nosiš 39, veli ja probala 40 i pukao mi rajfešlus i bio mi blam da vratim pa uzeh veće user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 15:42:45   
mala_sa
Jedan drugi, moj drug, pomogla mu ja (jedva, sva se satrla) da dobije neku donaciju u građevinskom materijalu u popriličnoj vrijednosti... kad mu je to bilo isporučeno zove on mene i veli : a možeš li mi naći kakvih majstora da mi ugrade materijal besplatno  mogu te rekoh ..... hahahahah


Ovo mi je vrh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 19:53:52   
rose
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: Galicia

user posted image user posted image user posted image Ella, trebala si mu reci platu i da ga mozes kupiti tri puta, a on tebe ni jednom.
 
Evo jos jedne price.
Upoznala ja jednog Italijana, dobar momcic naizgled, a i ja se njemu svidjala. Hop cup, izacemo mi na sastanak. Ja sva sretna, kazem mami idem na sastanak i tako to. Spremala se citav dan, nervozna, sretna ma sve. I doce on po mene, otisli na veceru, otisli proset_ati pored jezera i oticemo u kino. Ulazimo u kino, kad imam ja sta vidjeti, na njemu neke cipelice, one starinske sa kicurom, ono sto visi na sredini. Mene znoj oblijo. Tu mi je brod potonuo. Usli u kino, sjeli a ja i dalje gledam u njegove cipelice i ne mogu sebi doci. Poceo film, on mene da ja njega poljubim, ja jok. On navalio pa navalio da se ljubakamo a ja ne. Reko vozi ti mene kuci. Momak sebi nije mogao doci, do tad sve ok a odjednom ja hladna ko led. Citavo vrijeme u autu me ispitivao sta mi je, ja mu nisam htjela reci.
Ne znam samo kako mi je promaklo da mu odmah u cipele nisam pogledala, inace ne bi dosli ni do restorana.
 
Evo ovakve user posted image user posted image
 
user posted image


cipele aaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image baš su lijepeuser posted image



user posted image user posted image user posted image sad se sjetih...upoznam ja momka, visok, zgodan, lijep ko slika...tamo neke ratne godine, mislim 94- ili 95 i dogovorimo se naci...sutradan izasli, setamo i ja u neka doba skontam da on klepece cipelama vise od mene...kad on u kaubojkama user posted image ...to nam je bio prvi i zadnji sastanak

ili kad skontas da se neko ruzno ljubi user posted image user posted image to mi se desilo mislim 3 puta user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.9.2011 21:38:29   
Niina
danas ja na kabinetu i kazem pacjetu da izadje ispred i pokazem mu gdje da sedne...kad vraca se doktorica..gdje ti je pacjent...ja izadjem njega fakat nigdje, ja se zabrinula gdje je...kad on legenda otisao kod neuropsihijatra i sjeouser posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
23.10.2011 0:31:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: triputmama

super tema user posted image user posted image

u srednu skolu pobegli sa casova ja i taj momak otisli malo proset_at odemo do parka i ja kako sedim on lego meni na noge i ja sad gledam njemu medju noge user posted image   vidim nesto izbaceno navise   i ja onako ko idiot pomerim se pa ga dofatim dole i pitam sta ti je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ja shvatih  ne znam  kako sam kuci otisla i nikad mu vise na oci nisam izasla od nekog stida



kad sam dole bila sretnem ovog momka  gledase u mene ja se uozbiljila kao ne poznajem bilo bi mi neprijatno
eto  ja samo da obavestim user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 23.10.2011 0:33:52 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
23.10.2011 0:32:05   
Anoniman
 i jedan prijateljicin

kad izgovori :
" opaaaaaaaaa"   zaheba sve

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
23.10.2011 0:35:17   
veeseelaa
ili kad skontas da se neko ruzno ljubi user posted image user posted image to mi se desilo mislim 3 puta


user posted image joj rose šta ti pade na pamet, sve je to šaša za ono "tanak u krevetu", tako da nije vrijedno spomena user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
23.10.2011 9:48:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ili kad skontas da se neko ruzno ljubi user posted image user posted image to mi se desilo mislim 3 puta


user posted image joj rose šta ti pade na pamet, sve je to šaša za ono "tanak u krevetu", tako da nije vrijedno spomena user posted image


ma vala kad se neko ruzno ljubi, ne moze me ni odvesti u krevetuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.11.2011 22:27:46   
klemzi

IZVORNA PORUKA: triputmama

IZVORNA PORUKA: triputmama

super tema user posted image user posted image

u srednu skolu pobegli sa casova ja i taj momak otisli malo proset_at odemo do parka i ja kako sedim on lego meni na noge i ja sad gledam njemu medju noge user posted image   vidim nesto izbaceno navise   i ja onako ko idiot pomerim se pa ga dofatim dole i pitam sta ti je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ja shvatih  ne znam  kako sam kuci otisla i nikad mu vise na oci nisam izasla od nekog stida



kad sam dole bila sretnem ovog momka  gledase u mene ja se uozbiljila kao ne poznajem bilo bi mi neprijatno
eto  ja samo da obavestim user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.11.2011 22:34:44   
myb@by

IZVORNA PORUKA: triputmama

IZVORNA PORUKA: triputmama

super tema user posted image user posted image

u srednu skolu pobegli sa casova ja i taj momak otisli malo proset_at odemo do parka i ja kako sedim on lego meni na noge i ja sad gledam njemu medju noge user posted image   vidim nesto izbaceno navise   i ja onako ko idiot pomerim se pa ga dofatim dole i pitam sta ti je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kad ja shvatih  ne znam  kako sam kuci otisla i nikad mu vise na oci nisam izasla od nekog stida



kad sam dole bila sretnem ovog momka  gledase u mene ja se uozbiljila kao ne poznajem bilo bi mi neprijatno
eto  ja samo da obavestim user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
27.11.2011 23:15:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ili kad skontas da se neko ruzno ljubi user posted image user posted image to mi se desilo mislim 3 puta


user posted image joj rose šta ti pade na pamet, sve je to šaša za ono "tanak u krevetu", tako da nije vrijedno spomena user posted image


ma vala kad se neko ruzno ljubi, ne moze me ni odvesti u krevetuser posted image



je kad imaš vremena za user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
11.5.2012 8:32:27   
mamabb
Ovo mi se skoro desilo, lik nije znao da sam udana počeo on meni neke priče i ja ga gledam i par puta opomenem ga na ono g-đice na g-đa, on ko da me nije čuo, uporan. Pitam ga znaš li ko je taj i taj, kaže - znam, e to mi je muž, on se sav preznoji kaže ''izvini, al mene stvarno nešto prema tebi vuče, al mora biti da smo rod '' user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
13.6.2012 23:36:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamabb

Ovo mi se skoro desilo, lik nije znao da sam udana počeo on meni neke priče i ja ga gledam i par puta opomenem ga na ono g-đice na g-đa, on ko da me nije čuo, uporan. Pitam ga znaš li ko je taj i taj, kaže - znam, e to mi je muž, on se sav preznoji kaže ''''izvini, al mene stvarno nešto prema tebi vuče, al mora biti da smo rod '''' user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
14.6.2012 8:25:28   
MAMA MA
Joj bilo je tih blamova kamara...Jedan lik s kojim sam izlazila mi se ogadio samo zbog jedne stvari,frajer je prdno hladno bez pardona preda mnomuser posted image user posted image user posted image ...
Drugi mi je samo jednom došo u trenerci na sastanakuser posted image -više nije imao prilike...
Opet jedan je ceko da dam pare da plati moju kafu a on ce svoju(a on zvao)user posted image

Al kad se sjetim prvog izlaska s mojim muzem....Ja neznam da sam se ikad u zivotu vise smijala...Tako je bio duhovit (i sad je)a ja otkidam na smisao za humor...U isto vrijeme bio je i džentlmen(izvlacenje stolice,cuvanje kaputa,i sve to....)
al kad je reko u Metropolisu(tu smo otisli na kafu prvi put):
"Dajte za ovu kraljicu "kraljicu"(mislio je na tortu),a za mene dajte "kralja"(isto torta)....pala sam ko kruska-priznajem....takav sarm sam rijetko imala priliku vidjeti na djelu....I tako i drugi,treci,cetvrti,i nikad nije nicim pokvario dojmoveuser posted image



_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
14.6.2012 9:13:42   
sara.at

IZVORNA PORUKA: abh

Evo jedna provala sa direktorom.
Krenuli direktor i ja autom sluzbeno do Mostara i stali na njegovu incijativu da popijemo kafu.
Kad smo popili kaze on meni: "Hoces ti ovo platiti?" !?!?!?!?!

Naravno da sam platila.

user posted image sjetila Sam se svog sefauser posted image nakOn jedne firmine feste, Ja Sam bila jedina koja nije nista pila (friska vozacka a zakon zahtjevao 0.0) Ja Sam bila taxi. Povezem Ja svog sefa kuci, on podosadan pa par puta pita "smije li pusiti u autu" reko "nesmije" pa da si mi iz oka ispao mislim se sama. Malo poslije skonta on da nema cigara I ljubazno me pita da mu stanem na benzisku da kupi, ajd dobro stanem Ja, ode on. Odmah se vrati I meni na prozor imam li 5€ da mu posudim jer on nema nista para sa sobom user posted image ni Danas Dan mi nije vratio mojih 5€ hahaha. Cesto znam u sali mu reci da mi nije nikad vratio a on meni kaze "Schatzi Ja mislim od to vece do 15h poslije podne da Sam ih posteno odradio" user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
14.6.2012 9:20:36   
sara.at

IZVORNA PORUKA: mamabb

Ovo mi se skoro desilo, lik nije znao da sam udana počeo on meni neke priče i ja ga gledam i par puta opomenem ga na ono g-đice na g-đa, on ko da me nije čuo, uporan. Pitam ga znaš li ko je taj i taj, kaže - znam, e to mi je muž, on se sav preznoji kaže ''izvini, al mene stvarno nešto prema tebi vuče, al mora biti da smo rod '' user posted image

user posted image user posted image prije par sedmica na semoforu, tip se razgulio od pogleda namigivanja I nakraju mi pokazivao rukom na mobitel da mu dam broj, Ja onako kuliram. Zeleno se upalilo Ja krenula on zamnom, stanem pred trgovinu, parkiram kad tip ispred mog auta stade. Ja opet nista izidjem iz auta user posted image joj kad je tip vidio koliki stomak imam ispale mu oci kao u crtanoguser posted image nikad u Zivotu nisam vidjela da se neko tako brzo okrenuo autom I na gasuser posted image a Ja skoro Sam se upisala od smijehauser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *