|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
23.7.2011 23:50:35   
milenium
ma pročitala sam sve.i naravno da nitko ne želi živjet u zajednici,to je meni normalno da ne želi ,ako se može naravno.ponekad to nema veze sa svekrvom nego sa mnogo drugih stvari. nisam se dosad javljala jer ne želim sad nešto posebno pisat ali evo iz prve ruke mogu reći da živim u zajednici ali voljela bi da ne živim,ali ne može mi drugačije bit,sveki mi je super,odlično se slažemo,ali ja i dalje slobodno mogu reć da ja ne bih voljela živjeti ni sa svojim roditeljima a ni s njegovim,to nema veze s njima ,kao što bebe rr kaže ...''ne zato da bih hodala gola, već zato što mislim da je porodica funkcionalnija kada je čine partneri i djeca'' privatnost je ipak privatnost,vi koje ne živite u zajednici to e možete razumijeti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 0:28:20   
veeseelaa
šta bi??
koji haos user posted image
sex je normalna stvar, ja ću svoju kćerku to naučiti ali da zna kada i s kim treba stupiti u sexualne odnose.... ne podržavam to da žena treba spavati sa svakim al čuvati gospoju za nekog ko je imao više partnerki ne kontam, života mi....
ja rijetko srećem djevojke od 20 godina kojima je izuzev udaje još nešto u glavi a trebalo bi biti, valjda
od have se ne živi, ma kolika da je ljubav u pitanju neimaština + zajednica = razvod ili patnja cijeli život

e sad ima i opcija dvoje ljudi školovanih uzmu se i sebi stvore jer imaju preduvjete i super
al mi je uvijek bolja opcija školovani pa nešto stvore od nekretnina pa se uzmu
a zajednica mi uopće ne bi nikada bila opcija niti bi je ikom savjetovala

kad se udaješ a zreo si onda na sve misliš, i sama kad sam imala 20 godina neke opcije su mi bile ok, prihvaljitive a sad mi se od istih gadi...

Hanady ja ne kontam o čemu ti pišeš?? o ljubavi pa u šupu zajedno??? a što se ne bi sačekalo pa da se šta napravi i sagradi pa onda udje u brak??? čemu žurba??? e sad se tu postavlja kveščn, jel gospoja il ludost u pitanju....nezrelost il šta već

definitivno bi mislila da mi je kći pukla ako ide udati se i zivjeti u supi nekoj tamo, al opet njen izbor

ok nekima bude zajednica prihvatljiva i sretne su u njoj al samo zato jer nikada nisu bile samostalne....

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.7.2011 0:39:44 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:00:17   
N_N
Opcija br. 1- zajednica: svi skupa (u istim prostorijama) - i nisam baš za! Razlozi: privatnost, naravno.

Opcija br. 2- zajednica: svako na svom spratu sa različitim ulazima - ok, čak šta više, super user posted image  Razlozi: možemo jedni drugima što šta pomoći, da ne nabrajam šta, večina pozitivnih razloga je spomenuta.

Opcija br. 3- daleko od zajednice u kući iz vlastitih snova - idealno!! Ali vrlo rijetko.... Razlozi: dobro poznati (finansije u našoj lijepoj) ali naravno, treba težiti k tome user posted image


Iskusila prve dvije opcije. Treća opcija trenutno i narednu godinu u opticaju i razradi user posted image

Poruka tek tako user posted image : Ljubav pa i u šupi user posted image  pa iz šupe lagano, zajedno, sa dosta ljubavi ići korak po korak. Ja bih svakoga prvo poslala u zajednicu - kako se nakon iste dobije vjetar u leđa da se počne sticati svoj krov nad glavom, puno se više cijene određene stvari u životu i nema se vremena baviti se glupostima. A ne, hop na gotovo! Bujrum zasuci rukave pa zaradi sebi. Budući da je kod nas, u našoj zemlji, izgradnja vlastitog doma na dugom štapu, traje godinama, neke od nas, čekajući da izgrade vlastiti dom pa tek da se udaju, sigurno se nikada ne bi ni udale.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:07:10   
veeseelaa
Ljubav pa i u šupi


e to je već šupa*ka ljubav user posted image
da se razumijemo ja sam za ljubav naravno al radije bi sačekala da se moj izabranik dislocirala u neki pristojan stan

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:10:31   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al radije bi sačekala da se moj izabranik dislocirala u neki pristojan stan


Ma ti si sponzoruša user posted image user posted image user posted image user posted image  Dislociraj vas ti, što mora on user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:15:28   
veeseelaa
a joooj user posted image  ne volim muškarce koji se udaju umjesto da se ožene user posted image
u tom segmentu sam pravi Balkanac user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:21:20   
N_N
Nemoj mi samo reći da bi čekala, npr. 10 godina (recimo da ne može prije), da se dislocira pa se tek udala za njega? Ili bi otišla u zajednicu pa mu pomogla da skupa sagradite lokaciju user posted image  ili bi ga, kako ti kažeš, nabila nogom? user posted image  A čekaj, zar i ti nisi u zajednici ili sam ja nešto pomiješala user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:32:15   
veeseelaa
ja nisam u zajednici, mi imamo kuću ko mini zgradu sa dva ulaza u haustor....
znači u istom smo objektu, ja i mm na četrtom spratu a njegovi na prvom spratu objekta
to nije klasična kuća, kao kuće koje se grade, to je malo moderniji stil gradnje
Pih što ne volim ovo user posted image
prije ovog objekta mm je sa roditeljima živio u kući klasičnoj gdje ne bi mogla imati svoju privatnost i nije mi palo na pamet da se tada udam za njega, tako da sam malo sačekala i sad zaista uživamo...

Šta bi bilo kad bi bilo, iskreno neznam, garant bi zajedno uz pomoć roditelja il ličnom zaradom kupili si stan al eto nije bilo potrebe u mom slučaju...

usput ako bi rekla mom dečku da ću se udati za njega kad steknemo nešto svoje a on ništa ne poduzimao u narednih pola godine - godinu ne kontam kako bi ja i on uopće funkcionirali
ako radi on, radim ja nema prepreke za kupiti stan




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:44:11   
N_N
Eh ali oprostit ćeš ja i to smatram zajednicom, u istom ste objektu user posted image  pod istim krovom user posted image  

Drugi dio - slažem se da treba poduzeti nešto po pitanju izgradnje/kupovine vlastitog doma ali nije to komad namještaja pa hajmo odmah u realizaciju.
Super je ako mogućnosti dozvoljavaju odmah i sve izgraditi po vlastitim željama ali ako mogućnosti trenutno i u skorije vrijeme ne postoje - nisu prepreka da se čeka na brak. Redoslijed prioriteta se samo okrene user posted image   Uglavnom, meni lično, zajednica nije apsolutno nikakav bauk kako nekima jeste. Pisala sam čak naprotiv. Vjerovatno je to zato što su moji svekrva i svekar normalni ljudi pa ja volim da često poslije posla popijem kafu sa njima, ručam isl. Nikada nisam nikakvu neugodnost doživjela za godina i godina moga braka. Ako mi maximalno nisu pomogli nisu ni minimalno odmogli! Lično, bez problema sa njima bih do kraja života mogla dijeliti objekat user posted image  Skupa u istim prostorijama ne (rekoh zbog privatnosti), u istoj kući-da!!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 1:52:05   
veeseelaa
e pa takve su situacije rijetkost a kakav je ko ne možeš znati dok sa njim ne provedeš odredjeno vrijeme, i čemu onda riskirati??? bolje ne ulaziti u to
A sve je stvar postavke, ja npr kad dodjem s posla niti ih vidim niti sa njima ručam, niti sam takav odnos htjela niti gradila pa se valjda osjećam ko da smo totalno odvojeni.... s vremene na vrijeme ok, kao što je ok da i mm s vremena na vrijeme sjedne sa mojom majkom al svaki dan, ma daaaj ...

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 11:43:03   
mamma mumi
Ja zivim u zajednici, svako ima svoj stan, i navescu i pozitivna  iskustva i nazalost negativna. Pozitivno- ima ti ko pricuvati dijete, ad ti je neka frka, a obicno necuva, jer je glava boli ili je vani. Jednom u 15 dana imas pitu na meniju, a ostale dane kuhas sama. Negativne strane-. nemeres maknuti da nezna gdje si, nezakljucavm kucu, jer je ulaz isti, pa sto bi kljucala kad je ona tuuser posted image , NJUSKA TI PO KUCI HA IZADJES, SVAKI COSAK TI ZNA  STA JE U NJEMU, SPAVA TI U BRACNOM KAD  CUVA DIJETE,sve ima pod kontrolom, a ti ubrzo vidis da postajes luda, pa bujrum dusu. Da mi je ova pamet nebih se nikada udala, a nisam hrabra da se rastavim, jer to mi je jedini problem, ne pije, ne hoda, dobar je, ali je mama N1.Pa ko voli nek izvoli

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 12:37:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: N_N

Opcija br. 1- zajednica: svi skupa (u istim prostorijama) - i nisam baš za! Razlozi: privatnost, naravno.

Opcija br. 2- zajednica: svako na svom spratu sa različitim ulazima - ok, čak šta više, super user posted image  Razlozi: možemo jedni drugima što šta pomoći, da ne nabrajam šta, večina pozitivnih razloga je spomenuta.

Opcija br. 3- daleko od zajednice u kući iz vlastitih snova - idealno!! Ali vrlo rijetko.... Razlozi: dobro poznati (finansije u našoj lijepoj) ali naravno, treba težiti k tome user posted image


Iskusila prve dvije opcije. Treća opcija trenutno i narednu godinu u opticaju i razradi user posted image

Poruka tek tako user posted image : Ljubav pa i u šupi user posted image  pa iz šupe lagano, zajedno, sa dosta ljubavi ići korak po korak. Ja bih svakoga prvo poslala u zajednicu - kako se nakon iste dobije vjetar u leđa da se počne sticati svoj krov nad glavom, puno se više cijene određene stvari u životu i nema se vremena baviti se glupostima. A ne, hop na gotovo! Bujrum zasuci rukave pa zaradi sebi. Budući da je kod nas, u našoj zemlji, izgradnja vlastitog doma na dugom štapu, traje godinama, neke od nas, čekajući da izgrade vlastiti dom pa tek da se udaju, sigurno se nikada ne bi ni udale.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pametno ženo...svaka ti je zlatna...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 12:54:44   
Sonja
evo jedne sto je okusila i zivot kao podstanar i u zajednici a evo hB i zivot u vlastitom domuuser posted image
a tek mi 23guser posted image

udala sam se sa 19g. (sad ce vesela aaaaa jesi luda:)))) mm je imao posao i zivjeli smo sami u jednoj kuci kao podstanari par mjeseci ali je mm dobio otkaz i presli smo u zajednicu kod njegovih roditelja u trosoban stan..
eh sad sve ima prednosti i mane...
prednosti:sveki je skoro uvijek kuhala jer je svekar navikao na njemu hranu..ja sam kuhala smao po svojoj zelji i zelji mm kad nam sta prahne...ona je odrzavala veci dio stana dok sam ja nasu sobu i kuhinju...
slazem se ja s njom stvarno dobro mada smo oko ishrane A kad je bio beba imale par "diskusija" ali u susutini sam prava sretnica kad procitam kakvih svekrva ima
sa svekrom sam bila tu i tamo..ne bas najbolja da bi se na kraju i posvadjali i tako hB i zbog toga i osnovali vlastiti dom.

kod mog djeda(maminog tate) je velika kuca na 3 sprata i jedan sprat tj. prizemlje pripada mojoj mami a ona je to svakako planirala prepisati na mene tako da smo se mm i ja tu preselili i sad nam je super
djed i baka zive iznad ali mi stvarno nemamo ama bas nikakve veze sa njima..

puno je mana zajednice s tim da se zivi u istim prostorijama pa tako da se prednosti i ne primjecuju basuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 14:32:47   
LELA 77
IZVORNA PORUKA: N_N

 Ja bih svakoga prvo poslala u zajednicu - kako se nakon iste dobije vjetar u leđa da se počne sticati svoj krov nad glavom, puno se više cijene određene stvari u životu i nema se vremena baviti se glupostima. A ne, hop na gotovo! Bujrum zasuci rukave pa zaradi sebi. Budući da je kod nas, u našoj zemlji, izgradnja vlastitog doma na dugom štapu, traje godinama, neke od nas, čekajući da izgrade vlastiti dom pa tek da se udaju, sigurno se nikada ne bi ni udale.


Au ala si ti strogauser posted image .Ima nas koji nikada ne bi na to pristali.Evo recimo ja.Celog svog ivota sam ivela sama, nikada nisam bila čak ni podstanar.Navikla na svoj mir i svoju slobodu.Kad sam se udala imala 27. godina i da me neko smesti u zajednicu.Veruj, radije se ne bih udala nego to bi ivela u zajednici.I zna ta, tako ću vaspitati i moju kćer.Suvie je ovaj ivot kratak da bi neko nekoga trpeo.

< Poruku je uredio LELA 77 -- 24.7.2011 14:37:25 >


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 17:16:34   
veeseelaa
Navikla na svoj mir i svoju slobodu.Kad sam se udala imala 27. godina i da me neko smesti u zajednicu.Veruj, radije se ne bih udala nego to bi ivela u zajednici.I zna ta, tako ću vaspitati i moju kćer.Suvie je ovaj ivot kratak da bi neko nekoga trpeo.


upravo tako, a da mi kći kaže da ide iz života koji će aBd imati, u zajednicu sa svekrom i svekrvom, kod hodže bi joj pisala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 18:21:51   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Navikla na svoj mir i svoju slobodu.Kad sam se udala imala 27. godina i da me neko smesti u zajednicu.Veruj, radije se ne bih udala nego to bi ivela u zajednici.I zna ta, tako ću vaspitati i moju kćer.Suvie je ovaj ivot kratak da bi neko nekoga trpeo.


upravo tako, a da mi kći kaže da ide iz života koji će aBd imati, u zajednicu sa svekrom i svekrvom, kod hodže bi joj pisala



user posted image user posted image  presmiješno user posted image  Vidiš mene moja ne odvede kod hodže user posted image  Očigledno joj je bila bitnija moja sreća nego materijalne stvari user posted image
- kao što sam ti i sama takva user posted image
Da jednu stvar razjasnimo, naravno da bi svako volio odmah da ima vlastiti dom, da isti ne dijeli ni sa kim ali ako to odmah nije moguće meni je preegoistično okrenuti leđa i krenuti u potragu za osobom koja bi trebala sve da ima da bi bila uopšte vrijedna razmišljanja o braku sa istom! Pih user posted image  
a gdje je ljubav, oooooooooo a gdje je ljubav http://www.youtube.com/watch?v=w5ZAx5PZ23w - oprostite na smetnji i ja bih nešto veselo......

< Poruku je uredio N_N -- 24.7.2011 18:22:27 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:08:31   
veeseelaa
joj draga N-N ne radi se o materijalnim stvarima niti ja stan smatram nekim bogatstvom, upravo govorim o tome da mi dijete pored ljubavi i rahat živi a ne da se ustručava kad joj neko dodje ili da bude (kao u pojedinim slučajevima) sluga muževljevoj familiji
sad sve to u zajednici ne mora da znači, al ja ne bi riskirala, o tome ja govorim
ne vidim ništa pozitivno u zajednici....
naravno da joj ne bi savjetovala da ostavi partnera jer nema stan al bi joj savjetovala da sačekaju malo sa Da dok ne steknu uvjete da imaju svoj dom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:15:36   
veeseelaa
 ja nikada ne bi pristala da živim u zajednici sa svojim sinom, meni je to pih
ajde lijepo svak svoje a voljeti se možemo i poštovati iako smo koji ulicu il naselje dalje
u većini zajednica tikva pukne pa se onda rastale e pa ni to nije u redu...
roditelji trebaju da su svjesni i razumni i da dijete puste da ide a dijete da je realno i da shvati da samo tako može imati ispunjen i normalan život....

a ne ko u BiH roditelji od malena utuve sinu u glavu da je jedina opcija da kad se oženi živi sa njima u zajednici ili istoj kući itd... i taj za drugo nezna, ma bježi

I mi smo ostavile svoje mame pa se udale nek i oni ostave svoje i svima potaman
Samo je kod nas blam kad zet živi kod punca a kad snaha živi kod svekrve i svekra e to je ko normala, e pa nije ni jedno ni drugo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:20:14   
veeseelaa
a ne ko u BiH roditelji od malena utuve sinu u glavu da je jedina opcija da kad se oženi živi sa njima u zajednici ili istoj kući itd... i taj za drugo nezna, ma bježi


i onda se sin nikada i ne trudi da ima nešto lično svoje... a šat će mu?? pa ima babovinu user posted image  ma ja da sam na mjesto pojedinih roditelja sve bi rasprodala i putovala pod stare dane a djeca, snahe i zetovi ajmo voz

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:20:45   
InLove
U svemu ovome donijeti zakljucak da svaki roditelj opskrbi svoje djete, tako da onda nikakvih problema nece biti user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:26:21   
veeseelaa
misliš da roditelji pomognu djecu da se osamostale?? slažem se i sa tim, ako su djeca ok a ako nisu voz
i nije mi jasna jedna stvar, sta je sa imovinom mlade??? nasljeuje li ona ista od svojih il ne?? mislim ako ide u zajednici dobija li ista love od svojih, zemlje, dio stana i bla bla
kako tako da je njeni ostave

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.7.2011 19:28:28 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:28:35   
napolitanka
sit gladnog ne razumije.....

u nasoj drzavi je i suvise bijede i siromastva , kad bi svi cekali stan ili da plate kiriju, dokle bi dosla ova omladina sto ih ceka, ne znaju ni oni sta u buducnosti.....ovo je bosna.....
da se razumijemo zivimo odvojeno, al nemam srca pametovati jel zivot u zajednici dobar ili los, kad ne dao bog mozemo i mi svi doci u situaciju da ostanemo bez posla, i sta onda jel se treba razvesti, samo da ne bi zivili u kucama tih istih sto su nas rodli, jer pobogu necu moci gola kroz kucu????


_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:31:55   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

misliš da roditelji pomognu djecu da se osamostale?? slažem se i sa tim, ako su djeca ok a ako nisu voz
i nije mi jasna jedna stvar, sta je sa imovinom mlade??? nasljeuje li ona ista od svojih il ne?? mislim ako ide u zajednici dobija li ista love od svojih, zemlje, dio stana i bla bla
kako tako da je njeni ostave


Da znaci i od mlade roditelji i od mladozenje da pomognu, sto da ne! Mojim djevojcicama planiram aBd kupit nesto, pa nek je i gansonjera ,samo nek imaju , taman da je 30 kvadrati! Pa ako bude htjela da se uda i kad bude, nek ide i u svoje ,njeno je, nek radi s tim sta hoce!
I ne volim ono zenska su djeca blago ti se , ne trebas im kupovati, haloo djete je djete! Eto najbolji zakljucak, roditelj nek opskrbi svoje djete onoliko koliko moze! Znaci i od mlade i mladozenje, i svi zadovoljni i sretni! user posted image

Jedni kupe zemlju,drugi pomognu da prave itd!!

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:34:38   
veeseelaa
treba težiti ka boljem.... boriti se, raditi i sl
ja znam jednog momka koji je prije braka kupio malo zemljice cca 500 m2, sazidao jedan sprat i zatim se oženio.... nije neka pljačka al je njegovo.... uživaju i sretni su
nije to bila neka investicija al današnja mladež dok ima troši, hoće bosov parfem, auto i sl a kad se oženi kuku lele e pa razmišljaj sine malo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
24.7.2011 19:38:04   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

treba težiti ka boljem.... boriti se, raditi i sl
ja znam jednog momka koji je prije braka kupio malo zemljice cca 500 m2, sazidao jedan sprat i zatim se oženio.... nije neka pljačka al je njegovo.... uživaju i sretni su
nije to bila neka investicija al današnja mladež dok ima troši, hoće bosov parfem, auto i sl a kad se oženi kuku lele e pa razmišljaj sine malo


Bogami ako hoce markirano nek zapne, ne nosim ni ja markirano user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *