|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 11:10:51   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: aazra

ne znam jesam li čula da je ijedna zena to prebolovala...


Jesam ja pa i moja sestra user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 11:30:16   
sssenci
ja nisam cula za zene,evo do sad...uglavnom mm je dr.rekao da su skroz male sanse da ima djecu jer je bio jako bolestan narocito testisi,a na njegovog mladjeg brata su presli zausnjaci sa njega i njmu su samo vrat bili zauzeli tako da za njega nema opasnosti,

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 11:34:38   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: sssenci

ja nisam cula za zene,evo do sad...uglavnom mm je dr.rekao da su skroz male sanse da ima djecu jer je bio jako bolestan narocito testisi,a na njegovog mladjeg brata su presli zausnjaci sa njega i njmu su samo vrat bili zauzeli tako da za njega nema opasnosti,

Jasno mi je da doktor kaze tako, ali on ne moze to da tvrdi bez nalaz...tako da opet ostaje nada i ako nalaz bude lose da se popravi....ima nas svakakvih na temama sa raznim dijagnozama muske neplodnosti, bitno je samo da nema odustajanja ama bas nikad....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu sssenci)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 11:39:16   
sssenci
ja ne odustajem uopce,on je vec odustao i ne zeli ici na preglede jer kako kaze tad je sve radio preglede i ne zeli opet,jer mu je jasno receno 99,9% da nece,i kaze ako nebude moglo da ce mo radije usvojiti nego iscekivati svaki mjesec tako da ja nemam pojma sta bi i kako a oboje zelimo bebu jos jednu cim prije......ali opet kako god bude

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 11:43:50   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: sssenci

ja ne odustajem uopce,on je vec odustao i ne zeli ici na preglede jer kako kaze tad je sve radio preglede i ne zeli opet,jer mu je jasno receno 99,9% da nece,i kaze ako nebude moglo da ce mo radije usvojiti nego iscekivati svaki mjesec tako da ja nemam pojma sta bi i kako a oboje zelimo bebu jos jednu cim prije......ali opet kako god bude

cekaj ne kontam ovo oboje zelite bebu jos jednu,, jel to znaci da vi imate vec djece???? Moj je savjet ne odustaj, jel radio nalaz spermiograma???? Ako nije onda ne moze znati to mu je nalaz koji govori o broju i kvalitetu spermatozoida????

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu sssenci)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 11:49:15   
aazra
Mislim da je rekla da ONa ima djecu iz prvog braka...ako nisam sta pobrkala, i ja pamtim sta ne treba user posted image

Ma ne znam sta bih ti rekla...ima parova koji usvoje dijete i poslije im dragi Bog podari njihovo vlastito..pa doktori ostanu u čudu user posted image

No, po meni je razumljivo da će neko prije odabrati usvajanje djeteta (ako za to ima mogućnosti) nego iscrpljivati se čitav zivot po kojekavim pregledima i na kraju ništa user posted image Čini mi se da često sudbina bude na strani onih koji odustanu i odluče se usvojiti dijete user posted image

_____________________________








(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 11:56:11   
Zelimo_bebu
Slazem se azraa, netko nije spreman na svu bol koja prati svaki negativan test...ali ako postoji nacin da imam svoje vlastito dijete zasto ne pokusati sve sto se moze, na kraju krajeva ima VTO...za mene je usvojenje zadnja opcija, cak i ne razmisljam o tome, jer ako bi razmisljala mislim da bi i selidba bila usko vezana s tim...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 12:02:08   
sssenci
da tako je ja imam dvije djevojcice iz prvog braka a ovaj sad muz je imao zausnjake i r.mu rekao da nece moci imati djecu,ja znam da postoje razni pregledi i nacini lijecenja da se uspije u tome,ali on je meni rekao da je kao tinejdzer prebolio zausnjake i da mu je tad vrsite neke pretrage i kao rekli mu tad da nece moci imati djecu,....sad oboje zelimo bebu i bila sam skroz ubjedjena da sam trudna do danas evo,tako da nemam pojma sta da mislim i radim a ako nebude moglo i ja sam za usvajanje mada i to se ceka i nemam pojma koje je brze da se trudimo skupa i radimo na bebi ili da cekamo sve te papire za usvajanje...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 12:12:57   
Zelimo_bebu
razumijem mila nije lako,, kazem ti da kao djeckau mu nisu mogli radit nalaz spermiograma, moj je savjet da uradi taj nalaz nije uopce komplicirano i kad dobije nalaz onda da odluci sta dalje, ni usvojenje nije lako a ako cete se vec muciti onda je bolje za svoje vlastito..

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu sssenci)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 12:30:50   
sssenci
upravu si,probat cu sa njim razgovarati o svemu tome jer to mu je bolna tema vec smo par puta pricali i onda mi je rekao da ne zeli vise o tome jer je nepotrebno....boli ga i pomisao da nemoze imati djecu a to mu je najveca zelja i stavrno voli djecu,tako da se svaki put rastuzi kad pricamo o njegovom problemu,neki dan sam mu spominjala spermiogram i rekao je ne zelim to ako ga Bog da super ako ne onda nista,tako da mi je rekao kad sve razmotrimo za usvajanje i ako budemo oboje za da ce mo tako pokusati i kaze da vec ima dvoje djece i da je zahvalan Bogu i na tome ostalo kako god bude tako da moju djecu smatra kao svojom,ja vjerujem da cu ga uspjeti nagovoriti na pregled i da ima za nas velike nade sto se tice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 12:54:37   
aazra

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Slazem se azraa, netko nije spreman na svu bol koja prati svaki negativan test...ali ako postoji nacin da imam svoje vlastito dijete zasto ne pokusati sve sto se moze, na kraju krajeva ima VTO...za mene je usvojenje zadnja opcija, cak i ne razmisljam o tome, jer ako bi razmisljala mislim da bi i selidba bila usko vezana s tim...


Kod mene su ti problemi relativno kratko trajali (godinu dana), ali znam lično neke osobe koje su se dugo vremena borile, borile bez uspjeha i sad su umorni i da bi se borili za usvajanje...Lako je meni iz ove prespektive reći, mozda ja prva ne bi bila spremna na to kad bi morala birati...samo kazem da je humanije i da se često desi da se baš onima koji odustanu i odluče na usvajanje sreća osmjehne i dobiju vlastito dijete, pored onog usvojenog user posted image

_____________________________








(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 13:15:21   
Zelimo_bebu
Razumijem senci,,,generalno muskarcima teze pada kada je do njih, i oni se tesko bore s tim,,,kazem ti to iz iskustva, ali ti si njegova pordska, probaj pricati s njim, neka napravi spermiogram i onda ako ne bude htio da se lijeci podrzi ga i idite na durug opciju,,,znam da je tesko vjeruj mi, tesko se borit sa sljedecim neuspjehom i nekad se lakse pomiriti s cinjenicom da ne ide nego se upustiti u borbu koja je sve ali nimalo laka....ako ti sto znaci imas podrsku, i tu smo sto god vi odlucili...ja samo kazem kad postoji i trunka nade ja ne odustajem....
azra to si upravu humano je i cesto se desi da ljudi nakon usvojenja dobiju svoje dijete....tesko je u ovoj drzavi ovakva nakaradna kakva jest prvo svaki papir za usvojenje izganjat, pa se nedaj Boze razocarat...a i kad ne mozes svoje dobit svaki mjesec je jos vece razocarenje....kako god bitno je ne odustat za koju god opciju se covjek opredijelio....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 13:35:04   
sssenci
bit ce kako treba biti i kako nam Bog odredi,ja ne gubim nadu i poradit cu na tome da bude cim prije,tj.muz je manje kuci pa tako da i nemamo bas vremena ni da dijete pravimo a tek nalaze da radimo,znam da se moram pripremiti na dosta strpljenja po pitanju svega i treba nam radnih dana slobodni a to je malo teze dobiti.....jao tesko je i pomisliti na sve to...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zaušnjaci kod muškarca i sterilitet
5.2.2013 13:39:49   
sssenci
hvala vam za podrsku,mnogo mi znaci i lakse je kad s nekim podijelis sve sto te muciuser posted image od jucer sam na forumu i super je ovo jer bas dosta se naucimo jedni od drugih,....mnogo vam hvala za savjeteuser posted image

(odgovor članu sssenci)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *