|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
10.12.2010 16:20:20   
mamine oci
nesto zeza net pa moram ponovo pisat a taman sve napisala :)

dakle imam priedlog za zene kojim odgovara ovaj termin druzenja 26.12.
Sara centar _ilidza slikanje sa DM i cd sa slikama+paketic cjena 20km ili ukoliko donosite svoj paketic cjena 10km ako nekom odgovara nek se prijavi prijave treju do 23.12.(mora licno)jos da se raspitam za vrijeme druzenja pa vam javim L.P.
nada se da post nece biti obrisan jer sam prije neko sam ga napisala trezila dozvolu istog hvalauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
11.12.2010 16:01:40   
veeseelaa
ja sam zainteresirana i za Sara centar, povela bi i malenu od brata
znači 26/12/2010 a ukoliko sati???



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
12.12.2010 23:58:23   
bananica
sad sam nasla temu, samo da napisem, po drugi put
u Zanzibaru 27.12. je organizovana dodjela paketica, 20KM se placa, predstava o vilama

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
13.12.2010 10:27:38   
cibra
U Sara centru na Ilidzi je podjela paketica 26.12.2010. od 15-17h


< Poruku je uredio maja78 RR -- 13.12.2010 10:50:44 >

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
14.12.2010 12:25:15   
mamine oci
e ovako mozete se prijaviti i putem telefona,ali do 23.12. mora se uplatiti kapacitet nece biti vise nego koliko igraona moze da primi djece,druzenje traje dva sata od 15-17h e sad ja cu ici da prijavim mene i mamu2009,jel ko zainteresovan da prijavim i njega icicu u nedjelju jer usput cu i uplatiti veeseelaa hoces ti i od brata malu da vodis bice uglavnom lijepo mene iskreno stalo da se djeca izigraju druze da se ja vidim sa dragim zenicama a vec sam objasnjavla da me nova godina kao praznik nezanima jer nepraktikujem to, ali najvise idem radi druzenja:):)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
15.12.2010 11:10:28   
veeseelaa
mamine oči ja sam kontala povesti i malenu od brata
Paketiće bi kupila, znači u igraonicu bi uplatila 2 x 10 KM
svakako ja svratim ovih dana, ti ako ti nije problem možeš rezervirati na moje ime za dvoje djece a ja ću naletjeti u ovaj dan-dva do Sara centra da izmirim obaveze
Hvala ti

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.12.2010 11:11:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
15.12.2010 11:25:10   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mamine oči ja sam kontala povesti i malenu od brata
Paketiće bi kupila, znači u igraonicu bi uplatila 2 x 10 KM
svakako ja svratim ovih dana, ti ako ti nije problem možeš rezervirati na moje ime za dvoje djece a ja ću naletjeti u ovaj dan-dva do Sara centra da izmirim obaveze
Hvala ti

ok znaci ti ces paketice i ja sam tako kontala da mu kupim paketic po zelji i uplatim 10km icicu u nedjelju svako jer bice mi i muz tu pa mi je lakse skupa oticicemo i ja cu rezervisat i uplatit pa cemo se raskusurat kad se vidimo:)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
21.12.2010 11:04:03   
princeza
Redovno vas citam ali se slabo javljam...da ne duljim i mi smo se jucer prijavili i dolazimo 26_tog.Veliki vam pozdrav

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
22.12.2010 17:06:03   
Adana
Sve su prilike da dolazimo i moja princeza i ja, kao i draga nam kuma sa malenim - inace i ona je bila ovdje forumasica Eminica (kasnije Emina*) i mali Bakir. user posted image
Jedva ceeekam. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
22.12.2010 23:01:07   
Anoniman
Moj mm uplatio kod njih i paketic, a ja nisam planirala, mislila da joj ja kupim i ponesem, ali sad kontam i bolje. Ovaj sto smo planirali mm i ja da joj uzmemo stavicu joj pod jelku, pa nek ga prvog otvori, da ne teglim dole.

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
27.12.2010 9:28:46   
veeseelaa
Veselicu nisam znala nikako, nisam imala ni predstavu kako izgleda, ali dok smo bili u igraoni predpostavila sam da je to ona, ali nisam bila sigurna pa se nisam javljala, rekla je tako jedan dobar komentar da sam predpostavila po tome da je ona, jedna od rijetkih forumasica bez dlake na jeziku i zbog toga je bas, bas gotivim ,a i cula sam da malenu zove Ajsa, ali opet nisam bila sigurna


user posted image user posted image user posted image  hvala mila moja, ja sam se tamo odmah posvadjala hahahah kad sam vidjela onakvu gužvu popi**** sam, mislim stvarno, organizacija im je nula bodova
Toliko guranje fuj
Kao postoji neki red a nidje veze, tako da sma stvar preuzela u svoje ruke, mislim ne mogu da čekam a i nerviraju me one pomahnitale žene koje neznaju bil lijevo il desno, pa sam ih malko usmjerila hahahaha
za organizatore podjele imam samo negativne riječi, veze one žene nemaju..... ja im ne bi dala ni u kiosku da rade, hoće da uzmu što više love sa što manje truda a to me nervira pravo user posted image

Helem drago mi je jer sam srela moje drugarice mamu2009, mamine oči, medić slatki, našu mili..... nadam se da nisam nekog izostavila
I baš mi je milo što upoznah tebe Jelena, ko curetak si a djevojčica je pravi med
Upoznala sam i ženicu Selmu jel i ona s foruma???? mislim Selma sa foruma????

slike sam neke stavila na fb evo par

user posted image



user posted image

user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
27.12.2010 13:45:37   
Anoniman
Ma ono je bio pravi krkljanac, meni pozlilo, a najgori su mi oni sto su poveli i nane i dede i tetke i strine i sve moguce da bi doveli jedno dijete na paketic, a oni svi usli i svi sa aparatima i kamerima i guraju se uveliko. i sve to dijete ide u skolu, ali boze mili njih desetoro treba da udje u igraonu da ga cuva. Onda one obuvene, cak i one tete iz igraone u cizmama sve sa pozamasnom kolicinom blata na njima, pa reko jbte zasto se mi izusmo.  Uglavno hajde proslo i to kino user posted image , ali ipak niej sve tako crno Deda mraz je bio pravo finuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
27.12.2010 14:22:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma ono je bio pravi krkljanac, meni pozlilo, a najgori su mi oni sto su poveli i nane i dede i tetke i strine i sve moguce da bi doveli jedno dijete na paketic, a oni svi usli i svi sa aparatima i kamerima i guraju se uveliko. i sve to dijete ide u skolu, ali boze mili njih deset____oro treba da udje u igraonu da ga cuva. Onda one obuvene, cak i one tete iz igraone u cizmama sve sa pozamasnom kolicinom blata na njima, pa reko jbte zasto se mi izusmo.  Uglavno hajde proslo i to kino user posted image , ali ipak niej sve tako crno Deda mraz je bio pravo finuser posted image


strašno
a ja se lijepo izula i još malenoj od brata kažem da skine čizme, kad udjosmo a ono većina obuvena hahaha
rekoh sad kad nam neko mahne čizme pa ću kući ko da su me na abdestu pokupili hahahahha
djeda mraz je isti lik koji je bio u igraonici Čarobni svijet prošle godine, nervira me njegov glas user posted image user posted image user posted image
medic ima jedna slika kod mene... ti, mamine oci i mila, postavim veeras kad dodjem kui, prelijepe ste sve tri

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.12.2010 14:24:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
27.12.2010 14:40:08   
maja78 RR
Mi bili juce u Carobnom svijetu na dodjeli paketica i bilo suuuuuuuuuper, kao i prosle godine

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Novogodinja zabava za djecu
27.12.2010 21:35:19   
teacher75
mi danas isli na proslavu u opcini centar i bilo nam je superuser posted image user posted image user posted image kike budalike i deda mraz, lana odusevljena, nije plakala, kike joj pjevao a deda mrazu se cak i nasmijalauser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.2.2011 7:15:41 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Novogodinja zabava za djecu
9.12.2011 10:50:24   
Trnoruzica
Ima li iko ove godine da organizuje dodjelu paketica, sa Djed Mrazom naravno user posted image ?
Neka igraona ili nesto slicno? Hvala svima na odgovorima user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Novogodinja zabava za djecu
9.12.2011 10:57:34   
aya 05
U igraonicu Čarobni svijet 25.12.od 18 sati dolazi deda mraz.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Novogodinja zabava za djecu
9.12.2011 11:07:34   
teacher75
organizuju i u igraoni crtic, meni poslali sms prije par dana

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Novogodinja zabava za djecu
9.12.2011 11:08:58   
Anoniman
Moderatori, prepravite naslov. user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Novogodinja zabava za djecu
9.12.2011 11:09:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moderatori, prepravite naslov. user posted image

i meni je upalo u ociuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
9.12.2011 11:11:59   
Anoniman


user posted image




Prelijepe steuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
15.12.2012 10:49:06   
bebolino79
pozdrav svima


imate li neki prijedlog gdje djete odvesti na podjelu novogodisnjih paketica

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
28.11.2013 20:05:06   
Lavica28
Mozda je malo rano, ali molim nekoga od iskusnijih mama da mi daju savjet gdje moze da se uplati dodjela paketica sa Deda Mrazom? Hvala unaprijed

(odgovor članu bebolino79)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
28.11.2013 20:09:25   
ElmaB
U igreaonama, recimo Coco loco.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
28.11.2013 21:02:22   
Just smile
I mene isto zanima. Može i opcija da sami kupimo paketić a da uplatimo neko druženje s deda mrazom :) user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *