|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomoc, sta uraditi
9.9.2016 22:32:36   
Anoniman
Ovako otisla sam kod mojih u drugi grad i rekla muzu da cu vidjeti hocu li se vratiti jer sam pukla. Od kad smo se uzeli stalno nepostovanje mene, ni jednu priliku nijebpropustio kad se naljuti zbog neceg da me vrijedja, nipodastava, dere se na mene. Ja sutim jer ne znam dal sam dosla il posla a kada ga napomenem sta radi onda mi govori da znam da nikad necemo ravnopravni bit, a najveci nam je problem jer mi kuca nije cakun pakun ko kod matere mu. Eh ja nisam navikla ni od njeg ni od bilo kog takvo histerisanje nit je bio takav al od kad smo se uzeli 2 god je takav i govori kako trebe da me dovede u red. Prelazila sam sve jer je ok osoba i govori voli me al sam pukla jer s druge strane i njegovi drugovi koje sam tek upoznala u braku me ne postuju i stalno se za***ju na moj racun. On samo suti a kad mu ja kuci kazem pa taj rekao to i to, il ako probam da se odbranim on se opet dere i svadja i vrijedja me. I tako sam mu rekla vidjecu posle sveg hocul nazad. Nazovem ga a on sad odjednom sa mnom nece da prica, kaze sta cu se vracat, slaba sam zena, ne slusam ga, ne uklapam se u njegovo drustvo ni sredinu, nisam ni prava snaha da mu s mamom pijem kafe, bolje da ne dolazim. Ja mu kazem da cu doc, on kaze mogu ja doc gdje hocu al on nece doc po mene nit cu ja vise biti u njegovoj kuci, i vise mi se ne javlja user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoc, sta uraditi
9.9.2016 23:23:57   
Galicia
A majke ti, jesil ti njega na piku nasla?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoc, sta uraditi
10.9.2016 10:21:39   
ziel
A sta ce meni moj reci sto nisam ni s njim nikad pila kafu a kamoli sa svekrvom 😂 inace ne pijem kafu.

A iskreno ne znam sta imas razmisljati, covjek ti je rekao da se ne vracas. Meni da moj tako kaze ja se ne bih vracala sve dok me on ne bi potrazio, ili za pomirenje ili za papire za razvod braka.

Mlada si. Imas jos vremena da nadjes svoj pravi mir.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoc, sta uraditi
10.9.2016 14:48:59   
salmy

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovako otisla sam kod mojih u drugi grad i rekla muzu da cu vidjeti hocu li se vratiti jer sam pukla. Od kad smo se uzeli stalno nepostovanje mene, ni jednu priliku nijebpropustio kad se naljuti zbog neceg da me vrijedja, nipodastava, dere se na mene. Ja sutim jer ne znam dal sam dosla il posla a kada ga napomenem sta radi onda mi govori da znam da nikad necemo ravnopravni bit, a najveci nam je problem jer mi kuca nije cakun pakun ko kod matere mu. Eh ja nisam navikla ni od njeg ni od bilo kog takvo histerisanje nit je bio takav al od kad smo se uzeli 2 god je takav i govori kako trebe da me dovede u red. Prelazila sam sve jer je ok osoba i govori voli me al sam pukla jer s druge strane i njegovi drugovi koje sam tek upoznala u braku me ne postuju i stalno se za***ju na moj racun. On samo suti a kad mu ja kuci kazem pa taj rekao to i to, il ako probam da se odbranim on se opet dere i svadja i vrijedja me. I tako sam mu rekla vidjecu posle sveg hocul nazad. Nazovem ga a on sad odjednom sa mnom nece da prica, kaze sta cu se vracat, slaba sam zena, ne slusam ga, ne uklapam se u njegovo drustvo ni sredinu, nisam ni prava snaha da mu s mamom pijem kafe, bolje da ne dolazim. Ja mu kazem da cu doc, on kaze mogu ja doc gdje hocu al on nece doc po mene nit cu ja vise biti u njegovoj kuci, i vise mi se ne javlja user posted image

Jel ovo nastavak Esmeralda...konačno žena progledala
Hajd nek se nešto zanimljivo desavavna forumu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoc, sta uraditi
10.9.2016 19:19:36   
Anoniman
Ne znam sto vam je smijesno.
Ziel, hvala.
Budite mi pozdravljene

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomoc, sta uraditi
10.9.2016 19:20:54   
Anoniman
Ne znam sto vam je smijesno.
Ziel, hvala.
Budite mi pozdravljene

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomoc, sta uraditi
10.9.2016 21:37:51   
anandi
Moja Anonimam pa sta da ti se kaze. Pretpostavljam da si mlada zenica i da si brzo uletila u bracne vode. Ovu tvoju prvu recenicu Ovako otisla sam kod mojih u drugi grad i rekla muzu da cu vidjeti hocu li se vratiti jer sam pukla. shvatila sam kao da prijetis muzu i cekas njegov poziv da se vratis, da te voli i da ce se promijeniti stvari al taj odgovor nisi dobila. Ne moze ti niko od nas dati pametan savjet, ne zivimo mi s njim i ne znamo njegove navike... ti ga najbolje poznajes.
Naravno ne treba da dozvolis da te ponizava i vrijeda, isto vazi i za tebe.
Brak nije zabavljanje i ta zaljubljenost od par sati kad ste zajedno a pojedinacne probleme ostavljate kod kuce. Brak je institucija na kojoj svi treba da rade, i ti i on, pa to vazi i za ciscenje i pospremanje. Ne treba da se dijele poslovi na muski-zenski. Sta fali da i on nekad opere sude, usisa.
Radis li ti gdje? Ako si domacica i ako nisi pohitna pocistti po kuci on kad dode s posla umoran naravno da ce ti prebacivat jos ako mu spomenes prijatelje, mater pa tu ti je rat zvijezda.
Nesvida mi se ni njegovo to ponasanje da dozvoljava prijateljima da te ponizavaju i zbijaju sale na tvoj racun.

Ako nemate djece i ako to traje vec kao sto kazes dvije godine draga moja tu nema promjene, bolje ti je kreni sa svojim zivotom. Odluci se hoces li ostati s njim ili trazit srecu dalje. Ovako hodanje muzu-roditeljima tjeranje nekog kaprica nema fajde. Ako ste razumni ljudi sjedite i razgovarajte normalno, iskreno...ako ide ide ako ne onda boze moj svako svojim putem, ne bi bili ni prvi ni posljednji.

Ja ti zelim da sto prije rijeste nesuglasice, razgovor sve rjesava.

PS. U danasnje vrijeme ja sam uvijek za da se prvo zivi s momkom/curom prije braka, da se vide navike, da se legne i zaljubljen na jedan jastuk a tako i kad je los dan. Naravno ovo vazi za ozbiljne djevojke a ne tinejdzerke user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomoc, sta uraditi
11.9.2016 15:01:01   
Anoniman
Radimo oboje. Ja radim sve po kuci, on nista ni sklonit nece nista mu i ne kazem. A ne znam bas koliko sammlada sa 30 zato sam i durala i glumila da je sve ok u ovom braku jer sam procerdala godine tek tako i zao mi nas da nam to uradim tj da se razvedem. Eto zvala sam ga al nece da se javi al nije mi ni cudno to uvijek kad se naljuti ja trcim za njim danima. Vidjecu sta cu dalje.Hvala vam.

(odgovor članu anandi)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomoc, sta uraditi
11.9.2016 17:45:37   
Anoniman
I ove teme bi trebalo ukinuti neko postavi problem dvoje ljudi jedva da osgovori

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomoc, sta uraditi
11.9.2016 19:48:57   
ziel

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ne znam sto vam je smijesno.
Ziel, hvala.
Budite mi pozdravljene

Nadan se da ces na kraju biti sretna sta god da odlucite za vas brak... 💞

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomoc, sta uraditi
15.9.2016 22:20:23   
svamojadjeca
ostani kod svojih,zivot ide dalje,bolje sad nego za 5,10g.nekada u buducnosti neces moci vjerovati da si volila konja

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomoc, sta uraditi
17.9.2016 13:21:07   
Anoniman
Hvala vam. Rekao mi je da ga nemam sta vise zvat, spustio i iskljucio tel. Ne znam gdje je onaj fini momak sto je bio samo slusam njegovo deranje i pljuvanje po meni nikad ne valjam. Predjem preko svega jer bude i fin. Ne mogu nikako skontati da ce mozda biti snekim drugim. A svasta sam i od njeg i od drugova mu trpila. Drugovi mu namjerno u mom prisustvu mene peckaju spominjuci druge zene sigurno bi se odmah i angazovali da mu nadju kakvu.

(odgovor članu svamojadjeca)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pomoc, sta uraditi
17.9.2016 17:18:38   
ladyblue RR
ne treba on tebi ni za šta. ne vraćaj se, koji će ti klinac....brzo ćeš ti njega zaboraviti a ako ćeš iskreno, to je neki smrad čim se tako ponaša. sretno.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pomoc, sta uraditi
11.10.2016 21:39:40   
ziel
Sta bii draga anonimna?
Kako stvari stoje?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pomoc, sta uraditi
23.10.2016 22:04:24   
Anoniman
Vratila sam se al je opet sve isto. Bude normalno pa opet ne znam kad ce se naljutit ni sto. Sve normalno odjednom ide nosi usisivac ja nisam istresla usisivac i galama na mene, ja ne valjam, prijeti mi kako ce me spakovat, i tako zbog takvih stvari.Ne znam sta da radim.

(odgovor članu ziel)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pomoc, sta uraditi
24.10.2016 19:19:29   
Anoniman
Ima li ko kakav savjet/rjesenje?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pomoc, sta uraditi
24.10.2016 19:29:05   
rose
cuj prijeti da ce te spakovati...olaksaj mu i spakuj se sama...nek mami prijeti

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pomoc, sta uraditi
24.10.2016 20:14:15   
manuela RR
Ja mislim da si pogrijesila sto si se vratila prvi put.
Trebala si drzati do sebe i ne popustiti tako lako.
Pogotovo ako imas svoj posao I nemate djece.
Ja mislim da on tebe savrseno poznaje i zna da prijetis u prazno zato se i pravi ravnodusan I ispistavilo se da je upravu.
Trebala si se strpiti i ne javljati se nikako... Ipak si ti upravu I kad vidi da zaista drzis do sebe drugacije ce te I on gledati a ovako samo njemu pokazujes da je upravu jer prelazis preko bezobrazluka.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pomoc, sta uraditi
25.10.2016 17:26:23   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ima li ko kakav savjet/rjesenje?



Nauci kako da budes dosljedna.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pomoc, sta uraditi
25.10.2016 22:21:31   
ziel
Slazem se sa Manuelom. A i sa Rose. Da je o meni rijec, nakon takvih prijetnji, sama bih se spakovala i otisla jos dok mogu naci boljeg. user posted image

A potpuno te razumijem oko tih sitnica sto se napravi svadja, tako je i kod mene u zadnje vrijeme pa sam mu rekla da ne znam dokle ce tako moci, tj.dokle cemo mi tako moci fukcionisati...i bila sam bas preozbiljna i vec pocela razmisljati kako bi zivot izgledao da odem... to iskreno govorim ovdje, ali to njemu nisam rekla. Pa smo se oboje malo smirili... dokle vidjecemo...

< Poruku je uredio ziel -- 25.10.2016 22:27:16 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pomoc, sta uraditi
25.10.2016 23:30:29   
Anoniman
Zvao me da dodjem.

Ziel, ne znam kako to kod tebe izgleda ali ja se s njim ne svadjam. On samo odjednom ko grom iz vedra neba naleti nazivciran necim. Da se covjek prepadne, ne znam sta mu je. Ja sutim on se dere i grimase pravi i ako lijepo krenem da mu objasnim il da ga smirim onda jos gori. Stalno govori da se igram s njim,spakovace me a zajedno smo od srednje skole.Mislim da se samo jednom voli nit mislim ako sad ostavis loseg muza da te ceka princ na bijelom konju jer si svoju sansu vec ispucao, a zivot je realnost a ne bajka.

(odgovor članu ziel)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pomoc, sta uraditi
26.10.2016 3:27:10   
ziel

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zvao me da dodjem.

Ziel, ne znam kako to kod tebe izgleda ali ja se s njim ne svadjam. On samo odjednom ko grom iz vedra neba naleti nazivciran necim. Da se covjek prepadne, ne znam sta mu je. Ja sutim on se dere i grimase pravi i ako lijepo krenem da mu objasnim il da ga smirim onda jos gori. Stalno govori da se igram s njim,spakovace me a zajedno smo od srednje skole.Mislim da se samo jednom voli nit mislim ako sad ostavis loseg muza da te ceka princ na bijelom konju jer si svoju sansu vec ispucao, a zivot je realnost a ne bajka.

Naravno da nije bajka ali svako od nas treba da nadje neki mir, ako nije bajka , ne treba da bude ni horor.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pomoc, sta uraditi
26.10.2016 5:21:13   
lejla80
Ti draga anonimna već si donijela odluku i ne treba ti ničiji savjet. Očito ti nije dovoljno loše. I nisi proćerdala godine, al mogla bi. Razmisli šta želiš za sebe u budućnosti ili eventualno za svoju djecu.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pomoc, sta uraditi
26.10.2016 16:23:30   
manuela RR
Kako bi on reagovao da se ti prema njemu tako ponasas.
Razmisli o tome?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pomoc, sta uraditi
26.10.2016 17:06:36   
Anoniman
Pa nemam sta razmisljat mogla bi samo jednom tako i ovako ne da da mu pisnem a za svoje ponasanje i histeriju uvijek mene krivi a sebe opravdava.

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *