|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PAPUČARI ili...?
16.7.2009 20:14:23   
ivanak
pokušala sam ja njega stisnuti, ali nekako mi teško padne na srce pa ne mogu.
Najrađe bi ga nekad opalila nogom u guzicu user posted image kako mi zna to tako ponašanje poći na nerve.
Nije meni do izlazaka, nego jednostavno zelim da se više aktivira.
Znao mi je u braku napraviti djete i još mi govori da ćemo za par mjeseci praviti drugo djete, a ne može pomoći.
Poludim nekada

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: PAPUČARI ili...?
16.7.2009 20:18:04   
delly
a razumijem te kako ti je . ali znam da ti je tesko ali mi smo zene s slabijim srcem tj nemozemo gledati kako oni to rade pa se smeksamo pa neka mi cemo..e tad trebas stisnuti zube i sutati ... porazgovaraj sa njime malo o tome ,nemoj se dati, pa kako ce ti biti s dvoje djece pa nisi ti robot user posted image .. mora ti pomoci user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: PAPUČARI ili...?
16.7.2009 20:45:37   
ivanak
Kad pođem nešto da rečem, onda ja gnjavim i tako.
Valjda će biti dobro.
Skonta će jednog dana.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: PAPUČARI ili...?
28.9.2009 10:49:35   
Hocu bebu
ma blago onima koji imaju tako fine muzeve koji im pomazu i ne dijele moje tvoje...Ja muku mucim sa onim mojim. Iole se nesto promijenilo, al slabo...Ma ne pravdam ja njega, nije on zlatan, al zaista krivim onu njegovu majku. Tako ga je naucila ''sine hoces ovo, sine hoces ono...sklanjala je citav zivot za njim, cistila za njim jer ga voli...i meni natovarila na vrat sada sve, sve njegove mahane...Jos poludim kad mi rekne ah vidices, imaces i ti dijete pa ces vidit kako se voli...Ma dodje mi da eksplodiram.I neki dan mi eto rece, ma majke mi koda namjerno spoca, kako njen muz, svekar, je li, skloni za sobom.Reko bogami sin ti nista ne sklanja za sobom.Ah reci mu, ma reko to si ti trebala odgojit, ne mogu ga ja preodgajat sad...Al izgleda da cu morat. Ali to stvarno nije jednostavno, iako on kad nesto uradi, stvarno uradi od srca jer vidi da se ja slomi, pa je na njemu eto izbacivanje smeca, i ma majko moja nista vise! Ode nekad u tgovinu i to je to.Kad mu reknem da sklanja , to uradi nekad ili ponekad.Ne zna ni kafu skuhat osim one iz automata, usisa mi pauka sa zida...Tuzno, ali istinito...
Eto sad sam tako nekako bijesna, nekad mi dodje da ostavim sve da nista ne radim! Divim se brakovima di muz pomaze kuha cisti, ali drugi ne mogu razumijeti kako je tesko promijeniti vec odraslog tvrdoglavog Bosanca koji sve okrene na salu i jos te nasmije, pa zaboravis i opet isto...Sta da radim?
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: PAPUČARI ili...?
11.5.2010 0:40:42   
malena sharena
Dok nismo dobili bebu moj je znao dici cijelu kucu i generalno je srediti. Cak je za Bajram pravio kolace, pa ga ja molila da ih ne pravi jer to nije normalno user posted image  . Majko mila,koliko se promijenio, ko da su mi muuza oteli vanzemaljci. Garantujem da nijedna zena ne bi bolje od njega ocistila kucu, ma bio je bolesno pedantan. Eh, i sad je bolesno pedantan, samo preko mojih ledja.


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 7:31:53   
Miau
Kod nas kucanske poslove radim ja. Mm hoce sve napravit, ali tek kad mu kao malom djetetu kazem napravi to i to i to. Kad cisti ja idem za njim i popravljam. user posted image Al to je moj problem, ja sam malo prepedantna. A najvise volim kad mi kuha! E tu se ne mjesam, fino cekam da zgotovi, servira i onda se ja umjesam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 8:13:54   
Anoniman
Ja hvala Bogu nemam problema, mm hoce mi pomoc sve gdje god treba. Ali moram vam ovo reci

Setamo mi neki dan po carsiji, i on vozi kolica, kad ide jedan njegov poznanik, kaze njemu:" Hajde bolan sto sudje peres, sto rucak pravis,...ali tamo te niko ne vidi...ali sto 'vako da te sav svijet vidi."
Eto da znate, ako vam mm gura kolica sa SVOJIM djetetom, moze ispast veliki papucar.

Meni je to bas bilo bzze, rekla sam mu samo pa svoju djecu vozi!!!

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:24:49   
koka i po
Setamo mi neki dan po carsiji, i on vozi kolica, kad ide jedan njegov poznanik, kaze njemu:" Hajde bolan sto sudje peres, sto rucak pravis,...ali tamo te niko ne vidi...ali sto 'vako da te sav svijet vidi."
Eto da znate, ako vam mm gura kolica sa SVOJIM djetetom, moze ispast veliki papucar.



Izvini na izrazu, neka se niko ne nađe uvrijeđen ali ovako razmiš+ljaju samo seljaci od ljudi i ortodoksni egoisti.A mogu se kladiti da je ta osoba svojoj ženi ista kao i tvoj muž samo hoće da ispadne džek pred rajom.Ma boli te briga šta ko priča bitno je da je vama lijepo i da se slažete a snobove ostavite po strani.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:36:34   
Anoniman
.

< Poruku je uredio dadada -- 2.6.2010 14:37:29 >

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:38:18   
koka i po
user posted image user posted image user posted image user posted image moj bi prije crko nego obukao majicu sa ovakvim natpisomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:39:07   
Anoniman
kraljeviuser posted image http://dnevnik.hr/sport/navijaci/foto-navijaci-koji-znaju-kome-zahvaliti.html

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:41:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

user posted image user posted image user posted image user posted image moj bi prije crko nego obukao majicu sa ovakvim natpisomuser posted image user posted image user posted image
ma hajde natpis jos i nekakouser posted image nego su oni i slike zena staviliuser posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:43:23   
koka i po
Nek se zna ko je gazda u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image frajeri

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:44:31   
koka i po
Nek se zna ko je gazda u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image frajeri

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:45:05   
sara.at
pa ovako moj se odselio od svjih orditelja vec sa 18-st godina a posto i nije u nekim perfektnim odnosima sa svojom mamicom nije mu mogla dolaziti i cistiti i pratiuser posted image  tako da je sve sam obavljao nedeljom je uvijek generalno kucu ocistio od prebrisavanje kuhinje pa nadalje e onda sam ja dosla i nastupio je haus on bi sve da uradi a i ja bi i onda smo sa vremenom razvili da vikendom smo u hodanju nema ciscenja a preko sedmice ja ocistim sve a on usisa il obrise pod,tako da je moj mm jednom rijecju jedan od rijetkih koji se razumiju i u pranje sudja,vesa,peglanja,jesti pravljenja,usisavanja pa cak i svoje carape uredno baci u korpu i ako vidi da ima puno vesa on ujutro ubaci da se opere i onda mene zove da izvadim iz masine user posted image  
zato nedo Bog da mog otmu vanzemaljci demolirala bi cjeli svemir user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:46:50   
koka i po
Bogami sara čuvaj ga dobro.On je jedan od "rijetkih"user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:46:57   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Maida*

Ja hvala Bogu nemam problema, mm hoce mi pomoc sve gdje god treba. Ali moram vam ovo reci

Setamo mi neki dan po carsiji, i on vozi kolica, kad ide jedan njegov poznanik, kaze njemu:" Hajde bolan sto sudje peres, sto rucak pravis,...ali tamo te niko ne vidi...ali sto 'vako da te sav svijet vidi."
Eto da znate, ako vam mm gura kolica sa SVOJIM djetetom, moze ispast veliki papucar.

Meni je to bas bilo bzze, rekla sam mu samo pa svoju djecu vozi!!!


Meni je skroz cudno da u danasnjem vaktu naidjem na ovakvo razmisljanje.Ljudi moji,da operes vlastito dijete,da ga nahranis,da ga vozas u kolicima,nosis u korpi,nosiljci i sl...a musko si,tj,otac...bivas papucar...NO COMMENT!
Znam da je u onaj vakat bilo sramota(sto je jaaaaaako tuzno) da otac i uzme vlastito dijete u narucje,ali danas...
Sasvim je pozeljno da muskarac bude aktivan u svojoj porodici,cak sta vise,imaju predaje da je najbolji medju ljudima onaj koji je najbolji prema svojoj zeni i porodici,dakle,aktivno ucestvuje u svemu sto se tice porodice,i ko god razmislja drugacije,nezreo je covjek koji ne zna da je dobro odgojena i uredjena porodica temelj zdravog drustva.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:51:52   
mama2009
ja stvarno ne vidim razlog zasto bi se zvao papucar, ako mi pomaze.....pa brate ne radi on to MENI, nego nama......moj muz je cak i pretjerano pedantan.....

on sve radi od ubacivanja sudja u masinu, slaganja u visece, usisavanje, prasina, ukljuciti masinu za ves, kad nam dodju gosti on pravi kafu jer on zaista pravi bolje od mene ness kafu.....u rijetkim trenutcima za one koji ne piju ness ja pravim "domacu cumurusu"

presvuce bebu, nahrani je, zajedno je kupamo,

ne zna da pegla to mu je mana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

salu na stranu doslo je vrijeme da je zena zaposlena kao i muskarac, te da trebaju jedno drugome pomogati u svim poslovima......ne sjedim ja po cijeli dan na dupetu i plus da zanovijetam

mi to zajedno radimo i ne zalimo se

a primitivci kao iz Maidinog primjera ni ne zasluzuju zenu


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 14:57:21   
sara.at
IZVORNA PORUKA: koka i po

Bogami sara čuvaj ga dobro.On je jedan od "rijetkih"user posted image


ma koko ni za milion ga nebi dala nema toga da nisam rekla "de" da on kaze pa mozes ti sama a ne sve on oce i sve moze i ima vremena.... i nema jesti da sam napravila da smo jeli a da je on ustao sa stola dok ja nisam zavrsila i da mi nije rekao "hvala,bas je bilo dobro il sl" sad u zadnje vrijeme primjetio da nemogu da se sagnem pa on potrpa nabrzinu sude u masinu, kad se dvoje vole onda i pomazu jedno drugo bar ja tako mislim user posted image
a sto se tice ovog sa maice to njemu nebi bio problem za njega rijec papucar ne postoji,imaju samo ljudi bezobrezni koji misle da umijesto mamice dobivaju zenu user posted image .....
a ovaj sto misli da je sramota svoje djete gurati u kolicima za njega nemam komentar mislim nemam pozitivan njega bi rado pljunula user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:00:21   
Lejla Ka
Ma papučari nego šta!
Ko je vidio da muškarac treba da pomogne ženi?
Ko je vidio da muškarac treba bebi da presvlači pelene, da pomogne kod kupanja, obuće odječu?
Ko je vidio da muškarac treba da odvede dijete ljekaru ili svako jutro u vrtić?
Ko je vidio da muškarac treba da vozi kolica ili ponese dijete ulicom, ma ko je još vidio da muškarac u opće treba da ide ulicom sa ženom i djecom?
Ko je vidio da muškarac leži na krevetu sa bebom i da se smješkaju jedno drugom?
Ko je vidio da muškarac treba sa sinom u krilu da isparkirava auto iz garaže?
Ko je vidio da muškarac ljulja kčerku na ljuljački?
...
Za šta nam ono tačno trebaju muškarci user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:03:10   
koka i po
Ne razumijem tvoj post.Il se zezaš il stvarno tako misliš?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:05:41   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ma papučari nego šta!
Ko je vidio da muškarac treba da pomogne ženi?
Ko je vidio da muškarac treba bebi da presvlači pelene, da pomogne kod kupanja, obuće odječu?
Ko je vidio da muškarac treba da odvede dijete ljekaru ili svako jutro u vrtić?
Ko je vidio da muškarac treba da vozi kolica ili ponese dijete ulicom, ma ko je još vidio da muškarac u opće treba da ide ulicom sa ženom i djecom?
Ko je vidio da muškarac leži na krevetu sa bebom i da se smješkaju jedno drugom?
Ko je vidio da muškarac treba sa sinom u krilu da isparkirava auto iz garaže?
Ko je vidio da muškarac ljulja kčerku na ljuljački?
...
Za šta nam ono tačno trebaju muškarci user posted image



e koji ce mi kuruser posted image c onda,da ga stavim u vetrinu za ukras i uzmem samo da izmjenimo tjelasne tecnosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:07:25   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: koka i po

Ne razumijem tvoj post.Il se zezaš il stvarno tako misliš?user posted image user posted image user posted image

user posted image Zezam se totalno! Udata sam za jednog ortodoksnog P, Bog mu lijepo zdravlje dao, baš sam mu jutros kupila jedan poklončić da ga obradujem user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:11:40   
koka i po
Blago tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: PAPUČARI ili...?
2.6.2010 15:15:53   
Hannica
Mom muzu bi trebali  dodijelit nagradu "Zlatna papuca 2009" user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *