|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:42:35   
Anoniman
Vjeruj, krv u zilama mi se ledila dok sam te citala...
Meni koja citam post nekoga koga i ne poznajem..mogu samo slutiti kao je s tim svakodnevno zivjeti i na svojoj kozi primati udarce, pljuvanje...
Da ti Bog pomogne. A i mi cemo ako nam to dozvolis.
Mozemo opet nesto organizovati, neku humanu akciju, da ti se nadje malo finansijske stabilnosti za neki novi...BOLJI pocetak.
Ti nisi ni slaba, ne, ti si itekako jaka zena. Ti se mozes i moras izboirti za sebe  svoje dijete.
Nemoj NIKAD da pomislis da ti nisi bitna u svemu tome. Jesi...o iekako. Mlada si, zivot je pred tobom, zasluzujes bolje...zasluzujes ljubav. Znam da sad ne mozes o ovome razmisljati, ali mozes misliti na svoje dijete. Hoces li da tvoje dijete odrasta bez tebe...hoces li da tvoje dijete odgajaju neki "bolesni" manijaci...? ne, naravno da ne. Onda se bori! nema te socijalne sluzbe da ce ti oduzeti dijee s ovim cinjenicama. Ne brini. Pa sta ako ne radis. Zaposlices se, aBd.  Ako imas tragova fizickog zlostavljanja, odmah u POLICIJU. ODMAH. Nemoj da te bude strah. Predaj odmah za razvod..S njim se nema sta pricati. On je jedan manijak. Bjezi od njga.
Moj ti je savjet i da neku musku glavu iz familije ukljucis u sve to, cisto nek ti se nadje pri ruci...za ne daj Boze.
Sretno. Cuvaj se. Ljubi malenog. Misli na njega, sebe...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:47:33   
ivanak
ja te mogu primiti... samo što sam ja u Dubrovniku pa ti ne zgodno putovati

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:49:52   
chuci
ja nemam šta dodati, sve su žene već napisale, kako da postupiš dalje
samo sam htjela da kažem da mi je zaista žao i da nemam riječi

ako ti trebadne nešto, ja te i ne znam lično, možda ti je lakše obratiti se nekom koga ne znaš, slobodno mi se obrati na pp, bilo financijski ili prevoz negdje, ili bilo šta. vjeruj da sam se rasplakala čitajući ovo

čuvaj dijete i fizički i psihički, a i sebe isto user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:55:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

zašto ne kontam šta je problem

Pa eto da ne daj Boze on ne proviri na RR i ne skonta da se jadala nama, pa da ne postane jos agresivniji, dok se ona u medjuvremenu ne odluci napraviti prvi korak svog spasenja.
Bilo je slucajeva kada s nase forumasice ispastale zbog licnih informacija.
Opreza nikad dosta.

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:58:01   
emma.L
Draga moja, ovo me je skroz potreslo user posted image . Nezavidna situacija totalno.
Ti si ovdje jako bitna i ne govori da nisi - JESI! Ali ima nešto bitnije od nas u ovakvim slučajevima, a to su naša djeca. Gledala sam kako fizičko i psihičko zlostavljanje utiče na djecu (moj pokojni stric, nitko od obitelji mu ništa nije mogao, moja strina se nije odlučila nikada otići - ne znam zašto jer je imala svu podršku i svoje obitelji i svoj posao user posted image ), a moji mali rođaci su bili svjedoci udaranja i ponižavanja svoje majke. Otac im je poginuo dok su bili mali. Danas su normalni odrasli ljudi, ali cijelo djetinjstvo su imali posljedice i vidjelo se na ponašanju, učenju, socijalizaciji... Normalni su zahvaljujući svojoj majci koja je imala snage i vremena za silne razgovore i savjetovanja sa psiholozima. Ni jedno dijete na svijetu ne bi smjelo vidjeti i čuti tako nešto.
Želim ti svu sreću i da uskoro dobiješ pravi savjet kako i što dalje.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:02:32   
veeseelaa
sto se tog odlaska u hitnu tice..nije to toliko,malo se crveni nije strasno a pogotovo za hitnu..mislila sam otici onako prijaviti pa nek stoji prijava dok se ja nesto ne snadjem da odem..nemam rijeci..kao da se nekom drugom desava a ne meni..nazalost


draga ne možeš ga prijaviti i vratiti se opet njemu
Prijavi ga i napusti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:03:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: ivanak

zašto ne kontam šta je problem

Pa eto da ne daj Boze on ne proviri na RR i ne skonta da se jadala nama, pa da ne postane jos agresivniji, dok se ona u medjuvremenu ne odluci napraviti prvi korak svog spasenja.
Bilo je slucajeva kada s nase forumasice ispastale zbog licnih informacija.
Opreza nikad dosta.


u pravu je pahuljica...
nemjmo izazivati daljenje rakcije...

ja sma obavjestila ndalžnog moderatora da post sa nickom koriguje u anoniman
a i d as epahuljicin u kome s eime spominje briše...

draga anonimna 1....
tu sam...
imaš broj i sve...
dušo svašta ste vi preživjeli...on je preživio bila si uz njega...
sad si i ti jako osjetljiva...ovo je tećžak period za vas...
njemu treba pomoć...ali ti trebaš otići do njega dok on en dobije stručnu pomoć....

user posted image

Molim te nastavi pisati pod anoniman, molim te

user posted image user posted image


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 29.4.2011 12:04:48 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:06:34   
ivanak
Ženo nemaš se sta sramiti.... šta je tu je. ako misliš nešto poduzet, nema više vraćanja.


ja bi na tvome mjestu, dok je on na poslu skupila stvari i pola ća pa nek se misli

< Poruku je uredio ivanak -- 29.4.2011 12:10:36 >


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:07:35   
draguljče
Želudac me zabolio čitajući ovo.
Ja ću dati samo svoje skromno mišljenje. Čovjek koji radi sve što radi muž naše forumašice je sociopata. Nikada niko ne može reći šta bi uradio dok se ne nađe u istoj ili sličnoj situaciji, ali svaka razumna žena bi ostavil atakvog čovjeka, jer ko te voli ne udara te i brine o djetetu, lai ne na način da prijeti da će ga uzeti već se ne svađa pred djetetom, jer vodi računa da ne traumatizuje dijete.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:09:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ivanak

Ženo nemaš se sta sramiti.... šta je tu je. ako misliš nešto poduzet, nema više vraćanja.


molim vas saberite se...
nije pitanje srama nego sigurnoti

anonimna...
kako sad znam dosta toga što je kod va su pitanju, invalidnost, bolest njegova...moguće je da je PTRSp u pitanju...
tada on u trenutcima nema pojma da si mu ti žena a to dijete....

zato moraš reagirati na vrijeme...

molim vas ostale vodite računa da ime ne pominjete kao ni ime djeteta očekuje s ereagiranje moderatora...


< Poruku je uredio Hanady RR -- 29.4.2011 12:10:31 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:11:51   
ivanak

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ivanak

Ženo nemaš se sta sramiti.... šta je tu je. ako misliš nešto poduzet, nema više vraćanja.


molim vas saberite se...
nije pitanje srama nego sigurnoti


pa ona je rekla da se srami, nisam ja to rekla

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:11:51   
draguljče
U pravu je vesela, nema se šta vraćati, jer kad jednom odeš pa se vratiš, ili nešto pokušavaš pa ništa od toga samo mu daješ za pravo da te ne poštuje, jer smatra da može da radi šta hoće. Ako si popustila jednom popustićeš opet.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:13:53   
draguljče

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ivanak

Ženo nemaš se sta sramiti.... šta je tu je. ako misliš nešto poduzet, nema više vraćanja.


molim vas saberite se...
nije pitanje srama nego sigurnoti

anonimna...
kako sad znam dosta toga što je kod va su pitanju, invalidnost, bolest njegova...moguće je da je PTRSp u pitanju...
tada on u trenutcima nema pojma da si mu ti žena a to dijete....

zato moraš reagirati na vrijeme...

molim vas ostale vodite računa da ime ne pominjete kao ni ime djeteta očekuje s ereagiranje moderatora...



To nikakao nije opravdanje. Zašto je onda maltretiraju njegovi?! Ako je sve to tako zašto se ne liječi.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:15:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ivanak

Ženo nemaš se sta sramiti.... šta je tu je. ako misliš nešto poduzet, nema više vraćanja.


molim vas saberite se...
nije pitanje srama nego sigurnoti

anonimna...
kako sad znam dosta toga što je kod va su pitanju, invalidnost, bolest njegova...moguće je da je PTRSp u pitanju...
tada on u trenutcima nema pojma da si mu ti žena a to dijete....

zato moraš reagirati na vrijeme...

molim vas ostale vodite računa da ime ne pominjete kao ni ime djeteta očekuje s ereagiranje moderatora...



To nikakao nije opravdanje. Zašto je onda maltretiraju njegovi?! Ako je sve to tako zašto se ne liječi.


ko je rako da je opravdanjeuser posted image user posted image user posted image

za sve ovo opravdanje ne postojiuser posted image

samo je pitanje stavrnog arzloga ovakvih njegovih rekacija...
i toga da i njegova porodica zatvara oči pred očitim i misli ako nju omalovažavaju njemu će biti bolje...a neće...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:15:56   
draguljče
Zašto svoje nedostatke da liječi na ženi koja mu je rodila dijete i koja vodi računa o njemu? Kada ljudi imaju neki nedostatak onda im uz to nedostaje i samopouzdanja pa su agresivni, a to ispoljavaju na pogrešnim osobama.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:17:47   
Anoniman
Iskreno, zaboli me sta je njemu (da se ovako lijepo izrazim)!


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:18:18   
veeseelaa
ma nije on sad neki luđak.... po meni je samo bezobrazan i neodgojen i osilio se
a takvih je masa, onda bi pola grada bilo zatvoreno u nekoj ludari
Na kraju krajeva njegova dijagnoza i ne treba da nas zanima.... šta god da je njegova stvar. radi mene nek crkne al bitna je anonimna i dijete.... oni to ne moraju trpiti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:19:22   
draguljče
Hanadi, nisam rekla da ti smatraš da je to opravdanje. Citirala sam tvoj post, jer si ti navela njgovu invalidnost i bolest pa zato. Samo kažem da to nije i ne smije biti opravdanje. Opravdanja nema!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:25:56   
niki83
kako je sve ovo tuzno..user posted image user posted image user posted image
ja bih kao prvo mislila na dijete!!! a kad to kazem, podrzavam ono sto si pisala, da njega treba izbaviti iz takvog okruzenja! sretno!


_____________________________

N&N

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 12:35:38   
bebbe RR
Drage, nakratko ću zaključati temu, kako bismo zaštitili privatnost naše forumašice, kojoj sve želimo samo najbolje u situaciji u kojoj se je našla.
Molim i one koji našu forumašicu poznaju da javno ne iznose nikakve privatne detalje poput imena, podataka o članovima porodice i slično.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 22:30:51   
HanaBana
anonimna, molim te da mi se obavezno javis kad mognes!!!!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 22:41:13   
SailorMoon
Molim moderatore da izbrise post od vesele gdje ta citira anonimnu, jer dole pise "odgovor clanu xxxxx" To je moze izdati

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 22:42:21   
hatepsut
Ja cu svoje pisati pod nickom,voljela bi da niko nije dozivio ono sto ja jesam...na zalost...ko malena djevojcica gledala sam kako otac tuce majku,a brat i ja smo u kutu sjedili sklupcani i plakali jer nismo mogli nista uciniti.moja mama je sve trpila sto ona kaze rad nas,mada to nije opravdanje!kad smo porasli stali smo ispred nje tako da je zlostavljanje s njegove strane prestalo do unazad godinu dana.imala sam zestok sukob s "ocem" i ni po Bogu ni po narodu ne mogu i ne zelim da ga zovem otac jer to ne zasluzuje.kako je htio da udari mamu (bio je u alkoholiziranom stanju) ja sam stala ispred mame i mene je udario.nije bolio udarac,koliko saznanje da te "otac" udario.sreca pa muz nije bio tu inace ko zna sta bi se dogodilo.hvala Bogu ja imam zdravu i normalnu porodicu,normalan odnos s svojim muzem i razumijem kako se ti osjecas!
Nisam citala sve ne znam gdje zivis ali molim te ako mozes uzimi svoje djete i dodji kod mene pa neka dodje kod mene i onako sam bjesna na takve tipove!za dalje postupke nebi odgovarala.
Misli na svoje djete i na sebe !!!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 22:45:45   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sto se tog odlaska u hitnu tice..nije to toliko,malo se crveni nije strasno a pogotovo za hitnu..mislila sam otici onako prijaviti pa nek stoji prijava dok se ja nesto ne snadjem da odem..nemam rijeci..kao da se nekom drugom desava a ne meni..nazalost


draga ne možeš ga prijaviti i vratiti se opet njemu
Prijavi ga i napusti


ako izvadis ozljedni list njemu automatski ide prijava! kazem ti iz licnog iskustva!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 22:49:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image   ja sam veci pisala na predhodnoj temi o ovome. Nemam nista pametno rec sem , molim Boga da se izvuces da zivis mirno sa svojim djetom . Kakav je gad da mu ja nikad nebi dopustila da vidi djete eto takva sam .....
user posted image user posted image user posted image Bas mi je zao sto to obadvoje prolazite ,.....
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *