|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
27.2.2008 7:03:40   
Amelaa RR
Ma bitno je da je sve zavrsilo s happy endom...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
27.2.2008 17:20:37   
lamka
ja sam imala isti problem kao i ti na pocetku braka.s ti msto je moj muz imao podrsku svoje majke kao pusti ga neka izade ili smirit ce se kada mu se brat ozeni!i ja sam pokusavala biti fina i svadala se ali nije pomoglo pa sam se i ja spremila i izasla jedno vece iako sam pred zgradu dosla prije njega cekala sam da on dode pa sam usla poslije njega dva sata.cijelo vrijeme sam sjedila na klupi ispred zgrade i smrzavala se.i upalilo je.nakon toga je prorijedio na jednom dvaput mjesecno a i tada me pita sta ja mislim.probaj i ti ovu taktiku ili se spremi  prije njega izadi a on neka ostane sa djecom jer mi nismo imali djece tada

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *