|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 14:18:05   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Galicia

Kako to posle godinu dana, ne kontam?

ni ja, bas me zaintrigiralauser posted image user posted image


pa fino
vjenčali se po danu
i sexali po danu
i odmah muž otišao na dugi put
uvijek se viđali po danu
i onda nakon godinu proveli prvi put noć skupa

eto
prva bračna noć nakon godinu dana braka





user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 14:31:49   
sanela.asja
Evo da i ja svoje ispricam ....Moj prvi odnos je bio uzas muz me ganjao po autu da me uhvati,bjezala kad sam vidjela prangiju user posted image user posted image ..Zabavljali smo se oko pola godine i odlucili na sex mislim ja nema on sta tu odlucivat imala sam 19 god i bila bas radoznala pola mojih drugarica je vec isprobalaa,a ja ko kakva glupaca nemam pojma ni kako izgleda osim u novinama sto sam vidjelauser posted image user posted image ..Jedno vece izasli u restoran ja malo popila i rekla mogu ja to.Muz je naravno bio strpljiv,njezan,malosam ga iznervirala al kad je proslo gdje treba nije vise bilo problema user posted image user posted image ..i tako posle pola godine smo se uzeli..Prvu bracnu smo se prespavali on se napio,a ja bila umorna ko konjuser posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 14:37:18   
salmy
Moj prvi je bio za vjencanje,ne tu noc vec 3 poslije toga.Em sam dobila em me strahuser posted image user posted image user posted image ma nema dalje,bilo je svega i suza i straha...i smijeha.
A detalja se opste ne sjecam,fakat ne znadoh sta biuser posted image  
ps:ali tek mjesec dana poslije svega se meni osladio keks,sve do tada je bilouser posted image user posted image user posted image  valjda nadosla u voznji

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 19:08:00   
le_ella
IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Galicia

Kako to posle godinu dana, ne kontam?

ni ja, bas me zaintrigiralauser posted image user posted image


pa fino
vjenčali se po danu
i sexali po danu
i odmah muž otišao na dugi put
uvijek se viđali po danu
i onda nakon godinu proveli prvi put noć skupa

eto
prva bračna noć nakon godinu dana braka





user posted image user posted image user posted image


hhahaha znala sam da ce vas zanimat zato sam vas ostavila bez objasnjenja hahaah
Vjencali smo se 2007 na danasnji dan on je doso iz Amerike i posto je se moro vratiti za par dana ja nisam zeljela da spavam s njim, jer bi mi bilo teze da ga pustim da ode heeheh. Tako dok smo papire sredili prosla je skoro godina dana. Moj muz je bio mi prvi i bilo je je lijepo za prvi put nije me puno boljelo, bio je njezan i fin user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 19:26:18   
chuci
čekaj la_ella
šta je bilo tih par dana dok je još bio s tobom? ako ste zanoćili zajedno to je prva bračna noć, nema veze što nije bilo koprcanja. ne pika ti se godina dana user posted image

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Va prvi odnos
20.4.2011 19:28:05   
le_ella
nije bilo ni zajednickog spavanja hahahahh kad bi i legla u isti krevet to bi se i desilo ne bih mogli izdrzat hahahahh

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Va prvi odnos
25.4.2011 12:33:59   
balasgirl
ahahahaah moj prvi put... bio prije 1000 godina....Ustvari, prvi polusex user posted image sam imala s tadašnjim dečkićem kod njega u stanu. Kažem polusex jer je to bilo nešto ne znam ni ja šta (2-3 puta tamo vamo user posted image user posted image user posted image user posted image i to je to), tada nisam prokrvarila. Prvi pravi sex imala sam sa dečkom poslije ovog iz prve priče, također kod njega u stanu prvi izlaz. Znam mnoge dušebrižnice će reći, jaaaaaooo prvi izlaz i odmah mu dala. No naša veza trajala je 4 godine, 4 prelijepe godine, završilo je onako kako je moralo. No nebitno, bilo mi je lijepo, nije me boljelo, mi zaljubljeni, mladi,...ih. Bio je to momak koji mi je i danas rana na duši i sve što smo skupa doživjeli u meni budi samo lijepe uspomene. Svaki dečko koji je došao poslije njega nije bio nešto posebno, ne kažem sex je uglavnom funkcionisao, ali.... A danas, sa sadašnjim mužem, sex mi je extra, naš prvi put bio je na vikendici, on napravio romantičnu večer (svijeće, vino, muzikica,...ahahaah zavodio me, nema šta). 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Va prvi odnos
25.4.2011 22:50:13   
docc
Balasgirl user posted image     Kod tebe bas romantika u svakom slucaju, kod mene Mjesto ruza beton, mjesto svijeca maramice. user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prvi odnos
1.6.2011 0:05:57   
fifii
Eh drage moje mame,ja sam novi kolačić,pa da samo na ovu temu nešto kažem.I ja sam jedna od onih što im taj"prvi "nikako nije bio dobar,samo znam da sam očekivala nešto vauuuuuuuuuuuu a ono ništa samo mučenje.Eto sam toliko za sada.pozzzzzzzzzzzzzzzzjavascript:void(AddText('user posted image '))

_____________________________

1505

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prvi odnos
1.6.2011 10:41:28   
R&T@
Nije vrijedan spomenauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu fifii)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Va prvi odnos
13.6.2011 11:21:16   
Apotekarka
Moj prvi put desio se s mojim muzem imala sm 20 godina i oboje nevini ,zbunjeni,hodali 2 godine...
Sto da kazem za prvi put i nije bilo lose,mm njezan,nisam krvarila,nije bolilo a nisam bila ni odusevljena e tek nakon par puta poslije toga bilo je pravo ,a necete vjerovati nas sexualni odnos najbolji je od kako sam se porodila ne znam zasto...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vas prvi odnos
13.7.2011 10:02:38   
Anoniman
Ja mogu reci da je moj prvi put bio haos, cujem mnogi se razocaraju u prvi odnos ali naprotiv meni je bilo super,znali smo se dugo i bilo smo u dugoj vezi skoro osam godina on and off...Bilo je iz ljubavi sa postovanjem ....Da mi je ova pamet u ono vrijeme bila u glavi pristala bih da se udam za njega,al tad sam bila mlada 22 god ni kuceta ni maceta....Al valjda je tako trebalo da bude....

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prvi odnos
1.10.2011 12:00:17   
SdZ
Prvi odnos s mojim muzicem kad smo stupili u brak. Ali kod nas je bila prava patnja. Prvu noc pokusavali, pokusavali i nije moglo, boli, boli. I uspjeli smo tek drugu noc. Bolna uspomena, ali slatka.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prvi odnos
11.12.2011 22:08:36   
Ombra
s 23 godine....bilo bezveze, poslije je s tim momkom bilo ok...ali sam tek sa sadasnjim muzem otkrila prave cari sexa (mozda i sto muza volim beskrajno)....btw...drago mi je da mi muz nije prvi...jer sam znala sta m igodi a sta ne...znala sam ako nista sta je orgazam...a i u same sexualne odnose se nisam upustila rano tako da sam po tom pitanju sto se mene tice bila jako odgovorna

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prvi odnos
12.12.2011 11:41:34   
veeseelaa
ja mislim da je ispravno sa izabranikom voditi ljubav prije braka jer možda ti se isti ne dopadne....
i to nema veze sa iskustvom, imala ga ili ne svaka žena će vrlo brzo skontati šta joj paše
mog druga je žena ostavila jer je nakon sexa hodao go po kući a njoj je to bilo strašno
Stalno su se svadjali zbog toga i onda se jednostavno razišli user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prvi odnos
12.12.2011 11:43:02   
teacher75
e svasta, sumnjam da je to bio razlog, garant je bilo nesto drugo pa ona izmislila da joj samo to smeta

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prvi odnos
12.12.2011 11:47:02   
veeseelaa
on je njoj bio extreman, stalno je bilo rasprava oko toga, inače oboje su ljudi neovisni, nekako im brakk nije svetinja u smislu da bi sve dali od sebe na uštrb svog poimanja života

nama je to šega al njoj je to bio problem zbog kojeg su se svadkonevno svadjali.... haj znaj al sve je moguće


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prvi odnos
12.12.2011 12:42:02   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mislim da je ispravno sa izabranikom voditi ljubav prije braka jer možda ti se isti ne dopadne....
i to nema veze sa iskustvom, imala ga ili ne svaka žena će vrlo brzo skontati šta joj paše
mog druga je žena ostavila jer je nakon sexa hodao go po kući a njoj je to bilo strašno
Stalno su se svadjali zbog toga i onda se jednostavno razišli user posted image



Ja sam za opciju da žena prije braka ima seksualne odnose, da mijenja partnere, da se nauživa brate dragi. Gotovo je kad se uda, seks sa mužem može biti i najbolji od najboljeg , ali kako će to ona znati kad nije probala druge. Da sam ove pameti moja lista bi bila još duža sigurno, al ni ovako nije loše. Imam lijepih uspomena i prije braka, seksa iz veza  i i z avantura (morskih, planinskih, za jednu noć, seks-prijatelja,...). I mm je naravno imao partnerice prije mene, što također potpuno podržavam. Nekad onako  uz pićence kad se opustimo prepričavamo naš raniji seksualni život, hhahaah uvijek poslije toga padne nevjerovatan seks, hahahaah što li , majku mu user posted image user posted image .


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prvi odnos
12.12.2011 13:10:28   
veeseelaa
Nekad onako uz pićence kad se opustimo prepričavamo naš raniji seksualni život, hhahaah uvijek poslije toga padne nevjerovatan seks, hahahaah što li , majku mu user posted image user posted image .


heheh


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prvi odnos
23.7.2012 12:11:27   
borovničica
Moj prvi put bio je sa mm, 4. ili 5. bračne noći (imala sam mengu pa zato nismo mogli prvu noć), nakon više od 7 godina zabavljanja i ponosim se time što to nismo uradili prije braka. Smatram da nije ispravno imati sex prije braka, ali poštujem mišljenje onih koji smatraju drugačije, nismo svi isti.

_____________________________

Happy...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prvi odnos
23.7.2012 12:43:58   
borovničica
Zaboravih napisati kako je bilo user posted image

Bilo je bolno, ali posebno i prelijepo jer je sa osobom koju najviše volim user posted image


_____________________________

Happy...

(odgovor članu borovničica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prvi odnos
24.7.2012 15:56:41   
Dz3ni
Ja opet podržavam sex prije braka iz razloga da nam u braku ne bi na pamet pale svakakve gluposti user posted image a i da vidimo šta nam odgovara, šta ne. Ko razumije, shvatiće... Ali poštujem i suprotno mišljenje. Sto ljudi, dvjesto ćudi user posted image

Moj prvi put je bio sa tadašnjim momkom s kojim sam bila 7 godina u vezi i nije bilo bog zna šta. U toj vezi je sve (skoro) funkcionisalo osim sexa, a ja tad mlada, zelena kontala ako sve ostalo funkcioniše, šta fali ako ne štima sex. Na kraju se ta veza i raspala manje-više zbog sexa.

Prvi put u životu kad sam uživala u sexu, to je bilo sa mm. Sve nam funkcioniše, uključujući i sex. Ne pristajte na kompromise kad je to u pitanju user posted image Prije ili kasnije postane jako bitno. Zato je važno probati.

(odgovor članu borovničica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prvi odnos
24.7.2012 18:46:15   
MicoTico
Istog sam mišljenja kao Dz3eni. Drago mi je što mi mm nije prvi,kao ni ja njemu. Puno bolje cijenim sve njegove kvaliteteuser posted image , tačno sam znala šta volim, šta ne volim, šta da izbjegavam, šta mi godi i da to zahtjevam. Meni je sex veoma bitan i važno mi je da na tom polju sve štima, da jedno drugom odgovaramo. Za neprijatna iznenađenja nakon sudbonosnog "DA" ne bih bila spremna. Uvijek se sjetim Charlotte u seriji Seks i grad kad skonta poslije udaje da joj je muž impotentan, Blago rečeno - katastrofa!!!


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prvi odnos
21.6.2013 11:02:54   
ringeminge
u 15-16 mislim da je ok

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prvi odnos
21.6.2013 11:21:47   
veeseelaa
Ne pristajte na kompromise kad je to u pitanju user posted image Prije ili kasnije postane jako bitno. Zato je važno probati.


user posted image


Uvijek se sjetim Charlotte u seriji Seks i grad kad skonta poslije udaje da joj je muž impotentan, Blago rečeno - katastrofa!!!


e pa zamisli



IZVORNA PORUKA: ringeminge

u 15-16 mislim da je ok



prerano

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *