|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   poklon za djevojcice
29.10.2012 21:09:29   
assii
ima li neko ideju sta kupiti za rodendan djevojcici od 6 god? ja nemam nikakvu idejuuser posted image , niti znam sta interesuje djevojcice tog uzrasta, moja ima tek 2 mjeseca
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poklon za djevojcice
29.10.2012 21:14:18   
Hanady RR
,mogo toga....

knjige, slikovnice pisane velikim štampanim slovimauser posted image
društvene igre iz one to play....
sve u vezi dvoraca, princeza, baldahin je super poklon za njihuser posted image
eh da one diznay princeze...sve u vezi s anjima...od lika do knjige, majice u tom tonu....
tašne, prenice, kreativni setovi -exluziv ima super kreativne setove za crtanje koje vole djevojčice od 6 godina
sat sa omiljenim likom...

eto takouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu assii)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poklon za djevojcice
16.11.2012 14:58:18   
mala_sa
Drage moje, treba mi savjet; sta kupiti djevojcicama od 6 i 9 godina??? S obzirom da su stalno skupa (jer su jedna od brata,a druga od sestre), voljela bih da pokloni budu iste vrijednosti (da se nijedna ne rastuzi); a opet namijenjeni njihovom uzrasu user posted image

Kontala sam im kupiti nesto iz Ekskluziva (al ne znam sta), mislila sam i drustvene igre al se bojim da nekupim neku koju vec imaju...



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: poklon za djevojcice
16.11.2012 15:01:38   
Blue rose RR
Kišobrane, torbice Snjeguljice (opet su ih nabavili) ili nešto iz onog B-quet ponude (notese, torbice, kutije za nakit), malene dnevnike sa ključićem.
Ovo sa ključićem je cool stvar, moja kika ima dva i stalno nešto piskara u njima.

Ili im kupi kombijaciju šal, kapa i rukavice.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: poklon za djevojcice
16.11.2012 15:13:48   
chuci
možda one neke perlice što se pravi nakit. onaj neki set.
to bi moglo biti i jednoj i drugoj zanimljivo

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: poklon za djevojcice
16.11.2012 23:05:11   
mala_sa
Hvala na idejama, najvjerovatnije cu im kupiti te dnevnike sa kljucicem; starijoj ce sigurno biti zanimljivo, a vjerovatno i mladjoj, jer vidim da je mala od Blue rose isto godiste user posted image

Chucci prosle godine sam im bas poklonila takve setove user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: poklon za djevojcice
16.11.2012 23:07:08   
teacher75
u one2play ima super tih nekih kreativnih setova

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: poklon za djevojcice
17.11.2012 0:42:50   
amra_sa
mala_sa obzirom da je uzrast 6 i 9 godina tu baš imaš izbora.Prvo su mi na pamet pale knjige, slikovnice, dnevnici, spomenari, enciklopedije i sl.Imaš, jeftine prilično, a zanimljive knjige,slikovnice u Robotu na Socijalnom.Fino napišeš posvetu i upakuješ. Ja još uvijek čuvam te knjige sa posvetama,čestitke i sl.To je nešto što se pamti cijeli život.
A imaš i na Baščarčiji raznih điđa za curice, tako da...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: poklon za djevojcice
17.11.2012 22:24:43   
mala_sa
Amra_sa hvala ti puno na ideji, ja sam skroz zaboravila na knjige sa posvetom (to mogu uzeti i razlicite). Njih cu svakako dodati uz ove dnevnike user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: poklon za djevojcice
18.11.2012 0:04:16   
amra_sa
Nema na čemu , Šahinpašić ima najbolji izbor.Imaš i one perlice, za djevojčice, danas sam gledala u One2play, Merkator na Dobrinji.Djevojčice vole da se zanimaju nečim. Mada možeš i jeftinije proći sa tim perlicama. Pogledaj u Izboru, Marsu i slično.A imaš i one ukrasne kutije za nakit jeftino tako da...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: poklon za djevojcice
12.3.2013 8:43:11   
mamaibabo
nama se blizi rodjendanko mislili kupiti mojoj mrvici drvenog konju klackalicu jel mi prerano za to ili user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: poklon za djevojcice
12.3.2013 8:45:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

nama se blizi rodjendanko mislili kupiti mojoj mrvici drvenog konju klackalicu jel mi prerano za to ili user posted image


ovisi ti od konje :)
mada mi smo i dobivali a i poklanjali za prvi rođkas konju ....
djeci je bilo drago al pravo i super korištenje da ne pogubiš živce sa dvije godine nastupa...
pa eti :)))



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: poklon za djevojcice
12.3.2013 8:49:10   
mamaibabo
hvala hanady ja ju odila u prodavnicu igracaka odusevljena konjom ma kupit cu g pa makar user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: poklon za djevojcice
12.3.2013 9:21:11   
tinkivinki
mi svog izbacili iz kuce,bio plasticni pa ima tockice i postolje,moze na guranje,a i klackanje.mali se penjao uz njega pa padne.vani ga ja drzim i ljuljam,inace bi se na stranu prevalio

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: poklon za djevojcice
12.3.2013 9:24:30   
tinkivinki
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSDGvd235d-5sC7u7gQ2PbBBRSqKTG8YEglF8vsM4ZlkB0yxxgh e ovakav je,mali ga obozava,samo ga ja moram pridrzavati da ne padne na stranu

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: poklon za djevojcice
12.3.2013 12:16:58   
mamaibabo
tiki ja cu uzeti drveni ma neka kad joj se svidja i ovaj mi je jako lijepuser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: poklon za djevojcice
20.3.2013 23:34:47   
vanni

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

tiki ja cu uzeti drveni ma neka kad joj se svidja i ovaj mi je jako lijepuser posted image


Nama treba jedan drveni za poklon, gdje ste vi nasle?

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: poklon za djevojcice
20.3.2013 23:44:15   
DM
IZVORNA PORUKA: mamaibabo

nama se blizi rodjendanko mislili kupiti mojoj mrvici drvenog konju klackalicu jel mi prerano za to ili user posted image

Mi imamo iz OBI-ja, kupljen prije nekoliko godina(ne znam da li ga sada imaju) ali ima pozada "ogradicu" koja sprečava pad na leđa

http://www.google.ba/imgres?hl=en&client=firefox-a&hs=fU8&sa=X&rls=org.mozilla:en-US:official&biw=1014&bih=621&tbm=isch&tbnid=H8Xszj5lOXv1FM:&imgrefurl=http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/drveni-konjic-oglas-5763772&docid=Cuy330tbqWReDM&imgurl=http://www.njuskalo.hr/image-bigger/djecje-igracke/drveni-konjic-slika-15519552.jpg&w=617&h=463&ei=9DtKUd6FN8rGtAatuIDIDA&zoom=1&ved=0CPEBEIQcMDM&ved=1t:3588,r:51,s:0,i:241&iact=rc&dur=458&page=4&tbnh=182&tbnw=236&start=47&ndsp=19&tx=108&ty=48
Sličan ovome, smao ima zakrivljene i ove "noge" pa nema prevrtanja naprijed-nazad

< Poruku je uredio doublemum -- 20.3.2013 23:46:21 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: poklon za djevojcice
26.9.2014 14:54:36   
aidana
sta kupiti djevojcici od 5/6 godina koja ne voli roza boju, sljokice, haljine, princeze...dakle ne voli nista sto voli vecina curica user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: poklon za djevojcice
26.9.2014 15:00:46   
bebacha

IZVORNA PORUKA: aidana

sta kupiti djevojcici od 5/6 godina koja ne voli roza boju, sljokice, haljine, princeze...dakle ne voli nista sto voli vecina curica user posted image


slikovnice,neke cool torbu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: poklon za djevojcice
26.9.2014 15:06:53   
salmana
Koji su joj drugi afiniteti? Voli li kreativne setove, nesto sama da napravi?

Ili pitas koji joj je omiljeni crtani film pa kupis nesto na tu temu.

Nije jedina da ne voli roze barbike,  lako se pronadje adekvatan pokloncic user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: poklon za djevojcice
26.9.2014 15:22:39   
aidana
Bebacha slikovnica je jedino sto sam ja uspjela skontati.
Inace voli spidermana user posted image ali mm mi ne da da kupim nesto s tim likom...njemu kao ofirnouser posted image
Kreativni set mi se svidja...ima kupiti u svim knjizarama? Gdje je najbolji izbor da pogledam danas?

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: poklon za djevojcice
26.9.2014 15:40:37   
salmana
kreativni setovi su I u knjizarama ali I u prodavnicama igracaka, bas ima raznih, ovisno o tome koje su joj sklonosti...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: poklon za djevojcice
9.12.2014 21:27:46   
Jelena86
Žene moje, šta ste vi kupovale svojoj djeci za ročkas? moja cura će sada napuniti 3 godine, voljela bih joj nešto lijepo uzeti da joj ostane u sjećanju, i za uspomenu, ali isto bi voljela da se i obraduje. mogu li prijedlozi?

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: poklon za djevojcice
9.12.2014 21:32:21   
Angelica
ja sam svom uzela zvučnu knjigu u tom uzrastu i bila mu je zabavna, sad trenutno odmara na polici jer je zaokupljen drugim igračkama ali ona je tu , prezivjela je i povremeno se prelista...


(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *