|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   preporuka za veterinara
14.2.2011 9:50:54   
vjestica
razmišljala sam kako da naslovim topic, šprvo sam htjela alergija kod psa, ali mi tu najvjerovatnije niko neće moći pomoći, ali mi treba makar preporuka za dobrog veterinara koji će mi pomoći da riješim probleme alergije kod psa bez kortikosteroida (pomogli su samo privremeno, čim ih je prestala piti, ponovo se češe do krvi user posted image )
inače idemo u vetlife, kod Nađe, ona nam je dala omega 3-6-9 i biotin i promjenili smo hranu (uzeli sa ribom) i kekse ne minimum sveli, a Čamo Denis sa veterinarskog fakulteta nam je uključio kortikosteroide
a da ne spominjem da probleme sa ušima ima otkako je imamo user posted image
malo se riješi, pa se opet javi


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 10:39:38   
emi7908
ej draga interesujeme kako si zadovoljna sa vetrinom Vetlife? Vidim da ti cuko ima problema sa ušima, kao moj Arči.. Nikako da to saniramo poludjeću više a meni isto treba dobar veterinar pa sam kontala da tamo odem. Uši su mu postale grozne, što se zagnjojilo, što ima užasan miris .... :( ne znam više šta da radim očajna sam...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 10:41:34   
emi7908
greška u koracima.. htjela sam ti poslati pp, ovo je trebalo pisati na temi kućni ljubimci ali eto gotovo sad... izvinjavam se.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 10:49:57   
Anoniman
a na sta jee alergican? je li po sapicama ili?

i piti pati ...do krvi se gricka...navodno alergija...isto je hranu mijenjala al nista

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 10:53:33   
vjestica
ja sam uprincipu zadovoljna vetlifom
meni je prije dolazio Amar kući zbog ušiju (kaže da je to boljka pasa kojima uši nisu kupirane, jer padaju i stvaraju idealne uslove za razvoj svega i svačega) i davao je gomilu lijekova, koji su samo privremeno pomagali
sa Amarom nisam bila baš zadovoljna (on inače je za kupiranje repa i ušiju i za što raniju kastraciju, a ja sm protiv toga) pa sam otišla u vetlife, gdje su joj prvo uzeli bris, pa na sonovu toga dali terapiju, koja jest pomogla, ali se opet vraća
sad pokušavam da nabavim neke kapi (nema ih ovdje) da joj kod kuće čistim uši s tim, da je ne moram svaki put voditi veterinaru
i ja sam višew očajna zbog njenih ušiju, samo se češe i raskrvari, a sad je i ta alergija uhvatila, pa se podera češući user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 10:56:50   
vjestica
ne znam na šta je alergična, kažu da je njena vrsta sklona alergijama
nije po šapicama, češe se svugdje, po vratu , sikama, njih najviše raskrvari češući
kortikosteroidi su pomogli privremeno, ali meni treba trajno rješenje
po Cesaru Milanu pomaže ne dazti cuki da se češe, pa ga natrljati po tom mjestu sirćetom sa biejlim lukom, pa jedino još s tim da pokušam


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 11:03:13   
Anoniman
probaj jednu sedmicu totalno ukinuti meso...bukvalno ga stavi na vegeterijansku ishranu...samo da vidis hoce li se smiriti

pas mog oca je alergican na svinjetinu, piletinu i janjetinu...navodno...

ja kad sam cula prvi put nisam mogla vjerovati...al vidim da je dosta rasnih pasa kuburi s kojekakvim alergijama i bolestima...probaj to...ne znam sta drugo da ti kazem...meni su svi vet. kod nas povrsni...jedini kome ja iole vjerujem je krasni senioruser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 11:09:55   
vjestica
a ja opet svašta loše čula za krasnog seniora 
a kako znaš na šta je aleričan pas tvog oca , izbacivanjem hrane, pa smirivanjem siptoma ili postoje testovi koji se mogu uraditi

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 11:16:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

a ja opet svašta loše čula za krasnog seniora 
a kako znaš na šta je aleričan pas tvog oca , izbacivanjem hrane, pa smirivanjem siptoma ili postoje testovi koji se mogu uraditi
oni ti zive u madjarskoj a stalno su na lokaciji austrija-madj. pa su je tamo odveli kod veta...valjda je uradio neke testove...pojma nemam...pitacu...i fakat kad joj ne daju svinjetinu i piletinu nema ni crvenila...ja bas testirala jer im nisam vjerovala...pa sam joj ljetos davala sunku...za par dana se pas poceo cesati i bas  joj se zacrvenila kozica izmedju "prstiju" kod njih je westi...valjda je to cesto kod njih...mislim na tu rasu

a krasni ti ima iskustva...jako puno...meni se pokazao kao najbolji...i prvi put kada mi je psa operisao probudio se nakon pola sata...dok kad ga je operisao krasni junior, jedva se izvukla...tj. probudila...doduse i stara je vec bila

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 11:17:20   
maja78 RR
ja sa krasnim seniorom nisam imala bas neko iskustvo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 14:21:50   
mama2009
na vet faxu imas mogucnost da uradis alergo test, ako hoces poslat cu ti pp kome da se javis po preporuci

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: preporuka za veterinara
14.2.2011 22:36:23   
vjestica
mama2009 hvala u svakom slučaju,ali odustala sam od alergo testa
mm mi kaže da je razgovarao sa Denisom Čamom, koji radi na vet faxu (i odgajivač je) kaže da su skloni alergijama i da taj alergo test kod njih nema bitnu dg vrijednost
sad ćemo opet raditi bris ušiju, a za alergiju probati sa hipoalergenom hranom


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: preporuka za veterinara
15.2.2011 23:42:27   
ladyblue RR
ja sam zadovoljna Krasnim. Imam Mopsa i oni kao rasa imaju problema sa kožnim bolestima. Andrej je odmah prepoznao Demodikozu i dobro ga je izliječio. Doduše, ja se prilično dobro razumijem u razne bolesti pasa jer čitav život imam pse i ja sam mu odmah rekla na šta sumnjam ali terapija koju je uključio se pokazala odličnom. relativno brzo smo se riješili nametnika (cca 2 mjeseca) što je sa ovom bolesti odlično.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: preporuka za veterinara
15.2.2011 23:45:09   
Skvo RR
Imamo dobro iskustvo sa Krasnim seniorom. user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: preporuka za veterinara
15.2.2011 23:45:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Imamo dobro iskustvo sa Krasnim seniorom. user posted image


i miuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: preporuka za veterinara
15.2.2011 23:54:44   
Anoniman
Mi imamo extra iskustvom sa Krasnim i seniorom i juniorom, Andrej nam dolazi i kuci i prezadovoljni smo. Moj astor od prosle zime kuburi sa tim nekim alergijama, insektima, gljivicama ili sta vec. Andrej nam je prvo dao Kuterid G kremu za gljivice i proslo je posle dva mazanja, ali se brzo i vratilo, njihova dijagnoza je da to izaziva neki parazit koji inace zivi u dlaci psa koji se aktivira na pad imuniteta i losu higijenu i digotrajno se lijeci i ima recidiv cest, a posto su nama Astora bili ukrali i nasli smo ga posle 15 dana sa sedam kg manje, svog u ranama jer su pokusavali nazor u borbe da ga ubace, a on se sa mackom igra, on sumnja da je to tada aktivirano. jer tada je imao i proliv i povraćanje i jedva smo ga iz mrtvih vratili sto kazu. Posto se i posle kuterida cesto vracalo onda smo krenuli sa antibioticima i ne znam tacno kako se zove tecnost sa kojom smo ga prskali svako vece, plut vitaminski kokteli, od tada svako 21 dan mu dajemo vitaminski koktel i evo cetvrti mjesec se ne vraca i nadam se da nece, kao sto neko rece sese se i to najvise po bradavicama, jednu je i zgulio skroz.

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: preporuka za veterinara
17.2.2011 8:57:59   
emi7908
Eh da se javim, jučer mi prijatelj isto rekao da je Andrej super pa tako da sa Arčijem idem njemu (zbog ušiju) nadam se da će mu konačno neko konkretno pomoći jer postalo je užas. Kod Arčija su uši kupirane na žalost, ali eto na svu sreću pa je završio u mojim rukama i mom srcu ;). A sa veterinarskim fakultetom nešto nisam zadovoljna, možda sam ja naletila na pogrešnu osobu ne bih sad da osuđujem sve ali nije mi se svidijo način rada i sve ta z.... kad je meni bilo najgore ( šega se izvodila što nisam mogla sama da podignem cuku na stol da mu slikaju kičmu a on mašalna k'o tele što moj brat zna reći) ali hajde iza mene je to....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: preporuka za veterinara
19.4.2011 16:38:50   
stefania
tek sad vidim ovu temu i vidim da je puno vremena proslo al eto da ipak napisem da je moj topli i prijateljski savjet da kontaktirate vet. harisa custovica, ako kome treba nek mi se javi pp rado cu vam proslijediti njegov kontakt tel i dati adresu oridinacije. i ja imam iskustva sa sarajevskim veterinarima i godinama imam pse i do sada sam prosla doslovno sve ove veterinare koje ste ovdje pomenuli...uglavnom nijedan od njih mi nije se bas nesto pokazao iz ovog ili onog razloga da sad ne nabrajam bezze a plus imam jos par imena kojima ne bih dala ni muhu da pregledaju...za razliku od njih meni je haris pravi strucnjak i profesionalac koji je meni i mojim psima pomogao u milion slucajeva..eto

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *