|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva ljubav
14.6.2012 8:35:15   
sarisari

moje mišljenje je da nema veze kako se hronološki desavaju ljubavi nego koja je ona prava a sigrno je prava i jedina ona sa kim ste u braku barem je to kod mene jedina istinska bezuslovna ljubav mm
malo mi je cudno da se zena uda za simpatiju npr iz 2 osnovne a da u medjuvremenu nije imala nikoga drugoga ili da do 35.god se niste nikada zaljubili, naravno da se u zivotu desi vise ljubavi ali ponavljam mm je meni največa i jedina ljubav i da je bilo sudjeno da se udam za nekoga drugoga odnosno da sam ja to željela tako bi sigurno i bilo ja sam zeljela samo i sada samo hocu njega :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prva ljubav
14.6.2012 8:58:05   
henna ze
moja prva ljubav..skroz drugačija od ove...dva različita svijeta..
bila sam mlada,,ludo zaljubljena..četiri godine veze..da kažem da sam ga upoznala sa 19 godina i prije njega niko nije postojao..niko ni ruku da dodirne..on je bio princ iz bajke..ja princeza na dlanu..voljeli se ludo..i puklo..ja sam tako htjela..uz svu tu ljubav, jednostavno ja nisam bila ja..bila sam ljubomorna ko niko..osjećala sam nemir, i stalnu potrebu da pitam gdje si šta radiš..što je sasvim suprotno od moje ličnosti..nisam se osjećala sigurno i rahat pa hajd...
mm sam upoznala i nakon mjesec dana smo se vjenčali..istog momenta kad smo se upoznali nešto je kliknulo..koji mir..spokoj i sigurnost..
uskoro će 11 godina braka....
bivšeg sretnem...ne pozdravljamo se..još je ljut kao na mene..ali gleda me ...ja prođem na rolama ili biciklu sa kćerkom...a on ni oženio se još nije..ponekad se sjetim nekih situacija..jer bilo ih ne mnogo prelijepih..imamo mnogo zajedničke raje...neko ga nekad spomene...ali sem uspomene, u mom životu više mjesta nema..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prva ljubav
14.6.2012 9:08:04   
zeze

IZVORNA PORUKA: henna ze

moja prva ljubav..skroz drugačija od ove...dva različita svijeta..
bila sam mlada,,ludo zaljubljena..četiri godine veze..da kažem da sam ga upoznala sa 19 godina i prije njega niko nije postojao..niko ni ruku da dodirne..on je bio princ iz bajke..ja princeza na dlanu..voljeli se ludo..i puklo..ja sam tako htjela..uz svu tu ljubav, jednostavno ja nisam bila ja..bila sam ljubomorna ko niko..osjećala sam nemir, i stalnu potrebu da pitam gdje si šta radiš..što je sasvim suprotno od moje ličnosti..nisam se osjećala sigurno i rahat pa hajd...
mm sam upoznala i nakon mjesec dana smo se vjenčali..istog momenta kad smo se upoznali nešto je kliknulo..koji mir..spokoj i sigurnost..
uskoro će 11 godina braka....
bivšeg sretnem...ne pozdravljamo se..još je ljut kao na mene..ali gleda me ...ja prođem na rolama ili biciklu sa kćerkom...a on ni oženio se još nije..ponekad se sjetim nekih situacija..jer bilo ih ne mnogo prelijepih..imamo mnogo zajedničke raje...neko ga nekad spomene...ali sem uspomene, u mom životu više mjesta nema..


Haman pa isto user posted image Ja sam imala 15 godina kad smo se upoznali, 4 godine zabavljali. Bas kako si rekla puklo, nisam osjecala sigurnost , spokoj i kraj.
Mm sam upoznala godinu nakon raskida , godinu se zabavljali i evo sad ce 3 godine kako smo u braku. user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prva ljubav
14.6.2012 9:11:16   
leona81
prva ljubav? hm
veza je bilo dosta, i zaljubljivanja i patnje, i smijeha i suza...ali nikad te veze nisam shvatala toliko ozbiljno da je doslo do razmisljanja o djeci ili sl...2 puta prije mm mi je ponudjen brak, prvu ponudu sam odmah odbila iako sam ga voljela, ali se nisam vidjela u braku s njim, a na drugu ponudu sam pristala, zarucila se, dogovoren bio i datum i bracno putovanje...s tim da je meni jako tesko padalo to sto bih se morala preseliti u drugu drzavu, bila je to veza na daljinu i kao takva je super funkcionirala ali brak? ne znam gdje mi je bila pamet, srecom nisam se udala, kasnije se ispostavilo da je moja odluka bila rezultat instinkta a on me ni ovaj put nije iznevjerio...shvatila sam da nije to to i krenula dalje...i vidim mm nakon sto godina u gradu sasvim slucajno...putevi nam se isprepleli...a nismo se bas nesto posebno gotivili jedno vrijeme, cak sam odbila njegovu poziv na pice (mm mi i dandanas to nabije na nos)...i malo po malo, sudbina ucinila svoje...i on je jedini s kojim sam pomislila da bih mogla imati dijete...i tu smo...u dobru i zluuser posted image
on je moja prva ljubav...nakon njega dosla je druga(May) i nadam se da ce biti jos barem jednauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prva ljubav
15.6.2012 11:12:24   
lajlac
Moja prva ljubav: Vojnik - marinac, mulat od 2 m, neprocijenjivog izgleda i sarma i 2 godine veze i skrivanja od roditelja! Sve da hocu, ne mogu a da ga se ne sjecam :)))) Sve sto je lijepo kratko traje, ne kazu dzabe :))

_____________________________

Lajla

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prva ljubav
15.6.2012 11:19:54   
veeseelaa
nisam se vala ni u koga ovako zatreskala kao u mmuser posted image
inače nisam neki zagovornik braka al više ne mogadoh izdurat user posted image
da sam se ikada ovako zatreskala kao u njega vjerovatno bi se davno udala
Iako sam racionalan tip on mi je dokundisaouser posted image , ostali me nisu dojmili
jedino je on u meni probudio sve osjećaje od do... ne kontam kako mu je to uspjelo user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prva ljubav
15.6.2012 12:17:45   
ladyblue RR
to je bilo u prošlom vijeku tako da se i jedva sjećamuser posted image


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prva ljubav
16.6.2012 15:48:49   
balasgirl
moja prva "prava" ljubav - crko dabogda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prva ljubav
16.6.2012 16:27:41   
hatepsut
Moja prva ljubav..eh nekad bilo sad se spominjalo.Mislim lijepo se sjetit jer je to bila bas ljubav,narvno ne kao s mm ali eto .hajmo reci velika ljubav.Godina skrivanja,godina branjenja moji nisu bili za tu vezu nikako ali ko ce meni ovnu po horoskopu nesto dokazati.uvjek sam tjerala po svom u ostalom moj zivot.sve se tako bezveze zavrsilo u stvari nismo zvanicno prekinuli jednostavno smo se prestali vidjati i zivotni putevi su nam se razdvojili.sreli se nakon mozda pola godine popili kafu kao stari dobri drugovi.Inace mm nosi ime mog bivseg,a on je ozenio zenu koja nosi moje ime user posted image pa sad nek' neko kaze da tu nije bilo ono "nesto" !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prva ljubav
16.6.2012 17:49:56   
Nedi

IZVORNA PORUKA: balasgirl

moja prva "prava" ljubav - crko dabogda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 14:28:33   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: lajlac

Moja prva ljubav: Vojnik - marinac, mulat od 2 m, neprocijenjivog izgleda i sarma i 2 godine veze i skrivanja od roditelja! Sve da hocu, ne mogu a da ga se ne sjecam :)))) Sve sto je lijepo kratko traje, ne kazu dzabe :))


vala kako ga opisa-ni ja nemogu da ga se ne sjećamuser posted image user posted image user posted image
mulatuser posted image
pa jos marinacuser posted image
pa jos dvometras(volim dvometrase-i mm je)

user posted image user posted image user posted image
uh....user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 14:52:00   
Galicia
Moj je bio skinhead. Zbog njega sam Hitlera zavolila. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 14:57:57   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moj je bio skinhead. Zbog njega sam Hitlera zavolila. user posted image


jos ako je dvometrasuser posted image
user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 15:01:01   
Galicia
Pa sad...Duzina mu nije bio problem. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 15:02:29   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Galicia

Pa sad...Duzina mu nije bio problem. user posted image user posted image user posted image




djaba volim velike decke...user posted image user posted image user posted image
to mi je garant za svasta nestouser posted image
2 m visina,50 br.obuce,i onda samo pretpostavljasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 15:18:24   
Galicia
MAMA MA nije to mjerilo, uvjerih se vise puta.

Mene inace privlace celavi tipovi, onako prljave maste koja im je u ocima. A to je on bio.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 16:04:23   
smajli80
Moja prva ljubav...
Moja prva ljubav jedno divno milo i toplo stvorenjeuser posted image .
Upoznali smo se kad sam imala 15 godina i ludo sam se zaljubila u njega.Očarao me je svojom nježnošću i velikim plavim očimauser posted image .Brao je za mene ruže iz mamine bašte i svaki dan mi je davao po jednu uz poljubac u obrazuser posted image .Držao me je kao malo vode na dlanu..Znao je kako dišem a disala sam za njegauser posted image user posted image
Međutim nije nam bilo suđeno da ostanemo zajedno roditelji su nam branili da se viđamo.Rastali smo se u suzama...
I dan danas ga viđam u gradu,oženio se sa djevojkom malo burnije prošlosti(smuntala ga nabrzinu).
Jako bih voljela da popijem kafu sa njim onako drugarski ali je to nemoguće.

Dvije godine nakon raskida upoznala sam mm i on me je potpuno opčinio.Sušta suprotnost od prvog.Fizički liče ali su dva potpuno različita karaktera.Mm je dosta otresit,zna šta hoće i veliki borac u životuuser posted image user posted image .
Evo već smo 15 god zajedno i on je moja velika ljubav,otac moje djece,moj ljubavnik i najveća podrška u životu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 23:19:04   
ananas_ze
jao teme danima o njoj razmisljam user posted image prva ljubav u pravom smislu te rijeci je mm, nije imao nista od idealnog muskarca u mojoj glavi, osim jednog " bio bi divan otac moje djece". I da, imala sam 17 , a sa 17 mozes sve user posted image i hB mnogo sam sretna sto je moja prva ljubav uz mene znajuci da je i njegova uz njega, a djeca, i to ce biti aBd, nismo mi uopce stari user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prva ljubav
22.6.2012 23:28:24   
Mala Selma
user posted image user posted image Prva ljubav zaborava nema

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prva ljubav
25.6.2012 11:54:57   
sabinos
IZVORNA PORUKA: henna ze

moja prva ljubav..skroz drugačija od ove...dva različita svijeta..
bila sam mlada,,ludo zaljubljena..četiri godine veze..da kažem da sam ga upoznala sa 19 godina i prije njega niko nije postojao..niko ni ruku da dodirne..on je bio princ iz bajke..ja princeza na dlanu..voljeli se ludo..i puklo..ja sam tako htjela..uz svu tu ljubav, jednostavno ja nisam bila ja..bila sam ljubomorna ko niko..osjećala sam nemir, i stalnu potrebu da pitam gdje si šta radiš..što je sasvim suprotno od moje ličnosti..nisam se osjećala sigurno i rahat pa hajd...
mm sam upoznala i nakon mjesec dana smo se vjenčali..istog momenta kad smo se upoznali nešto je kliknulo..koji mir..spokoj i sigurnost..
uskoro će 11 godina braka....
bivšeg sretnem...ne pozdravljamo se..još je ljut kao na mene..ali gleda me ...ja prođem na rolama ili biciklu sa kćerkom...a on ni oženio se još nije..ponekad se sjetim nekih situacija..jer bilo ih ne mnogo prelijepih..imamo mnogo zajedničke raje...neko ga nekad spomene...ali sem uspomene, u mom životu više mjesta nema..


potpuno ista moja prica,od do...pogotovo ovo podebljano,ja i danas ne znam zasto sam bila ljubomornauser posted image
inace nasi bivsi su koliko ja znam jarani bili user posted image
i bas i jesu slicni...
a MM susta suprotnost,nasa je ljubav nekako zrelija od svih mojih i njegovih bivsih ljubavi.i ne bih mijenjala ama bas nista.samo Boze podrzi

< Poruku je uredio sabinos -- 25.6.2012 11:56:45 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *