|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Njega stopala
2.7.2013 17:10:18   
bebaa
maxus svratila ja nemam uopšte nikakva zadebljanja na petama one su mekane ali suhe i ispucale i evo nosam čarape aprije toga namazah kremom za bebe...nisam još išla u dm po ove vaše....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Njega stopala
2.7.2013 17:16:45   
Visnja RR
ja nikad nisam imala problem sa stopalima .... ne mogu da pripisem genetici jer mama jeste ...mozda sam na tatu user posted image

ipak s vremena na vrijeme mazem balzamom za stopala iz Oriflama onaj swedish...i stavim carapice za hidratizaciju stopala....samo ti i naravno kad mazem tjelo nakon tusiranja mazem i stopala... uvjek su mi pete njezne i glatke...

ali bih preporucila oavj balzam i carpice iz Oriflama

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Njega stopala
3.7.2013 7:45:40   
maxus svratila

IZVORNA PORUKA: bebaa

maxus svratila ja nemam uopšte nikakva zadebljanja na petama one su mekane ali suhe i ispucale i evo nosam čarape aprije toga namazah kremom za bebe...nisam još išla u dm po ove vaše....


Eh onda ti treba neka dobra krema koja ce ti nahranit stopala, tipa ova balea sa ureom ili da pokusas sa ovim neki drugima.
Ne znam koju si djeciju stavila, jer one vecinom imaju cink koji jos vise isusuje kozu, tako da bi trebala bas neku namjensku za to.

marija nije zilet szrasan vjeruj, mami mojoj je samo on uspio sredit noge, i onda redovno mackanje krema.....



_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Njega stopala
3.7.2013 8:45:53   
M kao Mama
znači ono rende je smrt za stopala, još ja tuka malo, malo kupim novo da mi je oštro, joj, jo, ma uništila pete, i ja imam te zanoktice na prstima, pa još mi se nekoliko puta desilo da zakačim na itison u spavaćoj, krv mi se otvori, helem sinoć kupih kamen, jutros pete zaista drugačije, kupila sa i neku afroiditinu kremu za none pa ćemo vidjeti

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Njega stopala
3.7.2013 9:59:44   
maxus svratila
rende je uzas, jos vise potstice da se tu koza zadebljaje.
to je isto kad masno lice cistite alkoholom, i ono ond aluci jos vise sebuma.
moja mama je stvarno imala problema jer je krupna, i sredila je prvo sa ovim ziletom i kremama potom.
kamen prilikom svakog tusiranja i bice to super.

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Njega stopala
3.7.2013 10:05:28   
ladyblue RR
ja koristim stari dobri kamen. ne svaki puta kada se tuširam ali otprilike jednom sedmično iako nemam neku potrebu. i da, namažem stopala bademovom kremom i obučem pamučne čarape na par sati. stopala mekana, lijepa.

< Poruku je uredio ladyblue -- 3.7.2013 10:06:27 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Njega stopala
3.7.2013 10:17:51   
elmaL
je li probao iko ovu novu Scholl kremu za pete?

ja koristim turpiju kad se tusiram odradim to, poslije namazem kremom za stopala, ali ne stignem uvijek, pa mi se obije o glavu.

A šta uradim s vremena na vrijeme: stavim vruće vode u lavor, i kašiku soli, ponekad koju kap maslinova ulja, potpim noge, pa onda isturpijam, budu ko noveuser posted image

to je inače dobro kad su vam umorne noge, za opustiti.

ja najviše ljeti imam problema kad bosa hodam, po kamenu, more, bazen, to mi uništi nogeuser posted image

moracu i ja kupiti kamen za pete mislim da je učinkovitiji.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Njega stopala
3.7.2013 10:51:06   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: elmaL

je li probao iko ovu novu Scholl kremu za pete?
nogeuser posted image


Koristim ja, pisala sam na prethodnoj stranici. Sad vidim da sam pogrešnu sliku stavila.
Ova je moja u stvari
user posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Njega stopala
3.7.2013 12:12:02   
elmaL
MicoTico na ovu sam mislila, kakva je, jel ima efekta? kupila bih je, u dm-u je na akciji.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Njega stopala
3.7.2013 12:20:38   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: elmaL

MicoTico na ovu sam mislila, kakva je, jel ima efekta? kupila bih je, u dm-u je na akciji.

Meni je super.
Doduše, ja sam prvo svu tvrdu kožu skinula onom spravicom sa žiletom i isturpijala mekom turpijom, te nastavila sa ovom kremom. I sad su mi pete kod bebeuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Njega stopala
3.7.2013 12:38:22   
elmaL
ma nemam ja bas nesto tvrdih naslaga, ali mi je generalno suha koža, a stopala onda pogotovo, odem na vikendicu pa oko bazena kamen, ili kod mame na terasu čim izadjem bosa, odmah mi se kao zagule pete, al cu ih kamenom ispoliratiuser posted image pa onda ovu kremu.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Njega stopala
3.7.2013 12:51:07   
M kao Mama
maloprije ugleda na e kuponu ponudu za pedikir stopala pa sam uzela, da odem, išla nekad davno i tada mi je tim žiletom radila, ja ne smijem sama, šanse nema,

a gore od peta mi su mi jedne divne sandale, koje su preudobne, ali puštaju boju, prala sam ih dva puta ali i dalje crne, zna li ko kakav lijek

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Njega stopala
4.7.2013 11:47:32   
raja_ringe
Uh i ja ću u borbu sa petama :). Ima li neko problem sa žuljevima na petam? Ja muku mučim sa žuljevim i ove godine ih hvala Bogu nemam, ali na mjestu ranijih žuljeva mi je koža zadebljala. Je li i za to rješenje ovaj nož?

Sve se kanim onim masažerom srediti stopla, ali čim ja uplaim eto moje curice i otima se s amnom :)..

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Njega stopala
4.7.2013 12:23:53   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Uh i ja ću u borbu sa petama :). Ima li neko problem sa žuljevima na petam? Ja muku mučim sa žuljevim i ove godine ih hvala Bogu nemam, ali na mjestu ranijih žuljeva mi je koža zadebljala. Je li i za to rješenje ovaj nož?

Sve se kanim onim masažerom srediti stopla, ali čim ja uplaim eto moje curice i otima se s amnom :)..


joj, ringe i ja imam taj jedan koji baš kako opisa, obnavlja se, a kurije oči to je posebna priča, a kruije oči samo na lijevom stopalu kad sam L dojijla tako mi odgovaralo nekako da stopalo držim podignuto i vjeruj tu mi kurije oči, nekoliko komda sve u liniji ja to odradim, ali opet mi se stvaraju ponekad

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Njega stopala
4.7.2013 14:14:58   
bebaa
kurijem oketu user posted image user posted image moraš izvaditi onu srž,kao korijen bude...ja sam imala na malom prtu sa strane i mjeecima ve čupkala pincetom i jednom slučajno mali više uhvatim i povučem...kad ne crkoh....iplakala am se ali kad am vidjela šta sam našla uhhh...kao onaj oštri dio čačkalice...pa nekih cca. 1,5 cm....i nikad e više nije vratilo...ima tome i 7-8 godina....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Njega stopala
4.7.2013 14:21:10   
M kao Mama
e, pa onda ovo kod mene nisu kurvanjška okca, to su beli neke vrste žuljeva, ja to nešto izvadim, ali nije to to, očito su kod mene neki žuljići

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Njega stopala
8.7.2013 23:12:44   
bebaa
ja svoj problemčić riješih vrlo jednostavno......ne koristim već nekoliko dana onu željeznu trugalicu...samo kamen,nevenova mast i čarapice...evo mi pete ko u bebe mi....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Njega stopala
9.7.2013 7:39:11   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: bebaa

ja svoj problemčić riješih vrlo jednostavno......ne koristim već nekoliko dana onu željeznu trugalicu...samo kamen,nevenova mast i čarapice...evo mi pete ko u bebe mi....user posted image



vjeruj i ja ne mogu da vjerujem da sam toliko godina živjela u zabludi, ubjeđena da je "rende" najbolje, Bože umrlabih a mislila da mi pete nisu dobre, jer zaoga radim sve po PS-u

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Njega stopala
16.7.2013 9:36:16   
mikicalittle
kad odradim pedikir ja sam onda najlepsa!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Njega stopala
24.7.2013 22:22:13   
bebaa
user posted image čujj!!!!

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu mikicalittle)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Njega stopala
24.7.2013 22:32:38   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mikicalittle

kad odradim pedikir ja sam onda najlepsa!


Nisi ti mene vidjela user posted image

(odgovor članu mikicalittle)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Njega stopala
5.6.2015 11:46:27   
Nika10
Jel to za naslage na nogama, petama? :O

__________________
Njega stopala

< Poruku je uredio Nika10 -- 5.6.2015 11:48:32 >

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Njega stopala
14.6.2015 21:05:34   
bebaa
evo kako idu topliji dani,stopala izlažemo raznim vanjskim uticajima.....
i pored svakodnevne njege,osjećam potrebu za dodatnom...pa se stalno mazukam i trackam...počela sam proklizavati kroz kuću....
ubjedljivo mi je najvažniji piling od šećera i ulja.....i topla kupka.....pa Farmasi krema za stopala.....pamučne čarape koliko ih mogu istrpitiuser posted image
pa sređivanje...nokti i lak...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Nika10)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Njega stopala
14.6.2015 23:21:28   
salmy
joj meni se noge strasno znoje...a posebno ljeti jer ne nosim carapeuser posted image

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Njega stopala
16.6.2015 15:54:11   
MicoTico
Najbolja krema koja se meni pokazala u posljednje vrijeme je Allga San Repair od dr Teiss. Ima zestok miris bilja, jedino mi to smeta. A krema je fantazija.

< Poruku je uredio MicoTico -- 16.6.2015 15:55:13 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *