|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
27.5.2009 13:39:51   
NANICA
Ja imam Zanussi TCE 7124, kondenzacijska i da ih nema trebalo bi ih izumuti user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: masina za susenje vesa
27.5.2009 13:43:23   
triplemama

IZVORNA PORUKA: mummy

E baš ste me potrefile s temom. Nedavno kod prijeteljice koja je  tek uselila u stan kad ogromno kupatilo i perilica i sušilica jedne pored druge. Razbolila sam se još kad je stala faliti sušilicu sa kondenzatorom Zanussi. Ja to nemam jer nemam gdje staviti u kupatilo a Bogami ni u stan. Čak sam planirala izbaciti kadu i ubaciti tuš-kadu zbog sušilice ali ne može. Uglavnom su žene nezadovoljne ovim 2u1 pa ne bih experimentisala. Neko reče da drži svoju na balkonu, kako to? Tamo bih je mogla izbaciti ali mi nije zatvoreni balkon. Moram čekati bolja vremena.


Sušilisa se može staviti i na mašinu za veš

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: masina za susenje vesa
27.5.2009 13:53:29   
ns.mery
Kod mene je candy 2u1 pere 6kg a susi 3 kg i ja sam prezadovoljna sa njom 

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: masina za susenje vesa
27.5.2009 18:19:58   
NANICA
IZVORNA PORUKA: triplemama


IZVORNA PORUKA: mummy

E baš ste me potrefile s temom. Nedavno kod prijeteljice koja je  tek uselila u stan kad ogromno kupatilo i perilica i sušilica jedne pored druge. Razbolila sam se još kad je stala faliti sušilicu sa kondenzatorom Zanussi. Ja to nemam jer nemam gdje staviti u kupatilo a Bogami ni u stan. Čak sam planirala izbaciti kadu i ubaciti tuš-kadu zbog sušilice ali ne može. Uglavnom su žene nezadovoljne ovim 2u1 pa ne bih experimentisala. Neko reče da drži svoju na balkonu, kako to? Tamo bih je mogla izbaciti ali mi nije zatvoreni balkon. Moram čekati bolja vremena.


Sušilisa se može staviti i na mašinu za veš



Moja susilica stoji u kuhinji i sasvim je ok user posted image . Sto se tice kombinacije 2 u 1 malo su popravci  komplikovani ukoliko se pokvari. (obzirom da sam dugo godina radila sa tim stvarima znam koliko ih je zavrsavalo na servisu)user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: masina za susenje vesa
24.6.2009 19:26:16   
travnik
i kod mene je candy,prezadovoljna sam.
kad bi se osusio ves,vidi nam vremena,a brate i mirise i mekaniji je nego kad ga susim vani.user posted image

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: masina za susenje vesa
30.6.2009 11:04:47   
Nela06
IZVORNA PORUKA: travnik

i kod mene je candy,prezadovoljna sam.
kad bi se osusio ves,vidi nam vremena,a brate i mirise i mekaniji je nego kad ga susim vani.user posted image


Molim te mozes li mi reci tocno koja je to masina, jer upravo planiram kupiti pa se sve dvumim koju jer svasta citam, i dobra i losa iskustva. Koje su joj dimenzije, gdje ju kupi, cijena, kolko pere, kolko susi, peglas li itd.
Hvala ti puno unaprijed

(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: masina za susenje vesa
30.6.2009 14:04:06   
Anoniman
Kod mene je masina za ves ujedno i susilica...Ali samo je ponekad koristim (kad mi se bas zuri da se osusi ves) ili zimi.

(odgovor članu Nela06)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: masina za susenje vesa
30.6.2009 15:18:40   
Nela06
Ma ja cu je redovito koristiti, jer ce mi to biti jedini nacin susenja, nemam balkon. Planiram kupiti 2 u 1 jer nemam mjesta za odvojeno. Nadam se da cu naci nesto i da ce me sluziti dobro...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: masina za susenje vesa
30.6.2009 15:27:11   
Lamamma
Bolje je da kupiš odvojeno. Ja sam imala 2 u 1 i to i nije baš praktično. Uglavnom je kapacitet pranja veći od onog za sušenje. (dosta veći) I sad zamisli, opereš mašinu, pola ili više odvadiš, ono što je ostalo staviš na sušenje, pa onda onaj drugi dio. Zasebne sušilice imaju veći kapacitet pa je to jednostavnije.

(odgovor članu Nela06)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: masina za susenje vesa
30.6.2009 15:34:43   
NANICA
IZVORNA PORUKA: NANICA

IZVORNA PORUKA: triplemama


IZVORNA PORUKA: mummy

E baš ste me potrefile s temom. Nedavno kod prijeteljice koja je  tek uselila u stan kad ogromno kupatilo i perilica i sušilica jedne pored druge. Razbolila sam se još kad je stala faliti sušilicu sa kondenzatorom Zanussi. Ja to nemam jer nemam gdje staviti u kupatilo a Bogami ni u stan. Čak sam planirala izbaciti kadu i ubaciti tuš-kadu zbog sušilice ali ne može. Uglavnom su žene nezadovoljne ovim 2u1 pa ne bih experimentisala. Neko reče da drži svoju na balkonu, kako to? Tamo bih je mogla izbaciti ali mi nije zatvoreni balkon. Moram čekati bolja vremena.


Sušilisa se može staviti i na mašinu za veš



Moja susilica stoji u kuhinji i sasvim je ok user posted image . Sto se tice kombinacije 2 u 1 malo su popravci  komplikovani ukoliko se pokvari. (obzirom da sam dugo godina radila sa tim stvarima znam koliko ih je zavrsavalo na servisu)user posted image



A sve one manje vise imaju programe za susenje tipa
za peglanje
za odlaganje u ormar
hemijsko ciscenje
polusuho, itd
i  kao sto rece Lamamma imaju veci kapacitet susenja u odnosu na kombinovanu.
Ja sav ves iz perilice samo prebacim u susilicu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 8:22:02   
Nela06
Drage moje!
Vjerojatno je najbolje odvojeno, ali kako ranije rekoh nemam mjesta za dvije, dakle jedino sto mi preostaje je 2 u 1. Tako je kako je. Samo sad moram naci neku ok. Vidim da dosta njih hvale tu Candy user posted image . Sad ne znam, vidjet cu.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 13:32:09   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Nela06

Drage moje!
Vjerojatno je najbolje odvojeno, ali kako ranije rekoh nemam mjesta za dvije, dakle jedino sto mi preostaje je 2 u 1. Tako je kako je. Samo sad moram naci neku ok. Vidim da dosta njih hvale tu Candy user posted image . Sad ne znam, vidjet cu.


A imas li mogucnost da stavis susilicu na ves masinu, jer se moze staviti, dodju vakumske nogice.
Ja nikada ne bih uzela tu kombinaciju 2 u 1, jer uzmi u obzir da susi do 2 sata, a ako je palis dva puta za ves koji se odjednom oprao u masini to ti je skoro 4 sata, a trose i struje.
Mislim, ako nemas drugog izbora bolje ista nego nista, ali eto da ti kazemo iz iskustva user posted image .
Mada ja opet ponavljam, ja bas i nesto extra nisam zadovoljna, jer susilice u principu kupe ves a to ovdje niko ne spominje.

(odgovor članu Nela06)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 15:12:39   
Nela06
A ne znam :( sada stvarno ne znam. Znam samo da moram uzeti kombinaciju jer sve ostale mogucnosti  mi ne odgovaraju, svasta sam pokusavala zamisliti, cak moram trazit neku koja je manje duboka, ima takvih vidjela sam.
Nadam se da cu naci nesto odgovarajuce i da cu biti zadovoljna iako ce biti 2 u 1.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 23:31:04   
zvjezdice
Pozdrav forumašicama!Treba mi informacija jeli neko kupio mašinu za veš-(perilica-sušilica) marke INDESIT.S  obzirom na velike razlike u cjeni u velikoj sam dilemiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nela06)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 23:34:10   
idana_85
ne znam za susenje, kod mame je vasina za pranje indesit i bas bas je zadovoljna

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu zvjezdice)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 23:36:36   
Hanady RR
INDESIT je gorenje proizvod, zadovoljna sam i fercera super već 3 godine, a da perem i sušim vala niko kao ja :)))

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 23:37:56   
zvjezdice
Hvala ti puno idana_85user posted image user posted image user posted image To mi je dovoljno za odlukuuser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 23:40:31   
zvjezdice
IZVORNA PORUKA: Hanady

INDESIT je gorenje proizvod, zadovoljna sam i fercera super već 3 godine, a da perem i sušim vala niko kao ja :)))

Ako imaš više od četvoro djece onda si me nadmašila.jer se i meni čini-NIKO KAO JA-zato muž i hoće malo da mi pomogne da makar ne širim po čitav dan

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 23:46:33   
Hanady RR
Toliko djece nemam...ali imam peglu muža koji koristi čak 5 majica dnevno i donosi odjelo sa posla kući srijedom i petkom na pranje, pa djevojčicu od 3 godine pa bebu od 5 mjececi, pa živim u kući pa velika bašta pa na sve to dvije zaove iz zgrada sa 3 male djece ...peškira i stoljanjak posle jela da sjedeš i plačeš. Svaki dan imam 2 mašine šarenog i jednu bijelog veša...a zamisli ja sve peglam čak i čarape.Em perem em peglam više se i komšinice sa mnom zezaju: E mlada hoćeš bogati da ti donesem da mi opereš turu veša i ispeglaš vidim tebi to ide. :))

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zvjezdice)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: masina za susenje vesa
1.7.2009 23:56:18   
zvjezdice
E svaka ti čast Hanady!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja baš ne volim peglati tako da peglam samo bebi(4mjeseca)sve a ostalo ako baš moram-majce,hlače i to i velika mi je sreća da mi muž ne nosi košulje i odjela.Zato svakoj ženi koja sve pegla odajem počast!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: masina za susenje vesa
11.7.2009 16:01:26   
Sokak
evo prvi post na ringeraji pa odmah susiliceuser posted image
ehh par pitanja za sve...iscitala sam sve sto ste pisali... i svaki odgovor ce biti dobrodosaouser posted image

Zbog nedostatka prostora moram kupiti susilicu, i opet zbog nedostatka prostora moram kupiti 2 u 1

zvala sam par salona - beko ima Blombergovu sa pet godina garancije 1250 maraka, pet pere i susi samo2.5 sto je zaista malo - ima li neko iskustva sa njom?

Candy ima opjevane 5 pere 5 susi, 1400 , samo dvije godine garancije- ali su misljenja podjeljena - ono sto me interesuje je koliko isusi ves? cini mi se da je problem opcenito da se ne treba pustiti susilica da isusi do kraja, vec 10 % vlaznosti da ostane? Imaju i one 6 pere 4 susi...nesto povoljnije

Gorenje ima 6 pere 4 susi , sto je ok, garancija pet godina, cijena jako povoljna - 800 maraka,  sto je isto jako dobro...vidim da hvalite njihove susilice, ali me JAAAAKo zanima da li iko ima ovu kombinaciju ili zna nekog da ima?
koliko traje to susenje?

Zna li iko gdje u Bosni ima kupiti Zanussijeva 2 u 1?
Ima li igdje Electrolux?

i Za kraj, postoji i ova Indesitova, koju neki jako hvale neki jako kude, poprilicno je povoljna, ali koliko pere susi? guzva li se? trosi li?:)


Hvalauser posted image

(odgovor članu zvjezdice)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: masina za susenje vesa
11.7.2009 17:15:53   
Swatkish
IZVORNA PORUKA: Sokak

Za kraj, postoji i ova Indesitova, koju neki jako hvale neki jako kude, poprilicno je povoljna, ali koliko pere susi? guzva li se? trosi li?:)


Hvalauser posted image


Ja imam ovu Indesit.. Pere 4, susi 4..
Bila je negdje oko 700 KM. Iskreno, zadovoljna sam, osusi ga onako kako namjestis program..
Znaci, od potpunog, napola vlaznog minimalno vlaznog - ako odmah ga ispeglas, ljepota jedna, i za peglanje i za ves..
Ako postavis program za max susenje, onda ga izguzva, ali nista da se ne moze ispeglati... 

I daa, dobrodosla user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Swatkish -- 11.7.2009 17:16:20 >

(odgovor članu Sokak)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: masina za susenje vesa
16.12.2009 19:55:54   
scarlett
Da li neko ima Bekovu sušilicu i kako ste zadovoljne? Moja je u upotrebi par dana i imala sam malo veća očekivanja.
1. bez 2h sušenja, nema suhog veša, nekako sam mislila da to ipak kraće traje, struje ionako dođe previše, pa sam se sama sa sobom dogovorila da ću je koristiti samo kad je gužva, ipak
2. omekšivač (kojeg inače jaaako puno stavim, ne da bi omekšao veš, nego što volim miris vanilija-čokolada)se uopšte ne osjeti, čak štaviše ima nekakav čudan miris ( u svakom slučaju nije lijep)
3. nakuplja se jako puno dlačica sa odjeće i prvo to moram očistiti sa otvora, pa tek onda filter i izvaditi veš
4. ispušta topao vazduh i u kući bude nekako zagušljivo
Pozitivno je jedino što smo je stavili u špajz zbog nedostatka prostora u kupatilu i radi na principu kondenzacije.
Ili ipak ja ne znam da se služim s njomuser posted image
Molim za savjetuser posted image

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: masina za susenje vesa
16.12.2009 20:06:16   
scarlett
To je ova sušilica DC 1160 koju upravo reklamiraju na tv da je na sniženju, 555,-KM
Da li su moja očekivanja prevelika- obzirom na cijenu - ili inače tako sušilice funkcionišu? Sumnjamuser posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: masina za susenje vesa
16.12.2009 20:25:20   
aicha
IZVORNA PORUKA: scarlett

To je ova sušilica DC 1160 koju upravo reklamiraju na tv da je na sniženju, 555,-KM
Da li su moja očekivanja prevelika- obzirom na cijenu - ili inače tako sušilice funkcionišu? Sumnjamuser posted image


scarlett imam ja istu. Bila prije godinu i pol 600KM kad sam ja uzimala. Sad sam vidjela da je cijena pala cak na 499KM

Fol ti je sto sam i ja na pocetku bila malo razocarana iz istih razloga al ja sam se sa svojom susilicom poslije brzo sprijateljila. hehe

Ja ubacim citavu masinu vesa u nju (uopce ne gledam na upute-ono koliko kg i svidja mi se sto je izdrzljiva) i okrenem na 150 min i mirna (obicno nedjeljom perem kad je jeftinija struja), u kupatilu imam venitilaciju i upalim i mirna

Zavisi sta susis, ako susis sareni ves, ne previse debeo onda ti moze vec na 100 osusiti. Bijelo i peskire susim obavezno na najjacoj.
Sa mirisom se poselami. A taj neugodni miris ces izbjeci ako DOBRO osusis ves i odmah ga izvadis. Nemoj ga ostavljati u susilici.
Ma dobra je susilica, izdrzljiva, okreni na duze al ubaci koliko ti je volja vesa izdrzace ;)

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *