|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju kafu volite?
14.8.2008 17:37:05   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: nesanica

Ni jednu kafu ne pije, ima li jos takvihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hej ne do Bog da još piješ, kako li bi ti onda bio nick?user posted image user posted image user posted image



hehehe, e Shee od srca si me nasmijala  user posted image   user posted image



_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koju kafu volite?
14.8.2008 18:10:14   
nikka
Nessica svaka 3-4 sata,imam svoju šolju pored kuhala i neperem je cijeli dan, samo šeta po kući zamnom,jer rijetko da sjedim kad pijem kavu.
Kava je meni potreba i kad osjetim da mi fali samo zalijem u šolju,inaće pijem od Jacobsa cronat gold.
Kući nikoga nezovem kad imam vremena draže mi je pozvati nekoga van na kavu,nevolim te sjedaljke sa litrom kave i kutijom cigareta meni je to bezveze.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koju kafu volite?
14.8.2008 18:15:26   
Amela V.
Nikad nisam pila puno kafe, jedna-dvije dnevno (bosanske) dok nisam otisla u Italiju.
Tamo sam se "navukla" na njohov esspresso, pogotovo ujutro za dorucak i poslije rucka je bilo obavezno.
Od kako sam zatrudnila, nemam ama bas nikakvu zelju ni volju za kafom, tako da ponekad popijem nes kafu (3u1) ali i to je bas rijetko

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koju kafu volite?
14.8.2008 23:07:29   
stella
U zadnje vrijeme volim najvise nes clasik,pa onda dolazi espreso i onda turska.Kad pijem nes i espreso, obavezno sa mlijekom, a tursku samo crnu.Veoma rijetko,turska sa mlijekom.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koju kafu volite?
15.8.2008 10:15:01   
orhideja
Ja pijem kavu iz aparata 2,3 4 na dan sa mlijekom ali bez secera(ja i caj pijem bez secera).Inace obozavam kavu mogla bi ju piti svaki sat.

_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koju kafu volite?
15.8.2008 10:23:32   
Di
Uzimam Jacobs Monarch kafu i sebi pravim kapucino sa mlijekom. Kafu pijem 3 puta na dan, ma mozda bi je pila i vise da mogu pusitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koju kafu volite?
16.8.2008 21:34:30   
Blue rose RR
Sirovi Minas, pa lijepo kući u tepsiji preberem i popržim, i onda kada je onako još vruću sameljem u mlinu.
Mmmmmm, prelijep okus.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koju kafu volite?
17.8.2008 15:44:15   
neki
Meni je najbitnije da popijem kafu ujutro cim oci otvorim,turska ili nes nebitno,a onda je ne moram citav dan vise popitiuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 12:25:06   
Mara
Espresso na uranku , samo sa 1 šećerom a kasnije opalim po nessu. obočno je to Nescaffe Gold ima mi pravi neki fini okus, sa svekrvom pijem filterušu, a ako MM hoće kavu  doma onda je to Mocca , ona mala talijanska  spravica dole voda pa kavu u filter i da provre pa kava gore, fora mi je i ta totalno. Samo što ja volim da ima malo kajmaka user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 12:31:03   
budućamama
IZVORNA PORUKA: maryam amina

Sirovi Minas, pa lijepo kući u tepsiji preberem i popržim, i onda kada je onako još vruću sameljem u mlinu.
Mmmmmm, prelijep okus.


Ukus je nezamjenjiv, ali ti moram priznati da si prava vrijednicauser posted image user posted image user posted image
Već dugo godina nisam vidjela nikoga da prži kafu kući... Svaka častuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 12:55:38   
Crvena
Ja kafu pijem radi drustva, a ne zbog same kafe. Ne volim piti kafu sama.user posted image Znate kako je moje drage zenice uz kafu ide i lagani tracuser posted image user posted image user posted image

_______________________
PRINC 30.8.2005.
PRINCEZA 30.6.2008.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 12:59:24   
maslačak82
Samo homemade kava za ujutro, MM ne voli pa sam navikla da ju sama pijem, onda sa njim u kafiću popijem onu s mlijekom, a sve ostale kave ne mogu da smislim sve mi rijetko pa iziđe iz mene prije nego uđe, oprostite..

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 13:15:12   
Mara
Opraštamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 13:27:01   
Anoniman
nit je nesto pretjerano pijem... a nit volim, sto ne znam user posted image
zna se desit da prodje 10 dana a da nisam popila ni fildzan...
vise je pijem radi fazona, ono kad gosti dodju pa s njima, bilo bi glupo da njima serviram a sebi ne...
a vec kad pijem, pijem bosansku, sveki sad kad je dolazila donijela nam dosta... user posted image

(odgovor članu Mara)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 13:30:24   
camm
IZVORNA PORUKA: haida

Ma nema bolje kafe od naše bosanske odn. turske kafe.....
Ni jedna te ne može razbuditi ko ova niti ima takav ukus kada se napravi....
Ponekad popijen Ness ili neki kapućino ali to mi je "onako usput" ne može me razbuditi i bude mi ko čaj...nema one jačine....




potpisuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 13:31:43   
Amelaa RR
Ujutro cim dodem na posao dva espressa i u toku dana bude ih jedno 4-5..kuci kad dodem nasa kafa....naravno vispak crveno pakovanje..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 13:37:10   
Romali
U kući samo turska kafa, nekako mi najukusnija i ništa drugo me ne razbudi tako dobro. Iako volim i kupujem domaće proizvode, u zadnje vrijeme mi najbolje paše Franck-ova. user posted image  

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 13:37:12   
majki
Volim samo bosansku kafu, malo jaču. Najčešće Don kafu, nekada Prima. Sve ostale pijem reda radi i najčešće ih naručim a nepopijem. To je ustvari stvar navike i onoga kako smo u kući naučili.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koju kafu volite?
2.9.2008 14:05:37   
mamyca
Brazil kafa mi je najbolja,nju vecinom pijem kad sam kuci i samo me ona baas razbudi,a volim i expresso.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koju kafu volite?
9.9.2008 13:49:50   
batterfly
Ja sam se trudila da se "navucem"na tursku kafu,ali mi nije usplelo i ispocetka,kad sam se tek udala,pila sam je sa gostima ili u gostima,cisto radi reda,jer me bili stid odbiti,ali kad se "mlada"malo udomacila,bila je druga prica...
Nazalost,turska kafa mi nikako ne sjeda,za ljutu muku je popijem(pola kafe,pola mlijeka,i ti samo kad odem "na zalost")

Ali ima za mene jedna jedina i ne zamjenjiva je........NESCAFE 3u1!!!!!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koju kafu volite?
9.9.2008 13:51:49   
maslačak82
Mishka mene "potjera"  od te kave, po meni u nju može i kruha malo pa eto doručak, MM je isto kao ti samo 3u1 user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koju kafu volite?
9.9.2008 13:55:14   
tweety
Kad sam sama kod kuće pijem Nescafe,kad je MM ujutro tu onda tursku (Brazil kafa) a kad nisam kući onda espresso sa mlijekom. user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koju kafu volite?
9.9.2008 14:04:06   
lamka
svako jutro se napravi dzezva turske i ne bih mogla bez nje
volim i espresso i nescafe ali nista bez turske
sad koristim grand ali mi je najbolja ritterova ali mi je tesko naciuser posted image


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koju kafu volite?
11.9.2008 11:31:39   
Vedica
do nedavno mogla sam piti ogromne kolicine kafe...otkako sam se pocela truditi za bebu smanjila sam skroz
ujutro volim popiti tursku, crnu (najcesce u veliku solju jer se ujedno spremam za posao), a kada sam vani uglavnom pijem nes ili produzenu s mlijekom.


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koju kafu volite?
11.9.2008 16:48:33   
zvončica
Ja i MM pijemo nes kafu, a kad sam sama onda 3u1 Jacobs. Jedino kod mame pijem tursku, a ona kupuje Gaviota kafu sa ukusom čokolade(ljubičasta kesa) i mogu vam reći da nije lošauser posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *