|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:27:39   
Hanady RR
Svađa nje ali rasprava argumentovana da i to je češće bilo dok smo se tek uzeli vjerujem dok smo uspostavili neka pravila u kojima nismo bili siti po nekim pitanjima. Tipa ka sejde, kako s ejede, šta su obavezez u kući , oko kuće, šta su priroriteti u nekim stavrima itd....

Mislim nema svađe koja je na bilo koji način utjecala na nas dvoje ili d anismo govorili radi nje...i kada se ja navijem iz svojih nekih pobuda donoseći zaključke s akojima s eon ne slaže on pristavi kafu i sjedemo i umanji moj temperatment normalnijom pričom i sve s erješi...
U principu sam naučila da sa suprugom uspostavim kompromis u dosta situacija....

Eh sad bude kod nas i sada nekih rasprava ali nikada nisu toliko ozbiljne da ne legno zajendo u isti krevete...evo 6 će godina braka sem u trenutcima njegove noćne smjene ili mog noćenja kod mame bez njega mi nismo nikada legli ljuti i jedno bez drugoga...to je naše pravilao...u bračni krevete ne idemo ljuti a u bračni krevete idemo zajedno oabevzno...eh sad često se u dnevnom mirimouser posted image il što bi Đole pametno rekao ''Al' dok mirno spava pošten svet... Dugo se mirimo...
To je tek vatromet''

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:30:44   
sarisari
lady 26 ti kao da si škorpija u horoskopu, kazes da znas čime možeš povrijediti ljude
da dodam da ni mi nikada nismo izgovorili ruznu rijec jer ni ja ni mm nikada ne psujemo,ali bas nikada tako da nema ruznih rijeci i po nasim postovima mogu samo da zaključim da hvala Bogu ni jedna od nas se nije nikada nesto pretjerano ozbiljno posvadjala sa mužem, pohvalno

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:34:29   
sarisari
kada sam u PMS  zamolim ga da me razumije jer nisam bas uracunljiva:) mm to poštuje

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:36:54   
Lady26
A nisam, user posted image sam.....
Ali ne sjecam se kad sam nekoga uvrijedila/povrijedila....suzdrzim se hB...
Fakat se ne ponosim time....ne daj Boze....
I hB, imam lijep brak, prije toga vezu...nikad nikad teske rijeci, nikad jedno drugom ni mars/mrs pa ni u sali, a ne nesto teze kao psovke, vrijedjanje....
Sporjeckamo se ali nista strasno user posted image
Osim kad mi ostavi gace ili carape na sred dnevne i ode obuce nove a te stoje tu user posted image user posted image , ode kupiti 5 stvari donese 3 i sl user posted image user posted image ....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:40:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sarisari

lady 26 ti kao da si škorpija u horoskopu, kazes da znas čime možeš povrijediti ljude
da dodam da ni mi nikada nismo izgovorili ruznu rijec jer ni ja ni mm nikada ne psujemo,ali bas nikada tako da nema ruznih rijeci i po nasim postovima mogu samo da zaključim da hvala Bogu ni jedna od nas se nije nikada nesto pretjerano ozbiljno posvadjala sa mužem, pohvalno


eh sad kad si ovo napisla sjetims ejedne situacije...
mi stavrno ne psujemo niti sma ikada la imaš ti osobe kojima je to unutar riječnika ko napit s evode....ono tipa gospođa ministarka...kad vam kaže '''j... majku'' to vam je ko dan ko dobar danuser posted image

i tako mi kod prijetlja sjedimo a njima došao neki bračni par i muž ženi malo malo kaže ''j... ti mater'' ja u šoku i mm ih gleda sad mi očekujemo da žena vrisne kaže mu d aprestane da ga postidi...a ona ni ne trepnu i kaže ''j... i ja tebi''user posted image user posted image user posted image

do kraja sjedeljek to dvoje su jedno drugom ispsovali komplet familiju, nabili gdje im je ćeif bio...sreća nisma bila tada sa djecom svojom kod njih jer da jesam ja bih bome otišla iz toga drušva pa to je strašno sluašatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:42:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

A nisam, user posted image sam.....
Ali ne sjecam se kad sam nekoga uvrijedila/povrijedila....suzdrzim se hB...
Fakat se ne ponosim time....ne daj Boze....
I hB, imam lijep brak, prije toga vezu...nikad nikad teske rijeci, nikad jedno drugom ni mars/mrs pa ni u sali, a ne nesto teze kao psovke, vrijedjanje....
Sporjeckamo se ali nista strasno user posted image
Osim kad mi ostavi gace ili carape na sred dnevne i ode obuce nove a te stoje tu user posted image user posted image , ode kupiti 5 stvari donese 3 i sl user posted image user posted image ....


e onda je on škorpijauser posted image

il su svi muževi isti....

e o odbvim starima mi smo na početku komprimis postizali...i ostavljanje garadrobe na stolici kao na mrtvoj kobiliuser posted image kad sam jednom u sred zime sve na tarasu izbacia i mirno sjela skonto čojek nema šale pa smo to korigovali...smao ovaj odlazaka u nabavku...pišem ja pišem al taj kad bi sve iz prve donio nebio znao d aje živuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:47:33   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e onda je on škorpijauser posted image

il su svi muževi isti....

e o odbvim starima mi smo na početku komprimis postizali...i ostavljanje garadrobe na stolici kao na mrtvoj kobiliuser posted image kad sam jednom u sred zime sve na tarasu izbacia i mirno sjela skonto čojek nema šale pa smo to korigovali...smao ovaj odlazaka u nabavku...pišem ja pišem al taj kad bi sve iz prve donio nebio znao d aje živuser posted image


Nije ni on user posted image user posted image
Praaaaavaaaa vaga.....
A ovo sto sam podcrtala, zbog ovoga sam izbacila sobno biciklo iz kuce user posted image , ali zato sad ima stolica za racunarski sto user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:55:05   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: sarisari

lady 26 ti kao da si škorpija u horoskopu, kazes da znas čime možeš povrijediti ljude
da dodam da ni mi nikada nismo izgovorili ruznu rijec jer ni ja ni mm nikada ne psujemo,ali bas nikada tako da nema ruznih rijeci i po nasim postovima mogu samo da zaključim da hvala Bogu ni jedna od nas se nije nikada nesto pretjerano ozbiljno posvadjala sa mužem, pohvalno


eh sad kad si ovo napisla sjetims ejedne situacije...
mi stavrno ne psujemo niti sma ikada la imaš ti osobe kojima je to unutar riječnika ko napit s evode....ono tipa gospođa ministarka...kad vam kaže '''j... majku'' to vam je ko dan ko dobar danuser posted image

i tako mi kod prijetlja sjedimo a njima došao neki bračni par i muž ženi malo malo kaže ''j... ti mater'' ja u šoku i mm ih gleda sad mi očekujemo da žena vrisne kaže mu d aprestane da ga postidi...a ona ni ne trepnu i kaže ''j... i ja tebi''user posted image user posted image user posted image

do kraja sjedeljek to dvoje su jedno drugom ispsovali komplet familiju, nabili gdje im je ćeif bio...sreća nisma bila tada sa djecom svojom kod njih jer da jesam ja bih bome otišla iz toga drušva pa to je strašno sluašatuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:56:36   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e onda je on škorpijauser posted image

il su svi muževi isti....

e o odbvim starima mi smo na početku komprimis postizali...i ostavljanje garadrobe na stolici kao na mrtvoj kobiliuser posted image kad sam jednom u sred zime sve na tarasu izbacia i mirno sjela skonto čojek nema šale pa smo to korigovali...smao ovaj odlazaka u nabavku...pišem ja pišem al taj kad bi sve iz prve donio nebio znao d aje živuser posted image


Nije ni on user posted image user posted image
Praaaaavaaaa vaga.....
A ovo sto sam podcrtala, zbog ovoga sam izbacila sobno biciklo iz kuce user posted image , ali zato sad ima stolica za racunarski sto user posted image user posted image user posted image



bas hjtedoh reci je li vaga ko mm, a i A mije vaga pa cemo vidjeti

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 11:57:43   
henna ze
lady naši ko da su blizanci..pogotovo ovo o kupovini :)))
ja bih se rado svadjala da mogu i da umijem..odrasla kao jedinica..nisam imala nikog da se svadjamo...a onaj moj..on je odrastao sa rajom..i živi sa rajom..i narodom..hoću reći namazan što se komunikacije tiče..i vala kako god ja krenem on vodu okrene na svoj mlin..tako iako sam ja upravu..na kraju svadje još mi ga bude žao..pa bi mu se trebala još i izvinjavat..
a ja sam da oprostite krme svoje vrste..mogla bi šutit do kraja života dok se on meni prvi ne obrati..al ta naša svadja traje ukupno sve 15 minuta...i rijetko je..jako rijetko..i u vezi gluposti....najčešće..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 12:02:30   
de_de
IZVORNA PORUKA: palachinken

da se vratim temi..ne svađamo se, ja ne smijem user posted image Mogu nešto tersat ili durit se ako mi neka sitnica nije po volji, ali ne smijem u argumentovanu svađu, jer se ne znam svađat, ni sa mužem, ni sa bilo kim - zacrvenim se i rasplačem, a sve što sam imala u glavi spremljno za reći, zaboravim, spetljam se i to stvarno jadno zvuči.
A mm  ima vrhunske komunikacijske skills tako da se s njim nemoguće u verbalni duel a pobijedit
user posted image





Potpisujem, mm je skorpija, a uz to jos i pravnik; pa covjek je majstor u argumentovanju svojih stavova. Kaze on: volim se svadjati kad sam u pravu, ali jos vise kada nisam da ubijedim drugu stranu u svoje stavoveuser posted image user posted image
A ja sam suprotnost, ja kad sam ljuta samo sutim i durim se, e tek tad on poludi, svadjo bi se a nema s kime.
Inace imali smo mozda jednu vecu svadju u ovih 10 godina, a inace su to gluposti, kojima se kasnije smijemo. I da vecinom opet on popustiuser posted image user posted image ( 99% slucajeva)




_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 12:05:24   
virgulina
i moj ostavlja stvari na stolici i baca carape za vrata a djevica je user posted image
a kad se svadjamo ja bogme psujem , meni je to ventil , lijepo ga ispsujem i mirna doduse ne tjeram ga u materinu i sa majkom mu ne opstim ali kazujem ruzne rijeci

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 12:13:06   
palachinken
mi smo taj problem s odjećom riješili - oboje je ostavljamo na stolicu pa se onda smota jednom u nekoliko dana user posted image
a ja sam flegmatik, onaj teški, meni bašfakat ne smeta ni ta odjeća , ni čarape koje je frknuo u ćošak, ni dignuta daska...neću da mi živci odu na sitnicama, dovoljno je život zajebpiiiip sam po sebi, ne treba se još i na to nervirati.
A imam i ja bisera, recimo nikad se ne sjetim vratiti tuš na slavinu, pa on dodje oprati ruke i okupa ga voda od-do, razbila sam do sad nebrojeno čaša, tanjira, zdjela, zaboravim masu stvari koje sam preuzela na sebe za taj dan (izbaciti smeće, platiti račune, iskopirati ključ) E sad da svaki put neko plane, pa plamtili bi po vazdan user posted image
Mi uživamo, imamo jako opušten odnos, pa se zato valjda ni ne svađamo



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 12:16:18   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: palachinken

mi smo taj problem s odjećom riješili - oboje je ostavljamo na stolicu pa se onda smota jednom u nekoliko dana user posted image
a ja sam flegmatik, onaj teški, meni bašfakat ne smeta ni ta odjeća , ni čarape koje je frknuo u ćošak, ni dignuta daska...neću da mi živci odu na sitnicama, dovoljno je život zajebpiiiip sam po sebi, ne treba se još i na to nervirati.
A imam i ja bisera, recimo nikad se ne sjetim vratiti tuš na slavinu, pa on dodje oprati ruke i okupa ga voda od-do, razbila sam do sad nebrojeno čaša, tanjira, zdjela, zaboravim masu stvari koje sam preuzela na sebe za taj dan (izbaciti smeće, platiti račune, iskopirati ključ) E sad da svaki put neko plane, pa plamtili bi po vazdan user posted image
Mi uživamo, imamo jako opušten odnos, pa se zato valjda ni ne svađamo




sto vise postova pises sve vise dokazujes da si kraljica

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 12:35:42   
balasgirl
Ne svađam se sa mužem već sa sobom . I to sve zbog stvari koje ostavlja tamo gdje im nije mjesto. MM nikad ali baš nikad ne vrati stvar odakle je uzeo, ne zavrće poklopce na teglama i flašama, vadi majice iz ormara iako na fotelji već stoje tri, četiri, a ja idem za njim i kupim, zavrćem, zatvaram, i svađam se. Sama sa sobom jer do njega to ne dopireuser posted image . I tako. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 12:43:40   
Nedi
Ma idi bježi kakvo svađanje? Kao da se on smije svađati sa mnom. Pa već sam pisala ranije čim dođe sa posla naredim mu čišćenje a kasniej ga zavežem za radijator da nebi izašao na kafu slučajno. Nema se vremena svađati sav mi je u poslu valja stići sve veš, ručakpa masiranje mojih stopalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ma naravno da se porječkamo, pa nismo isti nebi ni valjalo. Al sve se to ujutru srediuser posted image user posted image u toku noći vodimo konstruktivni dijaloguser posted image  

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 12:45:35   
vila_7
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Ne svađam se sa mužem već sa sobom . I to sve zbog stvari koje ostavlja tamo gdje im nije mjesto. MM nikad ali baš nikad ne vrati stvar odakle je uzeo, ne zavrće poklopce na teglama i flašama, vadi majice iz ormara iako na fotelji već stoje tri, četiri, a ja idem za njim i kupim, zavrćem, zatvaram, i svađam se. Sama sa sobom jer do njega to ne dopireuser posted image . I tako. 


potpisujem...samo sto vise nemam vremena toliko kupiti za njim pa nam je kuca stalno u haosu-i onda ja zivcanim,......itd itd


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:14:22   
vjestica
IZVORNA PORUKA: palachinken

mi smo taj problem s odjećom riješili - oboje je ostavljamo na stolicu pa se onda smota jednom u nekoliko dana user posted image
a ja sam flegmatik, onaj teški, meni bašfakat ne smeta ni ta odjeća , ni čarape koje je frknuo u ćošak, ni dignuta daska...neću da mi živci odu na sitnicama, dovoljno je život zajebpiiiip sam po sebi, ne treba se još i na to nervirati.
A imam i ja bisera, recimo nikad se ne sjetim vratiti tuš na slavinu, pa on dodje oprati ruke i okupa ga voda od-do, razbila sam do sad nebrojeno čaša, tanjira, zdjela, zaboravim masu stvari koje sam preuzela na sebe za taj dan (izbaciti smeće, platiti račune, iskopirati ključ) E sad da svaki put neko plane, pa plamtili bi po vazdan user posted image
Mi uživamo, imamo jako opušten odnos, pa se zato valjda ni ne svađamo



potpis
naravmo zakačimo se i mi, jer kad me uhvati pms, zasmetaju mi čarape na podu, a i on kad je preumoran s posla zasmeta mu što sam opet zaboravila namazati psa , a cijeli dan sam u kući user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:15:12   
mala86
mi smo jedni od rijetkih koji su se vise svadjali u pocetku braka!ako se tad nisam razvela,mislim da nikad necu user posted image .smijesno ali stvarno!prije toga nikad na more nismo otisli zajedno,nikad proveli negdje zajedno 2-3 dana!on na terenu bio,uvijek s muskarcima,ja s mamom-uh nekad se ne volim sjecat tih pocetaka!znala sam bez frke po 2-3 dana da ne pricam,sad mi je neshvatljivo kako,al eto mogla sam


sad planemo s vremena na vrijeme ali nikad duze od sata nismo ljuti,ili ja pricam,brbljam,on suti,i onda me samo prekine u pola rijeci i kaze-jelde ti oni trebas dobit,ja kazem za 2-3 dana,aha znam sta je mozes sad nastavit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !nekad mi nista ne smeta,nekad mi smeta sve


smijala sam se neki dan rodici,bila on kod momka i nesto se zakacili,i ode on spavat!vratio se iz sobe,gleda u nju jel ljuta,ona sve ok,sve normalno!i pita je otkud sad ta promjena,zar se nisu svadjali,a ona mrtva hladna-ma ko se svadjo ti si to sanjo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:26:50   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Lady26

A nisam, user posted image sam.....
Ali ne sjecam se kad sam nekoga uvrijedila/povrijedila....suzdrzim se hB...
Fakat se ne ponosim time....ne daj Boze....
I hB, imam lijep brak, prije toga vezu...nikad nikad teske rijeci, nikad jedno drugom ni mars/mrs pa ni u sali, a ne nesto teze kao psovke, vrijedjanje....
Sporjeckamo se ali nista strasno user posted image
Osim kad mi ostavi gace ili carape na sred dnevne i ode obuce nove a te stoje tu user posted image user posted image , ode kupiti 5 stvari donese 3 i sl user posted image user posted image ....



moja djevica da moze kako ispeglati i staviti u ormar kad skine on bi to odradio.ja u zivotu urednijeg muskarca nisam vidjela, sve je pod konac kod njega nema razbacivanja stvari i sl problema sa daskom od wc solje...
kod nas se ne zna koje je gore, samo hodamo po kuci i skupljamo za ovim pionirima.

a normalno je da se ljudi s vremena na vrijeme poreckaju, u svakom zdravom odnosu ima toga, ne bi valjalo da se stalno smjeskamo jedno drugom a u sebi psujemo kompletnu familiju user posted image user posted image user posted image

a i da dodam ja nisam tip "kokoske" koja samo hoda i prigovara, to sam uvijek mrzila kod zena, pa pustiga bona da dise i onda kad mi kazu otisao muz s drustvom nikada ga nema kuci, pa ne bih ni ja bila kad bi mi neko non stop zvocao...


< Poruku je uredio MALA1994 -- 23.6.2011 13:28:24 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 45
   [Obrisana poruka]
23.6.2011 13:34:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:39:40   
jasmin
Naravno!!!Ja i mm smo ljudi,dakle,nismo savrseni,oboje imamo mahane i na neke stvari razlicito gledamo,tako da nekada dodje do nesuglasica.Nesuglasice su sasvim normalna pojava u braku i to ne znaci da nesto nije ok.Oboje volimo razgovor,brzo se smirimo,oboje volimo rijesiti situaciju i to na takav nacin da cesto pozelimo da dodje do neke zavrzlame lol :D.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:40:31   
vila_7
ma ja sad kad vas citam,skontala sam brate necu se vise ni ja zivcirati,ako njemu ne smeta , ne smeta ni meni!user posted image
E jedino ne znam kako cu rijesiti to kad ima neku obavezu pa razvuce na mejsec danauser posted image ,a ja vala nisam super zena da sve mogu sama!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:42:01   
vjestica
ja se ni najmanje ne sekiram što ne zna fino složiti nazad stvari i što mu je haos u ormaru
ja opeglam kad je čisto i stavim u ormar, dalje nek sam vodi računa o svojim stvarima, nije mala beba
prljave čarape stoje na podu dok ih sma ne odnese u prljav veš
nisam od onih žena koje samo spremaju za mužem i zvocaju


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:43:06   
koka i po
potpisujem mamu almu i jasmin.
i laze svaka koja kaze da se ne svadja.
nema savrsenog braka.to je iluzija.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *