|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pozdrav
29.10.2007 14:41:29   
Mama Selma
Ja sam nova na ovom forumu pa bih najprije samo da pozdravim i da se ukratko predstavim. Zovem se Selma i imam sincica od 21 mjesec. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pozdrav
29.10.2007 18:39:22   
AMYY
lijepo od tebe sto nas sve pozdravljas.ovaj forum je stvarno super.i ja sam clan tek nekih 10 dana,i svasta poucno sam naucila.pozdravuser posted image

(odgovor članu Mama Selma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pozdrav
30.10.2007 11:46:49   
Mama Selma
Amyy hvala ti. Nadam se da cemo se lijepo druziti user posted image

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pozdrav
30.10.2007 11:53:10   
travnicanka
Dobro nam dosla Selma!!!!Ovaj forum je supe nemoze ti skoditiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! I kao stvoren je za nas mame sa malom djecom koje provodimo vecinu vremena u kuci.Neki dan mi se smijao moj muz u zadnje vrijeme sam puna  nekih informacija i ima obicaj me pitati:jesi li i to pokupila sa RR foruma?user posted image user posted image

(odgovor članu Mama Selma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pozdrav
1.11.2007 14:41:29   
Mama Selma
Hvala vam na dobrodoslicama. user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pozdrav
1.11.2007 14:55:45   
Suncica*
Dobrodosle Amyy i Selma..Drago nam je da ste postale clanovi nase male zajednice. Inace svi novi clanovi su dobrodosli da razmenimo iskustva u odgoju nase dece.
Dobro nam dosle!!!

(odgovor članu Mama Selma)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pozdrav
1.11.2007 15:18:36   
moja malena
POZDRAV od novog člana
user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pozdrav
29.12.2007 1:11:17   
mamidji
Evo i mi smo novi, mada sam se vec predstavila ma drugoj temi. Dakle, Ja sam iz Tuzle i imam sina Daria kojem je 15 mjeseci. Dario je prije par dana prohodao, zna reci mama, tata, deda, baba, ne-ne, kada trazi da pije vode onda kaze BU user posted image ma sta to znacilo....

_____________________________

Dario 11.10.2006.god.

(odgovor članu moja malena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pozdrav
29.12.2007 9:45:29   
kiša
Dobro dosle!!!user posted image

Zlim vam lijepo druzenje s nama.

(odgovor članu mamidji)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pozdrav
29.12.2007 15:35:03   
imran
user posted image pozdrav svim ponosnim mamama i tatama naravno ja sam novi clan javljam se iz zenice, zovem se amela a moj sin imran ima 21 mjesec

< Poruku je uredio imran -- 29.12.2007 15:38:38 >

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pozdrav
29.12.2007 18:54:26   
laracroft
Draga Amela dobro nam dosla hihihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu imran)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pozdrav
15.5.2008 22:34:13   
medavi
Dobrodoslica svima a i ja sam novi kolac pa i meniuser posted image Zovem se vildana i imam dva sina od 6 i 3 god nadam se da cemo se super druziti! Forum je extra, pogotovu za mame koje nerade pa su vise u kuci. Pusa velika za sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu imran)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pozdrav
15.5.2008 22:58:05   
Okarica
Ćao Vildana!
Dobro nam došla!user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pozdrav
15.5.2008 23:04:39   
mali
user posted image user posted image user posted image user posted image dorodošlica i od mene Vildanauser posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pozdrav
15.5.2008 23:08:26   
ebru
Vildana,dobrodoslica i od mene od srca!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pozdrav
16.5.2008 15:25:48   
medavi
Hvala svima, joj ovo je ko neka velika porodica, bas mi je super pogotovu kad znam da su nam ista interesovanja"nasa djecica" user posted image user posted image user posted image user posted image pusica, pa cemo tipkat veceras!!!

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pozdrav
17.5.2008 21:42:35   
Amrino
Pozdrav i od mene...i ja sam relativno "novi kolacic" user posted image user posted image user posted image
Pozdravljam maksuz cure koje su iz Zenice (vidjela sam da ih ima) jer sam i ja jedna od njih....mada vec sedam godina zivim u Sarajevu.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pozdrav
17.5.2008 22:00:29   
medavi
Pozdrav i tebi a izgleda da smo same tu pa da koju promuhabetimo...user posted image user posted image user posted image znaci udata si tamo???

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pozdrav
17.5.2008 22:30:19   
Amrino
IZVORNA PORUKA: medavi

Pozdrav i tebi a izgleda da smo same tu pa da koju promuhabetimo...user posted image user posted image user posted image znaci udata si tamo???


Pa sada jesam user posted image
Dosla sam ovdje studirati...usput se zaljubila i eto udala se i ostala ovdje. Mada je meni sve to kao jedan grad...jos kad dovrse autoput...user posted image



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pozdrav
17.5.2008 22:37:40   
medavi
E imam ti ja tam jednu jaranicu narasle smo zajedno al da me ubijes neznam kako se zove to gdje zivi znam da je u sarajevu. Ma dosta nas se razislo po svijetu a evo ovdje smo ja i jos jedna zenicanka... i nas zivot bacio ovamo....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pozdrav
17.5.2008 23:11:07   
lejlašh
Pozdrav Vildana i jedno pitanje: da li si iz Zenice i ako jesi da li si slučajno iz Crkvica?

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pozdrav
18.5.2008 18:57:11   
medavi
Lejla jesam iz crkvica bolje receno iz babine rijeke a iz kojeg naselja si ti? 

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pozdrav
22.5.2008 0:15:28   
lejlašh
Draga moja Vildana igrale smo odbojku zajedno u srednjoj školi - tehničar, sjećaš li se?


_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pozdrav
22.5.2008 10:06:43   
Amrino
IZVORNA PORUKA: lejlašh

Draga moja Vildana igrale smo odbojku zajedno u srednjoj školi - tehničar, sjećaš li se?



cek, cek...Vildana je visoka- plava? Skola 1.maj?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pozdrav
22.5.2008 16:28:11   
medavi
OOOO lejla pa ja gledam slike i kontam jesil to ti, draga moja bas mi je drago da imas bebacu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cula sam od tvoje sestre da si trudna al nisam znala da si se porodila!!! CESTITAM!!! Hej amrino ta sam visoka plava 1. maj odbojkasica ali znam li ja tebe ako moze koji detalj a iz ovih stopa idem da vidim slicice tvoje.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *