|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:28:39   
amra_sa
user posted image user posted image user posted image
Imam ja dvije vrste strugaljki, imam onu dobru metalnu strugaljku, baš sam je u DM kupila, mislim da je oko 6 KM bila. Da mi nije mrsko sad bih je slikala, hajd poslije ću. Fino sam zasjela, da ne kvarim ćejf.


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:30:23   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: amra_sa

user posted image user posted image user posted image
Imam ja dvije vrste strugaljki, imam onu dobru metalnu strugaljku, baš sam je u DM kupila, mislim da je oko 6 KM bila. Da mi nije mrsko sad bih je slikala, hajd poslije ću. Fino sam zasjela, da ne kvarim ćejf.



nemoj user posted image

i ja sam kad sam upropastila ovu otišla i kupila onu staru kredu što je moja baba sa njom strugala pete, al ova je malo modernizovanija : NATAKETA JE NA DRŠKICU user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:32:28   
bebaa
kod mene je željezna brate baš boli kad stružem.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:47:51   
Marija13
a meni je najgore što su u mog stopala ko u barbike , glatka, nježna...

ma oni su sretnici pravi, bez celulita i glatkih peta user posted image
pouzdano znam da mm nikada ne koristi kamen za pete ali nema problema sa suhom i grubom kožom!
Dok meni kamen uvijek mora biti pri ruci pa pri svakom tuširanju malo protrljam! Trenutno ih mažem hipp kremom za mame i super ih smekša user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:50:16   
bebaa
ma ja možeš ti hippom...ja jedino das zalijem avonovim parfemom....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:55:29   
Marija13
ja jedino das zalijem avonovim parfemom.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Njega stopala
30.6.2013 21:37:02   
almondray
A jesu li ti pete ispucale zimi?Kad se to javlja?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Njega stopala
30.6.2013 21:52:10   
Mrvica_83
Ninuli user posted image user posted image I ja imam isti problem i cini mi se da se u T i malkice pogorsao user posted image Nekad davno sam koristila te metalne strugaljke i cura koja mi je radila pedikir kaze da je to mozda i uzrok problema .. Naime te metalne skidaju vise tog tzv.orozalog tkiva .. Sto vise skidas - vise raste .. Nesto kao kozice oko noktiju .. Elem sad koristim ovu koju je Ninuli objavila i eventualno one koje bas lice na kamen - sa rupicama .. Iako ih moram upotrebvljavati cesce tjesim se da mi makar dodatno ne ostecuju kozu .. Prosle sedmice sam uradila piling sa morskom soli i maslinovim uljem i bas sam bila zadovoljna user posted image user posted image Cesto namazem stopala nevenovom kremom ili slicno , navucem plasticnu vrecicu i preko male pamucne carape .. To dosta pomogne .. Po belaju i MM ima mekana stopala user posted image Bez nekih intervencija dodatnih user posted image .. kad sam po netu trazila savjete za maske za stopala i sl.nasla sam da se situacija pogorsava sa viskom kilograma user posted image Jer je veci pritisak na te bocne dijelove pete i zato nastaju problemi .. Pa savjetuju u tom clanku - smrsavite i imat cete ljepsa stopala user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Njega stopala
30.6.2013 21:55:06   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Ninuli user posted image user posted image I ja imam isti problem i cini mi se da se u T i malkice pogorsao user posted image Nekad davno sam koristila te metalne strugaljke i cura koja mi je radila pedikir kaze da je to mozda i uzrok problema .. Naime te metalne skidaju vise tog tzv.orozalog tkiva .. Sto vise skidas - vise raste .. Nesto kao kozice oko noktiju .. Elem sad koristim ovu koju je Ninuli objavila i eventualno one koje bas lice na kamen - sa rupicama .. Iako ih moram upotrebvljavati cesce tjesim se da mi makar dodatno ne ostecuju kozu .. Prosle sedmice sam uradila piling sa morskom soli i maslinovim uljem i bas sam bila zadovoljna user posted image user posted image Cesto namazem stopala nevenovom kremom ili slicno , navucem plasticnu vrecicu i preko male pamucne carape .. To dosta pomogne .. Po belaju i MM ima mekana stopala user posted image Bez nekih intervencija dodatnih user posted image .. kad sam po netu trazila savjete za maske za stopala i sl.nasla sam da se situacija pogorsava sa viskom kilograma user posted image Jer je veci pritisak na te bocne dijelove pete i zato nastaju problemi .. Pa savjetuju u tom clanku - smrsavite i imat cete ljepsa stopala user posted image user posted image



pa vidiš ima tu nećeg, jer kako mi trudnoća napreduje tako su stopala sve gora i gora a naravno i kilaža ide gore u trudnoći, znači ima tu nečeg.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Njega stopala
30.6.2013 21:56:58   
Mrvica_83
Ninuli user posted image user posted image Sta god ti danas napisah - krive su kile user posted image user posted image Sto nam muzevi hrcu , stopala izgledaju kao da nisu njegovana .. Ima li jos kakva tema da se nadovezemo user posted image

< Poruku je uredio Mrvica_83 -- 30.6.2013 21:58:08 >


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Njega stopala
30.6.2013 23:05:52   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Ninuli user posted image user posted image Sta god ti danas napisah - krive su kile user posted image user posted image Sto nam muzevi hrcu , stopala izgledaju kao da nisu njegovana .. Ima li jos kakva tema da se nadovezemo user posted image


user posted image user posted image al baš user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Njega stopala
30.6.2013 23:28:31   
Thana85
user posted image user posted image user posted image
a ja bas danas svoje gledam totalno ispucale pete i ljušti mi se koža sa njih user posted image očajno izgleda,sutra se moram pozabaviti s njima,prvo ih nakvasim u toploj kupki,stavim malo soli obične i imam neki gel za stopala uspem malo i njega,da koza omekša,pa onda ih sa onim kamenom stružem,najbolji je. Zatim namažem kremu za pete imam neku iz Avona i obujem čarape.user posted image

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Njega stopala
30.6.2013 23:31:29   
gvendolina
i ja sam dugo muku mucila sa grubim stopalima dok mi pedikerka nije savjetovala da koristim limun. obavezno pete ribam kamenom,nemojte koristiti metalni strugac. nakon pranja namazati dobro limunovim sokom,staviti kesice i preko carape i sigurno ce te primjetiti razliku,moze se staviti i mslo maslinovog ulja. nakon tog tretmana mazem povremeno dr sholl kremom.
a kad sam vec tu da pitam da li neko slucajno ima ovakav probl. naime sa donje strane noznog palca guli mi se koza,kao zanokticeuser posted image ne znam kako bi nazvala,niti mogu negdje naci nesto o tome,a bas mi se pocesto javiuser posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Njega stopala
30.6.2013 23:36:41   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: gvendolina

i ja sam dugo muku mucila sa grubim stopalima dok mi pedikerka nije savjetovala da koristim limun. obavezno pete ribam kamenom,nemojte koristiti metalni strugac. nakon pranja namazati dobro limunovim sokom,staviti kesice i preko carape i sigurno ce te primjetiti razliku,moze se staviti i mslo maslinovog ulja. nakon tog tretmana mazem povremeno dr sholl kremom.
a kad sam vec tu da pitam da li neko slucajno ima ovakav probl. naime sa donje strane noznog palca guli mi se koza,kao zanokticeuser posted image ne znam kako bi nazvala,niti mogu negdje naci nesto o tome,a bas mi se pocesto javiuser posted image


to se i meni dešava i čula sam da to znači nedostatak nekog vitamina, al sad da me ubiješ pojma nemam koji je vitamin u pitanju , davno mi je to rekla rodica pa sam zaboravila.... user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Njega stopala
1.7.2013 0:00:40   
gvendolina
znaci nisam jedinauser posted image pokusavala sam na netu naci nesto o tome ali ne znam ni kako bi nazvala taj probl,a nisam nikad nekog strucnog pitala.ako se posmatra kao zanoktica moguce da je povezano sa nedostatkom vitamina.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Njega stopala
1.7.2013 7:57:14   
Marija13
sa donje strane noznog palca guli mi se koza,kao zanokticeuser posted image ne znam kako bi nazvala,niti mogu negdje naci nesto o tome,a bas mi se pocesto javi

i ja sam imala taj problem, i užasno boli, još kad sam jednom povukla da počupam kožicu user posted image a moguće da je nedostatak vitamina!
Mislila sa m da se to samo meni dešava!

< Poruku je uredio Marija13 -- 1.7.2013 7:58:20 >


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Njega stopala
1.7.2013 8:12:02   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Marija13


i ja sam imala taj problem, i užasno boli, još kad sam jednom povukla da počupam kožicu user posted image a moguće da je nedostatak vitamina!
Mislila sa m da se to samo meni dešava!



i ja sam to uradila , auuuuuuć , totalno gadan osjećaj user posted image

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Njega stopala
1.7.2013 23:16:23   
bebaa
i meni se znaju guliti prsti i sa strane peta...i ja sam budala znala čupat kožu.....user posted image
a večeras se uvjerih da su neke u pravu...koristila sam svoj kamen koji sam ostavila po strani jer sam kupila željezni strugač...i sa kamenom mi je noćas puno bolje stanje....manje su hrapave pete i mekše su.....ovaj željezni leti u smeće.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Njega stopala
1.7.2013 23:34:41   
zumbulcica
Ja vec godinama koristim samo vazelin za stopala.Prije sam para i para bacala na kreme,strugalice....Sada redovno mazem vazelinom (3-4 puta sedmicno) i ne treba mi ni kamen ni strugalice.Probajte, spominjacete me user posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Njega stopala
2.7.2013 7:59:38   
almondray
Beba probaj sa čarapama.Ako hodam bosa po kući meni ispucaju pete.I još neke forumašice su to spomenule.Najjeftinije i najjednostavnije rješenje.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Njega stopala
2.7.2013 8:35:35   
maxus svratila
user posted image

Imate ovaj zilet u DM-u, i imate onu sol za namakanje nogu u DM-u, uzmete i odmeksate to zadebljanje i lagano bez pritiska skinete zadebljanje. Zatim nekom njeznom turpijom ispolirat i onda svaku noc ovu isto balea kremu, ja naizmjenisco jednu noc baleu jednu noc pantehnolom.

user posted image

Nemojte srugat preevise onim metalnim raspicama jer se onda jos vise pojavljuje taj zadebljani sloj.
Koza se jos vise obnavlja,

edit....nadjoh sliku. ja ovu trenutno koristim kao sto vidite ima i uree i pantenola


user posted image

i nemam problema nikakvih....

< Poruku je uredio maxus svratila -- 2.7.2013 8:40:39 >


_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Njega stopala
2.7.2013 12:41:24   
Marija13
Maxus svratila taj žilet je kao iz horor filmova user posted image ne mogu ni zamisliti kako to izgleda kada stružeš...jeza! user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Njega stopala
2.7.2013 13:43:03   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Marija13

Maxus svratila taj žilet je kao iz horor filmova user posted image ne mogu ni zamisliti kako to izgleda kada stružeš...jeza! user posted image

Nije uopšte, on je spas za oštećene pete.
Ja ga koristim. Dovoljno je jednom , pa poslije nastaviti klasičnim turpijama za pete.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Njega stopala
2.7.2013 13:51:46   
MicoTico
Ja koristim Schollovu kremu.
Evo ovu
user posted image

I ova mi se pokazala kao dobra, a jeftinija
user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Njega stopala
2.7.2013 17:05:09   
reallove
Evo bebaa,a ostale zenice koje imaju isti problem,preporucujem ovu kremu ...

https://www.google.jo/search?client=ms-android-samsung&hl=hr-HR&rlz=1Y1XIUG_hrJO514JO515&tbm=isch&sa=1&ei=uOnSUc3oAciktAapg4GYCg&q=flexitol+kreme&oq=flexitol+kreme&gs_l=mobile-gws-serp.3...35679.35679.0.37606.1.1.0.0.0.0.253.253.2-1.1.0....0...1c.1.19.mobile-gws-serp.zX6T1v_Dx4Y&biw=360&bih=567&sei=4OnSUcKPH4jrswbd14HgCg#biv=i%7C5%3Bd%7CSW2t-vwwK_kyXM%3A

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *