|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
21.4.2012 10:34:16   
hatepsut
Moj djecak je velik,no da podjelim s vama.kad smo uveli krutu hranu jeo je apsulutno sve i trudila sam se da jede raznovrsnu hranu.kad je malo porastao poceo je jedno po jedno da eliminise.meso apsulutno nikakvo ne jede,znali su me na plac natjerati kao "on folira" ja ga natjeram djete podje povracat.povrce mogu na prste jedne ruke da nabrojim koje jede,salatu apsulutno nikakvu.do duse on je dobar ,ima i previse kg. za svoje godine njegova osnovna hrana je sir,mlijeko i pavlaka.ja se sve nadam da ce poceti da jede jer i sama sam bila takva nisam volila nikakvo povrce sem krompira,niti jaja ,mlijeko i jos masu toga sto sam nekad kasnije pocela da jedem.inace vitamini u organiznu su ok,ks takodje.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
10.8.2012 22:25:25   
bejbibi
evo odsad smo na ovoj temi:)......u petak smo napunili godinu:).....sutra cemo pisat meni:)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
11.8.2012 11:28:05   
bejbibi
jutro i dan:))))....evo nas na temi da predamo izvjestaj....jutros smo doruckovali jaje sa pavlakom,jogurt i kriskica hljeba...mada je malo pojeo jer je dojio citavu noc pa nije bio gladan:)...i pred spavanje opet dojio......za rucak cemo supicu i rizu..za veceru cemo vidjet...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
12.8.2012 11:35:11   
bejbibi
dan zene....da vas pitam kad ste vi djeci poceli davat kravlje mlijeko i jel im se svidjalo,jel piju.....ja sam malo prije nego je napunio godinu dala al nesto bas ne voli...nece da pije nikako..a zelim da ga ucim da pije da ga to barem drzi jer slabo jede...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
31.8.2012 21:57:53   
Amyla
bejbibi, ni moj bebac nece da pije mlijeko,a ima 13 mjeseci, probala mu dati par dana, samo da vidim reakciju, jer mi jos dojimo ali on nece, pa ja ni ne forsiram, ostalo vecinu jede, s tim sto ni pavlaku ne voli user posted image ali zato sir i sve sirne namaze jede, hvala Bogu, povrce isto vecinu voli, osim brokula, za vocem je lud, sve voli user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
1.9.2012 11:34:04   
Alma_27
e ovako, sin ima 10. mjesecii pije AD mlijeko. sta mislite da nastavim sa AD mlijekom i kada navrsi godinu dana? stariji ima 2,5 godine pa bih i njemu davala AD umjesto kravljeg koje inace pije. to bi, znaci, buie doze prilagodjene njihovom uzrastu.

ima li AD mlijeko kakvog znacaja za djecu te dobi? da li ima vise hranjivih tvari user posted image

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
1.9.2012 11:46:49   
ninuska
Moja curica ima 11 mjeseci i mi smo na AD mlijeku. E, kad napuni godinu dana mislila poceti sa kravljim mlijekom, pa da vidimo hoce li prihvatiti. Obzirom da moja slabo jede slanu hranu osavila bih i AD jos koji mjesec dok se ne projedeuser posted image .
Vidjela sam da se ima kupiti i mlijeko u tetra paku bas za djecu sa nekim dodatnim vitaminima pa da pokusas sa tim.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
4.9.2013 22:36:59   
ajla86
pozz evo uskoro punimo godinu i kupim informacije u vezi obroka...
curica je na ad-u i zadnjih dana odbija ga,planiram uvesti kravlje mlijeko da pije pa me zanima dal da stavim nesqvik?
puru,griz,lino proizvide nebi pojela nema sanse.....pa je sporan dorucak i vecera....do sad su bili vocni mix +zitarice na meniju al bojim se da to prevazidzeno vise.....
koje cajeve smije poceti piti....tipa majcinu dusicu,hibiskus itd?
kad i kako med dati

hvala unaprijed

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
4.9.2013 22:37:20   
ajla86
pozz evo uskoro punimo godinu i kupim informacije u vezi obroka...
curica je na ad-u i zadnjih dana odbija ga,planiram uvesti kravlje mlijeko da pije pa me zanima dal da stavim nesqvik?
puru,griz,lino proizvide nebi pojela nema sanse.....pa je sporan dorucak i vecera....do sad su bili vocni mix +zitarice na meniju al bojim se da to prevazidzeno vise.....
koje cajeve smije poceti piti....tipa majcinu dusicu,hibiskus itd?
kad i kako med dati

hvala unaprijed

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
5.9.2013 9:15:03   
Lejla Ka
Ajla, ako planiraš uvesti kravlje mlijeko, prvo ga probaj u jelu, znači kao mliječnu kašicu, ili u supi. Nemoj dodavati zaslađene kakao proizvode, zašto bi? Dijete ako neće mlijeko piti kao samostalno, niti ne mora. Uvijek se mogu koristiti prerađevine od mlijeka, mladi sir, jogurt, mlijeko u kombinaciji sa hranom. A ono što je u mlijeku može se dati i iz drugih namirnica ako dijete potpuno odbija uzeti mlijeko. Kravlje mlijeko nije obaveza u ishrani. Da je vrijedna namirnica (ako nije tetrapak), jeste, ali ima i drugih stvari koje nose nutrijente koji su u mlijeku.
Zašto bi voćni mix+žitarice bili prevaziđeni? Ako dijete tako voli, zašto ne?
Da li ste probali griz napraviti pa mu dodati voće?, možeš probati raskuhati rižu na mlijeku pa dodati voće ili i povrće (u "slanoj" verijanti) za doručak i večeru.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
5.9.2013 11:37:53   
ajla86
jela je mljecne proizvode i uziva u njima.pa svi mi govore da mora piti mlijeko zamjenski za ad kao sto mi i govvore ko se moze najesti voca za dorucak,da treba da je nesto konkretno za djete koje je non stop u pokretu i nema mira......nisam pametna.jutros jela borovnice +jabuka+zobene pahuljice

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
5.9.2013 14:42:47   
Lulu_08
Lejla Ka pitanje u vezi s' ishranom djeteta od 14 mjeseci koje još uvijek doji, da li "gubi" nešto time što ne pije nikako kravlje mlijeko? Ona isto konzumira samo u kombinaciji sa kašicom od keksa (tipa plazma ili keksolino). Voćne jogurtiće voli, također i pudingiće, vrhnje za kuhanje u hrani kao i maslac u hrani, mladi sir u voćnim i povrtnim kašama itd.

Također me interesuje kako da prevaziđemo fazu prehranjivanja u sklopu miksanih kašica? Ona samostalno baš krutu hranu prihvata samo u obliku kifle, pitice, uštipaka i slično. Nikakvo svježe voće ne prihvata u komadićima, probano bezbroj puta, u svakoj miksanoj kombinaciji pojede apsolutno sve, isto važi i za povrće i meso.

Doji i dalje u toku noći xxx puta do jutra kada ja odlazim na posao, kada se vratim doji opet sigurno 4-5 puta do spavanja.

Konstrukcijom je duga ali sitne građe, imala je cca 10kg pa je uslijed stomačne viroze smršala 1kg tj ima 9kg, a oko 88cm je duga.

Šta da radim da joj povećam apetit i da je "pridobijem" da jede samostalno i hranu u komadićima?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
9.9.2013 13:19:52   
Lulu_08
Vjerovatno je prošlo neprimjećeno pa da citiram samu sebe:

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Lejla Ka pitanje u vezi s' ishranom djeteta od 14 mjeseci koje još uvijek doji, da li "gubi" nešto time što ne pije nikako kravlje mlijeko? Ona isto konzumira samo u kombinaciji sa kašicom od keksa (tipa plazma ili keksolino). Voćne jogurtiće voli, također i pudingiće, vrhnje za kuhanje u hrani kao i maslac u hrani, mladi sir u voćnim i povrtnim kašama itd.

Također me interesuje kako da prevaziđemo fazu prehranjivanja u sklopu miksanih kašica? Ona samostalno baš krutu hranu prihvata samo u obliku kifle, pitice, uštipaka i slično. Nikakvo svježe voće ne prihvata u komadićima, probano bezbroj puta, u svakoj miksanoj kombinaciji pojede apsolutno sve, isto važi i za povrće i meso.

Doji i dalje u toku noći xxx puta do jutra kada ja odlazim na posao, kada se vratim doji opet sigurno 4-5 puta do spavanja.

Konstrukcijom je duga ali sitne građe, imala je cca 10kg pa je uslijed stomačne viroze smršala 1kg tj ima 9kg, a oko 88cm je duga.

Šta da radim da joj povećam apetit i da je "pridobijem" da jede samostalno i hranu u komadićima?



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
9.9.2013 15:21:21   
megi
Lulu
ne znam hocu li ti sta pomoci
ali koliko znam cura ne gubi nista zato sto necemlijeko da pije
đkoliko vidim uzima dovoljno mlijecnih preradjevina
moja popije jednu dvije flasice a ostalo je sir, pavlaka, vajkrem i ostale dzidze


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
10.9.2013 7:36:13   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: megi

Lulu
ne znam hocu li ti sta pomoci
ali koliko znam cura ne gubi nista zato sto necemlijeko da pije
đkoliko vidim uzima dovoljno mlijecnih preradjevina
moja popije jednu dvije flasice a ostalo je sir, pavlaka, vajkrem i ostale dzidze



Hvala na odg.mila user posted image . Nekada me je strah obzirom da je onako i "teška" na hrani, izbirljiva, gadljiva, sklona odbijanju itd. Sreća voli voćne jogurtiće, jede keksolino sa nekih cca 150ml mlijeka nekada 1 a nekada 2x dnevno, i ubacujem joj u hranu.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
29.10.2013 9:38:21   
Misty_mama
Nekad davno je jedan kolega mojoj mami rekao kako dječacima do određene dobi, ne mogu se sjetiti koje, ne treba davati pileću jetru, jer sadrži neke ženske hormone... Tad je moj A. bio još mali, pa nisam ni obraćala pažnju na to. Međutim, u zadnje vrijeme u mesnici nađem jako lijepu i svježu jetru, i žao mi da mu je ne dam, ali uvijek mi naumpadne to gore pomenuto, i uvijek kažem, hajde, provjeriću malo, pa onda.. I uvijek zaboravim.. Jutros malo googlala, ali ne naiđoh ništa konkretno, pa da vidim zna li iko nešto više o tome... user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
29.10.2013 10:10:22   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: megi

Lulu
ne znam hocu li ti sta pomoci
ali koliko znam cura ne gubi nista zato sto necemlijeko da pije
đkoliko vidim uzima dovoljno mlijecnih preradjevina
moja popije jednu dvije flasice a ostalo je sir, pavlaka, vajkrem i ostale dzidze



Hvala na odg.mila user posted image . Nekada me je strah obzirom da je onako i "teška" na hrani, izbirljiva, gadljiva, sklona odbijanju itd. Sreća voli voćne jogurtiće, jede keksolino sa nekih cca 150ml mlijeka nekada 1 a nekada 2x dnevno, i ubacujem joj u hranu.


Ne upisah ovdje da je moja mala curica pravo super počela da jede od kako ide u vrtić sve je super za sada hB.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
2.11.2014 12:30:59   
ena0002
Malo da podignem ovu temu user posted image ...mame sta vam djeca jedu i kakav je raspored obroka...mozda i podjelimo neki receptic user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
2.11.2014 12:32:52   
ena0002
Moj djecak kako smo prestali dojiti nece da pije mlijeko ali ga pojede sa keksolinom ili cokolinom iako nisam ljubitelj tih lina...nekad mu zamutim i zitarice...to je ujutro i navecer....a izmedju imamo jos dorucak, rucak uzinu i veceru....nekad nemamo ideju sta praviti za dorucak i veceru pa imam osjecaj da se vrtimo u krug user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
2.11.2014 12:41:31   
vjestica
ja sma svom dečku nakon godine počela davati skoro sve što i mi jedemo (po mogućnosti bez vegete ili manje slano) osim alergena
dečko još sisa, ali ni njemu,a ni curi nakon prestanka dojenja nisam insistirala na kravljem mlijeku

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
2.11.2014 12:47:34   
ena0002
I mi lagano uvodimo sto i mi jedemo...samo pred kraj kuhanja njemu odvojim a nama jos dosolim ili stavim zacina. Mi smo prestali dojiti pa nekako mi najjednostavnije da mu ujutro i navecer dam mlijeko...on nece da ga pije ali pojede hapu user posted image . A hoce jogurt i npr kad skuham proso ili rizu na mlijeku i to pojede...u sustini mi nije frka sto nece da pije mlijeko vec mi je veca frka sto mu dajem ta lina.....nemam zaista ideju sta bi mu mogla ponuditi ujuto kad se probudi ili navecer pred spavanje ....

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
2.11.2014 14:49:51   
Medić*
IZVORNA PORUKA: ena0002

I mi lagano uvodimo sto i mi jedemo...samo pred kraj kuhanja njemu odvojim a nama jos dosolim ili stavim zacina. Mi smo prestali dojiti pa nekako mi najjednostavnije da mu ujutro i navecer dam mlijeko...on nece da ga pije ali pojede hapu user posted image . A hoce jogurt i npr kad skuham proso ili rizu na mlijeku i to pojede...u sustini mi nije frka sto nece da pije mlijeko vec mi je veca frka sto mu dajem ta lina.....nemam zaista ideju sta bi mu mogla ponuditi ujuto kad se probudi ili navecer pred spavanje ....


Mi nikada Lina ne jedemo, par puta sam probala dati, nema sanse. Nece. Ni braco nije htio.
Za dorucak uglavnom jaja, hljeb i abc sir, pavlaka, cvrsti jogurt, uglavnom uz hjeb. Poparica, pura sa jogurtom. Banana i plazma keks. Palacinci, przenice.
Za rucak jede sto i mi.
Uzine vocne.
Vecera ono sto jede i za dorucak, vrtimo uglavnom. Uljevaci razni, nekad banana samo, zavisi kako je rucala i uzinala :)
Nije jednolicno i fino jede.
Voli najvise spinat i paradajz user posted image
Voli tjesteninu.
Uglavnom kada je gladna sve prolazi.
Mlijeka pije 4 flasice od 150-200 ml. Po noci ne jede, nekad ako se probudi pa nece zaspati onda gucne vode malo ili 5o ml mlekica.
Od tecnosti samo vodu i mlijeko, sokove nikakve, caj takodjer ne voli.

< Poruku je uredio medic slatki -- 2.11.2014 14:56:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
2.11.2014 19:46:49   
ena0002
Vidis uljevaci mi nisu pali na pamet user posted image ..doduse tvoja curica je malo starija....ali bih ja svom to mogla izgnjeciti sa jogurtom user posted image .
I ja skroz slabo dajem sokove.....radije napravim kompot ili iscjedim mrkvu, jabuku, cveklu...a ponekad napravimo i caj.
Je li pratite koliko puta sedmicno dajete jaje ili meso...ili se nakon godine to bas puno i ne gleda.
Mi smo danas imali slj meni user posted image
-odmah nakon budjenja mlijeko sa zitaricama i medom
-dorucak topu
-rucak sarmu....koju je zalio jogurtom...jogurt nam ide uz sve user posted image
-uzinu voce
-veceru supu
-i pred spavanje ce opet biti mlijeko sa nekim linom
Sutrasnji meni jos uvijek smisljam user posted image
I mi po noci eventualno poipijemo malo vode

< Poruku je uredio ena0002 -- 2.11.2014 19:47:30 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
2.11.2014 20:02:24   
mimi_2in1
moja mrvica klopa sve sto i mi uglavnom, samo sve je haman neslano, vegetu smo izbacili skroz..

evo primjeri menija:

oko 6, 6 i 30 pojede flasicu AD

ujutro ide jaje ( kajgana, cimbur, kuhano itd) uglavnom, ili zitarice sa jogurtom, ili mazemo putera i dzema sa mlijekom..i tako

onda ide malo spavanje, kad ustane mladi sir sa pavlakom i hljebom, ili palenta, nesto tako lagano...
onda oko podne dobije miks voca sa jogurtom i keksom. to blendam i to pojede kao kasicu.

onda ide spavanje, kada zaspe pojede AD 150-200

rucak jede sto bude taj dan.

i veceri jede hipp hapu za laku noc, neki od lina, ili one 3corn zitarice,

izmedju obicno dobije plazmu da gricka, ili klpa grozdjice i brusnice, mix joj napravim i dam.. i tako.

AD pojede jos i kada krene spavati opet oko 200.

no caka je sto se ona jos budi nocu i ttrazi da jede. tako jede oko 23, pa u 03

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Ishrana djeteta od navršenih godinu dana.
3.11.2014 11:55:55   
ena0002
Mimi je li ona tebi sama grize te kriske sa puterom i dzemom ili joj ti dajes komadice....moj nece nista iz ruke da mi jede....kad mu umocim hljeb u topu prvi zalogaj otvori usta i onda vise nece....nece da jede tako te komadice hljeba sa necim....a iz kasike pojede ali taj hljeb moram malo namociti npr u topu pa da se razmrvi.
A kako joj dajes te grozdjice i brusnice....je li onako u ruku pa da jede.
Ja svog bas nisam naucila tako na te stvari...sve me strah da se ne zagrcne....a variva mu ne miksam vec usitnim sa onim kinom za pire krompir i to pojede tako bez problema

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *