|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potreban savjet
17.12.2013 21:31:07   
jasmin

IZVORNA PORUKA: bebaa

zar ima MR i na jezeru......user posted image

Ne,gore je Neuropedijatrija,a ideš na Koševo kad je termin snimanja.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: potreban savjet
18.12.2013 18:21:02   
mishkica
Curici mi se zacrvenilo dole podrucje sve oko guze i naprijed..Peremo je toplom vodom uvijek poslije nuzde, ne znam sta je ovo, nije sklona nikad bila osipima, da li cekati da samo prodje, ili da necim tretiram..sad sam joj stavila ivinu mast poslije pranja guze...user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: potreban savjet
18.12.2013 18:24:34   
koka i po
jel nosi pelene?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: potreban savjet
18.12.2013 18:28:44   
Malenaoduvijek
mishkice da nisu gljiviceuser posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: potreban savjet
18.12.2013 18:32:24   
mishkica
Ne nosi pelene, ovih dana mi rijetko ima stolicu, bojim se da nije nesto s tim povezano...ne dira, ne boli je, ali je bas uzarilo crveno..Nadam se da ce ivina mast pomoci...ako ne, ujutro cu reci mm-u da je do pedi odvede..jednom mi se samo osula bila, dok je jos nosila pelene, slicno je bilo, ali se hB povuklo od malo sudocrema i ivine masti..

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: potreban savjet
18.12.2013 19:50:43   
Nedi
Bephanten? Dok nije dosao D ja sam se klela u bephanten N je sve prolazilo od njega. Sad mi je sudocrem zakon

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: potreban savjet
18.12.2013 19:55:15   
mishkica

IZVORNA PORUKA: Nedi

Bephanten? Dok nije dosao D ja sam se klela u bephanten N je sve prolazilo od njega. Sad mi je sudocrem zakon

Ujtro idem kupiti, sad zaspa, sudocrem ce pomoci, ja svoj citav skoro dala komsinici kad je rodila, bas se bebica osipala stalno..

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: potreban savjet
16.1.2014 15:18:32   
ninuska
Jel budite djecu nocu da bi popili antibiotik?
Trebamo piti 3X tj na 8 sati. Sad mi je to problem jer nece da ga pije ni ovako a ne jos da je probudim, pa bude nervozna.
Da se razumijemo, ja kad pijem navijem sat user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: potreban savjet
16.1.2014 15:26:11   
chantal
Ja naštimam sebi vrijeme tako da ne moram ustajati u neko doba (23h-07h-15h) i one uglavnom na spavanju popiju sirup,iz šprice,nema kapanja,nema otimanja,ma čas posla,eto nadam se da sam imalo pomogla.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: potreban savjet
23.1.2014 19:22:05   
vila_7
HITNO mi je potrebna informacija o dobrom djecijem psihologu, nebitan grad! Mada eto prednost - Zenica, Sarajevo

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: potreban savjet
23.1.2014 22:39:41   
HNF
Ja sam cula da u Zenici ima neki centar HUMANOST, imaju psihologa,defektologa,logopeda,terapeute. To je valjda neka ustanova za rano otkrivanje poremecaja kod djece,e sad ne znam zasto tebi treba. Ako ti je blizu,otidji do Zenice.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: potreban savjet
23.1.2014 22:49:08   
canim
Villo imas ona tema vi pitate strucnjaci odgovaraju cini mi se da su oni iz tog centra u zenici sto ga hnf pominje pa im posalji poruku.

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: potreban savjet
25.1.2014 11:06:53   
vila_7
canim ma poslala im davno bas na temi ali nista nikako ne odgovaraju user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: potreban savjet
25.1.2014 11:12:31   
canim

IZVORNA PORUKA: vila_7

canim ma poslala im davno bas na temi ali nista nikako ne odgovaraju user posted image

Potrazi njihov broj na internetu, sigurna sam da ces naci vise informacija pa ih nazovi, mozda se nisu odavno logovali na RR ili pitaj na chatu dali ima neko iz zenice i da ti pomogne sa informacijama.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: potreban savjet
25.1.2014 12:01:06   
koka i po

IZVORNA PORUKA: vila_7

HITNO mi je potrebna informacija o dobrom djecijem psihologu, nebitan grad! Mada eto prednost - Zenica, Sarajevo




vilo...kod nas u Zavidovicima postoji slicno udruzenje kao i ovo Humanost u Ze.
ukucaj na googletu udruzenje gradjana Mala Sirena .moj S.ide u to udruzenje na vjezbe kod logopeda a evo citam imaju i psihologa,pa ako hoces pokusaj.
ako si voljna pomoci cu ti u kontaktu sa njima.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: potreban savjet
25.1.2014 13:57:32   
vila_7
hvala...evo nasla sam neko isto udruzenje u SA pa sam proslijedila. Hvala vam na informacijama

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: potreban savjet
19.3.2014 9:03:00   
azra I ADI
Mom sinu koji ima 5 godina se dešava evo unazad više od mjesec dana da povrati-ali svaki 6.dan,što mi je interesantno-kako sam upratila to je tačno svaki 6.dan.Desi mu se predveče, oko 20-22 h, nikad ujutro ili popodne..Odmah nakon što povrati dobro se osjeća, sutradan normalno jede, pije...Sve dok ne dođe 6.danDoktorica kaže da može biti svašta ali i da može biti ništauser posted image Dala nam da uradimo urinokulturu pa ćemo vidjeti.Zadnjih par dana mu dajem probiotik Prolife, ali nije pomoglo-sinoć opet pred spavanje samo reče da mu je zlo i da mora povratiti.Je li se vašoj djeci slično dešavalo?Meni doktorica dala i uputnicu u bolnicu ako se ovo nastavi, mada nam je doktorica mlada i neiskusna i inače samo dijeli uputnice za bolnicu.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: potreban savjet
19.3.2014 9:12:43   
canim
Da nije do sinusa ? Mom mladjem bratu se to znalo desavati...s vremenom tako pocne cesce povracati, i pomalo ima kao neku bol u glavi dr. je rekla da je to do sinusa bilo jer su nalazi bili ok.

< Poruku je uredio canim -- 19.3.2014 9:13:38 >

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: potreban savjet
19.3.2014 9:29:08   
azra I ADI
I on zna nekad reći da mu je muka i u glavi, ne znam ni sama, zabrinuta sam..Premali je da zna tačno objasniti šta mu se dešava.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: potreban savjet
19.3.2014 9:34:26   
muaaa

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Mom sinu koji ima 5 godina se dešava evo unazad više od mjesec dana da povrati-ali svaki 6.dan,što mi je interesantno-kako sam upratila to je tačno svaki 6.dan.Desi mu se predveče, oko 20-22 h, nikad ujutro ili popodne..Odmah nakon što povrati dobro se osjeća, sutradan normalno jede, pije...Sve dok ne dođe 6.danDoktorica kaže da može biti svašta ali i da može biti ništauser posted image Dala nam da uradimo urinokulturu pa ćemo vidjeti.Zadnjih par dana mu dajem probiotik Prolife, ali nije pomoglo-sinoć opet pred spavanje samo reče da mu je zlo i da mora povratiti.Je li se vašoj djeci slično dešavalo?Meni doktorica dala i uputnicu u bolnicu ako se ovo nastavi, mada nam je doktorica mlada i neiskusna i inače samo dijeli uputnice za bolnicu.


zao mi je zbog tog stanja

a ova konstatacija nije na mjestu...."mlada i neiskusna"dok.je moje djete od 2 mjeseca spasila.Vidjela je ono sto stariji i iskusniji nisu,jos su me napali kad sam dosla s uputnicom u bolnicu.Tako da ti je moj savjet da poslusas dok.sta ti je rekla...

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: potreban savjet
19.3.2014 9:40:50   
azra I ADI
Vjerujem da ima i takvih, ali ova naša je paničar i za sve dijeli uputnice za UKC-nije samo meni.Nedavno mi je mali imao neke modrice po tijelu-ispostavilo se da je to od igre, ali ona nam je uradila KKS i pošto su trombociti bili uredu, ona nas pošalje na Hematologiju, tačno me bilo sramota kad su me pitali ko me gore poslao i pobogu zašto...Tako da sam tu negdje izgubila povjerenje u nju.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: potreban savjet
19.3.2014 9:43:09   
muaaa

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Vjerujem da ima i takvih, ali ova naša je paničar i za sve dijeli uputnice za UKC-nije samo meni.Nedavno mi je mali imao neke modrice po tijelu-ispostavilo se da je to od igre, ali ona nam je uradila KKS i pošto su trombociti bili uredu, ona nas pošalje na Hematologiju, tačno me bilo sramota kad su me pitali ko me gore poslao i pobogu zašto...Tako da sam tu negdje izgubila povjerenje u nju.


ti radi kako mislis da je najbolje za tvoje dijete.....ili potrazi drugo misljenje

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: potreban savjet
19.3.2014 13:31:15   
azra I ADI
Potražit ću drugo mišljenje sigurno..I meni i mužu je najčudnije to što se dešava svaki 6.dan.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: potreban savjet
8.5.2014 0:46:49   
Daliyah92
Nisam mogla naci odgovarajucu temu da pisem, pa evo ovdje cu jer je ova za sve odgovarajuca user posted image

Moj sincic ima nepune 2 god. i od kako sam dosla sa njim kod muzeve familije (inace u drugu drzavu, ja i on sami) poprilicno je promijenio ponasanje. A dosla sam prije 10 dana. Prije nego smo krenuli ovamo kad ga pitam hocemo li ici u Jordan on je govorio a-a (kao ne) i kad smo dosli ovdje poceo je za sve govoriti a-a, kad ga pitam hoce li nesto. Jos se rasplace nerijetko. Kad ga krenem presvuci odmah pocne plac i me da mi nikad da ga prasvacim. Krenem sebe presvuci, isto tako. Npr. ako sam krenula presvuci suknju samo place i govori "druga suknja" i ne bi nikad stao, samo ponavlja to isto. To mi je jako cudno i nemam pojma sta da uradim user posted image Ovo je znaci najgore, kad je u pitanju presvlacenje, a nerijetko place i kad ga vise od jednom pitam hoce li nesto pa govori da nece.
Pogotovo navece kad krenemo spavati trazi tako bezveze nesto, eto samo da bude po njegovom. Eto jednom je, kad smo krenuli spavati, u ormaru ugledao svoju topliju duksericu i nije prestao plakati dok mu je nisam obukla user posted image A onda jos i jeans hlace vidio pa hoce i njih obuci, i tako je u tome zaspao. Previse place tako da nerijetko popustim, a nekad ne mogu i onda ne znam sta bi user posted image

Molim vas, ako imate savjet bilo kakav da mi date pa da pokusam, jer sama ne znam ni sta da pokusam.




< Poruku je uredio Daliyah92 -- 8.5.2014 1:00:33 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: potreban savjet
8.5.2014 1:07:05   
Daliyah92
Zapravo, ne govori bas za sve da nece, hoce jesti i piti, hoce se igrati, ali mu nekad dodje da nesto od toga nece pa pocne plakati ako ga pitam vise puta, ili ako ga molim da, npr. jede.



I jos da pitam: ima on sirup koji mu dajem za poboljsavanje probave, i naravno i njega odbija. Samo me zanima smijem li mu stavljati sirup u sok ili caj?

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *