|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Religiozno - noć želja
27.9.2008 18:50:57   
camm
vidim da niko nista ne spominje u vezi 27 noci ramazana LEJLETUL KADR

eh ja sam se sinoc isplakala citala sam i ucila  i dragom ALLAHU se molila

toliko mi je bilo tesko kada sam vidjela sta dragi ALLAH od nas trazi i sta nam daje

a kako mi njemu vracamo to.

Hvala ti dragi Boze sto si nam podario zivot srecu jer da nije tebe ni nas nebi bilo.

nikad ti necu moci  vratiti koliko ti nama dajes i ja sam ti puno zahvalana.




_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Religiozno - noć želja
27.9.2008 20:13:56   
iva1974
meni je frendica rekla da je 27 noć Ramazana , noć zelja ,LEJLETU-L KADR 
...iako nisam Muslimanka ipak sam pozeljela zelju jer ionako Bog,Allah..kako ga tko zove je jedan 

< Poruku je uredio iva1974 -- 27.9.2008 20:17:55 >


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Religiozno - noć želja
27.9.2008 20:51:38   
Anoniman
 danas sam gledala slike od sinoc ispred Begove dzamije kako narod se moli, klanja i trazi oprost od svog Gospodara.. i onda se posteno isplakala... ovdje toga nema, zene ne idu u dzamiju i sve se obiljezava unutar porodice...
all to nije bio razlog da ja ne zamolim Allaha dz.s. za zdravlje, srecu i nafaku u zivotu svojoj porodici user posted image

Iva... svaka cast user posted image user posted image nadam se da ce ti se zelja ostvaritiuser posted image



(odgovor članu iva1974)
  Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *