|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Shee je dobila princezu
25.8.2008 22:35:10   
majaaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Super.Cestitamo:)  Dosla nam drugarica:)
Neka budu zdravi i zivi jos puno godina sve troje:)

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Shee je dobila princezu
25.8.2008 23:20:09   
stella
Sretnim roditeljima cestitam.A malenoj princezi zelim sve najljepse u zivotu.DOBRO NAM DOSLA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Shee je dobila princezu
25.8.2008 23:23:50   
anitaMO
sve cestitke za malu princezu.i roditeljima naravno.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Shee je dobila princezu
25.8.2008 23:24:11   
anitaMO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 0:49:00   
sanelicaaa
Cestitam!!!
Sve najbolje zelim Shee i njenoj maloj princezi
Dragoj Shee zelim sto brzi oporavak,a maloj princezi dug,sretan i zadovoljan zivot!!!
Uzivajte i budite happy...user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 4:32:18   
Amela V.
Sve cestitke sretnim roditeljima, a maloj princezi zelim dug i sretan zivot!
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 7:55:48   
lida
Cestitke roditeljima a moloj princezi dug i sretan zivot

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 8:31:08   
haida
IZVORNA PORUKA: lida

Cestitke roditeljima a moloj princezi dug i sretan zivot


i od mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 8:35:50   
ElmaB
Iskrene cestitke sretnim roditeljima, a maloj princezi sve najbolje u zivotu!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 8:39:31   
budućamama
I ja se pridružujem čestitkamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 11:35:22   
sanja.sa
draga Shee mi smo imali isti termin, ti vec uzivas sa svojom bebicom, a moj maleni jos nece napoljeuser posted image

tebi i tvojoj bebari zelim sve najbolje sto se pozeljeti moze. i za tatu naravno cestitkeuser posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 18:20:51   
Anoniman
Drage moje, najradije bih napisala ovaj post sav velikim slovima da vidite kako vrištim od sreće i radosti.. naravno i zahvalnosti na svim ovim divnim riječima! Nisam ni slutila koliko ova tema i čestitke znače jednoj mami koja je rodila! Ne znam vas sve ali od srca vas volim i vezana sam za vas jer ste bili svakodnevnica mog trudničkog života! Ja sam još ni na nebu ni na zemlji, sretna što sam uspjela obaviti taj časni zadatak i donijeti ovonaše majo ružno pače na svijet.. Vjerujte mi, samo je gledam i kontam:"Je li ovo stvarno moje!?" Samo bih sjedila i gledala to malo čudo i plakala od neke navale osjećaja.. Brinem se, razmišljam i opet shvatim: biće dobro, sve što ne budem znala imam se kome obratiti.. zato hvala vama hanumice ringerajice, posebno Idani što je objavila muštuluk i da vam se svaka lijepa riječ udvostruči i vrati vama i vašoj dječici i bližnjima...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image ..puno poljubaca od Šejle i njene male Emel(Emelica debelica:)) i moj dragi ponosni novopečeni otac je oduševljen i zahvaljuje vam se od srca za čestitke (sad je skontao da moje višenje za kompj. nije bilo uzaludnouser posted image )

(odgovor članu sanja.sa)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 19:45:50   
mali
user posted image user posted image user posted image Shee sve najbolje tebi i tvijoj porodici,puno zdravlja,sreće i ljubavi...user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Shee je dobila princezu
26.8.2008 20:21:28   
sarah
Draga Shee, zelim sve najljepse tvojoj porodici, malenoj Emel dug i zdrav zivot.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Shee je dobila princezu
27.8.2008 0:19:58   
camm
cestitke od srca user posted image .

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Shee je dobila princezu
27.8.2008 0:33:30   
hanahana
cestitke i od mene.puno srece za malu princezu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i brz tebi oporavak ti zelim

_____________________________

hana 09.01.2008

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Shee je dobila princezu
27.8.2008 21:16:35   
dacy
i od mene sve najbolje, puno, puno radosti, ljubavi i srece vam zelim od srca  user posted image

(odgovor članu hanahana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Shee je dobila princezu
27.8.2008 21:35:56   
HINDA
user posted image  Tebi i tvom muzu zelim iskreno cestitati, sto vas je Allah pocastio da postane te majka i otac, te da vam pomogne da na najbolji nacin uzivate u novom zivotu koji vam ukrasava Emel, izvedete je na Pravi put i puno lijepog od nje docekate, te da i nju Allah obdari velikom nafakom, ALLAH MUBAREKOLA! user posted image  

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Shee je dobila princezu
27.8.2008 21:44:58   
Najdraza mama
Cestitke sretnim roditeljima na rodzenju male princeze koja im je zivot ucinila jos ljepsim...user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Shee je dobila princezu
30.8.2008 10:41:36   
medavi
user posted image
Maloj princezi dug i srecan zivot a roditeljima cestitke
I puno strpljenja!!!


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Shee je dobila princezu
30.8.2008 15:39:55   
Aquarius
Čestitke od srca ! Maloj princezi sve najbolje u životu !!!
user posted image
  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Shee je dobila princezu
30.8.2008 18:27:18   
slono
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja se takodje pridruzujem cestitkama i zelim sretnim roditeljima da im prvi dani prodju bezbrizno, bez puno budjenja, a malenoj bebici puno sna i zdravlja u zivotu koji je pred njom.
Iako bas nisam tako dugo na forumu i nisam mozda dio ovog velikog tima, raduje me svaka lijepa vijest i sretna sam kad se rodi jedan novi mali zivot!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Shee je dobila princezu
1.9.2008 11:14:19   
aldi
Iskrene čestitke...

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Shee je dobila princezu
1.9.2008 12:43:47   
batterfly
user posted image



Sretnim roditeljima iskrene cestitke!!!!
A maloj plincezi dug,sretan i uspjesan zivot!!!

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Shee je dobila princezu
1.9.2008 17:01:33   
Anoniman
evo mene, pa ću najprije da se oglasim na ovoj divnoj temi gdje ste mi uputile toliko divnih riječi.. Mi smi posljednjih dana imale malo mukica sa stomačićem, bukvalno nije oka sklapala, a muž i ja smo više padali i ja bih se dojeći je samo pogubila i počinjala spavati.. Hvala Bogu jučer i danas je bolje, pa evo svaki tren koristim da se malo pružim..  Ali daje mi snage onaj mali pogled i kad je čujem kako diše.. pa proći će sve ovo.. hvala vam još jednom drage moje i sve najljepše od srca vam želim..

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *