|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
28.12.2014 20:11:25   
canim

IZVORNA PORUKA: elmaL

canim ne pomjera mi se susilica, ona ima one vakumske nozice tako da cvrsto stoji na masini. Vec se ves masina kad centrifugira pomjera, ono trese pa zanese malo ustranuuser posted image strah me da nekad ne bi zbacila susilicuuser posted image

Haj ako se sjetis kako izgleda i kako se zove taj fazon sto spominjes javi.

Mozda plocice nisu ravne ako se sjetim javim ti kako se zove, ali potrazi i ti po penniju i tako nekim majstorskim prodavnicama, pitaj imaju li nesto za pod masinu, crne boje, joj nemam pojma kako se zove user posted image

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: masina za susenje vesa
28.12.2014 20:53:21   
elmaL

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: elmaL

canim ne pomjera mi se susilica, ona ima one vakumske nozice tako da cvrsto stoji na masini. Vec se ves masina kad centrifugira pomjera, ono trese pa zanese malo ustranuuser posted image strah me da nekad ne bi zbacila susilicuuser posted image

Haj ako se sjetis kako izgleda i kako se zove taj fazon sto spominjes javi.

Mozda plocice nisu ravne ako se sjetim javim ti kako se zove, ali potrazi i ti po penniju i tako nekim majstorskim prodavnicama, pitaj imaju li nesto za pod masinu, crne boje, joj nemam pojma kako se zove user posted image


Nemamo ti mi Penny, nisam ja u tvom seheruuser posted image ali pogledacu u Obiju tj.sadasnjem BW. Plocice vjerovatno nisu ravne, to je nemoguce izgleda.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: masina za susenje vesa
3.1.2015 23:02:37   
škorpija
Imam ja to za pod mašinu i ništa nije oomoglo., ne znam zayto user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: masina za susenje vesa
4.1.2015 8:49:33   
elmaL

IZVORNA PORUKA: škorpija

Imam ja to za pod mašinu i ništa nije oomoglo., ne znam zayto user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 20:08:46   
omegasa
Imam masinu za ves i susilicu zajedno marke Indesit Ariston.Stara je godinu dana i za tu godinu dana su mi dolazili majstori 4 x kuci i jednom je nosili u servis.Masina od prvog dana ne ispire ves,ostaju po cijeloj garderobi bijele fleke koje se moraju rucno saprati.Serviseri preporucili manje praska te ponovljeno pranje.....sve cinim sta su rekli cak mjenjala deterdzent i uzimala i onaj tecni ali isto.Trazila da mi daju novu masinu ali ne pristaju na to jer kazu sa masinom sve ok.Pitala bih vas da li je neko imao ovu masinu i ovakav problem.Ja vec lagano ludim,ne znam vise sta da radim.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: masina za susenje vesa
6.1.2015 20:11:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

elmaL...gdje stignem i nisu nekog kvaliteta..zadnje sam uzela u OBI -ju ..uglavnom traju sezonu dvije i bacim..
nameracila sam se na one top shop..ali me ni poskupe iskreno

Preskupe a isto sezona dvije..ja sma ih imala..
sad sma na onima iz Jyska
a relano svake mi s eisto pokažu..
čak i one iz lokalnog granapa koje sma po 2-3 Km plaćala usput kupovinom

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 20:15:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: omegasa

Imam masinu za ves i susilicu zajedno marke Indesit Ariston.Stara je godinu dana i za tu godinu dana su mi dolazili majstori 4 x kuci i jednom je nosili u servis.Masina od prvog dana ne ispire ves,ostaju po cijeloj garderobi bijele fleke koje se moraju rucno saprati.Serviseri preporucili manje praska te ponovljeno pranje.....sve cinim sta su rekli cak mjenjala deterdzent i uzimala i onaj tecni ali isto.Trazila da mi daju novu masinu ali ne pristaju na to jer kazu sa masinom sve ok.Pitala bih vas da li je neko imao ovu masinu i ovakav problem.Ja vec lagano ludim,ne znam vise sta da radim.


ja imam Indesit 2u1
ovu
http://www.indesit.asia/product_i/Washer_Dryer_IWDC_6105_%28EU%29/pid_F062476EX/42.do

ja nisma imala te probeleme imala..niti ih imama...
ja svoju imama i duže godina i servisirala sma čišćenje unutrašnjeg tzv. tunela...pod garanciju mi priznali..
a isti se morao čistiti jer sam koristila sušilicu i ljeti samo za peškire pa nakupilo u tom tunelu, pošto više volim iz sušilice mirisne i mekane peškire...


no nije mi jasno kako tvrde da je mašina Ok ako očito nije...
jesu vdijeli oni te mrlje i da ne ispira dobro :(

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 20:17:23   
canim
Pa zar ima indesit ariston masina user posted image zar nisu to dva odvojena brenda.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 20:19:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: canim

Pa zar ima indesit ariston masina user posted image zar nisu to dva odvojena brenda.

pa ja kontam možda ovo ariston neka novija oznaka vrste uz indesit...
odoh je googlat koja je to ...user posted image
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 20:26:33   
canim

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: canim

Pa zar ima indesit ariston masina user posted image zar nisu to dva odvojena brenda.

pa ja kontam možda ovo ariston neka novija oznaka vrste uz indesit...
odoh je googlat koja je to ...user posted image
user posted image

Indesit i ariston su bili nekad brend iz iste grupacije, prosle godine je Elektrolux kupio hotpoint ariston, samo sto ja nisam nikad vidjala masine na kojima je navedeno obje, jer to je isto kao npr Zara i Bershka sto su iz iste grupacije inditex , iste su grupacije ali drugacije marke/kvalitet, trziste.



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:11:17   
omegasa
Jesam,ostavila tako uflekanu garderobu i pokazala majstoru koji se slozio da stvarno ne ispire a onda ko fol nesto cackao po masini i rekao mi da ukljucim dodatno pranje ????eto ja ukljucila i ponovo ponovila cijelo ispiranje koje traje 50 minuta.Ne znam vise sama sta da radim.Da ima Indesit i Ariston zajedno ,tako pise i na masini i u garantnom pismu.A zaboravih gore spomenuti da kada poslije ispiranja i dodatnog ispiranja moram ves ponovo u kadi rucno isprati bas voda bude puna sapunice i pjene kao da je masina nije ni pokusala isprati.Mjenjala sam vise marki prasaka za ves sad kupila persil gel ali isto

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:21:41   
omegasa
://www.technoshop.ba/proizvod/725/perilica_susilica_aqd970f_49_eu_ariston_aqd970f_49_eu.html ovo je ta masina

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:22:19   
Hanady RR
Ja se sa tom srela nisam...
e znam ni na temi da sma vidjela kod nekoga...


i baš je to problem...
ma ja nisma sigurna ni za dodatno ispiranje da ja to imam...morala bih to ručno da vraćama...to je baš zahmet...da pratim :(((
pa da sušilicu da palim :(((


fakat mi nije jasno, napiši im pismeno žalbu na proizvoduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:24:54   
omegasa
https://www.technoshop.ba/proizvod/725/perilica_susilica_aqd970f_49_eu_ariston_aqd970f_49_eu.html

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:27:46   
omegasa
Ja kontala jos jednom da pozovem servis a onda da licko kontaktiram sefa,joooj hvata me nervoza vise od same pomisli da ce mi majstori opet boraviti sat vremena i usvinjiti kupatilo a onda sve ispocetka....uzas

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:29:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: omegasa

https://www.technoshop.ba/proizvod/725/perilica_susilica_aqd970f_49_eu_ariston_aqd970f_49_eu.html

oj a baš moćno izgleda...
i karakteristike su joj super

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:31:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: omegasa

Ja kontala jos jednom da pozovem servis a onda da licko kontaktiram sefa,joooj hvata me nervoza vise od same pomisli da ce mi majstori opet boraviti sat vremena i usvinjiti kupatilo a onda sve ispocetka....uzas


ma ja bih odmah šefa nekog..
mislim šta će tu majstor ...tu se neka greška desila...
ja bih zahtjevala da dojede fino pored nje komisijski dok opere i pokazalao ispiranje u kadi šta čini :(
i obavezno mjenjala porizvod jer popravka očito ne ide :(

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:31:46   
omegasa
Ma izgleda ko avion a kad izvadis ves skoro suh al me to ispiranje izludi vise

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:36:23   
omegasa
@hanady vjeruj to je mafija samo takva,oni su nju skoro nosili u servis i tamo ostala 4 dana i kao rekli mi smo cetiri dana probavali nama ispire dobro a ja kao dokaz imala i garderobu i slikala mrlje i majstor potvrdio kada je vidio da ne ispire dobro i onda mi kreteni kazu da kod njih super radi.1100 km sam je platila,dodje mi da ih na sud predam al su skupe takse i ostalo sto sljeduje.Doslo mi je da je iznesem pred zgradu i ostavim

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:37:52   
canim
Ovo je super masina, ili nesto ne ukljucis dobro ili si dobila model s greskom i ja bih se opet zalila.

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:41:56   
omegasa
canim vjeruj da sam provjerila hiljadu puta uputstvo,pitala majstora radim li ispravno sto je potvrdio a inace je masina tako napravljena da i djete moze sa njom rukovati ,bukvalno je sva u slikama i sve tako jednostavno z aprogramiranje ali....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:47:23   
canim
A gdje si je kupila?

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:48:43   
Hanady RR
a joj miša mu :(

bogami prijeti tužbom..
da porbaš sa onim udruženjeme zaštita potrošača?
ima na web site kontakt itd..zgooglaj malo

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:52:32   
omegasa
Kupila kod Stanic trade .A znam za tu udrugu .Nemam vremena ove sedmice tek iduce mogu pozvati servis i to je zadnji put da ih zovem pa cu vidjeti sta ce mi reci pa onda idem dalje ali najgore za to dalje treba i novca i zivaca :(

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Masina za susenje vesa
6.1.2015 21:57:38   
aida.
Ima li neko susilicu ali onu bez latice nego sto para izlazi kao na onu cijev od nape? Ja trebam uzeti ali ce mi stojati na terasi jer nemam mjesta unutra, tako da mi je predlozeno da uzmem tu..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu omegasa)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *