|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moje dijete je preležalo koronu - iskustva
26.11.2021 22:05:10   
Visnja RR
Drage mame , da li je vaše dijete preležalo koronu?
Podijelite s nama vaša iskustva.
Sigurno nam možete dati i savjete zlata vrijedne.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moje dijete je preležalo koronu - iskustva
26.11.2021 22:31:14   
MrsJ
Oboje moje djece je prije dvije sedmice prebolovalo koronu. Prvo je djevojcica (9) dobila temperaturu 38.5 koja je trajala samo dva dana. Narednih 7 dana je imala uporan suhi kasalj. Nakon 5 dana smo se razboljeli suprug i ja, a 5 dana nakon naseg prvog simptoma je i djecak (4) dobio temperaturu 37.5. Takodjer je trajala samo dva dana i nije prelazila 38. On nije imao kasalj, samo ga je par dana boljela glava. Sve u svemu, djeca su to prelezala kao slabiju gripu. Nisam ih vodila ni dr na pregled. Nisu izgubili okus i miris, nemaju apsolutno nikakvih problema. Treci dan od pojave simptoma su skakali po kuci i ponasali se kao da nisu ni bili bolesni. 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moje dijete je preležalo koronu - iskustva
27.11.2021 0:36:22   
Visnja RR
MrsJ hvala što si s nama podjelila vašu "korona" priču.
I hB sve je prošlo lagano user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MrsJ)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moje dijete je preležalo koronu - iskustva
27.11.2021 15:32:14   
Visnja RR
I moja trinaestogodišnja kćerka je preležala koronu.
Grlobolja, kašalj, temperatura, umor, bolovi u mišićima. nije osjetila jače mirise a okus joj je bio poremećen....sve joj je imalo gadan okus
Trajalo malo duže jer je dijagnoza bronhitis covid.
Dugo je imala kašalj koji ju je mučio, posebno noću pa bi zaspala tek iza 3 ili 4 h.
Od terapije standardno: antibiotici, vitamin D, aspirin, sirup za kasalj..... inhalacije
čajevi s medom i limunom...
čaj od divljeg origana joj je pomagao.
sprej za nos...

jako malo je jela i izgubila 3,3 kg....sve joj se gadilo a posebno meso....sve što je nekad voljela jesti gadilo joj se...

Vraćamo energiju :)


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *