|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 12:04:37   
makana
pozdrav
reko da ne zauzimam mjesto u temi
pa gdje si ti ženo (evo me zvučim kao u onim starim filovima sa ružicom sokić hihihi)
nema te odavno

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 12:38:48   
D_K
Pozdrav makana.
Prethodnih pola sata umjesto da radim svoj posao ja se zezam sa postavljanjem slike u onaj okvir - te nije mi velicina te nije ovo te nije ono..
Da vidite da nisam brkati konobar :)
A da znate - da sam se zatekla na istom mjestu i u isto vrijeme gdje ste i vas dvije ja bi vam se javila - meni ste nekako vec drage..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 12:42:17   
Blue rose RR
HVALA, HVALA... ma i mi bismo se tebi javile.
Šta je sa tom sličicom?

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 13:04:50   
D_K
O je - uspjela sam - iako kad je pogledam nije bas najjasnija slika. A i sad sam malo okruglija :)
Ali sta je tu je.
To sam vam ja D_K tj. Dzana_K zvana Dzana :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 13:10:37   
Blue rose RR
Cool si Džana. Uvijek su mi nekako sexepilne žene koje nose naočale (ne nabacujem ti se)user posted image user posted image

Ma bona nešto sam se ubila od traženja po tvojim postovima, ili nema ili ne mogu da nađem (drot), nešto o tebi.
Nisi mi išla na post "Upoznajmo se"...pa nikako da skontam.
Znam da imamo curetke istog imena, a ostalo....hmmmm.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 13:24:34   
makana
eh pa da
zaista nije najjasnija
opet se kriješ
hehehheh
ma zezam se, nego meni i ovaj komp nije baš najbolji sve mi tamno pa se ubih piljeći u ekran isto zrikava baba
eto zauzesmo mi temu
a šta i da radimo kad nema almei ni na mapi user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 13:28:25   
kiša
 Jesi li ti Dzana stroga uvjek kao i sad na slici hehe sala .user posted image user posted image

A mozda  almai rjesava problem pa nema kad da bar ishod hoce biti pozitivan,nek joj je Bog na pomoći,ima velik problem,a stvarno neznam sta bih uradila na njenom mjestu,jos i djecu ima....user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 13:43:03   
D_K
Ma ja sam ti pravi spijun - kako ti to nisi dosad skontala - volim da znam a da me ne znaju :))
Napisacu ja nesto o sebi u toku dana..
Pozdravljam te 

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 23:43:39   
almai
evo mene drage moje,samo ja sam po uobicaju u vecernjim satima na netu posto u toku dana nemam vremena.Pricajte vi sta hocete ali izgleda da je Baklava bila presudna da se situacija donekle rijesi.Moram vam reci kad sam dobila napad histerije da djeca nisu bila kuci ,tako da sam mogla da se istresem i vjerujte da mi je bilo lakse.Nakon izvijesnog vremena kad smo se smirili sjeli smo ko civilizovani ljudi i popricali normalno gdje smo se dogovorili da vise nema izlazaka navecer a ni bezveznog prebacivanja s moje strane.Nadam se da cemo dogovor ispostovati i da ce krenuti nabolje.Sad odoh se posvetiti muzeku jer mi duguje jednu masazu.user posted image Lijep pozdrav svima vama.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 7:25:42   
Hamos
Nadam se da ti je masaza prijala. user posted image
Mozda jeste zbog baklave, ali ipak ste morali i sjesti da popricate. Ne bih da ti pametujem, ali ako uvedete cesce razgovore na temu '' nas brak i mi u njemu '' vidjet ces kako ce sve bolje da funkcionise. Tako bar ja i moj muz radimo. trudimo se da otkrivamo stvari koje ni sami nismo znali da su skrivene negdje u nama. Ma to ti dodje ko djecija igra, a stvarno je korisno.user posted image

Lijep pozdrav i puno masazauser posted image  user posted image   user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 7:47:30   
Amelaa RR
user posted image user posted image Bas mi je drago sto se sve zavrsilo s happy endom...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 9:23:06   
budućamama
I meni je drago da se ovako završila "nervoza". Sad su pred vama dani puni odricanja i mijenjanja starih navika, neće vam biti lako, ali kad pomislite zašto to sve radite...odmah bude lakše.
Želim vam puno sreće u vašim nastojanjima da očvrsnete vaš brak i vašu ljubav. Puno te pozdravljam

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 9:45:07   
Suncica*
Svaka cast, jako mi je drago sto se sve resilo. Inace svi bracni problemi se jedino razgovorom mogu resiti..


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 9:50:03   
kiša
user posted image user posted image user posted image Stvarno mi je drago sto se to pozitivno rjesilio,i nadam se da ce to ostati i u buducnosti tako i jos,jos bolje.

Uzivaj...

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 10:48:08   
Monia
Jako mi je drago sto ste taj dio problema rijesili pozitivno,i nadam se da cete svaki naredni nesporazum rijesiti na najbolji nacin.

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 10:55:24   
Emina*
Cestitke i od mene. Nadam se da vise nece doci do ovakvih sukoba, ali ako dodje vi cete to vec znati rijesiti.. Puno srece...
user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 11:06:25   
makana
da
uvijek nešto bude presudno
ali suština je razgovor, otvoren i intiman do te mjere da se ponovo pojavi ona stara i malo marginalizirana bliskost između dvoje ljudi
ja ne bih voljela da se to ikad izgubi između mog muža i mene pa često napravim kafu i počnem razgovor s pitanjem - šta ima kod tebe ovih dana
možda zvuči šuplje, neblisko i sl, ali moj muž puž to odmah prepozna i ako smo tih dana bili previše zauzeti za razgovor onda otčepi i kaže mi sve što je pomislio, vidio, čuo, što mu je palo na pamet, smislio nešto itd a nije mi rekao
nekad mi čak i prebaci da sam bila previše zauzeta drugim stvarima, a nisam njega ni pitala o čemu razmišlja ovih dana user posted image
to je jednostavno tako, duboki razgovori o tome šta ko misli u tom trenutku, da li se osjeća onako loše ili bezveze ili da ima nekih crnih slutnji ili da je smislio kako ćemo urediti dnevni boravak - sve to ima smisla ako se redovno obavlja

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
26.12.2007 11:14:23   
Monia
Naravno da je tako.Smatram da je razgovor rjesenje svih lijepih i ruznih stvari u zivotu.Pogotovo oni iskreni razgovori koji ponekad i ne dozivljavamo bas kao dobre.Mislim da se u glavnom treba sve reci,jer je to jedini nacin da se odrzi bliskost medu ljudima i rijese ne doumice.Naravno,postoje neke stvari,koje je u odredenim momentima bolje presutiti...sacekati neki bolji momenat.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
28.12.2007 9:38:44   
hanabanana
Možda da prestaneš rondati i otvoreno porazgovarate....
Pitaj ga gdje ide? Zašto ide? Dokle mislim tako?

Meni je takvo ponašanje neshvatljivo, da budem iskrene, i ne mogu zamisliti da se moj muž počne tako ponašati. Naročito da me ignoriše.

I zaboravi na to da je društvo krivo....uvijek smo mi krivci za sve svoje uspjehe i neuspjehe. Ne treba za to krivit druge.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
28.12.2007 9:59:12   
Suncica*
Slazem se s tobom. Ja se jako trudim da u nasoj kuci i zivotu vlada prijatna atmosfera. Svako zivi zivot onako kakvim ga napravi..
Ja se iskreno nadam da se stanje popravilo..

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
28.12.2007 11:15:54   
laracroft
Pa naravo da treba vladati pozitivna atmosfera,ali ne mogu ni ja uvijek biti super raspolozena,jer ako mi je dijete cijeli dan kenjkavo i nije nista jelo hmmmm.Treba ogromna kolicina tolerancije i postovanja,a tek onda ljubavi,jer ako toga nema...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
2.1.2008 23:02:37   
almai
slazem se s tobom hahabanana jeste da svi mi snosimo svoje greske i da se treba covijek trudit da dode do svoga cilja.Ali u jednoj ezi treba dosta i razumjevanja.Covijek nemoze biti ni raspolozen ako ti po cijeli dan djeca skacu po glavi i kad zaspu ves,rucak,sude itd i nakraju padnes mrtav umoran i nije ti nidocega jos ako trud dolazi samo sa jedne strane onda
brzo prestans da se trudis.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
7.1.2008 13:24:45   
hanabanana
Mozda si me pogresno razumjela...mislim da trebas otvoreno pitati, i tražiti odgovor.

Naravno da osjećaš sav teret na svojim ledjima, malo sam puta stala pred ogledalo i šokirala se: ko je ova žena što me gleda?? Ti nisi superwomen, takve ne postoje.

Ali djeca, sudovi, veš, kuća....to ne treba biti samo tvoja obaveza. Moraš malo misliti i na sebe. Moraš naći vrijeme za sebe, probaj. Najgore je nezadovoljstvo skupljati.

 





(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
7.1.2008 13:34:54   
travnicanka
A najlakse je pametovati....svi mi to znamo!!!
Pusti zenu neka ona razluci sta je za nju dobro a sta nije....nemoj jos dolijevati ulje na vatru...ako nemas nista pametno reci onda se suzdrzi i od pametovanja!!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
27.2.2008 0:54:58   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Sonja -- 27.2.2008 1:09:10 >


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *