|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 18:34:41   
Selma.A.M
user posted image

Isti mm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,moj tip muškarca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
28.4.2011 22:37:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 22:38:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vidjela sam temu kakav je vaš muž, ali me interesuje:kakav vam se tip muškarca sviđa (mislim na izgled)?



fizički izgled? crn, visok bar 185, lijepi zubi, njegovane ruke.... atleta, ni premršav ni pretio
mora se baviti bar rekreativno nekim sportom, ne volim pivske trbuščiće takvi mi likovi dođu kao neke čikice i mlakonje, ne pušač, da nije sklon konzumiranju alkohola.....
Volim kad je guza, trba, ruke ma sve čvrsto user posted image user posted image user posted image  uz ovo ne bi trebao biti napadan, ono da trčkara oko mene, malčice tajanstven, umjeren, šlifovan.... lijepo držanje, ispravan hod, mislim dignute glave a ne povijen jer ti mi djeluju kao mlakonje
Stil oblačenja: elegantno sportski (markirana user posted image user posted image ) , da nosi bokserice uske, obavezno (mislim na tijelo atlete to i ide) user posted image  
e eto......





Opisa ti mm, koji je usput i moj tip muškarca.user posted image


mislim da gornji opis odgovara svacijem tipu muskarca, ili barem 99% zena voli takveuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
28.4.2011 22:40:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 22:50:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

He, a koliko ih nađeuser posted image !

Uz ovo sve što Vesela reče, volim i da je plemenit i dobra srca, al da nije plačko i cmizdravko, al opet pažljiv i uviđavan. Grubijani ne prolaze kod mene,al ni mamine maze, neka lijepa sredina.

Opet, mmuser posted image .




mm nije sportski tip definitivnouser posted image al ostalo je okuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
28.4.2011 23:26:52   
veeseelaa
mislim da gornji opis odgovara svacijem tipu muskarca, ili barem 99% zena voli takveuser posted image


možda, uvijek sam za priuštiti jednog takvog user posted image
ja npr ne bi mogla biti s nekim ko se ne bavi sportom, il ko cuga, ono vazda piva ispred njega
ili tip muškarca kojem se svidjaju sve žene, il koji puno brblja, nego onako više šutljiv... tajanstven.... a visok i atleta, ne volim trbuščiće, dovoljno je što ja imam jedan user posted image i da je galantan, radan i vrijedan.... da ima fino auto, po mogućnosti da je novo user posted image user posted image user posted image user posted image i da nije velika picajzla, dotjeran da al da pretjeruje ne
i da koristi fin parfem, ne previše.... onako taman
da nije naporan, da me ne proganja, i ne zove non stop, da je uljudan prema mojim prijateljicama i porodici i uvjek na usluzi kao svaki đentlmen user posted image
mogao bi imati i malo krupnije oči, da ne škilji i da u njima mogu sve pročitati
u seksu da nema granica.... da je jak user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 8:35:40   
teacher75
da jos dodam, osim gore spomenutog fizickog izgleda: da nije papak, da me zna nasmijati (da ima smisao za humor), da mi nije dosadno s njim, da ima ukusa u oblacenju (da nije ni previse sminkerski stil, ne privlace me metrosexualci vec pravi muskarci), da je vjeran iskren i odan, posten...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 8:38:11   
koka i po
da vi ne trazite nemoguce user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 8:51:22   
henna ze
na muškarcu uvijek primjetim prvo oči i pogled..ne znam zašto..svidjaju mi se svijetle oči...plave..volim da je visok i nekako jak..krupan ono pravo muško..kad stanem pored njega da se osjećam nekako nježno..ne mogu vam to opisati...
mm ima uglavnom sve to..oči su mu nekakve čudne mješavina smedje, zelene i žute..i ni jedan dan nisu iste boje...a o visini i težini da ne govorim...
to je što se fizičkog izgleda tiče..a valjda se to tražilo..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 8:53:54   
Mirkica
iskreno ne volim crne muskarce , posebno ne one sa crnom kosom tamniji ten i crne oci , ja nesto takvog muskarca ne voli volim svjetlije muskarce .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 9:28:04   
M kao Mama
Onaj Ezel, brate

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 10:34:24   
Đenifer
Moj mm nekad se bavio aktivno košarkom, sad ni da potrčiuser posted image user posted image ....cca 196 cm, atleta od čovjeka, širok u ramnima, skladno građen.Smeđe-crn, plave oči..... san večine žena.!!! Samo što je u zanju 1-2 g poprilično dobio kg u stomaku i onako pivski,Ja ga sve tjeram da šta uradi, malo teretana, trčanje...al me nesluša.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 11:21:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

da jos dodam, osim gore spomenutog fizickog izgleda: da nije papak, da me zna nasmijati (da ima smisao za humor), da mi nije dosadno s njim, da ima ukusa u oblacenju (da nije ni previse sminkerski stil, ne privlace me metrosexualci vec pravi muskarci), da je vjeran iskren i odan, posten...


pa mi tražimo istog user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 11:22:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

da vi ne trazite nemoguce user posted image


misliš user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 12:54:39   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Mirkica

iskreno ne volim crne muskarce , posebno ne one sa crnom kosom tamniji ten i crne oci , ja nesto takvog muskarca ne voli volim svjetlije muskarce .



Takodje, ni meni nisu tamnoputi nesto, vise volim svjetlije.
Ja crna, on plav-svijetlo smeđ, pa smo kao eurokrem...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:10:20   
koka i po
fizicki....muskarci koje voli veselica user posted image ..(nek imamo jos sta zajednicko osim horoskopskog znakauser posted image )
e sad...fizicki izgled nije mi presudan jer sam imala momaka razlicitih "profila"..
od celavih do kosatih.niskih visokih user posted image itd itd..
bitno je da imaju "to" nesto u sebi sto u meni izazove znatizelju i hemiju.
dali je to pogled,nacin drzanja,osmjeh hod ili nesto drugo...nebitno...
bitno je da su meni interesantni user posted image .
nemam neka velika mjerila sto se tice estetike user posted image ...ali imam velika mjerila sto se tice onoga sto meni odgovara user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:14:11   
hanabanana
Nakon onog što sam pročitala od naše forumašice šta i kako devera, trenutno ni jedan nije moj tip. A i svog muža bi sa sada lično nakautirala!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:15:58   
mamabb
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ako ima ovakva tema, neka moderatori izbrišu.
Vidjela sam temu kakav je vaš muž, ali me interesuje:kakav vam se tip muškarca sviđa (mislim na izgled)?
Evo, meni svi kažu da je moj ukus skroz čudan sto se tice muškaraca: volim malo buckaste (ne mislim one od 200 kg, nego da ima malo stomačića, jake ruke i noge i sl),. Sviđaju mi se kad su ošišani skroz "na ćelavo" i da imaju malo veći, kukastiji nos.
Ja sam inače prava suprotnost tome: nikada nisam imala problema sa kg (čak spadam među mršavije), imam pregustu, dugu kosu (s kojom muke mučim) i mal, prćast nos. Ne kaze se džaba da se suprotnosti privlace!
Kakve vi volite muškarce i dali se vaš muž/partner  uklapa u tu sliku?



Moja rodica je vazda padala na tipove što imaju orlovski nos. Jedng smo i gonzo zvaliuser posted image

A u mene je 'nako ko u ziki.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:23:23   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mamabb


Moja rodica je vazda padala na tipove što imaju orlovski nos. Jedng smo i gonzo zvaliuser posted image

A u mene je 'nako ko u ziki.

E ovo moram definitivno procitati svojim prijateljicama, one su uvjerene da se to samo meni svidjauser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:26:52   
aazra
Pa ja kao veeseelaa i ostale vodolije imam prilicno stroge kriterijeuser posted image
Mislim najbitnija je ta "karizma" a sto se tice fizickog izgleda ne volim ni ja te pivske trbuscice, a celavi i niski su miuser posted image  Sto se tice fizickog izgleda, bitno je da je sportski tip da ima siroka ramena (za nasloniti seuser posted image ) ali najbitnije ono zaista najbitnije je da je taj muskarac covjek u pravom smislu te rijeci, koji mozda ne otkriva svoje osjecaje ali je emotivan, plemenit...takvi muskarci uvijek u meni izazovu divljenje i nekako osjetis "ono nesto" - ali nazalost u danasnjem svijetu sve ih je manje i manje...

_____________________________








(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:31:29   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Onaj Ezel, brate


Ne znaš ni ti šta valjauser posted image . Uff! Njemu ne bih oprostilauser posted image user posted image user posted image . Mada je za mene Clooney vrh vrhova. Mm baš isti on, al u limburgu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:35:01   
Lulu_08
Atletski (onako sportski) građen, srednje visine (cca 1.80m), smeđe kose i svijetlih očiju. Blago naglašene konture vilice, ali skroz blago. Široke šake i podlaktice, koje te baš onako čvrsto drže oko struka. Kosa jaka, gusta, a oči u kojima se možeš ogledati.

Sorry raja, jedva čekam da dođem kući, gore je baš opis MM.

Ljubi ga Djani njegova!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:40:05   
aazra
Nakon svega znam ko nije moj tip - ovaj princ William - ne bih se udala za njega ni zbog kruneuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 13:46:46   
Nedi
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nakon onog što sam pročitala od naše forumašice šta i kako devera, trenutno ni jedan nije moj tip. A i svog muža bi sa sada lično nakautirala!


Prepisujem od hb

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kakav je vaš tip muškarca!
29.4.2011 16:20:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: mamabb


Moja rodica je vazda padala na tipove što imaju orlovski nos. Jedng smo i gonzo zvaliuser posted image

A u mene je 'nako ko u ziki.

E ovo moram definitivno procitati svojim prijateljicama, one su uvjerene da se to samo meni svidjauser posted image


user posted image user posted image user posted image i ja sam cesto nalijetala na nosate, ni mm nije maneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *