|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 1:07:01   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: neki

E noa svaka cast za tvoje opise na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jel da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image đe si se ti naslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Svudje po malouser posted image user posted image user posted image user posted image osim u onom dijelu gdje ti se povraca od nicka koji vidisuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 1:08:05   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 1:10:42   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 11:05:16   
palachinken
Baš šega tema user posted image Rijetko sam negdje drugo osim na trudnom podforumu (i hrani, ali to mi ga dođe isto user posted image )
pa ne znam plaho svijeta. Ko me spomenuo, hvala mu, meni se sviđa user posted image U svakom slučaju mi je fascinantno kako karakter osobe proviri kroz postove, u toj mjeri da bih ih mogla na cesti prepoznat, koliko god bivale sakrivene iza nickova.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 13:11:35   
koka i po
IZVORNA PORUKA: palachinken

Baš šega tema user posted image Rijetko sam negdje drugo osim na trudnom podforumu (i hrani, ali to mi ga dođe isto user posted image )
pa ne znam plaho svijeta. Ko me spomenuo, hvala mu, meni se sviđa user posted image U svakom slučaju mi je fascinantno kako karakter osobe proviri kroz postove, u toj mjeri da bih ih mogla na cesti prepoznat, koliko god bivale sakrivene iza nickova.



odlicno receno user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 13:14:08   
veeseelaa
U svakom slučaju mi je fascinantno kako karakter osobe proviri kroz postove, u toj mjeri da bih ih mogla na cesti prepoznat, koliko god bivale sakrivene iza nickova.


ovo važi za neke, a za neke forumašice ne
nekima je lakše pisati nego pričati user posted image  vjerovatno su neke od nas puno "tiše"  uživo nego na RR itd


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 13:15:43   
veeseelaa
Svudje po malo osim u onom dijelu gdje ti se povraca od nicka koji vidis


ima i ovo user posted image user posted image  ma dajte molim vas, zar vam neko može biti toliko mrzakuser posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 13:16:07   
koka i po
ja sam jako glasna user posted image user posted image user posted image ...kad hocu user posted image user posted image user posted image ..
djes ti veselice user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 13:27:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Svudje po malo osim u onom dijelu gdje ti se povraca od nicka koji vidis


ima i ovo user posted image user posted image  ma dajte molim vas, zar vam neko može biti toliko mrzakuser posted image  





itekako vesela,stavovi,ogranicenost,ispoljavanjem mrznje prema drugim vjerama,nacijama itduser posted image
sad kao ti to ne primjetisuser posted image e na takve mi se povraca i s takvim ne volim dijeliti ni virtualni svijet a kamo li stvarniuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 13:40:09   
veeseelaa
svejedno onda postaješ kao i ta osoba, al u drugom smislu
Bezveze mi da mi je neko mrzak koga uopće može se reći neznam
Neki su mi simpa a neki manje simpa al mrski nikako, to je baš golemo za moj pojam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 13:40:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

ja sam jako glasna user posted image user posted image user posted image ...kad hocu user posted image user posted image user posted image ..
djes ti veselice user posted image


ma ja sam ista i na netu i van neta, uvijek tiha user posted image
koki user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 15:15:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svejedno onda postaješ kao i ta osoba, al u drugom smislu
Bezveze mi da mi je neko mrzak koga uopće može se reći neznam
Neki su mi simpa a neki manje simpa al mrski nikako, to je baš golemo za moj pojam


ja vala nemam mrsku osobu ni u zivotu a kamoli u virtualnom svijetu. ko mi ne odgovara jer se razlikujemo u mnogim pogledima i stavovima, ja ga zaobilazim, tj, ne druzim se s njim al sa svakim mogu zdravo za zdravo, a u virtualnom svijetu ako mi neko ne odgovara, preskacem ga, tj. ne citam njegove komentare, jer me ne zanimaju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 15:21:23   
jasmin
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svejedno onda postaješ kao i ta osoba, al u drugom smislu
Bezveze mi da mi je neko mrzak koga uopće može se reći neznam
Neki su mi simpa a neki manje simpa al mrski nikako, to je baš golemo za moj pojam


ja vala nemam mrsku osobu ni u zivotu a kamoli u virtualnom svijetu. ko mi ne odgovara jer se razlikujemo u mnogim pogledima i stavovima, ja ga zaobilazim, tj, ne druzim se s njim al sa svakim mogu zdravo za zdravo, a u virtualnom svijetu ako mi neko ne odgovara, preskacem ga, tj. ne citam njegove komentare, jer me ne zanimaju

Lijepo receno tiki,i ja sam takva,svejedno koliko mi neko ne odgovara nije mi mrska ta osoba.A meni nije uopce ni mrsko da citam sta pise,misli,da ga saslusam u stvarnom zivotu.Moramo biti razliciti,jer smo stvoreni od razlicite zemlje,pa nas ima i tamnih i svijetlih,mehkih i tvrdih,lijepih i ruznih i sl.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 22:59:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svejedno onda postaješ kao i ta osoba, al u drugom smislu
Bezveze mi da mi je neko mrzak koga uopće može se reći neznam
Neki su mi simpa a neki manje simpa al mrski nikako, to je baš golemo za moj pojam


ja vala nemam mrsku osobu ni u zivotu a kamoli u virtualnom svijetu. ko mi ne odgovara jer se razlikujemo u mnogim pogledima i stavovima, ja ga zaobilazim, tj, ne druzim se s njim al sa svakim mogu zdravo za zdravo, a u virtualnom svijetu ako mi neko ne odgovara, preskacem ga, tj. ne citam njegove komentare, jer me ne zanimaju


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 23:18:00   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Svudje po malo osim u onom dijelu gdje ti se povraca od nicka koji vidis


ima i ovo user posted image user posted image  ma dajte molim vas, zar vam neko može biti toliko mrzakuser posted image  





itekako vesela,stavovi,ogranicenost,ispoljavanjem mrznje prema drugim vjerama,nacijama itduser posted image
sad kao ti to ne primjetisuser posted image e na takve mi se povraca i s takvim ne volim dijeliti ni virtualni svijet a kamo li stvarniuser posted image


Ima vala jos toga,ali mi sad mrsko pisati,aman bi coek reko,nema daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim meni nisu mrske,Boze sacuvaj,prije su mi smijesne,pa ja zato malo odem da ne citam aman svakakve gluposti,pa se opet vratimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
6.4.2011 23:44:48   
reallove
ja tek vidjeh da me moja koki opisalauser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 0:03:10   
Apotekarka
Noa ako ti se od mene povraca ja uvijek u dzepu imam reglan spremanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 1:14:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tako touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 8:39:00   
gerberka
ko o meni napise fino i ja cu o njemu user posted image user posted image user posted image

zezam se user posted image upisem se i ja u toku dana user posted image

na spisku 1. Leva - jaka, jaka i jaka 2. Branka - moja prijateljica u alkoholu..a poslije upisem pojedinacne utiske sve žene user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 11:59:58   
Apotekarka
Da i ja jos koju dodam
Tajra simpaticna,jednostavna i saljivdzija
Mala1994 spremna uvijek pomoci,iskrena
Breskva slatka,njezna,druzeljubiva,simpa,raja
Romali jednostavna,dobar drug
Medic slatki vesela,porodicni tip
 

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 12:06:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svejedno onda postaješ kao i ta osoba, al u drugom smislu
Bezveze mi da mi je neko mrzak koga uopće može se reći neznam
Neki su mi simpa a neki manje simpa al mrski nikako, to je baš golemo za moj pojam


ja vala nemam mrsku osobu ni u zivotu a kamoli u virtualnom svijetu. ko mi ne odgovara jer se razlikujemo u mnogim pogledima i stavovima, ja ga zaobilazim, tj, ne druzim se s njim al sa svakim mogu zdravo za zdravo, a u virtualnom svijetu ako mi neko ne odgovara, preskacem ga, tj. ne citam njegove komentare, jer me ne zanimaju
ja vala imamuser posted image user posted image user posted image Dodika npr. kad i na tv-u vidim meni pritisak skace...ne do bog da ga sretnemuser posted image ...meni je forum bolji pokazatelj naseg, nazovi, "intelektualnog" drustva nego da pricam fejs tu fejs sa nekim...jer onda znam da bi mnoge stvari presutio...a ovdje se i te kako mnoge maske skinu...a onda kada vidim kako neki razmisljaju i da je to, na zalost, stvarna slika drustva u kojem zivim...u kojem zivi moje dijete...ne mogu a da neudaram glavom u ovaj kaucuser posted image ...da me boli racku...ne boli...mozda da zivim negdje vani ...mozda bi me i bolio...a ovako...nema sanse...na ovom forumu i te kako ima odlicnih "primjeraka" nase "vecinske sredine"...na forumu su u manjini...al cim na ulicu izadjem su vecina..kic, sund i lazni moral...od tog mi se svaka dlaka dize...pa cak i u kako ovdje mnogi vole reci "virtualnom svijetu"

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 12:09:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svejedno onda postaješ kao i ta osoba, al u drugom smislu
Bezveze mi da mi je neko mrzak koga uopće može se reći neznam
Neki su mi simpa a neki manje simpa al mrski nikako, to je baš golemo za moj pojam


ja vala nemam mrsku osobu ni u zivotu a kamoli u virtualnom svijetu. ko mi ne odgovara jer se razlikujemo u mnogim pogledima i stavovima, ja ga zaobilazim, tj, ne druzim se s njim al sa svakim mogu zdravo za zdravo, a u virtualnom svijetu ako mi neko ne odgovara, preskacem ga, tj. ne citam njegove komentare, jer me ne zanimaju
ja vala imamuser posted image user posted image user posted image Dodika npr. kad i na tv-u vidim meni pritisak skace...ne do bog da ga sretnemuser posted image ...meni je forum bolji pokazatelj naseg, nazovi, "intelektualnog" drustva nego da pricam fejs tu fejs sa nekim...jer onda znam da bi mnoge stvari presutio...a ovdje se i te kako mnoge maske skinu...a onda kada vidim kako neki razmisljaju i da je to, na zalost, stvarna slika drustva u kojem zivim...u kojem zivi moje dijete...ne mogu a da neudaram glavom u ovaj kaucuser posted image ...da me boli racku...ne boli...mozda da zivim negdje vani ...mozda bi me i bolio...a ovako...nema sanse...na ovom forumu i te kako ima odlicnih "primjeraka" nase "vecinske sredine"...na forumu su u manjini...al cim na ulicu izadjem su vecina..kic, sund i lazni moral...od tog mi se svaka dlaka dize...pa cak i u kako ovdje mnogi vole reci "virtualnom svijetu"


mislila sam na ljude s kojima komuniciram, a ima i meni tih politicara odvratnih, al zato ne pratim politiku i ne gledam vijesti pa nemam zasto povracatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 12:16:12   
palachinken
Tačno je ovo gore, da se ljudi na forumima, valjda zbog anonimnosti, opuste, padnu maske i onda ono njihovo izvorno ispliva. Pa najednom i primitivizma i nacionalizma i inih -izama.
Ali masa žena se ovdje i privatno poznaje, pa malo ta anonimnost ne drži vodu.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 12:19:11   
teacher75
meni je ovdje opet super situacija, kad pogledam recimo index.hr ili sarajevo-x.com koliko ima tamo nacionalizma, stvarno zalosno, skoro svaku temu okrecu na rasprave na nacionalnoj baziuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 12:20:44   
palachinken
Prvenstveno sam i mislila na sa-x user posted image ovdje na svu sreću prije ode na OT i zezanciju (i svekrve user posted image )


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *