|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 19:36:24   
palachinken
user posted image

Moj muž se ne slaže s ovim jastukom. Kaže, imam osjećaj kao da si švalera dovukla u krevet. Donedavno sam njega ovako grlila user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 19:36:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pa ti truduj opet ima da dobijes jastuk user posted image user posted image user posted image user posted image

ih sad radi jastuka da treće sklepam...ja to volim natenane...neću stić nema šanse u narednih 12 mjeseciuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 20:18:22   
Selma.A.M
Mogu i ja u akciju ući user posted image user posted image user posted image  a Palachinken ovo izgleda baš kao što ja spavam sa mm tako da user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 20:23:06   
M kao Mama
Jao, ovo je divno, što reče Hanady, kad smo mi trudovale, samo smo plačale dodatne gige, hahaha, ali nema veze, drago mi je da RR svakim dano, raste, i raste

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 20:26:58   
Amyla
Sve podforume sam apsolvirala user posted image
sad reko malo da se aktiviram user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 20:46:59   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Mogu i ja u akciju ući user posted image user posted image user posted image  a Palachinken ovo izgleda baš kao što ja spavam sa mm tako da user posted image user posted image user posted image user posted image  


I mi smo donedavno, sad mi stomak smeta, pa ga eventualno potapšem po glavi sa sigurne distance user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 21:48:22   
sporty mamaa
Ajd nek se nesto djeli i kad sam ja trudnicauser posted image user posted image Evo ja sam 16.tj. jos malo i uskacem u akciju za taj jastuk, meni mm kaze da sam ionako ovdje inventaruser posted image user posted image  

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 22:26:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

dadada..imas ljizalo..od mene..user posted image
od koka- koljeuser posted image

mere i kokiceuser posted image



(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
13.4.2011 23:06:45   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Mogu i ja u akciju ući user posted image user posted image user posted image  a Palachinken ovo izgleda baš kao što ja spavam sa mm tako da user posted image user posted image user posted image user posted image  


I mi smo donedavno, sad mi stomak smeta, pa ga eventualno potapšem po glavi sa sigurne distance user posted image



Hahahahah ja se i dalje oslanjam na njega,a unekad me samo u pola noći odgurne i pređe na krevet kod malca user posted image user posted image user posted image user posted image ,kaže teška mi noga user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 9:20:43   
lekii
e ja taman usla u 7 mjesec ali nema veze ako je stvarno tako dobar odmah cu ga kupiti..samo je li isti jastuk taj koji se može kupiti u BBI centru ( ako moze info u kojoj radnji) i ovaj koji se naručuje putem tel?? Jer ja imam jedan mali jastuk koji kad legnem spavati ne znam gdje cu prije staviti,pod glavu,pod stomak,pod noge a ovaj veeeeliki bi mi bas odgovarao user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 9:27:20   
sarah
Ima li kakav poklon za ove trudnice sto su prebacile u 10. mjesec? user posted image
Bar neka utjesna nagrada? user posted image

Odlicna akcija u svakom slucaju user posted image
A interesuje me gdje se moze kupiti ovaj jastuk i koliko kosta?

_____________________________

07.04.2011. ocekujemo aBd jednog bebacha

(odgovor članu lekii)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 9:30:22   
palachinken
Koliko sam ja skontala, samo se može naručiti (kaže 40km da košta). Ima na naslovnici RR-a link na njihovu stranicu. Super izgleda, pogotovo ova teta što ovako lijepo pajki. (samo nije fer, nema stomaka, trebali su joj neku grbu u photoshopu nacrtat user posted image )


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 9:43:04   
enči80

IZVORNA PORUKA: animagical

posto sam ja u sred petog a najvise mahalam, iduci mjesec je jastuk mojuser posted image  



Ovo nije fer,hem se guraš prije termina hem za jastukuser posted image user posted image a svakako mislim da pored Jelene nemamo šanse
jedino ako ona ne osvoji u ovom mjesecu.Jelenauser posted image

Svakako čestitke za nagradnu igruuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 11:44:56   
Selma.A.M
enči80 ti si napisala ono što sam i ja mislila user posted image ,kada sam vidjela da je i JelenaT tu odmah sam rekla ma ja nemam šanse kud se prijavi da se sramotim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Ali nisam odmah napisala da me neće žena nedo Bog pogrešno svatiti još trudna pa možda je osjetljiva i eto mi bruke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 11:47:50   
Visnja RR
jel mogu 2 ili 3 trudnice da odu na snimanje emisije zabranjeni forumm tv pink...tema trudnoca...trebam informaciju najakasnije za sat vremena...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 11:53:09   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel mogu 2 ili 3 trudnice da odu na snimanje emisije zabranjeni forumm tv pink...tema trudnoca...trebam informaciju najakasnije za sat vremena...


A da ja zabebim pa da se pridružim, ali jedino ako dozvole da pričam, jer u slušanju sam jako slaba...hahahahah...

Šala mala!

Idem O.T. Višnja vidjela sam te prošlog četvrtka u BBIu, bila si pored HT Eronet štanda, ali nešto zauzeta pa te nisam htjela ometati hihihih.. Pa ti si skroz tanana ženo kakve kupus dijete i dijete uopšte?
user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 11:57:12   
Visnja RR
Djana i ja predlozih maloprije ako se niko ne javi da stavim jastuk ispod majice...


ma hvala na to tanana... al sam skinula 8 kg ...

a eronet me izvozao 3 dana ... sto se nisi javila ...drugi put obavezno jer kad sam u BBI uvjek sam za kafu user posted image  ili onu dobru picu vegetarerijanuuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 12:00:05   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Djana i ja predlozih maloprije ako se niko ne javi da stavim jastuk ispod majice...


ma hvala na to tanana... al sam skinula 8 kg ...

a eronet me izvozao 3 dana ... sto se nisi javila ...drugi put obavezno jer kad sam u BBI uvjek sam za kafu user posted image  ili onu dobru picu vegetarerijanuuser posted image


Pa vjeruj da me potajno grizla savjest što se ne javih, međutim eto nešto mi bi nezgodno ometati te, a ujedno i ja bila u žurbi sa MM koji je baš sat-dva prije toga sletio u BiH hehe...

Drugi put se slažem za kaficu a i vegetarijanu of course! user posted image

A za jastuk ispod majice, ja ću se samo malo više najesti odmah ćete svi pomisliti da sam već neki ako ništa 3-4 mjesec hehehe....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 12:13:08   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel mogu 2 ili 3 trudnice da odu na snimanje emisije zabranjeni forumm tv pink...tema trudnoca...trebam informaciju najakasnije za sat vremena...


Nadam se da će ove pokretne i vitalne Sarajke da se jave. A inače, jel to kao dio publike ili kao gosti u studiju? I kada je snimanje?


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 12:34:50   
Visnja RR
dio publike...emisija pocinje u 21 ...treba doci u 20 h

nekoliko trudnica se ispricalo jer nisu u mogucnosti prisustvovati... a dobro...drugi put user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
14.4.2011 21:24:55   
animagical
IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: animagical

posto sam ja u sred petog a najvise mahalam, iduci mjesec je jastuk mojuser posted image  



Ovo nije fer,hem se guraš prije termina hem za jastukuser posted image user posted image a svakako mislim da pored Jelene nemamo šanse
jedino ako ona ne osvoji u ovom mjesecu.Jelenauser posted image

Svakako čestitke za nagradnu igruuser posted image


heheh ja prepustam svoj red tebi jer su kod tebe dvojke pa ce ti samim tim biti teze namjestiti se. lijepe dvojcice dupla sreca kod tebe ja sam ozbiljno razmisljala o narucivanju ovog jastuka, sinoc sam se do tri ujutru vrtila i namjestala...jos moram iskljucivo na lijevoj strani pa utrnim sva


(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
16.4.2011 0:00:25   
bembela
heheh,ima nas i u sedmom mjesecu koje je tek sad pocelo muciti nespavanje :)
ali ipak bi trebalo da ove dvojke dobiju,mislim da je njima naaaaajpotrebnije :)
sretno!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
21.4.2011 9:56:58   
mamin cvjetić
Žene drage ovo je super gesta svaka čast na na njoj ida nam jošbude inivacija na ovom našem lijepom portalu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu bembela)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
21.4.2011 13:55:05   
Visnja RR
nasu partneri iz BabyHappyClub-a ce uciniti sve sto je u njihovoj moci da se nasa akcija podrzi jos vise
 
Oni ce od svakoh jastuka za dojenje koji se uplati u ovom mjesecu donirati po 5 km user posted image
 
http://happybabyclub.com/



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Svaki mjesec poklon za RR trudnicu (APRIL)
21.4.2011 13:58:09   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nasu partneri iz BabyHappyClub-a ce uciniti sve sto je u njihovoj moci da se nasa akcija podrzi jos vise
 
Oni ce od svakoh jastuka za dojenje koji se uplati u ovom mjesecu donirati po 5 km user posted image
 
http://happybabyclub.com/



user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala im do neba!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *