|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   posteljina za djecu
18.4.2010 10:22:10   
seli
Drage moje,treba mi pomoć:) Gdje da nađem posteljinu za djevojčicu s WINX motivima?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: posteljina za djecu
18.4.2010 10:23:55   
sarayka
Neznam odakle si...al imas to u svim radnjama sa posteljinama čak i na pijaci. Domaća proizvodnja, vidjala sam to.

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: posteljina za djecu
18.4.2010 10:27:54   
seli
Iz Zenice sam ali sam često i u Sarajevu tako da će mi sve preporuke dobro doći.Nisam nigdje vidjela baš Winx motive.Obično su u trgovinama barby,kitty ...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: posteljina za djecu
18.4.2010 21:39:59   
mama2009
jesi li gledala u trznom centru u Zenici, na spratu u tekstil prometovoj radnji vidjela sam da imaju hello kitty

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: posteljina za djecu
18.4.2010 21:43:30   
Hanady RR
U Sarajevu, Grbavica Šhopinh centar preko puta salona namještaja Udobnost ima radnja sa posteljinama koja se zove Laku noć...imaju sve posteljine, winks ( mi smo kupili Stelu) imamo kity, imamo barby e sad nemaju samo doru al su nam obećali nabaviti.

Kupili smo čak i ben 10 tamo. a mi smo u potrazi za posteljinom za bebe wiiny the pooh pa ako ko zna u sa gdje ima neka nam javi.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: posteljina za djecu
5.9.2013 10:57:50   
Medoxba
Posteljina sa winx motivima, Ben 10 i slično :)
Ja sam kupila, cijena je bila pravo dobra, i nisam se pokajala.. :D

Pogledajte: http://www.citydeal.ba/deals/dje-ija-posteljina-sa-disney-motivima_791.html

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: posteljina za djecu
5.9.2013 11:04:33   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Medoxba

Posteljina sa winx motivima, Ben 10 i slično :)
Ja sam kupila, cijena je bila pravo dobra, i nisam se pokajala.. :D

Pogledajte: http://www.citydeal.ba/deals/dje-ija-posteljina-sa-disney-motivima_791.html

REklama.....user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medoxba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:14:30   
elmaL
Kakav jastuk koriste vasa djeca?

Trebali bismo uzeti Eminu veci ne znam gdje i kakavuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:23:14   
ninuska
Moja curica ne koristi nikakavuser posted image . A, sad ce joj 3,5 godine

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:26:06   
salmy
mi koristimo Dormeo vec odavno..nesto razmisljam da je skoro pa od par mj..rodjena imao jastuk tanki..vuneni

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:37:25   
elmaL
Pa ima djece koja ne vole jastuk, tj.naviknu od rodjenja na ravnom. Ima i odraslih, moja sveki spava bez jastuka user posted image

Emin ima sad neki tanki mali iz IKEA-e, on je sam od godinu ipo poceo gurati nesto pod glavu, pa smo mu stavili jastuk.

salmy i ja sam gledala Dormeo, ne upratih dimenzijeuser posted image a ja bih uzela da mi odgovara posteljina iz IKEA jer tamo uzimamo, dezeni super cijena isto.
Kakav je vas, punjenje i to, mozes li ga prati u masini, ima li ikakav zastitni cover za pranje barem?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:42:09   
canim
A koji dormeo jeli neki za odrasle ?
Ima u dormeo onaj mali jastuk, ali meni je ono bas malo za 4 godine. Mi smo do sad mjenjali vise jastuka, ni s jednim nisam bila nesto ekstra zadovljna, ili su veliki ili su mali.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:44:45   
elmaL

IZVORNA PORUKA: canim

A koji dormeo jeli neki za odrasle ?
Ima u dormeo onaj mali jastuk, ali meni je ono bas malo za 4 godine. Mi smo do sad mjenjali vise jastuka, ni s jednim nisam bila nesto ekstra zadovljna, ili su veliki ili su mali.

Meni bi trebao dim 60x70 cm, ne znam koje su dim ovih za odrasleuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:46:25   
salmy
dormeo za odrasle onaj standardni ..kockasti..ja ga ne volim...mene vrat boli od njega
mi imamo bavaria dva jastuka i navikla se na njih...decku ovaj odgovara jer se ne znoji a kao antialergisjki je

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:49:46   
elmaL
Na kraju cu vjerovatno uzeti u Ikei i jastuk, malo neki kvalitetniji i gotovo.
Jorgan cu mu uzeti Dormeo za narednu zimu, ovaj mali moze jos ovu zimu. Mi imao 4godisnja doba jorgan i prezadovoljnauser posted image user posted image dva dijela, na kopcanje, u prelaznom periodu koristimo jedan, a zimi spojimo.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 15:51:56   
salmy

IZVORNA PORUKA: elmaL

Na kraju cu vjerovatno uzeti u Ikei i jastuk, malo neki kvalitetniji i gotovo.
Jorgan cu mu uzeti Dormeo za narednu zimu, ovaj mali moze jos ovu zimu. Mi imao 4godisnja doba jorgan i prezadovoljnauser posted image user posted image dva dijela, na kopcanje, u prelaznom periodu koristimo jedan, a zimi spojimo.

naravno...pa po potrebi i zamjeniti..mi imamo bavariju nekih 9 godina...koliko love smo dali nista specijalno...ili smo navikli na njega(nosimo ga i na more kad krenemo)
perem samo onu navlaku koja je vunena...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: posteljina za djecu
6.1.2015 16:31:10   
canim
Meni je onaj dormeo veliki, bas velik za nju, pregledat cu jos jednom njihovu ponudu, mozda sam nesto propustila.

Elma ako budes kupovala u Ikei djeciji jastuk samo napisi koji si uzela, mi isto imamo onaj mali i on se nije lose pokazao, ali od ovih veci kriza, nisam nasla nista prikladno za nju kod nas.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *