|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 13:58:52   
Anoniman
Ima li neko možda autosjedalicu a da mu ne treba (da bi je mogao poklonuti),bebi je 9 mjeseci,a majka nije baš u takvoj fin.prilici da joj može kupiti.
Hvala unaprijed

(odgovor članu nikka)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:04:15   
veeseelaa
nek manje sipa benzina i eto autosjedaliceuser posted image
izvini morala sam, ti imaš finu namjeru al onaj ko ima auto čudi me da nema novca za asutosjedalicuuser posted image
i usput bilo bi lijepo da neko otvori temu Poklanjam - Tražim na poklon pa da lijepo tamo pišemo šta možemo pokloniti ne samo od dječijih stvari nego općenito sve
ili da se tema zove Tražili ste - evo vam gauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.11.2009 14:05:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:06:33   
noaa
user posted image user posted image user posted image Haj vesela ti otvori temu,samo da ne bude imate male oglse jer tamo niko nista ne stavlja

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:07:27   
veeseelaa
bilo  bi zanimljivije ovako, kakvi oglasi
Mene stvarno sputavaju da se izrazimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:07:35   
Anoniman
Imaju neko krš auto koje služi samo za nedaj Bože,kad se dijete treba doktoru isl.
Tako da im je policija napisala kaznu,zbog te autosjedalice.
Nemoj biti tako zločesta,dijete je u pitanju.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:08:57   
veeseelaa
ma nisam bona zločasta, samo sam razigranauser posted image
Ne ljuti se na mene, ajde valjda će se neko naći da donira
Pusa mojoj Neutješnoj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:10:34   
noaa
neutjesna vesela se sali,nije zlocasta,evo ja cu upitati jednu rodicu koja ne misli imati vise djece pa bi se rjesavala nekih stvari,ako je nije vec dala ja bi ti spremila autobusom gdje god treba.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:11:16   
veeseelaa
svaka čast noaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ljubim te

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:15:39   
noaa
neutjesna poslala sam joj poruku pa cim mi odgovori javim ti,ovo je spominjala ljetos pa ne znam da je nije vec nekom dala,bas ce mi biti zao ako jestuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:34:05   
Anoniman
Pusa i tebi razumjela sam te i ja bih ovako reagovala,ali stvarno nije tako.
Nisam ni ja baš ozbiljno mislila da si zločesta,izletilo mi haha

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:34:24   
Anoniman
Hvala noaa puno

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Do kada autosjedalica
20.11.2009 14:40:20   
/MMK/
Do djetetove visine blizu 150 cm, ili do cca. 12 god.
Tada pojas počinje vršiti svoju f-ju, prije ne može zbog visine.
Ali starije dijete 6-7 god stavljaš na booster tzv. jastuk koji ga izdiže da pojas vrši f-ju.



_____________________________

09.2010.

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Do kada autosjedalica
7.1.2010 11:47:25   
myMum
Zna li neko gdje ima kupiti autosjedalica za dijete od 6 godina, ali on ima 32 kg!?! Gdje kupiti takvu auto stolicu? HELP!!!!!!

P.S.
Prije par dana sam bila kod prijateljice koja je svojoj djeci kupila taj tzv. booster, ali sam misljenja da on i nema neku funkciju, cini mi se da je dijete sigurnije bez njega, jer ona plastika klize po sjedistu.. ili grijesim? Ja bih ipak neku siguniju opciju izabrala. Ali cisto sumnjam da postoje tako velike "prave" stolice?


< Poruku je uredio myMum -- 7.1.2010 11:56:22 >

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Do kada autosjedalica
7.1.2010 12:06:25   
triplemama

IZVORNA PORUKA: myMum

Zna li neko gdje ima kupiti autosjedalica za dijete od 6 godina, ali on ima 32 kg!?! Gdje kupiti takvu auto stolicu? HELP!!!!!!

P.S.
Prije par dana sam bila kod prijateljice koja je svojoj djeci kupila taj tzv. booster, ali sam misljenja da on i nema neku funkciju, cini mi se da je dijete sigurnije bez njega, jer ona plastika klize po sjedistu.. ili grijesim? Ja bih ipak neku siguniju opciju izabrala. Ali cisto sumnjam da postoje tako velike "prave" stolice?



Booster sa naslonom je sasvim dovoljan za dijete jer ustvari on tada sluzi samo da bi automobilski pojas ispravno stojao na djetetu i u slucaju nedo Bog sudara da ga nebi zadavio ili prignjecio organe

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu myMum)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Do kada autosjedalica
7.1.2010 12:10:55   
triplemama
I još da napomenem NOVI ZAKON O AS


(2) U putničkom automobilu na zadnjem sjedištu vozač smije prevoziti dijete mlađe od pet godina samo kada je dijete ispravno vezano u sigurnosnoj sjedalici koja je za sjedište pričvršćena pomoću sigurnosnog pojasa u tri tačke vezivanja ili posebnim kopčama u vozilu.
(3) Vozač u putničkom automobilu smije prevoziti dijete starije od pet a mlađe od 12 godina na zadnjem sjedištu samo kada dijete sjedi na posebnom podmetaču prilagođenom njegovoj visini koji omogućava upotrebu sigurnosnog pojasa i kada je ispravno vezano sigurnosnim pojasom, ili je ispravno vezano u sigurnosnoj sjedalici koja je za sjedište pričvršćena pomoću sigurnosnog pojasa u tri tačke vezivanja ili posebnim kopčama u vozilu.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *