|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stolarija plasticna ili drvena
7.6.2012 13:57:36   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: henna ze

ma hanady..i mi smo platili urnebes cijenu prozora..sa tri izo stakla...imam jedan veliki prozor i on je koštao 3000 KM..izolacija..stiropor plus rofix, sa vanjske strane stiropor plus fasada...ali u zenici je grijanje jako jako slabo..da imamo grijanje kako treba ovo ništa ne bi bilo...


mozda je i ovo jedan od glavnih razloga,mi imamo svoje grijanje


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Stolarija plasticna ili drvena
7.6.2012 15:22:47   
lila25

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ja ne znam kako drvo dise ?Jos kad ga prefarbamo ? Kod mene nema vlage,do duse mozda je i do fasade.Otvorim prozore ujutro i u po zime,tako sam radila i s drvenim.Opet kazem imala sam i jedne i druge i pvc mi se pokazala mnogo bolja,imaju pri dnu oni "cepovi" njih otvoris i udje zraka.Cak sam skinula i nova drvena vrata ubacila pvc.

Kakvi cepovi ja to nisam skuzila kod nas gdje se nalaze tacno jeli kod svih PVC ima to. KOd nas je PVC Trocalova ja prezadovoljna u svim segmentima cistoca urednost.jest da je bila skuplja od sve ostale,samo Kontinental drveni prozori nam je dao skuplju ponudu.Nikad mi se nije stvorila nikakva vlaga.A vidjela sam kod kolegice mora staviti peskir ispod prozora koliko joj je curilo niz zid to je vjerovatno do kvaliteta do izolacije.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Stolarija plasticna ili drvena
11.3.2013 10:08:10   
mayra
Da li je neko imao iskustva sa firmama Elox ili Sarix sa postavljanjem PVC stolarije?
Dobili smo od njih priblizne ponude u cijenama, pa bih htjela da vidim da li je neekom od Vas radila neka od tih firmi?

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Stolarija plasticna ili drvena
1.4.2013 21:03:14   
minie
IZVORNA PORUKA: mayra

Da li je neko imao iskustva sa firmama Elox ili Sarix sa postavljanjem PVC stolarije?
Dobili smo od njih priblizne ponude u cijenama, pa bih htjela da vidim da li je neekom od Vas radila neka od tih firmi?


I nama ce trebati uskoro stolarija (za cijelu novu kucu, oko 30 komada prozora i vrata, potrala, garazna rolo i svasta nesto) pa me zanima jesi li se odlucila koju ces. Nas jedan komsija, inace dobrostojeci, je stavio svu stolariju iz Sarixa i prezadovoljan je. Jesi li dobila klasicnu ponudu (sve dimenzije koje imaju) ili samo za ono sto tebi treba? Daju li kakav gotovinski popust user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Stolarija plasticna ili drvena
25.2.2014 8:46:55   
Lavić
Da malo "podignemo" temu.... Sad će početak građevinske sezone user posted image
Trebaju mi one sigurnosne bravice za prozore i balkonska vrata, zbog sigurnosti djeteta.
Da li je neko ugrađivao, koja firma, cijena, kako funkcioniše?...
Unaprijed se zahvaljujem user posted image

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Stolarija plasticna ili drvena
6.5.2014 8:53:14   
broj1
PVC stolarija REHAU je ekstra kvalitete,
nevjerovatna toplotna i zvucna izolacija,necete pogrijesiti!
IZVORNA PORUKA: Najdraza mama

Neznam jeli tema na pravom mjestu'?Mene konkretno zanima jeli neko skoro kupovao s,mjenjao stolariju?Koja je po vasem misljenju bolja drvena ,plasticna?Sad sam u toj fazi kad mi to treba i molim vas za pomoc....


(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Stolarija plasticna ili drvena
8.10.2014 12:05:03   
Idina mama
Danas se prave prozori i vrata sve bolje i bolje, da ne propustaju zrak. Pri tome se misli na to da hladan zrak ne ulazi zimi i da se smanji potrosnja energije.

Plasticni prozori i vrata su mozda malo vise nepropusni od drveta. Zbog toga se stavra malo vise vlage jer nema onog "skrivenog" zracenja kroz porozno drvo.

Ako kuca nije dobro toplotno izolovana, na hladnim zidovima ce se kondenzovati para i eto vam vlage.

Plasticne prozore i vrata treba ugradjivati samo ako vam je kuca/stan dobro toplotno izolovani.

U Njemackoj gotovo da ne postoje vise drvani prozori i vanjska vrata. Samo masivna plastika.
Mi napravili kucu nedavno. Izolacije najbolja moguca, zidovi nam debeli pola metra: debela puna cigla-staklena vuna-fasadna puna cigla. Plasticni prozori, sa tri stakla. Ugradili smo ventilaciju i ne moramo da otvaramo (topli zrak koji izlazi iz kuce, grije onaj koji ulazi, pa se kuca ne hladi i to cudo je u podrumu, treba imati prostora i para...), pa ni traga vlazi.

(odgovor članu broj1)
Neposredna veza do poruke: 107
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *