|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:07:37   
mnn
drage moje moja se mama ljuti bez razloga.evo prije 1mj je bila kod nas sa mojim očuhom,kod mene je taj dan bila žena koja mi pomaže u kuči ,ona dolazi svaki tjedan i taj dan je bila,(znali su da je kod mene a opet su došli)i nisu me pritom ni nazvali... ja sam stavljala veš i moji su baš taj tren došli kad je bilo posla po kuči.ja im kažem da maleni spava i da ga ne mogu sad vidjeti jer je jedva zaspao...da sam ja umorna jer tri noči za redom nisam spavala i da me samo pričekaju da stavim veš.nakon toga oni su sjeli i pita mene očuh koliko imam još posla ja kažem da imam još posla..tek sam počela stavljati veš...na to če on mojoj mami idemo mi...prije nego je to rekao gospođa koja čisti im je rekla da če im skuhati kavu samo da obriše do kraja pod...oni su se naljutili i odmah se pokupili i otišli komentirajuči ispred te gospodje kako sam ih lijepo izbacila.

nakon toga mi nismo razgovarale,samo bi slala poruke preko moje sestre...da s eona ne ljuti ali se očuh ljuti itd...na kraju sam je ja nazvala i nekako je bila rezervirana ali je po sestri opet poručila da če danas doči do nas.medjutim nema je .,..sestra je zvala da dodjem na kavu u kafič ali je maleni spavao tako da nisam otišla a i ne bi jer nije uredu što neče doči kod nas...

ja se više neču truditi da je zovem jer vidim da to nema smisla i da moj očuh njom komandira govoreči joj da ne ide i sve mi se čini da neče zbog nejga doči kod nas...ali nema veze..to joj je jedini unuk a ona se tako ponaša...jedan dan priča sestri jedno drugi drugo....

da li da pustim vrijeme da učini svoje kako kaže moj muž ili da se uopče ne javljam više...da jednostavno se pravim kao da nije bilo ništa a opet da se ne javljam...user posted image što vi mislite.

< Poruku je uredio mnn -- 3.9.2009 14:09:25 >


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:12:01   
ivanak
Nevjerujem da nemaš vremena da otiđeš do svoje mame, bez maloga. Neka ga muž čuva.
Pođi ne najvaljena i to kad bude oluh doma. Poprićaj sa njime, jer kažeš da smatraš da on upravlja njome. Znači, on je taj problem.


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:15:12   
marinela
Slazem se.....najbolje da odes do njih i rascistis to,jer vidim da te to muci,i ako budes pustila da vrijeme ucini svoje tko zna kad ces docekati...Ja neznam u kakvim si odnosima sa mamom,al ja da znam da se moja ljuti na mene,ja bi to voljela sto prije rijesiti jer bi me dusa boljela...a vjerujem da je tako i tebi.

Sretno!!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:18:13   
mnn
ja sam to i mislila ali svaki put kad bi htjela doči oni uvijek nešto izmisle i meni je več dosta takvog odnosa i razgovaranja o nekim stvarima.a trebala bi ona doči do nas ....oni se nikako ne mogu pomiriti sa time da svatko živi svoj život i da kod nas nema pravila kao i kod njih.žao mi je moje sestre i brata jer oni pate ali oni dodju do nas.

hvala ivanak za savjet.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:18:26   
mamilica
Ja ne bih prekinula kontatkt sa mamom, bez obzira sto je ljuta ni zbog cega. Ako je namjera tvog ocuha da udalji tvoju majku od vas dvije, ja mu ne bih olaksavala taj naum i zamjerala se sa majkom. Mozda je samo prije dolaska bilo potrebno da te pitaju jesi li kuci i mozes li ih primiti, a ne doci u sred nereda, kada dijete spava. Zovi svoju mamu, pozivaj je kod sebe i idi ti kod nje, ona je tvoj najveci prijatelj i ti njen, takodje. Predji nekad preko nekih nesporazuma i oprosti joj ako ruzno reaguje, mislim da ce brzo shvatiti u cemu grijesi. I ne sekiraj se puno, radi svog pilica, a posebno ako dojis moras biti dobro raspolozena i odmorna.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:25:06   
mnn
zvala sam je ja da dodje, kaže seka da če doči ovaj tjedan.upravo mi je to javila jer sam pitala zašto nije došla.nadam se da če doči jer stvarno nema razloga da se ljuti. hvala ti za savjet.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:25:50   
neki
IZVORNA PORUKA: mamilica

Ja ne bih prekinula kontatkt sa mamom, bez obzira sto je ljuta ni zbog cega. Ako je namjera tvog ocuha da udalji tvoju majku od vas dvije, ja mu ne bih olaksavala taj naum i zamjerala se sa majkom. Mozda je samo prije dolaska bilo potrebno da te pitaju jesi li kuci i mozes li ih primiti, a ne doci u sred nereda, kada dijete spava. Zovi svoju mamu, pozivaj je kod sebe i idi ti kod nje, ona je tvoj najveci prijatelj i ti njen, takodje. Predji nekad preko nekih nesporazuma i oprosti joj ako ruzno reaguje, mislim da ce brzo shvatiti u cemu grijesi. I ne sekiraj se puno, radi svog pilica, a posebno ako dojis moras biti dobro raspolozena i odmorna.

Slazem seuser posted image user posted image user posted image
Razgovor,razgovor i samo razgovor;popricaj sa oboma,polako i smireno,objasni sta ti zelis,kako se osjecas,saslusaj i njih...
Majka je majka,nas jedini iskreni prijateljuser posted image

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:27:38   
M kao Mama
Ne znam ti najbolje znaš, ali ja ovo što ću napisati, možda vam se neće svidjeti, ali ja tako mislim, vrlo rano sam ostala bez mame i da mi je bodgo živa i da mi bane u bilo koje doba dana ili noći, da mi probudi djete, pa šta opet će zaspati, kuća nije urađena, pa šta uradit ću je, nema prećeg posla od mame, drage moje cjenite ih i poštujte dok ih imate, jer niko Vam nije preći od nji. Ipak majka je majka, koliko god vam se činilo da je ona pod nečijim utjecajem, ipak mamu niko ne može zamjeniti. Zato živite dane koji su pred vama, jer kada s enešto desi kasno je za kajanje i vraćanje filma, e da sam ovako ili onako. 

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:31:22   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mama alma

Ne znam ti najbolje znaš, ali ja ovo što ću napisati, možda vam se neće svidjeti, ali ja tako mislim, vrlo rano sam ostala bez mame i da mi je bodgo živa i da mi bane u bilo koje doba dana ili noći, da mi probudi djete, pa šta opet će zaspati, kuća nije urađena, pa šta uradit ću je, nema prećeg posla od mame, drage moje cjenite ih i poštujte dok ih imate, jer niko Vam nije preći od nji. Ipak majka je majka, koliko god vam se činilo da je ona pod nečijim utjecajem, ipak mamu niko ne može zamjeniti. Zato živite dane koji su pred vama, jer kada s enešto desi kasno je za kajanje i vraćanje filma, e da sam ovako ili onako. 




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:31:39   
Visnja RR
kao prvo ja ne razumijem majke koje se mogu ljutu na svoju djecu zbog takvih gluposti...
reci joj da bi bilo divno da ne uzimas zenu da ti cisti vec da ti ona dodje pomoci... pa majka bi trebala svojoj kcerki pomoci u svemu zar ne?
hah bas me zanima sta bi ti rekla na to...
ja sam po prirodi vrlo miroljubiva ali i tvrdoglava... za tako nesto ja bih rodjenu majku poslala do djavola... ako njom moze upravljati bilo ko u odnosu sa njenom djecom...pa kakva je to majka? mozda ovo zvuci grubo al kod mene postoje neki prioriteti...


e sad ima i jedna tvoja greskica... kad su vec "gosti" dosli nenajavljeni trebala si ti pusitit sav posao... nek nastavi ta zena...a ti se posveti gostima...pogotovo ako vec znas da su muhanati...

ma draga mnn pokusaj ti da se ne brines... imas svoje sunce malo i sta ti vise treba... a majka koja dize nos za svaku glupost umjesto da ti bude pri ruci kad god zatreba... ma ja bih nju naribala da bi me pamtila...

mogla bih da pisem jos mnogo toga ali je ocito da ti je majka  (izvini) poprilicno muhanata zena pa ne vrijedi...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:32:38   
ivanak
Čekanje ti se ne isplati ni najavljivanje.
Ako ne dođe do tebe ovaj tjedan, pođi do nje. Nmeoj čekati da ona doše do tebe.

Ja kad se posvađam sa mamom, vrag mi ne da mira user posted image user posted image pa opet moram pričati sa njom...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:35:06   
nella
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e sad ima i jedna tvoja greskica... kad su vec "gosti" dosli nenajavljeni trebala si ti pusitit sav posao... nek nastavi ta zena...a ti se posveti gostima...pogotovo ako vec znas da su muhanati...

[/quote

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:40:24   
sarisari
Ja bih se slozila da ne postoji nista na ovom svijetu sto bi me moglo posvadjati ili udaljiti od moje mame, znaci samo Dragi Allah, ali isto tako znam da i moja mama misli i osjeca isto to i da smo to jedna drugoj dokazale bezbroj puta, medjutim za to su potrebne dvije strane znaci da i ti i tvoja majka isto osjecate i zelite, jer ukoliko samo ti to hoces, a ona iako zeli ne smije od ocuha onda nije vrijedno jer ja mislim da niko ne moze stati izmedju majke i djeteta ako je to prava ljubav i pravi odnos, naravno da trebas da porazgovaras sa njom i pokusas rijesiti taj problem, medjutim po tvojoj prici ona kao da je izabrala tvog ocuha umjesto tebe, kao da je dovodi u situaciju da bira, jer ona mora da njemu da doznanja da on ne moze da joj odredjuje kada ce vidjeti svoju kcerku i da posebno mjesto ima on posebno ti. Koliko znam ni jedna majka ne bi ustala i otisla od svoje kcerke zato sto je ona u poslu nego bi joj jos i pomogla, to je ocigledan primjer da je pod njegovim uticajem i mozda bi pomoglo da i sanjim porazgovaras.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:41:43   
sarisari
Da me pogresno ne shvatis prethodnim postom nisam zeljela reci da te tvoja majka ne voli on tebe siguro voli, samo je pod uticajem tvoga ocuha.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 14:48:34   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: mama alma

Ne znam ti najbolje znaš, ali ja ovo što ću napisati, možda vam se neće svidjeti, ali ja tako mislim, vrlo rano sam ostala bez mame i da mi je bodgo živa i da mi bane u bilo koje doba dana ili noći, da mi probudi djete, pa šta opet će zaspati, kuća nije urađena, pa šta uradit ću je, nema prećeg posla od mame, drage moje cjenite ih i poštujte dok ih imate, jer niko Vam nije preći od nji. Ipak majka je majka, koliko god vam se činilo da je ona pod nečijim utjecajem, ipak mamu niko ne može zamjeniti. Zato živite dane koji su pred vama, jer kada s enešto desi kasno je za kajanje i vraćanje filma, e da sam ovako ili onako. 

svaka ti zlatna!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 15:15:01   
dina_89
pokusaj shvatiti da se tvoja mama nalazi izmedju dvije vatre, ja vjerujem da je ona sama dosla da bi ti i pomogla da sredis kucu ali posto je tu sa ocuhom tvojim- to mjenja stvari, u takvoj situaciji mislim da trebas svoju majku staviti na prvo mjesto, ispred svih- bas zbog njeg

mislim da trebas otici kod njih i porazgovarati, reci im ako su se osjetili uvrjedjenim da ti to nije bila namjera i pozovi ih da opet dodju...vjerujem da cete to rijesiti

sve najbolje

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 15:38:39   
Nedi
Nadam se da neću zvučati grubo ali mislim da je tvoja mama pogriješila što je dopustila da tvoj očuh ima bila kakve veze sa vašim odnosom (odnos majke i djece). Ja sam živjela sa tatom i maćehom ali moj i tatin odnos nije bilo šanse da poremeti bilo ko. A još da maćeha upravlja njime...haha dobar vic. Meni je to samo znak slabosti, oprosti ako sam te uvrijedila nije mi bila namjera



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 15:44:55   
emma.L
Mama je mama, s tim se slažem. Ali nisu ni mame uvijek u pravu. Mama alma, ja sam isto bez majke, ali ne bih voljela da mi upada kad god stigne. Fali mi svaki dan do neba barem jednom, i tako godinama, ali zaista ne volim taj dio našeg mentaliteta 'sve đuture'.
S druge strane, kad su već došli, šta ćeš- sad su tu i napravi najbolje što možeš (inače, to je moj moto za sve- kako god da ne valja, da vidimo može li bar malo biti bolje)- kava i odmor od veša, a teti što sprema koja kuna više.
Eh sad, ni ja ne bih mogla spavati nerašćišćenih računa, pogotovo s mamom. Ma ja ne bih čekala taj drugi tjedan da dođu, otišla bih i sjela ispred vrata i čekala ih, čini mi se.
Kako god odlučiš, samo brzo, jer očito nisi mirna. I sretno ti!

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 15:47:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nella

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e sad ima i jedna tvoja greskica... kad su vec "gosti" dosli nenajavljeni trebala si ti pusitit sav posao... nek nastavi ta zena...a ti se posveti gostima...pogotovo ako vec znas da su muhanati...

[/quote

user posted image user posted image user posted image user posted image


a pritom ti nije došao BILO KO nego tvoja MAMA (koju čovjek kad spomene treba da ustane).
Vjeruj meni moja kad dođe da sve gori ja popuštam,jer znam koliko mi fali kako sam otišla od nje,i kad imam bilo kakav problem znam da se samo svojim RODITELJIMA mogu obratiti !!!

(odgovor članu nella)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 15:57:50   
veeseelaa
draga moja ja ne vidim šta si ti pogriješila
Meni mama hiljadu puta dodje i to najavljena pa kad me nadje u nekom poslu lijepo uskoči da mi pomogne a ne diže nos što ja odmah ne sjednem
Mislim da treba imati razumijevanja prema tebi a opet mislim da je ta tzv ljutnja očuhovo maslo
Ja o toj temi više s njima ne bi polemisala, nego bi se ponašala kao da ništa nije bilo, možda bi ih trebala posjetiti ili ih zovnuti na večeruuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 20:49:17   
mnn
Višnja draga do suza si me nasmijala, kao da si mi misli pročitala.user posted image  slažem se da je mama jedina ali opet ako se ljuti zbog gluposti...neznam što bi joj rekla...i ja smatram da je djete bitno i najvažnije od svega...da sam ja tako došla kod nje pomogla bi joj u poslu a ne sjedila....meni kad dodje svekrva i vidi da nešto radim odmah mi ide pomoči.mene najviše povrijedilo to što uvijek stane na stranu mog očuha i nema snage da mu obrusi i kaže toje moje djete i što god bilo stati ču na njegovu stranu...ona sve što kaže ode u vijetar i tako godinama...pomoči če mi pa to radi malo a onda nestane i to me jako ljuti...ali eto vidjeti čemo kako dalje...

hvala vam za svjete!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 20:55:33   
Lulu_
napisi joj pismo...kako god pocnes taj razgovor oko ocuha , zavrsit ce svadjom...
ali kad ona procita pismo mozda ce biti ljuta,pa ce ga procitati drugi put i mozda naci nesto sto ce je potresti a kad ga prociota i treci put mozda ce shvatit kako se ti osjecas.i ti si se udala i tebi je mm jako vazan kao i njoj njen muz.apsolutno se slazem sa tobom da su djeca deifnitivno broj jedan ali zene u godinama su malo cudne.moj svekar ima zenu ( on i svekrva nazalost n isu skupa) koja je totalno opsjednuta da konstantno bude dio njegovog zivota a i on njenog.i to se tako odrazilo na vezu sa njegovim sinom tj.mm i sa njenom kcerkom koje mi je jako zao jer konstantno mora slusati njegove uvrede i gluposti.a kad dodju u bosnu moj mirza ne moze sa njim da provede ni 5 minuta jer ona ne zeli da on ide bilo gdje bez nje...uzasno

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 21:16:07   
Hanady RR
ja mislim da bi se trebala praviti kao da se ništa nije desilo. Jer i nije...mamina reakcija je bila potkopana očuhovim konstantnim kontroliranjem situacije i sam je zaključio da si ih istjerala, mama je rekla ponovo doći...i neka dođe ali očito će to ovaj put biti bez njega...pa i ona traži dobar trenutak za to. Mama ima čovjeka kraj sebe, ne morate ga voljeti ali ga trebate poštovati... vaša mama ima svoj izbor i sada svoj način života, bolje je i to nego da ostane sama kao što moja mama sada živi sama nije nikoga našla a ja sam to tako željela ...da ima prijatelja za starost. jer eto tvoj očuh je malo ''namćor'' a šta da je ona sama pa da su muž tvoj i tvoje sestre malo ''namćori'' dali bi ona imala pravo da se mješa u vaš odnos. I zaista nodobravam da mame ne pomažu kćerkama ili da ih tako sekiraju kao što je tebe tvoja...al mogla si napravit pauzu u radovima po kući...jer ipak mama ti je došla.
i na kraju...pusti...neka teče svojim tokom....svi jednom nadođu u vožnji što stari narod kaže, možda je i tvojoj mami sada teško radi nesuvislog komentara da su istjerani iz kuće, a možda je i ona povrijeđena što nisi sjela sa njima nego nastavila raditi i pri tom ih obavjestila da imaš još posla. Možda mama može postaviti temu moja kćerka je ljuta bez razloga al nejse....
pustim mama je to, nema toga što mama ne oprašta svome djetetu pa tako i ti oprosti mami ipak mlađa si i kako neko reče šta da je nemaš, da je nemožeš vidjeti...tek bi onda imala razloga sa sikiraciju.

P.S
meni moja mama može doći nepozvana i banuti kada god želi i sa kim god ona hoće...jer to je moja MAMA samo jednu imam i nikome je nedam...nedaj ni ti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 21:17:37   
Lulu_
mame su kraljiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: mama moja je ljuta bez razloga.
3.9.2009 22:26:34   
Hanady RR
naša forumašica mamica je na temi ramazan postavila divnu priču i baš poželjeh da je sa tobom podjelim na ovoj temi, imaš i ti svoje milo čedo nedozvoli da tvojoj mami tebe njeno milo čedo oduzmu male sitne gluposti jer ti si njoj jednako važna koliko i ona tebi.
nadam se da mi niko neće zamjeriti na ovome ni moderatori ni mamica a posebno ne ti

Jedan dječkić je upitao svoju majku: "Zasto plačeš?"
"Zato što sam žena" - odgovorila mu je.
"Ne razumijem" - rekao je dječak.
Mama ga je samo zagrlila i rekla: "Nikada i nećeš".

Kasnije je upitao babu: "Zašto mi se čini da mama plače bez ikakvog razloga?"
"Sve žene plaču bez ikakvog razloga" - bilo je jedino što je otac znao reći.
Dječačić je odrastao i postao muškarac, i još uvijek se pitao zašto žene plaču.
Na poslijetku je upitao svoju nenu...
"Neno, zašto se žene tako lako rasplaču?"

A ona mu odgovori:
"Kad je Allah stvarao ženu morala je biti posebna.
Dao joj je ramena, dovoljno jaka da nose svu težinu ovoga svijeta, a opet dovoljno nježna da mogu pružati utjehu.
Dao joj je unutrašnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj toliko puta stiže od njene djece.
Dao joj je čvrstinu koja joj omogućuje da ide dalje kad svi drugi odustanu, i da se brine za svoju familiju za vrijeme bolesti i nevolje, bez prigovora.
Dao joj je osjećajnost da voli svoju djecu bez obzira na sve, čak i ako ju je njezino dijete veoma povrijedilo. Dao joj je snagu da nosi svoga muža kroz njegove greške i načinio je od njegovog rebra da bi štitila njegovo srce.
Dao joj je mudrost da zna da dobar muž nikada ne bi povrijedio svoju ženu, ali povremeno testira njenu snagu i odlučnost da bude uz njega.
I napokon, dao joj je suzu da je isplače.
To je samo njeno na korištenje kad god joj zatreba....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

menzes
marny

koliko nakon poroda ste dobili menzs

do 6 mjeseci (75%)

od 6 do 12 mjeseci (12%)

0d 12 do 18 mjeseci (2%)

od 18 do 24 mjeseca (8%)

iznad 24 mjeseca (2%)


Broj svih glasova: 80

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *