|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:23:19   
veeseelaa
Marina a đe sam ja user posted image user posted image
u spisku forumašica koje nisu ostavile dojam user posted image user posted image
kako to???



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:24:54   
InLove
Jojj Veesela grozna si user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:25:51   
muaaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Marina a đe sam ja user posted image user posted image
u spisku forumašica koje nisu ostavile dojam user posted image user posted image
kako to???



Eto te tamo na predhodnoj straniciuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:27:55   
InLove

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Za ove dvije godine provedene na forumu pocela sam  forumasice dijeliti na soliste i horiste tj prva grupa nima svoje misljenje a druga tudje nazalost...Svak doprinosi neki vise neki manje ali ne bi valjalo da je drukcije .....user posted image user posted image user posted image

Posebno su mi drage zenice sa kojima sam dijelila dane iscekivajuci svog sincica...
Jelena, sta reci raja zena, pametna , duhovita.
Lady26 cura koja zna sta zeli u zivotu,umjerena spremna za sali ali i za ozbiljan razgovor...
Pahulja mi djeluje kao veoma all in one svega po malo i kad treba....Zenstvena
Bambi raja, neiskvarena osoba i svidja mi se sto nikad sebe ne hvali drugim rijecima skromna, ali znam da zna koliko vrijedi....

Dadada pametna zena, moralna, zena koja stoji na svojim nogama i koja koristi mozak do maksimuma , odusevi me sa svojim postovima, na ovom forumu se rijetko ko moze takmiciti sa njom...Aferim
Hanabanana iako nismo nikad kontaktirale cijenim njene postove jako kratke ali svaka rijec zraci inteligencijom ....
Galicia zena koja dise punim plucima , gleda na oba oka , pametna , druzeljibljiva , raja do jaja
Noa , sta reci nego ludó pa zivi user posted image user posted image Energicna osoba, pametna,
Mya_81 divna dusa , zraci inteligencijom i dobrim duhom, kulturom , nadarena i pomalo drukcija od svih...Svidja mi se sto u svoj rad unosi puno truda....
Maja78 draga zena otvorenih vidika, cvrstog stava, bez dlake na jeziku...
Niobe, Skvo, Hanady, Anidla , Breskva, Klemzi, Malena27, Mama2009,Tajra, Ilhana,Reallove, Zvecka,Bambi, Milenium , Fortuna, Djana, Vjestica,Neki, Mamine oci, Mirkica i jos forumasica trenutno mi mozak stao ne mogu ni jednog nika da se sjetim ostavile ste veoma pozitivan dojam i krasite ovaj forum...
Vesela tebe moram da izdvojim user posted image user posted image  nekad bi te maljem po glavi user posted image user posted image  ali raja si i veoma pristupacna osoba, bez dlake na jeziku mada to mnoge plasi ali to je vrlina danas ....Cim se logujes  forum poludi user posted image user posted image user posted image
Ticerka mi se ponekad cini nekako jednostavna zena pa zatim napises post u kojem otkrijes da si i avanturista , pametna i predantna....user posted image

Spisak je duzi ali trenutno zapelo , kad dobijem vise elana ill be back

Ima i onih koje ni sanjati ne bi volila , koje cim zinu , smrci mi se pred ocima , uskogrudne , povrsne, drugim rijecima talasika, sva sreca tih je jako malo i takve osobe zaobilazim u sirokom krugu i u stvarnosti a i u virtualnom svijetu....



_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:28:21   
veeseelaa
Vesela tebe moram da izdvojim user posted image user posted image nekad bi te maljem po glavi user posted image user posted image ali raja si i veoma pristupacna osoba, bez dlake na jeziku mada to mnoge plasi ali to je vrlina danas ....Cim se logujes forum poludi user posted image user posted image user posted image


uh Marina izvinjavam se, tek sad vidjeh
dobro si sve rekla
al ni meni nije jasno što se zatalasa na temama gdje ja bacim par postova?
šta sam ja Bogu zgriješila?user posted image
a za malj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pošteno!




< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2011 23:34:21 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:29:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jojj Veesela grozna si user posted image user posted image user posted image user posted image


leleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:30:14   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Jojj Veesela grozna si user posted image user posted image user posted image user posted image


leleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




A imal ti da si gdje pisala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:35:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela tebe moram da izdvojim user posted image user posted image nekad bi te maljem po glavi user posted image user posted image ali raja si i veoma pristupacna osoba, bez dlake na jeziku mada to mnoge plasi ali to je vrlina danas ....Cim se logujes forum poludi user posted image user posted image user posted image


uh Marina izvinjavam se, tek sad vidjeh
dobro si sve rekla
al ni meni nije jasno što se zatalasa na temama gdje ja bacim par postova?
šta sam ja Bogu zgriješila?user posted image



Ma nije do tebe do nas je user posted image user posted image user posted image  a kad sam napislal ada forum povileni vise je bilo u pozitivnom smislu , vidim cim ostavis neki vatren post odmah se kutnjaci  upale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:36:55   
veeseelaa
slabo moja Malena, ja sam se više zahvaljivala user posted image
al kad ja napravim jedan spisak pa sve lijepo napišem mnoge će zaplakati user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2011 23:37:16 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:38:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slabo moja Malena, ja sam se više zahvaljivala user posted image
al kad ja napravim jedan spisak pa sve lijepo napišem mnoge će zaplakati user posted image


A ja cekam da ti lanes user posted image user posted image user posted image onako od srca user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:38:24   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slabo moja Malena, ja sam se više zahvaljivala user posted image
al kad ja napravim jedan spisak pa sve lijepo napišem mnoge će zaplakati user posted image


Hajd da i to vidimo..

Ja za tebe mislim, da si bas vesela, i sve bi da okrenes na salu, a vala nekad znas iz vedra neba pa u rebra.user posted image user posted image


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:38:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela tebe moram da izdvojim user posted image user posted image nekad bi te maljem po glavi user posted image user posted image ali raja si i veoma pristupacna osoba, bez dlake na jeziku mada to mnoge plasi ali to je vrlina danas ....Cim se logujes forum poludi user posted image user posted image user posted image


uh Marina izvinjavam se, tek sad vidjeh
dobro si sve rekla
al ni meni nije jasno što se zatalasa na temama gdje ja bacim par postova?
šta sam ja Bogu zgriješila?user posted image



Ma nije do tebe do nas je user posted image user posted image user posted image  a kad sam napislal ada forum povileni vise je bilo u pozitivnom smislu , vidim cim ostavis neki vatren post odmah se kutnjaci  upale user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma kraljica si


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:41:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slabo moja Malena, ja sam se više zahvaljivala user posted image
al kad ja napravim jedan spisak pa sve lijepo napišem mnoge će zaplakati user posted image


Hajd da i to vidimo..

Ja za tebe mislim, da si bas vesela, i sve bi da okrenes na salu, a vala nekad znas iz vedra neba pa u rebra.user posted image user posted image



e to je uzitak user posted image user posted image user posted image  imam ih i ja dosta

(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:42:49   
InLove
Vesela ovdje dodje kao Komadant da postroji vojsku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:43:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: noa

e hvala ti rodiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako ti opisa jednu zenu i majku pihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma htjela sam turiti u pismo jos koju ali ne smijem ocerace me s foruma , a nemoj da ti dusu otvaram pomislice ljudi sta god lose user posted image user posted image user posted image




ma bjez tamo rjesavaj taj problem iz potpisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

joj marina potpis ti je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:46:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: noa

e hvala ti rodiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako ti opisa jednu zenu i majku pihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma htjela sam turiti u pismo jos koju ali ne smijem ocerace me s foruma , a nemoj da ti dusu otvaram pomislice ljudi sta god lose user posted image user posted image user posted image




ma bjez tamo rjesavaj taj problem iz potpisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

joj marina potpis ti je user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:48:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slabo moja Malena, ja sam se više zahvaljivala user posted image
al kad ja napravim jedan spisak pa sve lijepo napišem mnoge će zaplakati user posted image


A ja cekam da ti lanes user posted image user posted image user posted image onako od srca user posted image


pa ja sad nekako i ne znam dosta forumašica, dok postam kužim ih a kasnije zaboravim, to mi je od pada s bicikla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
al tebe dobro pamtim user posted image , fino smo se nas dvije družile uvijek na RR al nas FB rastavi user posted image tu si me izbacila iz prijatelja a ja se nisam mogla sjetiti zašto, ni sad mi ne ide u glavu
Od tog momenta pa sve do ima 15-20 dana ja sam sve kontala pa ova Marina nema srca, čas me hoće a čas neće u prijateljeuser posted image
Od tada ti se kontam osvetiti i zato ti šaljem evo ove smajlije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sad smo kvituser posted image

Inače mislim da si ok, gradska cura, jaka da preuzmeš stvar u svoje ruke, respekt za stvari sa kojim si se nažalost morala nositi u životu tako staloženo, mudro i snažno





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:55:21   
Anoniman
Marina ima m..a ko malo koja ovdje. Nazalost. Ne svidja mi se sto ponekad ima ostricu u ustima, ali je postujem jer je dosljedna sebi i fura svoj fazon. Ostala mi je u sjecanju po terminu poroda koji nam je trebao pasti isti datum, po datumu rodjenja i jos par stvari...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:57:44   
Anoniman
I da, zaboravih napisati...Hvala na spominjanjuuser posted image Dopada mi se...Kratko, ali sazetouser posted image
A potpis ti je odlicanuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
27.9.2011 23:57:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slabo moja Malena, ja sam se više zahvaljivala user posted image
al kad ja napravim jedan spisak pa sve lijepo napišem mnoge će zaplakati user posted image


A ja cekam da ti lanes user posted image user posted image user posted image onako od srca user posted image


pa ja sad nekako i ne znam dosta forumašica, dok postam kužim ih a kasnije zaboravim, to mi je od pada s bicikla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
al tebe dobro pamtim user posted image , fino smo se nas dvije družile uvijek na RR al nas FB rastavi user posted image tu si me izbacila iz prijatelja a ja se nisam mogla sjetiti zašto, ni sad mi ne ide u glavu
Od tog momenta pa sve do ima 15-20 dana ja sam sve kontala pa ova Marina nema srca, čas me hoće a čas neće u prijateljeuser posted image
Od tada ti se kontam osvetiti i zato ti šaljem evo ove smajlije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sad smo kvituser posted image

Inače mislim da si ok, gradska cura, jaka da preuzmeš stvar u svoje ruke, respekt za stvari sa kojim si se nažalost morala nositi u životu tako staloženo, mudro i snažno






Ma da otkrijem jednu tajnu , u revoltu sam sposobna svasta uraditi , eto ne bih da nabrajam scene ali kad mi se smrci pred oci raja bjezi od mene, srecom to se deci jednom dva puta u danu user posted image user posted image user posted image ...Zezam se rijetko mi se smracava ali sigurno mi se smracilo pa sam te zik zik , sorry opet ti ja kazem nije do tebe do nas je user posted image user posted image Ali ako me voles primi me pa me nda zik zik da smo kvitare user posted image user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 27.9.2011 23:58:53 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
28.9.2011 13:51:20   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Marina ima m..a ko malo koja ovdje. Nazalost. Ne svidja mi se sto ponekad ima ostricu u ustima, ali je postujem jer je dosljedna sebi i fura svoj . fazon

najbolje opisana marina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
13.12.2011 0:17:08   
neki x
Neki; vesela, dobra, duhovita


SalmyDzanky hvala ti dusho na ovim rijecimauser posted image user posted image user posted image
P.S.To sam ja,stara Nekiuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
13.12.2011 0:21:54   
Skvo RR
Aaaa..neki...dobrodoslica...ti ko malcolm x.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
13.12.2011 9:59:14   
veeseelaa
a što si mijenjala nick? 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
13.12.2011 10:05:22   
mina23
I mene nema nigdje, dobro nisam bila bas aktivna u zadnje vrijeme al vracam se user posted image user posted image user posted image pusa buducim i sadasnjim mamicama :*

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *